Serie A - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Fiorentina - 9. prosince 2018   12:30

Sassuolo
63' Duncan  • 67' Babacar (Duncan) • 80' Sensi (D. Berardi)
3:3
(0:0)
Fiorentina
70' Simeone   • 89' Benassi   • 90+8' Mirallas  (Pezzella)
Sassuolo
Consigli – Lirola, Marlon, G. M. Ferrari, Rogério – Duncan, Sensi, Bourabia (79. Magnanelli) – D. Berardi (C), Babacar (84. Matri), Di Francesco (74. Djuričić).
Pegolo, Satalino – Djuričić, Lemos, Locatelli, Magnanelli, Magnani, Odgaard, Peluso, Trotta, Matri.
Chiffi – Lo Cicero, Bottegoni
MAPEI Stadium - Città del Tricolore (Reggio nell'Emilia)
Fiorentina
Lafont – Laurini, Pezzella (C), Milenković, Biraghi – Benassi, Veretout, E. Fernandes – Gerson (76. Mirallas), Vlahović (55. Simeone), Pjaca (46. Chiesa).

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost.

Fauly: 11:11.
Po nudném prvním poločase jsme se dočkali famózního poločasu číslo dva! Představení ve kterém jsme viděli šest branek, dvě červené karty a drama až do posledního hvizdu! Nakonec odchází ze střetnutí spokojenější Fiorentina, která dokázala dvakrát srovnat dvoubrankový rozdíl a navíc druhé srovnání přišlo v osmé minutě nastavení z kopačky střídajícího Kevina Mirallase! Suma sumárum 3:3!
90+8'
90+8'
Fiorentina právě vstřelila branku!
Neuvěřitelný závěr Fiorentiny je úspěšný! V osmé nastavené minutě srovnává ranou podél nohou brankáře střídající KEVIN MIRALLAS – 3:3! Asistence: Germán Pezzella.
90+5'
Edimilson Fernandes teď však nezpracoval míč u levé postranní lajny a Sassuolo má možnost zklidnit hru.
90+5'
„Viola“ je nastěhována na útočné polovině a bude vhazovat.
90+4'
Závěr zápasu je hodně vyhrocený, další žlutou kartu obdržel Alessandro Matri (US Sassuolo Calcio).
90+4'
Hosté nevzdávají boj o bod! Giovanni Simeone se pověsil nůžkami do vzduchu, nicméně jeho pokus zamířil vysoko nad branku.
90+2'
Ani Fiorentina nedohraje v plném počtu. Nikola Milenković (ACF Fiorentina) podrazil soupeře v brejku a vidět druhou žlutou kartu v utkání a utkání se bude dohrávat v deseti na obou stranách.
90+1'
Hlavní sudí Chiffi nastavuje utkání o 7 minut.
89'
„Viola“ využívá přesilovku po pár vteřinách! Edimilson Fernandes ještě svou hlavičkou nepřekonal brankáře Consigliho, nicméně dorážka MARCA BENASSII už byla rutinní – 3:2!
86'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Filip Djuričić (US Sassuolo Calcio), který tak dlouho vehementně protestoval proti předchozí žluté kartě, až musí opustit hrací plochu.
86'
Filip Djuričić (US Sassuolo Calcio) sestřelil protihráče a vysloužil si žlutou kartu.
86'
Marlon předvedl důležitý obranný zákrok, když zastavil skluzem na poslední chvíli Federica Chiesu.
84'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Khouma Babacar, přichází Alessandro Matri.
83'
Rohový kop Fiorenitna nezužitkovala a ještě jí byl odpískán útočný faul.
82'
Andrea Consigli musel boxovat centr Jordana Veretouta a následně skončil míč v zámezí, což znamená rohový kop pro Fiorentinu.
80'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Sassuolo se vrací opět do poklidnějšího vedení o dvě branky! STEFANO SENSI napřáhl snad z 30 ti metrů a jeho skákavý pokus skončil přesně u pravé tyče Lafontovi branky – 3:1! Asistence: Domenico Berardi.
79'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Mehdi Bourabia, přichází Francesco Magnanelli.
76'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Gerson, přichází Kevin Mirallas.
74'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Federico Di Francesco, přichází Filip Djuričić.
74'
Opět byl v akci Gerson, ale v tomto případě si míč předkopl až za brankovou lajnu.
73'
A Fiorentina má najednou plno sil. Střela Gersona byla však zastavena blokujícím obráncem.
71'
Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio) si ještě vysloužil za protesty žlutou kartu. Ale opravdu se o ofsajd nejednalo, což nám potvrdila i televizní grafika.
70'
Na první branku jsme čekali velmi dlouho a najednou se nám roztrhl z brankami pytel! GIOVANNI SIMEONE si pohlídal ofsajdovou linii a dorazil bombu Federica Chiesi, která se odrazila od pravé domácí tyče – 2:1!
67'
Po absolutně jednoduché akci se ujímá Sassuolo dvoubrankového vedení! Alfred Duncan naservíroval míč do vápna KHOUMA BABACAROVI a ten přízemní střelou překonal Lafonta – 2:0! Asistence: Alfred Duncan.
66'
Následný přímý kop z kopačky Stefana Sensiho sice mířil do středu branky, ale za to pod horní tyč, a tak Alban Lafont musel míč vytáhnout nad břevno!
65'
Marco Benassi (Fiorentina) si za svůj zákrok u pravé lajny vysloužil žlutou kartu.
63'
Bezbrankový stav ukončili nakonec zaslouženě domácí! Brankář Alban Lafont vyboxoval centr z levé strany pouze za šestnáctku na kopačku ALFREDA DUNCANA, který krásnou ranou rozvlnil síť – 1:0!
62'
Viděli jsme asi největší šanci dosavadního průběhu! Brankář Andrea Consigli vyběhl pro míč do prázdna, srazil se s obráncem, ale Marco Benassi nedokázal míč poslat do odkryté branky. Situaci zachránil Marlon, který míč tečoval na rohový kop.
61'
Federico Di Francesco vypálil technicky zpoza šesstnácky, ale našel pouze střed branky, kde byl připraven Alban Lafont.
60'
Khouma Babacar sice skončil na trávníku, když jej ve vápně poslal k zemi skluzem Cristiano Biraghi, nicméně tento skluz byl precizní a viditelně zasáhl hlavně míč.
59'
Ani rohový kop Fiorentiny nepřinesl změnu ve skóre.
58'
Opět bude rozehrávat od rohového praporku hostující Fiorentina.
57'
A rohový kop poslal hlavou pryč ze šestnáctky Vincent Laurini.
57'
Přímý kop odvrátila obrana Fiorentiny na rohový kop.
56'
Cristiano Biraghi si podržel v souboji Domenica Berardiho a rozehrávat volný přímý kop z pravé strany budou domácí.
55'
Od rohové praporku si rozehrála také Fiorentina, ale brankář Andrea Consigli se stal ve vzduchu nejvyšším a míč kryl do rukavic.
55'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Dušan Vlahović, přichází Giovanni Simeone.
54'
Tenhle rohový kop se ještě podařilo „Fialovým“ odvrátit.
54'
Rohový kop pro Sassuolo. Pomalu, ale jistě si hosté koledují o branku.
53'
Ani z další útočné akce Sassuola neudeřilo. Opět centroval Pol Lirola a na penaltě přeběhl míč Khouma Babacar!
51'
Aktivita Sassuola je i ve druhém poločase celkem zjevná, ale opět ta koncovka. Pol Lirola centroval na první tyč, kde byl Khouma Babacar, ale od něj se míč doslova odrazil pouze za brankovou lajnu.
50'
Střílený centr posílal teď do šestnáctky „Violy“ Stefano Sensi a Alban Lafont se musel natáhnout ke své tyči s dobrým zákrokem.
49'
Míč od rohového praporku doputoval až na kopačku hostujícího Marca Benassia.
49'
Domenico Berardi si srovnal míč na střelu, ta však byla sražená a první rohový kop druhé půle bude zahrávat Sassuolo.
47'
Stefano Sensi (US Sassuolo Calcio) došlápl soupeře a uviděl za tento prohřešek žlutou kartu.
47'
První akci druhého poločasu příliš nezvládl Dušan Vlahović a nabídl míč soupeři.
46'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Marko Pjaca, přichází Federico Chiesa.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 13:35 .
US Sassuolo Calcio – ACF Fiorentina po 1. poločase 0:0!

V prvním poločase jsme moc fotbalu neviděli, a na první opravdu vyloženou šanci si musíme počkat do druhé fáze utkání. Co se týče obrazu hry, tak bylo jednoznačně lepší domácí Sassuolo.
45+2'
45+2'
Ve druhé nastavené minutě už přišla slušná možnost. Mehdi Bourabia z velkého vápna minul svou ranou po zemi pravou tyč Lafonteho branky.
45+1'
První nastavenou minutu odehráli s míčem na kopačkách domácích, ale bez jakéhokoliv ohrožení branky.
45'
Hlavní sudí Chiffi nastavuje první poločas o 2 minuty.
44'
Rohový kop si pohlídal brankář Andrea Consigli, který byl ve vzduchem králem situace.
44'
V závěru poločasu bude mít Fiorentina možnost rohového kopu, když míč uklidil raději za brankovou lajnu Pol Lirola.
43'
Alban Lafont i vyběhl pro míč před dobíhajícím Khoumou Babacarem.
42'
Marko Pjaca předvedl pěknou fotbalovou akci a jeho kličky skončili těsně za hranicí šestnáctky a dost možná faulem, nicméně sudí tento hraniční zákrok pustil.
41'
Alfred Duncan si pomohl loktem v souboji s Marco Benassim a míč je přisouzen hostům.
40'
I přímý kop z kopačky Stefana Sensia se podařilo fialovým ubránit.
39'
Když to nejde ze hry, zkusí to Sassuolo z přímého kopu, který bude nyní zahrávat.
38'
„Viola“ se jako po většinu poločasu úspěšně brání a domácí opět nebyli schopni vymyslet dobře finální fázi, s kterou dnes mají veliké potíže.
37'
Alban Lafont kryje ve rukavicích centr Alfreda Duncana z levé strany.
35'
Gerson dostal dobrou přihrávku do volného prostoru na pravé straně a mohl jít do zakončení, nicméně ten vhodný moment promrhal, zasekl míč a bylo po možnosti.
34'
Khouma Babacar padal ve vápně po souboji s Cristianem Biraghim, který jej důrazně odstrčil od míče, o penaltový zákrok se však opravdu nejednalo.
32'
Dušan Vlahović nestihl na něj sklepnutý míč na hrací ploše a ten skončil v zámezí. Pokud by míč stihl, tak by se mu otevřel pěkný prostor k útoku, ale bohužel.
31'
Druhý rohový kop v pořadí měl jepičí život, jelikož byl odpískán útočný faul.
30'
Díky zásahu Khoumy Babacara budou zahrávat hosté v krátké chvílí další rohový kop.
29'
A po dlouhé době si zahrála na útočné polovině i Fiorentina a vybojovala rohový kop.
28'
Federico Di Francesco se neprotáhl početnou obranou hostů a míč nakonec zamířil až za brankovou čáru.
27'
Domenico Berardi si dobře pokryl míč a Marko Pjaca jej musel faulovat. Míč zůstává i nadále domácím.
25'
Další žlutou kartu pro „Gagliaty“ získává Nikola Milenković (ACF Fiorentina), který sestřelil Alfreda Duncana.
24'
Následný volný přímý kop poslal krásně nad zdí Stefano Sensi, nicméně brankář Alban Lafont byl u své pravé tyče včas.
23'
Edimilson Fernandes (ACF Fiorentina) byl tím, kdo zastavil rychlý brejk Domenica Berardiho.
22'
První rohový kop v utkání zahrával „Viola“, ale místo ohrožení branky, z toho byl brejk Sassuola, který byl zastaven až za cenu žluté karty.
21'
Federico Di Francesco se chtěl uvolnit patičkou kolem levé lajny, ale postup vpřed mu obrana Fiorentiny nepovolila.
20'
Edimilson Fernandes odkulhal za postranní čáru, ale ve hře, jak to tak vypadá, by měl pokračovat.
20'
Edimilson Fernandes zůstává s bolestivou grimasou na hrací ploše a žádá si ošetření.
18'
Vincent Laurini si vyšlápl ve středu hrací plochy na Federica Di Francesca, sudí píská faul a hrát budou domácí.
16'
Domenico Berardi vedl rychlý brejk domácích, posunul míč do strany na Khoumu Babacara, jehož nenápadná rána skončila těsně vedle pravé tyče. Je z toho rohový kop, tudíž míči mimo branku pomohl brankář Alban Lafont.
14'
Sassuolo je aktivnějším týmem v úvodu zápasu, ale finální fáze zatím pokulhává. Rogério poslal svůj centr pouze do rukavic Albana Lafonta.
13'
Federico Di Francesco přistrčil hezky míč patičkou Duncanovi, ale jeho střela z hranice šestnáctky byla zablokována.
12'
S následným rohovým kopem už neměla obrana hostů potíže a míč odklidila mimo velké vápno.
11'
Exekuci přímého kopu si vzal na starost Stefano Sensi, ale jeho vyhlavičkoval před brankou jeden z obránců na rohový kop.
11'
Teď však fauloval v nebezpečném prostoru Germán Pezzella a Sassuolo má výhodný přímý kop z nějakých 25 ti metrů.
10'
Dlouhý míč z kopačky Domenica Berardiho odhlavičkoval do bezpečí Vincent Laurini.
9'
Stefano Sensi byl příliš aktivní při odebírání míče a fauloval, což neuniklo hlavnímu sudímu dnešního utkání, kterým je Daniele Chiffi.
7'
Rogério si pomohl při rozehrávce se svým brankářem, zatím to žádná otevřená podívaná tedy není.
6'
Marko Pjaca se provinil faulem ve středu hrací plochy, hrát bude Sassuolol
5'
Další akce „Fialových“ skončila až u brankáře Consigliho.
3'
Na druhé straně posílal první centr do šestnáctky Marco Benassi, poradila si obrana domácích.
2'
Khouma Babacar hledal za obranou Di Francesca, nicméně obránce Fiorentiny si na tuto přihrávku počkal.
1'
Úvodní rozehrávka patřila Fiorentině.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola, Marlon, G. M. Ferrari, Rogério – Duncan, Sensi, Bourabia – D. Berardi (C), Babacar, Di Francesco.
Náhradníci: Pegolo, Satalino – Djuričić, Lemos, Locatelli, Magnanelli, Magnani, Odgaard, Peluso, Trotta. Trenér: De Zerbi

ACF Fiorentina: Lafont – Laurini, Pezzella (C), Milenković, Biraghi – Benassi, Veretout, E. Fernandes – Gerson, Vlahović, Pjaca.
Náhradníci: Brancolini, Drągowski – Ceccherini, Eysseric, Hancko, Chiesa, Mirallas, Simeone, Sottil, Théréau, Graiciar. Trenér: Piolo

Rozhodčí: Chiffi – Lo Cicero, Bottegoni.
ACF Fiorentina

Fiorentina je na 12. místě se ziskem 18 bodů a skoré 18:13. Fiorentina nezažívá dobré období a nedaří se jí. Venku ještě nevyhráli. Přesněji to mají 0-4-3. Celkově nyní mají nelichotivou sérii 7 zápasů, bez vítězství. Naposledy vyhráli doma v 7. kole proti Atalantě. V posledním ligovém kole prohráli doma s Juventusem 3:0.
US Sassuolo Calcio

Sassuolo je na 8. pozici se ziskem 20 bodů a skoré 21:19. V poslednínch 5 zápasech 1x vyhráli 1x prohráli a 3x remizovali. Doma ze 7 zápasů prohráli pouze 1x, a to s AC Milan. Poslední kolo přišla remíza na hřišti Udinese 0:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62