Serie A - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Spal : Sassuolo - 27. září 2018   19:00

0:2
(0:0)
Sassuolo
59' Adjapong   • 90' Matri
Spal
A. Gomis – Šimić, Vicari (83. Paloschi), Felipe, Fares – Lazzari, Valdifiori (73. Everton Luiz), Kurtić (68. Valoti), Missiroli – Antenucci (C), Petagna.
V. Milinković-Savić, Thiam – Cionek, F. Costa, Dickmann, Djourou, Floccari, Everton Luiz, Schiattarella, Paloschi, Valoti, Bonifazi.
Abbattista – Costanzo, Baccini
Stadio Paolo Mazza (Ferrara)
Sassuolo
Consigli – Marlon, Magnani, G. M. Ferrari – Adjapong (73. Lirola), Magnanelli (C), Bourabia, Rogério – Boga (79. Brignola), Babacar (86. Matri), Djuričić.

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 5:5. Fauly: 15:11.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Sassuola poměrem 2:0. Hostující celek byl v tomto zápase mnohem nebezpečnější, což pochopitelně přineslo kýžený úspěch. Spal se dlouhou dobu pokoušel vstřelit vyrovnávací branku, avšak místo toho přišla pouze druhá branka, o kterou se postaral Matri. V nastaveném čase jsme viděli ještě jednu vyloženou šanci Sassuola, tu tentokráte domácí brankář zneškodnil. To nic nemění na tom, že to budou právě hosté, kteří si odvezou tři body.
90+5'
90+3'
Mohla tu být další rána pro Spal! Sám na bránu se totiž řítil Djuričić, který zkoušel Gomise přelobovat. Zakončení ale skončilo přímo v náruči.
90+2'
Luiz okamžitě přešel s míčem na druhou stranu, tam mu ho od kopačky odpálil jeden z protihráčů. Spal se ale hodně rychle vrátil na útočnou polovinu.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
90'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Tak nakonec přeci jenom přichází druhá branka Sassuola! Domácím se nepodařilo vyvézt míč, k němu se tak dostal Brignola, který si počkal na náběh ALESSANDRA MATRIHO. Druhý jmenovaný nadvakrát překonal Gomise, čímž rozhoduje o osudu tohoto zápasu.
90'
Málem to bylo o dvě branky! Střídající Matri se prodral až k velkému vápnu, odkud střelou bodlem orazítkoval pravou konstrukci.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Domácím se stále nedaří, na případné vyrovnání budou mít ještě nastavený čas.
88'
Naopak se rohový kop stočil přímo do rukavic Consigliho, který bleskovým výhozem založil protiakci. Finální přihrávku na Magnanelliho ale zastavil Felipe
87'
Spal měl zahrávat další rohový kop, jenomže ještě před onou exekucí skončil na zemi hostující Marlon. O nedovolený zákrok se ale nejednalo.
86'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Khouma Babacar, přichází Alessandro Matri.
84'
Valoti dlouho hledal vhodného adresáta, nakonec si na levé straně vybral Farese, jehož centrovaný balón pouze proletěl pokutovým územím.
83'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Francesco Vicari, přichází Alberto Paloschi.
83'
Máme před sebou něco málo přes deset minut. Spal se marně snaží vyrovnat nepříznivý výsledek, soupeř ale velmi dobře pokrývá šestnáctku.
82'
Sassuolo se už, už radovalo z druhé branky, avšak ani tato trefa není uznána kvůli ofsajdu. Radost hostujících hráčů tak byla předčasná.
81'
Z druhé vlny se dostal k šestnáctce Luiz, který to zkoušel bez delší přípravy. Jeho kostrbatá rána nakonec doskákala vedle brány.
80'
Nakonec se o rozehrávku rohového kopu postaral křídelník Fares. Jeho nabídka se stáčela k Valotimu, před kterým stačil zažehnat nebezpečí Bourabia.
79'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremie Boga, přichází Enrico Brignola.
78'
Petagna se dokázal s míčem dostat až k hranici malého vápna, odkud zkoušel odcentrovat do přehuštěného prostoru. Míč trefil Ferrariho záda.
77'
Spal sice má v posledních vteřinách více ze hry, k vyloženým šancím to ale nevede. Hosté čekají s čím soupeř přijde, Consigli je delší dobu bez práce.
76'
Valoti tvrdě narazil do hostujícího Marlona, který si pomohl tak trochu taktickým faulem. Spal okamžitě rozehrál standardní situaci.
75'
Babacar sice skončil na zemi, nedovolený zákrok se ale nepískal. Hlavní sudí posoudil až další souboj jako nedovolený, tentokráte se provinil právě Babacar.
74'
Už delší dobu čekáme na něco kloudnějšího. Nyní se k míči dostal také střídající Valoti, po jehož přihrávce mířil vysoko nad branku Missiroli.
73'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Claud Adjapong, přichází Pol Lirola.
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Mirko Valdifiori, přichází Everton Luiz.
69'
Spal tak postihla další nemilá zpráva, Kurtić totiž musel odstoupit, jedná se o nějaké zranění o oblasti levé horní končetiny. Možná se jedná o zlomeninu.
68'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Jasmin Kurtić, přichází Mattia Valoti.
67'
Stále se nehraje, s domácím záložníkem to nevypadá příliš vesele. Za postranní čárou se už vysvlékl náhradník, kterým bude Valoti.
66'
Kurtić sice obdržel žlutou kartu, nicméně to byl právě on, kdo skončil na hrací ploše. Na scénu musel přispěchat také lékařský personál.
65'
Žlutou kartu dostává Jasmin Kurtić (Spal).
64'
Domácí obrana opět nezachytila náběh Babacara, který ale své zakončení příliš uspěchal. Výsledkem je střelecký pokus vedle brány.
63'
Navíc to domácím nevyšlo rychlou kombinací středem hrací plochy, Petagna se nakonec zjevil za obranou, což značí jediné – ofsajdové postavení.
62'
Máme za sebou více než hodinu hry, před domácím celkem se naskytl těžký úkol. Na případné vyrovnání nemá už moc času.
61'
Na zeleném pažitu zůstal ležet domácí Felipe, který to hodně schytal při předchozím souboji o míč. Nakonec to nevypadá na nic vážného.
60'
Sassuolu to absolutně nevyšlo po levém křídle, nakonec alespoň vybojovalo autové vhazování, o které se postaral obránce Rogério.
59'
Tak pozor, hosté se totiž dostávají do vedení! Babacar si počkal na přihrávku od Bogy, posléze se otočil s míčem a pořádně protáhl Gomise, který vyrazil míč pouze před sebe. Tam se nacházel CLAUD ADJAPONG, jenž už měl snadnou práci.
59'
Nyní se za obranu soupeře pokoušel dostat Antenucci, který si ale podle výroku sudího pomohl faulem. To se Spalu pochopitelně nelíbí.
58'
K rozehrávce standardní situace se postavil Bourabia, který kroutil míč směrem od branky. Na malém vápně se ale nenacházel nikdo ze spoluhráčů.
57'
Magnanelli se dostal do přehuštěného prostoru, odkud nedokázal přeposlat míč na Babacara. S nedovoleným zákrokem ale přispěchal Fares.
56'
Druhý poločas nabízí řadu zajímavých momentů, po tom dalším skončil na zemi domácí Šimić, kterého hodně nešťastně zasáhl do nohy Marlon.
55'
Sassuolo tak přežilo hned dva kritické momenty, stále ale zůstává ve hře o tři body. Hosté to zkouší přes levé křídlo, kde se nachází nenápadný Rogério.
54'
Spal se radoval ze vstřelené branky, ta nakonec není uznána kvůli ofsajdu. Vše potvrdilo také video, pokračuje se tedy za bezbrankového stavu.
53'
Antenucci táhl velice nadějný protiútok, který z pravé strany zakončoval Petagna. Druhý z útočníku to zkusil levačkou, Consigli předvedl skvělý zákrok.
52'
Marlon vhazoval od pravé autové čáry, nakonec se jeho kolega Adjapong vůbec nedostal k míči, neboť ho vzorně odtlačil do bezpečí Fares.
51'
Na zemi ještě skončil právě Adjapong, který vybojoval standardku z pravé strany. U postranní čáry rovněž zůstal ležet domácí Kurtić.
50'
Nyní se Sassuolo hodně rychle dostalo na druhou stranu, Adjapong si ale nevěřil na průnik kolem Farese a míč raději vrátil Magnanellimu.
49'
Rozehrávka nebyla vůbec dobrá, míč opět trefila hned prvního protihráče. Obrannou povinnost si ale splnil Šimić, který navíc vybojoval další aut.
48'
Hned v samotném úvodu se po brankové čáře prodíral do šance Lazzari, jeho zablokovaná rána skončila pouze na boční síti. Rohový kop pro Spal.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou hrát pro změnu zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám toho moc nenabídl. Nejen, že jsme se nedočkali žádné branky, navíc jsme viděli hodně nezáživnou podívanou. Více ze hry mělo Sassuolo, které ale většinu času naráželo na obranu soupeře. Domácí se moc často k opačné šestnáctce nedostávali, i tak si ale vypracovali ojedinělou šanci, kterou ale Šimić nedokázal zužitkovat. Druhý poločas začne přibližně ve 20:03.
45'
44'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta prvního poločasu. Vypadá to, že v prvním poločase branku neuvidíme. Spal má k dispozici volný kop.
42'
Nyní se hra celkem uklidnila, stále má více ze hry hostující celek, který v tuto chvíli zkouší útočit středem hrací plochy.
41'
Po delší době to směrem dopředu zkusil Spal. Konkrétněji to byl na levém křídle Fares, který si ale zisk standardní situace nevymodlil.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
39'
Magnani vyslal další vzdušnou přihrávku na Bogu, který si ale v souboji s Lazzarim pomohl útočným faulem. Hlavní sudí neváhal ani chvíli.
38'
Sassuolo si během krátké chvíle vybojovalo hned dva rohového kopy. Ten druhý se snášel k přední tyči, kde ale v poklidu zasáhl Missiroli.
37'
Obrana domácího celku nefunguje příliš dobře, Adjapong mohl vyslat finální přihrávku na Babacara, místo toho ale našel pouze nohu Felipeho.
36'
Boga se hezky dostal až před malé vápno, kde ale narazil na přesilu protihráčů, která odklidila míč do mnohem bezpečnějšího prostoru.
35'
Babacar v další šanci! Hostující útočník se natlačil až k hranici pokutového území, odkud zamířil zhruba metr vedle vzdálenější tyče.
34'
Consigli musel rychle z branky, nakonec se mu padající míč podařilo hrudí odvrátit. Jeho spoluhráči se okamžitě ženou na opačnou stranu.
33'
Nakonec jsme se dočkali zakončení v podání Babacara. Bývalý forvard Fiorentiny zkoušel zamířit ke vzdálenější tyči, kde zasáhl Gomis.
32'
Lazzari se rychlostním způsobem dostal až k centru, který skončil v náruči brankáře Consigliho, který si po delší době připsal snadnou práci s míčem.
31'
Na poslední chvíli musel zakročit Šimić, který vytasil náramně přesný skluz. V opačném případě by se Babacar dostal do vyložené příležitosti.
30'
Nakonec jsme se dočkali útočného faulu, který způsobil hostující Ferrari, jenž v souboji o míč poslal k zemi obránce Vicariho.
29'
Sassuolu se stále směrem dopředu moc nedaří, nyní musel Boga vrátit míč na Magnaniho, který zkoušel přenést hru na levou stranu.
24'
Nepovedená přihrávka v podání Missiroliho putovala na nohu Adjaponga, který mohl založit protiakci, ta ale skončila po několika metrech.
23'
Hlavní sudí udělil razantní napomenutí domácímu Kurtićovi, kterému se nelíbilo posouzení této situace. Sassuolo má k dispozici standardku.
22'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám nabízí hodně nezáživnou podívanou. Zatím jsme se dočkali jediné příležitosti, kterou ale domácí neproměnili.
21'
Magnani musel zasahovat u vlastní šestnáctky, domácí si tak vybojovali další rohový kop. Centr směřoval do malého vápna, kde zasáhl Magnani.
20'
Obrovská šance domácích! Po rohovém kopu se na zadní tyči dostal do velké příležitosti Šimić, který ale trefil pouze padajícího brankáře.
19'
Akce Spalu je u konce, v ofsajdovém postavení se totiž zjevil Antenucci, který se výroku sudího hodně divil. Opakovaný záběr ale ofsajd skutečně prokázal.
18'
Nyní to Ferrari zkusil nakopávaným míčem na Babacara, který byl v souboji s Vicarim pozdě. Navíc domácí celek vybojoval autové vhazování.
17'
Magnanelli zasekl míč kolem Farese a posléze raději otočil těžiště hry na levou stranu. Hosté to zřejmě zkusí kolem obránce Šimiće.
16'
Na druhé straně se za obranu soupeře dostával Adjapong, který měl k prudké kolmici hodně daleko. Navíc se jednalo o ofsajdové postavení.
15'
Opět byl do rozehrávky zapojen domácí brankář Gomis, který raději zvolil přihrávku na jistotu na Šimiće. Druhý jmenovaný ale poslal míč za čáru.
14'
Lazzari nyní celkem zariskoval, neboť jeho přihrávka napříč šířkou hrací plochy málem skončila na kopačce jednoho z protihráčů.
13'
Nyní si nedovoleným zákrokem pomohl domácí Šimić, který u postranní čáry fauloval rychlonohého Bogu. Sassuolo okamžitě rozehrálo.
12'
Petagnovi se podařilo zpracovat míč zády k brance, následně otočil hru na pravou stranu, Lazzari byl zahnán hluboko na vlastní polovinu.
11'
Vicari si nechtěl komplikovat život a míč raději poslal až na kopačku brankáře Gomise. Spal to zkouší až o vlastního pokutového území.
10'
Spal se dostal do celkem slibného kontru, který po levém křídle táhl Fares. Domácí křídelník to nakonec zkusil na bránu, jeho pokus se ale stočil nad branku.
9'
Marlon to zkoušel kolmicí na Bogu, který měl s neposedným balónem menší starosti. Nakonec se mu ho podařilo přeposlat na Djuričiće.
8'
Magnanelli si hned dvakrát vyměnil míč s Babacarem, následný centr ale dokázal odvrátit domácí Felipe. Sassuolo má k dispozici rohový kop.
7'
Marlon se postaral o rozehrávku volného kopu z útočné poloviny. Zpětná přihrávka směřovala na Magnaniho, který pro změnu uklidnil hru.
6'
Spal si vybojoval úvodní rohový kop tohoto zápasu. Domácí rozehráli nakrátko, následný centr nenašel u vzdálenější tyče Antenucciho.
5'
Petagna se pokoušel zastihnout padající míč, nicméně včas zasáhl vracející se Ferrari. Autové vhazování také pro domácí mužstvo.
4'
Bourabia přesunul hru na pravou stranu, kde se k centrované nabídce dostal Adjapong. Vzdušný centr ale skončil až za brankovou čárou.
3'
Šimić vzorně přistoupil k Bogovi, který odpálil míč za středový kruh. Tam se jako poslední dotkl míče Lazzari, autové vhazování pro Sassuolo.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Spal: A. Gomis – Šimić, Vicari, Felipe, Fares – Lazzari, Valdifiori, Kurtić, Missiroli – Antenucci (C), Petagna.
Náhradníci: V. Milinković-Savić, Thiam – Cionek, F. Costa, Dickmann, Djourou, Floccari, Everton Luiz, Schiattarella, Paloschi, Valoti.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Marlon, Magnani, G. M. Ferrari – Adjapong, Magnanelli (C), Bourabia, Rogério – Boga, Babacar, Djuričić.
Náhradníci: Pegolo – D. Berardi, K-P. Boateng, Brignola, Dell'Orco, Di Francesco, Lemos, Lirola, Matri, Locatelli, Sensi, Sernicola.

Rozhodčí: Abbattista – Costanzo, Baccini.
US Sassuolo Calcio

Na opačné straně se nachází Sassuolo, které rovněž patří k příjemným překvapením dosavadního průběhu italské Serie A. Sassuolo má na kontě sympatických deset bodů, což momentálně stačí na čtvrtou pozici. Tento celek si hned v úvodním kole vyšlápl na milánský Inter, který porazil díky jediné brance Berardiho. Až v deváté minutě nastavení rozhodl Boateng o dělbě bodů proti Cagliari, tamní celek nakonec remizoval 2:2. Vysoká přestřelka se uskutečnila v souboji s Janovem, Sassuolo nakonec zvítězilo 5:3, přičemž po půl hodině prohrávalo. Doposud jediná porážka přišla proti Juventusu. Turínský celek využil dvou branek Cristiana Ronalda, a nakonec zvítězil 2:1. Sassuolo zvládlo i další domácí představení, proti Empoli sice prohrávalo hned od první minuty, nakonec ale výsledek otočilo na konečných 3:1.
Spal

Fotbalisté Spalu prožili velice povedený vstup do letošní sezóny, poslední zápasy ale nejsou zrovna ideální. Spal v prvním kole porazil díky jediné brance Kurtice Bolognu poměrem 1:0, totožný výsledek se udál také v souboji proti Parmě, kde se tentokráte o branku postaral Antenucci. Dotřetice stejný výsledek, avšak tentokráte v neprospěch Spalu. Domácí tým dnešního utkání totiž podlehl Turínu. Spal využil výhody domácího prostředí, v rámci čtvrtého kola totiž na vlastní půdě porazil Atalantu, o obě branky Spalu se postaral forvard Petagna. Minulé kolo nabídlo celkem jednoznačnou prohru proti Fiorentině, která svému soupeři nasázela tři branky.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská Serie A má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Spal a US Sassuolo Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62