Serie A - 35. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Frosinone - 5. května 2019   15:00

Sassuolo
66' G. M. Ferrari (Rogério) • 77' D. Berardi (Lirola)
2:2
(0:2)
Frosinone
8' Sammarco  (Pinamonti) • 36' Paganini  (Ciano)
Sassuolo
Consigli – Demiral, Lemos (46. Boga), G. M. Ferrari – Lirola, Sensi (79. Locatelli), Magnanelli (C), Bourabia, Rogério – D. Berardi, Matri (46. Babacar).
Antonio Giua – Lorenzo Manganelli, Filippo Bercigli
Stadio Giglio, Reggio nell'Emilia
Frosinone
Sportiello – Goldaniga, Ariaudo, Brighenti – Paganini, Cassata (70. Ciofani), Sammarco (C), Valzania, Beghetto – Ciano (70. Chibsah), Pinamonti (82. Dionisi).

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 14:19.
Je konec. Sassuolo nakonec smazalo dvoubrankové manko na Frosinone, když ve druhém poločase vstřelilo dva góly a utkání tak skončilo smírně 2:2. Pro Frosinone to tedy znamená, že jistě sestupuje do druhé italské ligy.
90+3'
90+2'
Hosté získali autové vhazování na polovině soupeře a mají poslední minutu na to vstřelit gól.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
89'
Federico Dionisi mohl rozhodnout toto utkání ve prospěch Frosinone, když se mu podařilo vstřelit gól, ale nacházel se přitom pouze v ofsajdu!
87'
Žlutou kartu dostává Marco Sportiello (Frosinone Calcio).
87'
Opět se domácí dopustili nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy.
85'
Střela domácího hráče šla pouze vedle levé tyče hostující svatyně.
84'
Nákop hostujícího celku se nyní nepodařil a u míče tak je domácí mužstvo.
83'
Frosinone se snaží zvrátit zápas na svou stranu, jelikož pokud dnes nevyhraje, tak je jasným druhým sestupujícím.
82'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Federico Dionisi.
80'
Žlutou kartu dostává Manuel Locatelli (US Sassuolo Calcio).
80'
Nyní se domácí hráč dopustil faulu ve středu hrací plochy.
79'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Stefano Sensi, přichází Manuel Locatelli.
77'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
A je srovnáno na 2:2! Centr Liroly z pravé strany letěl na zadní tyč, kde se dostal do zakončení osamocený DOMENICO BERARDI a překonal brankáře Sportiella. Asistence: Pol Lirola.
74'
Trávník je velice podmočený a nyní se hráči dostali i s míčem do obrovské kaluže, kde se balón zastavil a překazil tak útok Frosinone.
73'
Po rohu se dostal ke hlavičce domácí hráč, ale zakončil pouze do míst, kde byl připraven Andrea Pinamonti.
72'
Babacar se snažil odcentrovat z pravé strany, ale jeho pokus byl zblokován a následuje tak rohový kop.
70'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Camillo Ciano, přichází Raman Chibsah.
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Francesco Cassata, přichází Daniel Ciofani.
68'
Opět se domácí dostali dopředu, ale centr z levé strany byl zblokován.
66'
Domácí se přece jenom dočkali a snižují na 1:2. Střela domácího hráče Rogéria z dálky se nepovedla, ovšem hostům nezafungovala ofsajdová pas a tak si balón zpracoval do velké šance GIAN MARCO FERRARI, který prostřelil brankáře soupeře. Asistence: Rogério.
65'
Domácí se dál snaží a budou zahrávat další rohový kop, když byl centr z levé strany zblokován hostujícím obráncem.
63'
Sassuolo mělo další rohový kop, který skončil na hlavě domácího hráče, ale jeho zakončení šlo pouze do rukou brankáře Sportiella.
61'
Ovšem ani rohový kop se domácím moc nepovedl a Frosinone se stále velice dobře brání.
60'
Následná střela ovšem byla zblokována a budeme tak svědky rohového kopu.
58'
Edoardo Goldaniga se provinil faulem a následuje tak přímý kop pro domácí mužstvo.
57'
Bourabia uviděl za svůj tvrdý zákrok žlutou kartu.
55'
Sassuolo se snaží něco udělat se zápasem, ale obrana Frosinone je zkoncentrovaná.
53'
Nyní se už domácí hráč odhodlal ke střele, ovšem ta letěla pouze vedle pravé tyče.
52'
Stále jsou k vidění jen proudy deště, které kazí hru a ta tak na podmáčeném terénu není moc dobrá.
50'
Domácí sice drží míč na svých kopačkách, ale směrem dopředu to není nic nebezpečného.
48'
Pokus domácího hráče letěl jen vedle hostující svatyně.
46'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Matri, přichází Khouma Babacar.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Mauricio Lemos, přichází Jeremie Boga.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
První poločas je u konce a Frosinone vede nad Sassuolem 2:0, což je možná překvapivé, ale naprosto spravedlivé. Už v 8. minutě se prosadil Sammarco. Posléze si domácí vytvořili několik možností, ale ve 36. minutě poslal hosty do dvoubrankového vedení Paganini.
45+1'
45+1'
Opět se domácím nepodařilo směrem dopředu nic vážnějšího vymyslet.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
45'
Beghetto nyní uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok.
44'
Domácí chtějí vstřelit kontaktní branku ke konci poločasu, ale to se jim nedaří.
42'
Hra je ale nyní přerušena, jelikož hostující hráč potřebuje ošetření.
41'
K odraženému míči se dostal domácí hráč, ale jeho pokus šel jen vedle hostující svatyně.
39'
Ovšem následná standardka nic vážnějšího nepřinesla, ale domácí zůstávají u míče.
38'
Nyní šel Ferrari k zemi a Sassuolo má k dispozici volný kop z levé strany.
36'
Frosinone právě vstřelilo branku!
Hosté nakonec přece jenom jdou do dvoubrankového vedení! Rohový kop Ciana z pravé strany letěl přesně na hlavu LUCA PAGANINIHO, který se vložil do hlavičky a poslal jí do levé části branky. Asistence: Ciano.
35'
Málem to bylo 2:0 pro hosty, když se do obrovské šance dostal Andrea Pinamonti, ale ten nepřekonal brankáře, jenž předvedl skvělý zákrok!
34'
Nyní se hraje především ve středu hrací plochy, kde míč často končí v zámezí.
33'
Centr domácího hráče do vápna soupeře nic vážnějšího nepřinesl.
31'
Sassuolo se na podmáčeném terénu dostalo dopředu v rychlém protiútoku, ale pokus o střelu zpoza vápna byl zblokován.
30'
Půl hodina hry je u konce a Frosinone vede na půdě Sassuola 1:0. Hru hodně komplikuje vytrvalý hustý déšť.
29'
Tvrdá rána domácího hráče skončila několik metrů vedle levé tyče soupeřovy brány.
28'
Nyní se dopředu po levé straně dostalo Frosinone, ale nic vážnějšího z toho nebylo.
26'
V obrovské šanci se ocitl Domenico Berardi, který běžel sám na brankáře, ale zakončil pouze do vnějšku levé tyče, od které se míč odrazil do zámezí! Tohle měl být jasný gól!
25'
Posléze Frosinone sice získalo autové vhazování na polovině soupeře, ale nic vážnějšího z toho nebylo.
24'
Merih Demiral se dopustil faulu na polovině soupeře a u míče tak opět bude soupeř.
23'
Paolo Sammarco šel do souboje s protihráčem velice tvrdě a uviděl tak žluté varování.
22'
Sassuolo nyní získalo autové vhazování na polovině soupeře a může tak něco vymyslet.
20'
Hostující útočník loktem udeřil domácího obránce, což rozhodčí Antonio Giua viděl a také odpískal.
19'
S následným centrem si ovšem obrana Sassuola poradila a posléze přišel jen faul ze strany hostů.
18'
Domácí se nyní provinil faulem a Frosinone tak získalo volný kop z pravé strany.
16'
Domácí se málem dostali do velké šance, ovšem útočník Sassuola šel k zemi, ale penalta se nepíská.
15'
Frosinone zatím udává tempo hry a od úvodní minuty je lepším týmem.
13'
Nyní se domácí hráč provinil faulem ve středu hřiště a na hrací plochu se čím dál víc zkrápí kapky deště.
11'
Posléze se dopředu po pravé straně dostalo Sassuolo, které získalo rohový kop.
10'
Opět to jsou hosté, kteří se snaží něco vymyslet, ale nakonec přišli o míč.
8'
Máme tady první branku už v osmé minutě, kterou dávají hosté a jdou tak do vedení. PAOLO SAMMARCO dostal přihrávku na hranici vápna od Pinamontiho a posléze skvěle vystřelil do levé tyče, od které se balón odrazil za brankovou čáru. Asistence: Pinamonti.
6'
Nyní skončil míč pouze vedle hostující svatyně a následuje tak odkop Marca Sportiella.
4'
Následně se ale hostující hráč dopustil pouze nedovoleného zákroku.
3'
Hosté nyní získali autové vhazování na své polovině a mohou tak něco vymyslet směrem dopředu.
2'
Domácí byli trochu pod tlakem, jelikož Frosinone vytáhlo svoje napadání hodně vysoko.
1'
Dnes ve městě Reggio nell'Emilia velmi vydatně prší, což hře příliš nepřispěje, ovšem doufejme, že se dnes dočkáme gólů.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Demiral, Lemos, G. M. Ferrari – Lirola, Sensi, Magnanelli (C), Bourabia, Rogério – D. Berardi, Matri.
Náhradníci: Pegolo – Adjapong, Babacar, Boga, Di Francesco, Duncan, Djuričić, Locatelli, Odgaard, Sernicola, Marlon.

Frosinone Calcio: Sportiello – Goldaniga, Ariaudo, Brighenti – Paganini, Cassata, Sammarco (C), Valzania, Beghetto – Ciano, Pinamonti.
Náhradníci: F. Bardi – M. Capuano, Ciofani, Dionisi, Ghiglione, Krajnc, Chibsah, Molinaro, Maiello, Simič, F. Zampano, Trotta.

Rozhodčí: Antonio Giua – Lorenzo Manganelli, Filippo Bercigli.
Frosinone Calcio:

Frosinone už je takřka jistým sestupujícím do Serie B, jelikož momentálně se nachází na 19. místě se dvaceti třemi body a skóre 26:62. Na sedmnáctou příčku ztrácí jedenáct bodů a tak po dnešním utkání může být vše stoprocentně jisté. Naposled Frosinone přivítalo na své půdě Neapol, se kterou ovšem prohrálo 0:2. Nejlepším střelcem je se sedmi góly Ciano.
US Sassuolo Calcio:

Sassuolo najdeme v tabulce momentálně na 11. místě se čtyřiceti jedna body a skóre 48:52. Poslední zápasy prožívá velice dobrou formu a zajistilo si tak setrvání v nejvyšší italské soutěži. Naposled zavítalo na půdu Fiorentiny, odkud si přivezlo těsnou výhru 1:0. Nejlepšími střelci jsou se sedmi góly Berardi a Babacar.
Ve 35. kole italské Serie A se proti sobě utkají týmy US Sassuolo Calcio a Frosinone Calcio. Naposled se spolu tato mužstva střetla v prosinci na půdě Frosinone, odkud si ovšem Sassuolo odvezlo výhru 2:0. Dnes se navíc bude hrát na Stadio Giglio, Reggio nell'Emilia. Tento stadion nabídne kapacitu pro 23 717 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Antonio Giua a jeho asistenti Lorenzo Manganelli a Filippo Bercigli. Úvodní výkop je naplánován na 15:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62