Serie A - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Spal : Chievo - 16. prosince 2018   12:30

0:0
(0:0)
Chievo
Chievo
Spal
A. Gomis – Bonifazi, Vicari, Felipe – Lazzari, Missiroli, Schiattarella (88. Cionek), Kurtić, Fares – Petagna (61. Floccari), Antenucci (77. Paloschi).
Banti – Di lorio, Giovane
Stadio Paolo Mazza (Ferrara)
Chievo
Sorrentino – Jaroszyński, Bani, Rossettini, Barba – P. Hetemaj, Radovanović, Léris (79. Kiyine) – Giaccherini (60. Birsa) – Meggiorini, Pellissier (67. Stępiński).

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost.

Fauly: 14:18.
Utkání dvou týmu ze spodku tabulky Serie A nenabídlo žádnou oslnivou podívanou, přesto mohli slavit domácí fotbalisté, nicméně v poslední minutě utkán trefil pouze horní tyč Sergio Floccari, a tak se nakonec body děli za remízu 0:0.
90+5'
90+4'
Sergio Floccari (Spal) trochu z frustrace zatáhl soupeře za dres a viděl ještě žlutou kartu.
90+4'
Ve čtvrté minutě nastavení napřáhl zpoza šestnáctky Sergio Floccari a jeho pokus zastavila horní tyč! Tohle mohlo být pro domácí krásné rozuzlení.
90+3'
S míčem hraje domácí Spal, ale změny skóre se nejspíš již dnes nedočkáme.
90+1'
Utkání bude nastaveno o 4 minuty.
90'
Valter Birsa se neodhodlal z dobré pozice ke střele a místo namířil svůj centr pouze na obránce Spalu.
88'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Pasquale Schiattarella, přichází Thiago Cionek.
86'
Rohový kop schoval v rukavicích brankář Stefano Sorrentino.
85'
Spal má velkou chuť zápas rozhodnout a po akci Sergia Floccariho bude zahrávat rohový kop.
84'
Alberto Paloschi měl na kopačce možná rozhodnutí! Našel si centr na penaltě, ale jeho pokus mírně tečoval mimo tyč Mattia Bani!
82'
Manuel Lazzari se hezky protáhl až do vápna, nicméně finální přihrávka skončila na kopačkách hráčů Chieva.
80'
Sofian Kiyine se při své první akci neprotlačil přes obranu do zakončení.
79'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Mehdi Léris, přichází Sofian Kiyine.
77'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Mirco Antenucci, přichází Alberto Paloschi.
77'
Sergio Floccari nepropálil svou ranou obránce, a tak Stefano Sorrentino zasahovat nemusel.
75'
Mirco Antenucci o kousek nestihl přihrávku, která by jej poslal do velké šance. Takhle bude vykopávat od branky brankář Stefano Sorrentino. Mám takový pocit, že pokud padne branka, tak bude již rozhodující.
73'
Valter Birsa (Chievo) zatáhl také soupeře za dres a též vidí žlutou kartu.
71'
Spal rozehrál rohový kop za velké vápno, odkud vypálil z první Mohamed Fares, nicméně nezamířil vůbec přesně a míč skončil vysoko nad brankou.
69'
Sergio Floccari si faul na sudím již nevynutil. Hra Mattia Baniho byla v rámci pravidel.
68'
I Simone Missiroli (Spal) zastavil rychlou akci podržením za dres a je napomenut žlutou kartou.
67'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Sergio Pellissier, přichází Mariusz Stępiński.
67'
Mattia Bani (Chievo) přidržel Kurtiče a uviděl žlutou kartu.
65'
Mohamed Fares našel svým centr z levé strany pouze obránce Chieva.
63'
Jedna z mála zajímavých akci utkání. Jasmin Kurtić si navedl míč na svou pravačku a zpoza šestnáctky vyslal pěknou ránu, ta však skončil těsně nad horní tyčí.
62'
Jasmin Kurtić sice svou ránu z přímého kopu dostal přes zeď, ale jeho stele scházela rasance a tak s ní neměl problém brankář Stefano Sorrentino.
61'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Andrea Petagna, přichází Sergio Floccari.
61'
Jasmin Kurtić si počkal na faul opět od Ivana Radovanoviće a domácí Spal má k dispozici volný přímý z velmi slušné pozice.
60'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Emanuele Giaccherini, přichází Valter Birsa.
59'
I druhou žlutou kartu v utkání vidí hostující hráč a to Ivan Radovanović (Chievo) za zákrok zezadu na Kurtiče.
58'
Nicméně Pasquale Schiattarella zvolil místo střely nepřesný centr a odkopávat od své branky bude Stefano Sorrentino.
57'
Mehdi Léris zastavil skluzem pronikajícího Mohameda Farese. Domácí mohou pokračovat v akci, jelikož budou vhazovat.
56'
Paweł Jaroszyński nezpracoval jednoduchou přihrávku u levé lajny a míč mu utekl do zámezí.
55'
Emanuele Giaccherini se ocitl v ofsajdovém postavení. Hrát bude Spal.
54'
Jasmin Kurtić prohnal svého spoluhráče a jeho přihrávka skončila až za brankovou čarou.
52'
Emanuele Giaccherini střílel svou pravačkou z vynikají pozice uvnitř šestnáctky, ale svůj střelecký pokus poslal na branku Gomise velmi slabý a domácí brankář předvedl rutinní zákrok.
50'
Manuel Lazzari předvedl pře velkým vápnem efektní „zidanovku“ ale centr z jeho kopačky nenašel v šestnáctce nikoho z jeho spoluhráčů.
49'
Paweł Jaroszyński se provinil při průniku u levé lajny útočným faulem proti Manuelu Lazzarimu. Bude to boj i druhých pět a čtyřicet minut.
47'
Mirco Antenucci nedokázal svou efektní patičkou najít svého spoluhráče v šestnáctce a míče se tak zmocnili hosté.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 13:35.
První poločas utkání týmů ze spodku tabulky Serie A příliš šancí nepřinesl a stav utkání, který je 0:0 odpovídá předvedené hře obou týmů. Uvidíme s čím přijdou do poločasu druhého.
45+3'
45+3'
Paweł Jaroszyński (Chievo) stihl ještě v samém závěru poločasu vyfasovat žlutou kartu, a to za zákrok na pronikajícího Manuela Lazzariho.
45+1'
První poločas bude nastaven o 2 minuty.
45'
Centr Emanuela Giaccheriniho od rohového praporku nenadělal žádný vzruch v šestnáctce Spalu.
45'
Ještě uvidíme v prvním poločase rohový kop Chieva.
44'
Hráči Spalu si v útočné fázi vůbec nerozuměli a jejich kombinace skončila za brankovou čarou.
42'
Sergio Pellissier si svým pádem ve vápně penaltu nevymodlil, a tak bude vykopávat od své branky Alfred Gomis.
40'
Mirco Antenucci se dostal do 100% šance, nicméně využil přitom zhruba metrového ofsajdu, a tak by ani případná branka uznána nebyla.
39'
Përparim Hetemaj si zpracoval míč rukou a hrát tak bude Spal.
37'
Jasmin Kurtić se hezky zaběhl za obranu, nicméně jeho centr skončil pouze nad brankou Chieva. Stefano Sorrentino bude vykopávat od své branky.
35'
Pasquale Schiattarella zůstává s bolestivou grimasou na hrací ploše a chvilku se nehraje.
33'
Riccardo Meggiorini nezpracoval na hrotu Chieva přihrávku a míč skončil v náruči Gomise.
31'
Na druhé straně hrací plochy nedoklouzal k centru Lazzariho Mirco Antenucci.
30'
Chievo je zatím jednoznačně fotbalovější a teď musel domácí obrana odvracet několik centrů, které mířili do domácí šestnáctky.
28'
Mattia Bani napřáhl z velké dálky a nedopadlo to dle jeho představ. Míč skončil u fanoušků Spalu na jižní tribuně.
26'
Přímý kop vyboxoval celkem v poklidu brankář Stefano Sorrentino.
25'
Jasmin Kurtić byl faulován u pravé postranní lajny a Spal bude zahrávat přímý kop.
23'
Sergio Pellissier měl největší šanci dosavadního průběhu, nejprve sám před brankářem neproměnil velkou šanci a následnou dorážku mu vykopl z brankové čáry Manuel Lazzari!
22'
Manuel Lazzari si počkal na zadní tyči na dlouhý centr od brankové lajny, nicméně rána mu vůbec nevyšla a míč skončil pouze vedle hostující branky.
21'
Simone Missiroli trefil soupeře kopačkou do hlavy a může být rád, že neviděl žluté napomenutí.
19'
Manuel Lazzari se prezentoval přímočarou akcí, nacentroval na Farese, ten však ze slušné pozice trefil pouze obránce hostujícího týmu.
17'
Sergio Pellissier si našel centr z levé strany, ale svou hlavičku namířil pouze do středu branky, kde byl připraven brankář Alfred Gomis.
15'
Francesco Vicari je v pořádku zpátky na hrací ploše.
14'
Francesco Vicari teď zůstal na hrací ploše po nevinném souboj s Riccardem Meggiorinim a vyžádal si ošetření.
12'
Përparim Hetemaj nechal zkušeně míč dokutálet za brankovou čáru a odkopávat od své branky bude Stefano Sorrentino.
10'
Manuel Lazzari a celý Spal si přál penaltu po průniku domácího obránce, který skončil soubojem s Pawlem Jaroszyńskim, ale sudí penaltu striktně odmítl.
9'
Mohamed Fares si počínal při útočné snaze nedovoleně a byl mu odpískán útočný faul.
8'
Další rohový kop mohl pro Chievo vybojovat Sergio Pellissier, ale sudí rozhodl, že se bude pouze odkopávat od branky Spalu.
6'
Na druhé straně musel ostrý centr odvracet na rohový kop Pasquale Schiattarella a následný centr od rohového praporku kryl na dvakrát brankář Alfred Gomis.
5'
Přímý kop rozehrál nepřesně na krátko Manuel Lazzari.
5'
Mirco Antenucci byl faulován Lucou Rossettinim a domácí mají k dispozici volný přímý kop z levé strany.
3'
Manuel Lazzari si nedokázal poradit s míčem u pravé lajny a vhazovat bude Verona, které patří, trochu překvapivě, úvod utkání.
2'
Riccardo Meggiorini se málem dostal k odraženému míči v šestnáctce Spalu, kde vznik velký zmatek, ale vyřešil jej nakonec brankář Alfred Gomis.