A. Gomis – Bonifazi, Cionek, Felipe, Fares – Missiroli, Valoti (86. Dickmann) – Murgia, Kurtić – Floccari (75. Antenucci), Petagna (90+2. Paloschi).

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost.

Střely mimo: 4:2.
Rohy: 3:5.
Ofsajdy: 8:2.
Fauly: 18:14.
Viděli jsme zajímavé utkání, které nakonec skončilo spravedlivou remízou 1:1! Domácí poslal do vedení v prvním poločase Federico Peluso, za hosty srovnal z penalty Andrea Petagna. Sassuolo dohrávalo závěr o deseti, když byl vyloučen po druhé žluté kartě Alfred Duncan.
90+7'
90+7'
Thiago Cionek (Spal) se vyšplhal na centr Kurtiče, ale hlavičkou zamířil daleko vedle branky.
90+6'
Po faulu na Kurtiče u brankové lajny uvidíme ještě volný přímý kop SPALU.
90+4'
Červenou kartu ještě přezkoumával VAR, ale verdikt sudího potvrdil.
90+3'
Alfred Duncan (Sassuolo) uviděl za svůj tvrdý zákrok druhou žlutou kartu a odchází do sprch.
90+3'
Mirco Antenucci (Spal) posílal před branku domácích centr, ale tam si poradil Merih Demiral a rázným odkopem uklidnil situaci.
90+2'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Andrea Petagna, přichází Alberto Paloschi.
90+1'
Rogério (Sassuolo) sestřelil Petagnu a uviděl také žlutou kartu.
90+1'
Hlavní sudí nastavuje utkání o 4 minuty.
89'
Alfred Duncan (Sassuolo) předvedl ostrý skluz u pravé lajny a byl oceněn žlutou kartou.
88'
Oba týmy jsou v tuto chvílí spíše opatrní a nejspíše se dočkáme remízy. Ta by dnešnímu utkání nakonec i slušela, ale ještě si pár minut počkejme. Aktuálně vhazuje na své polovině SPAL.
86'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Mattia Valoti, přichází Lorenzo Dickmann.
86'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Stefano Sensi, přichází Federico Di Francesco.
85'
Rohový kop skončil útočným faulem domácích.
84'
Nepovedený centr z levé strany musel vytáhnout Alfred Gomis (Spal) svými rukavicemi na rohový kop.
83'
Claud Adjapong (Sassuolo) se nedostal po pravé lajně přes Kurtiče, nicméně domácí alespoň vhazovat.
81'
Útočný faul Rogéria byl důvodem přerušení hry.
79'
Sassuolo se vymanilo z tlaku, ale Rogério (Sassuolo) neposlal do vápna dobrou přihrávku. Utkání má nyní dobré tempo z obou stran a je vidět, že ani jeden z týmů není spokojen s bodem.
77'
Andrea Consigli (Sassuolo) si vyběhl pro centr a kryl jej ve svých rukavicích. Hostů patří závěr utkání.
75'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Sergio Floccari, přichází Mirco Antenucci.
75'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Matri, přichází Jens Odgaard.
74'
Merih Demiral (Sassuolo) zahrál na rohový kop, a z něj mohl přijít obrat ve skóre! Na centr si naskočil Alessandro Murgia (Spal) a orazítkoval pravou tyč domácí branky!
72'
Andrea Petagna (Spal) je při chuti, ale při této útočné akci si předkopl míč příliš před sebe, a to až do zámezí.
70'
Francesco Magnanelli (Sassuolo) byl za svůj faul ve středu hrací plochy oceněn žlutou kartou.
68'
Spal právě vstřelil branku!
Pokutový kop proměnil s přehledem, ranou do horního růžku, ANDREA PETAGNA – 1:1!
66'
Po shlédnutí videa nařídil hlavní sudí pokutový kop pro SPAL!
65'
Sudí se jde ještě přeci jen podívat na video! Možná tedy penaltu uvidíme.
64'
Sassuolo hraje hodně do defensivy a koleduje si o branku, rohový kop hostů skončil pádem Floccariho ve vápně, ale sudí penaltu neodpískal!
62'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Alfred Duncan.
62'
Rohový kop následně odvrátil Filip Djuričić (Sassuolo). Tlak hostů se však stupňuje.
62'
Andrea Petagna (Spal) dostal dobrý míč na hrot, ale kolem obránce se nedokázal otočit. Vybojoval však alespoň rohový kop.
60'
Před branku domácích létal jeden centr za druhým, nicméně ani Andrea Petagna, ani Sergio Floccari se k míči nedostali.
58'
Federico Peluso (Sassuolo) zajel šlapákem do soupeře a je prvním potrestaným hráčem dnešního utkání.
57'
Jasmin Kurtić (Spal) si nerozuměl s Felipem a přihrávka skončila za brankovou lajnou. Odkopávat od své branky bude Andrea Consigli.
56'
Na druhé straně poslal Jeremie Boga (Sassuolo) svou ránu snad do třicáté řady místního stadionu.
55'
Sergio Floccari (Spal) nachytán v ofsajdu. Úvod druhé půle však patří SPALU.
54'
Rychlá akce hostů středem hrací plochy neslavila nakonec úspěch. Včas vše vyřešil z domácího pohledu kapitán Francesco Magnanelli.
52'
Francesco Magnanelli (Sassuolo) zahrál vysokou nohou, hrát bude SPAL.
50'
Poctivou skládku ve středu hrací plochy předvedl Jasmin Kurtić (Spal). U sudího mu však tento rugbyový prvek neprošel.
48'
Jeremie Boga (Sassuolo) neprotáhl po pravé postranní lajně. Cestu mu zarazil Thiago Cionek.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:04 .
Dlouho jsme sledovali taktickou a opatrnou hru, ale Sassuolo přeci jen v závěru poločas vstřelilo branku, když se po přímém kopu prosadil Federico Peluso! Domácím ještě pár minut předtím nebyla jedna branka uznána.
45+1'
45'
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
45'
Na druhé straně chtěl odpovědět Sergio Floccari (Spal), ale jeho hlavičce chyběl důraz a Andrea Consigli si tak poradil.
43'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Teď už domácím nikdo branku nevezme! Stefano Sensi rozehrával od levé postranní lajny volný přímý kop a našel přesně FEDERICA PELUSA, jenž ranou z první rozvlnil síť – 1:0! Asistence: Stefano Sensi.
42'
Mohamed Fares (Spal) si pomohl při své akci po pravé lajně faulem a sudí mu nepovolil pokračovat ve hře.
40'
Sassuolo obehrávalo svou útočnou polovinu, ale Filip Djuričić si poté na hrotu nedokázal zpracovat míč a odevzdal jej soupeři.
38'
Jeremie Boga si zpracoval špatně míč na prsou a utekl mu do zámezí. Vykopávat od své branky bude Alfred Gomis.
36'
Alessandro Matri (Sassuolo) si pomohl útočným faulem a hrát budou hosté.
34'
Aktivita Sassuola jde nahoru. Gian Marco Ferrari pálil z levé strany diagonálně, ale nedokázal přesně zamířit svůj cíl.
32'
Po následném rohovém kopu rozvlnil síť Merih Demiral (Sassuolo), ale sudí rychle branku neuznal, jelikož domácí obránce zahrál těsně předtím rukou!
32'
První náznak šance mělo Sassuolo. Jeremie Boga (Sassuolo) napřáhl zpoza šestnáctky, ale branku Gomise netrefil!
30'
SPAL má poslední minuty více ze hry, avšak větší šance jsme se zatím nedočkali.
28'
Sergio Floccari (Spal) hraje dobrý zápas. Odrazil se k němu míč za šestnáctku, ale obranu domácích nepropálil.
26'
Centr z kopačky Kurtiče příliš vrásku na čele domácím neudělal.
26'
Sergio Floccari (Spal) si došel šikovně pro faul a hosté budou rozehrávat přímý kop těsně za hranicí šestnáctky, nicméně je to malinko zprava.
25'
Simone Missiroli (Spal) fauloval Rogéria a zastavil tím rozehrávku domácích již jejím zárodku.
23'
Sergio Floccari (Spal) nabral dobrou rychlost, odvážně se pustil mezi dva hráče, nicméně na poslední chvíli jej zastavil čistým skluzem Thiago Cionek.
22'
Jasmin Kurtić (Spal) neprostrčil míč na Floccariho, obrana Sassuola zasáhla včas.
20'
Jeremie Boga (Sassuolo) prováhal moment pro střelu a jeho následná přihrávka šla do ofsajdu, což neuniklo sudímu na lajně.
18'
Federico Peluso (Sassuolo) vyhrál běžecký souboj s Petagnou a nepustil kanonýra SPALU do šance.
17'
Jasmin Kurtić (Spal) nebezpečně centroval a Andrea Consigli konečky prstů posunul míč z dosahu spoluhráčů Jasmina Kurtiče.
16'
Další faul. Alessandro Matri si vyšlápl na Rogéria.
14'
Zatím sledujeme velmi poklidnou podívanou bez větších šancí. Andrea Petagna (Spal) faulován svým dnešním strážcem Stefanem Sensim.
12'
Rogério (Sassuolo) v ofsajdu, akce domácích nemohla pokračovat.
11'
Andrea Petagna (Spal) si naváděl míč za šestnáctkou na střelu, ale na poslední chvíli mu míč vypíchl Federico Peluso.
9'
Federico Peluso (Sassuolo) trefil ve skluzu Andrea Petagnu a od sudího obdržel poslední slovní napomenutí, další podobný zákrok bude již oceněn žlutou kartou.
7'
Sergio Floccari (Spal) zatáhl za dres Stefana Sensiho, míč zůstane v moci domácích.
5'
Na rohový kop Alessandra Matriho si naskočil na první tyči Boga, míč lehce lízl hlavou, ale zamířil pouze vedle pravé tyče.
5'
Velmi dobrý průnik Rogéria (Sassuolo) zastavili hosté za cenu prvního rohového kopu v utkání.