Serie A - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Inter Milán - 27. ledna 2019   18:00

Torino
35' Izzo (Ansaldi)
1:0
(1:0)
Torino
Sirigu – Izzo, Djidji, N'Koulou – De Silvestri, Ansaldi (81. Berenguer), Rincón, Lukić (78. Baselli), Aina – Zaza (89. Falqué), Belotti (C).
Fabio Maresca
Olimpico Grande Torino (Turín)
Inter Milán
Handanovič – de Vrij, Miranda (55. Nainggolan), Škriniar – D'Ambrosio, Brozović, Mário (71. Politano), Vecino (83. Candreva), Dalbert – Icardi (C), Lautaro Martínez.

Z dnešního zápasu je to vše. Těším se na Vás zase někdy příště u sledování některého z dalších přenosů. Ještě dnes ve 20:30 vyzve Lazio vedoucí Juventus v rámci 21. kola Serie A. Na počtenou!
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:5. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 19:12.
Utkání právě skončilo. Inter Milán prohrál na půdě Turína a domácí tak zaokrouhlují svůj bodový účet na 30 bodů. Jediným střelcem dnešního utkání byl obránce Armando Izzo, který skóroval hlavou po rohovém kopu v 35. minutě. Druhou půli už dohráli domácí zkušeně do vítězného konce. Konečný stav zápasu je 1:0.
90+6'
90+5'
Turín tráví závěrečnou minutu na míči a navíc na půlce soupeře. Tohle už dnes nevypadá s Interem Milán dobře.
90+4'
Náznak útočné akce zhatil pohotový Sirigu. Proti přihrávce vyrazil z brány včas a dokázal míč lapit do rukavic.
90+3'
Inter už nemá šťávu. V deseti si zatím nedokázal vytvořit potřebný tlak.
90+2'
Brozovič fauloval na půli hřiště. Nyní se chvíli nebude hrát. Domácí rozhodně spěchat nebudou.
90+1'
Hlavní rozhodčí přidává nad rámec základní hrací doby 5 minut.
90'
Turín zastavil v dalším útočném postupu ofsajd. Interu zbývá už poslední minuta a nějaký nastavený čas.
89'
Falqué se ihned zapojil do útočení a zkusil vystřelit. Trefil pouze de Vrije a vybojoval pro svůj tým rohový kop.
89'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Zaza, přichází Iago Falqué.
88'
Domácí prováhali možnost na přečíslení. Vlastní nepřesností se zastavili a nyní se musí vracet do obrany.
87'
Hostující hráč dostal červenou kartu za nesportovní chování.
86'
Červenou kartu dostává Matteo Politano (Inter Milán).
85'
Rincón využil chyby hostů a vyrazil vpřed. Zastavil ho Nainggolan, který se stačil vrátit na vlastní polovinu.
84'
Nepřesný centr Icardiho propadl až do náruče Siriga. Brankář Turína je ve druhém poločase prakticky bez práce, a to samé defacto můžeme říct o brankáři Handanovičovi.
83'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matías Vecino, přichází Antonio Candreva.
83'
Rincón si předkopl míč až moc, a ten mu utekl do autu. Nyní se však opět bude střídat.
81'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Cristian Ansaldi, přichází Álex Berenguer.
81'
Izzo fauloval Martíneze, ale jelikož má žlutou kartu, tak musí tento fakt přijmout.
80'
Zdá se, že Interu chybí hlavně pohyb. Všichni hráči stojí a de Vrij nemá komu přihrát. Trenér Spaletti se snaží u postranní čáry své svěřence nabudit.
79'
Nainggolan zamezil nebezpečí a poslal dlouhou přihrávku na Handanoviče. Brankář hostů opět vypomůže svému celku s rozehrávkou.
78'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Saša Lukić, přichází Daniele Baselli.
77'
Inter rozehrál standardní situaci, ale ani tyto herní varianty se hostům dnes nedaří. Rincónovi letěl míč na hlavu.
76'
Žlutou kartu dostává Ola Aina (Turín FC).
75'
Inter měl k dispozici rohový kop. Nevyužil ho a na míči už je opět Turín FC.
73'
Politano dostal míč na nohu a z uctivé vzdálenosti skvěle vypálil. Jeho rána jen o kousek minula pravou tyč, možná jí lehce olízla.
72'
De Vrij zvládl složitou situaci a pomohl si přihrávkou na Handanoviče. Brankář složitý odkop zvládl.
71'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází João Mário, přichází Matteo Politano.
70'
Lukič dostal na levém křídle hodně prostoru a možná ani nevěděl, co má s míčem provést. Rozhodl se centrovat. Zvolil však špatně.
69'
První pořádné nebezpečí před bránou Turína ve druhém poločase. Martínez posunul balón na Nainggolana, který zhruba z dvaceti metrů vypálil. Bránu jen o pár centimetrů netrefil.
68'
Vecino táhl míč středem a rozhodl se nacentrovat. Kop se mu příliš nepovedl. N'Koulou neměl problém s tím, aby dostal míč do bezpečnějších pozic.
66'
Icardi se teď hodně zlobí a možná i oprávněně. Izzo si totiž vyskočil na jeho záda a Icardimu byl odpískán faul. Tady nemohl kapitán Interu nic udělat.
65'
Škriniar opět zvládl souboj se Zazou. Vytlačil ho až k rohovému praporku, a tam ho čistě poslal na zem. Navíc útočník Turína plácl do míče rukou.
63'
Z rohu nevytěžili domácí nic. Navíc se opět ošetřuje. Na zemi leží De Silvestri a nyní je v péči klubových lékařů.
62'
Simone Zaza vypálil z levé strany. Trefil pouze nohu Škriniara, od které se balón odrazil do zámezí. Uvidíme rohový kop.
61'
Martínez si dělal prostor za obranou a čekal na míč. Nevšiml si však, že stál v ofsajdu. Pomezní sudí zvedl praporek a zastavil akci Interu Milán.
60'
Ansaldi si pomohl faulem. Zastavil tak rodící se nebezpečí z hostující strany.
59'
Belotti dnes pracuje skvěle pro celý tým. Nyní zvládl zhruba třicetimetrový sprint a pomohl obraně v souboji s D´Ambrosiem.
58'
Druhý poločas je zatím velmi bojovný. Více než nějaké zajímavé akce, jsme zatím viděli jen tvrdé souboje o míč.
57'
Zaza šel do souboje s de Vrijem až moc důrazně. Fauloval a měl štěstí, že hlavní rozhodčí nevytáhl žluté napomenutí.
56'
Ainův centr z levé strany našel v pokutovém území Belottiho. Kapitán domácích hlavičkoval ale nepřesně.
55'
Žlutou kartu dostává Danilo D'Ambrosio (Inter Milán).
55'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Miranda, přichází Radja Nainggolan.
54'
Dalbert centroval velmi špatně. Jeho pas byl přetažený a zamířil do zámezí.
53'
Hosté kombinují na půlící čáře a momentálně se nic moc neděje. Turín je zatažený na vlastní polovině a čeká, co Inter vymyslí.
52'
Inter se teď sám zahnal z dobré pozice až před vlastní bránu. Hostům se příliš nedaří přechod do útočných pozic.
51'
Škriniar se dokázal vrátit a ve sprintérském souboji se dostal před Belottiho. Poté přihrál Handanovičovi.
50'
Izzo s autem čeká a samozřejmě nikam nespěchá. Turínu momentální stav naprosto vyhovuje.
48'
D´Ambrosio posadil míč na hlavu Vecina, který ještě hlavičkoval za sebe. Na to však byla obrana domácích připravena a dokázala míč dostat do bezpečí.
47'
Na hřiště museli přiběhnout lékaři, protože N'Koulou inkasoval tvrdou ránu přímo na hlavu. Stoper Turína ale bude v pořádku a za malou chvíli se vrátí do hry.
46'
Skončil nám první poločas. Do kabin se jde za stavu 1:0 pro domácí. Na šance je to zhruba vyrovnané utkání, ale zatím jedinou branku vsítil obránce Turína Izzo. Druhá půle začne přibližně v 19:07.
45+3'
45+3'
Závěr první půle je poměrně vyhrocený. Brozovič mohl být rád, že nedostal také žlutou kartu. U postranní čáry se totiž strhla mela.
45+2'
Žlutou kartu dostává Dalbert (Inter Milán).
45+1'
Nastavovat se budou 3 minuty.
45'
Interu se roh příliš nepovedl. Centr se nesnesl na hlavu hráče v bílém dresu a pouze k odraženému míči se dostal Martínez. Střílel z velké vzdálenosti a bránu minul poměrně výrazně.
44'
Inter se chystá na rozehrání rohu, zatímco na zemi zůstal ležet záložník Aina a zatím se nezvedá.
43'
Belotti vystřelil z poměrně velké dálky. Zamířil těsně nad Handonovičovu svatyni. Slovinský brankář měl poměrně štěstí.
42'
Turín je pořád poměrně aktivní a ještě do poločasu se bude snažit zvýšit svůj brankový náskok.
40'
Žlutou kartu dostává Andrea Belotti (Turín FC).
39'
Rincón se dostal k odraženému míči a vypálil. Od nohy bránícího hráče byla střela tečována a jen se štěstím nezapadla do branky.
38'
Belotti si teď úplně nerozuměl se spoluhráčem a nešel před bránu. Kdyby tam stál, tak by mohl mít na noze velkou šanci.
37'
Inter se okamžitě snaží tlačit dopředu, ale nyní mu chyběla přesnost.
35'
FC Turín právě vstřelil branku!
Domácí kopali rohový kop, po kterém jdou do vedení! Ansaldi poslal do vápna dlouhý a zároveň vysoký centr, na který si naskočil ARMANDO IZZO. Handanovič proti jeho hlavičce neměl nárok, neboť se jednalo o oblouček, jenž až na poslední chvíli zapadl pod břevno. 1:0. Asistence: Cristian Ansaldi.
34'
Centr na útočníka Zazu ideální nebyl. Hráč Turína pouze prodloužil míč za sebe.
33'
Ansaldi neměl moc prostoru, a tak zatáhl míč až k rohovému praporku. Tam ho však ztratil.
31'
Žlutou kartu dostává Stefan de Vrij (Inter Milán).
31'
Škriniar dostává napomenutí od sudího a na zemi zůstává ležet kapitán Belotti. Drží se za krk a nevypadá to s ním úplně dobře.
30'
Sudí viděl útočný faul. Na míči teď bude Inter Milán.
29'
Ansaldi dokázal tělem přetlačit Brozoviče a ještě míč odkopl do autu. Vysloužil si potlesk domácích fanoušků díky své bojovnosti.
28'
Turín získává mnohem častěji balón, než v předchozím průběhu zápasu. Inter se zase častěji musí bránit.
27'
Dalbert dostal míč na levou stranu a rychlým postupem a následnou kličkou se zbavil protihráče. Následný centr se však moc nepovedl, protože zamířil na kopačky domácích.
26'
Zaza dostal míč před sebe a byl u něj jako první. Už se rovnal ke střele, ale Miranda skvělým skluzem zabránil nebezpečné situaci.
25'
Lukičův centr z pravé strany pouze zaplul na hlavu Icardiho. Kapitán Interu nyní vypomohl i obraně.
24'
Izzo se natlačil před Brozoviče a spadl. Udělal to šikovně, protože sudí odpískal faul.
23'
Ansaldi nic moc nevymýšlel a jakmile mohl, tak vystřelil. Střela středního záložníka rychle padala, ale mezi tři tyče se nevešla.
22'
Domácí získali míč a nikam se neženou. Autové vhazování v podání Ainy raději mířilo na stopery.
20'
Jakmile Inter získal míč, tak se vydal vpřed. Icardi si odstoupil a dostal balón na nohu. Vypálil z poměrně velké dálky, ale Sirigu byl pozorný a střelu vyrazil.
19'
Rincón byl v souboji důraznější a získal prostor. Vecino se výtečně vrátil do obrany a stačil míč střednímu záložníkovi Turína odkopnout.
18'
D'Ambrosio přilepil balón na svou kopačku a okamžitě jak mohl, tak vypálil. Sirigu si pohlídal tuto střelu a bez větších potíží zasáhl.
17'
Na opačné straně si dlouho hrál s míčem Belotti. Následně odcentroval přímo na nohu Lukiče, který se rovnal na střelu z první. Míč mu ale nesedl na nohu úplně ideálně.
16'
Inter Milán nyní přebral iniciativu a obléhá území kolem brány Turína. Domácí ale poctivě brání.
15'
Vecino dostal prostor a z poměrně velké dálky chtěl vypálit. Jeho projektil ale zastavil domácí hráč.
14'
Inter získal míč a Martínez okamžitě uvolnil na pravé straně D´Ambrosia. Pravý záložník si poté vyměnil přihrávku s Máriem, který však byl přesným skluzem zastaven.
12'
Icardi dostal z pravé strany míč do běhu, ale jednalo se o milimetrový ofsajd. Hra byla správně přerušena.
11'
Simone Zaza získal míč a okamžitě si to mířil mezi stopery Interu. Byl zastaven de Vrijem a dle hlavního arbitra se jednalo o čistý zákrok.
10'
Nyní se hraje ve středu hřiště. Žádný z týmů není schopen založit kloudnou akci.
9'
Útočník Zaza předvedl výborný obranný skluz, kterým zamezil protiútoku na straně Interu Milán.
8'
Na trávníku zůstal ležet slovenský stoper Škriniar. Zdá se, že bude v pořádku, ale byl ostře zasažen do obličeje.
7'
Hosté uklidňují hru a momentálně kombinují na vlastní polovině hřiště.
6'
Ansaldi zasáhl Mária kolenem. Jednalo se o nešťastný zákrok a domácí hráč se Máriovi hned omluvil.
5'
Velká šance také na druhé straně. Inter předvedl rychlý protiútok. Dalbertův přízemní centr si v pokutovém území našel Martínez, jehož rána těsně minula přední tyč.
4'
Domácí rozehráli po zemi a k centru se na pravé straně dostal Ansaldi. Přihrál míč na hlavu De Silvestriho, který poprvé protáhl Handanoviče.
3'
Belotti byl faulován Dalbertem. Nyní uvidíme první standardní situaci Turína.
2'
Zaza si nabíhal za obranu, ale z brány vystartoval včas Handanovič a dokázal míč odhlavičkovat. Akce vyšla vniveč, neboť se pískal ofsajd.
1'
Domácí se pokusili hned v úvodu o dlouhý nákop. Balón však žádný z hráčů domácího celku nezasáhl, a tak se odkutálel do autu.
1'
Obě mužstva za malý okamžik nastoupí na trávník. Turín oblékne vínové barvy a Inter barvy bílé. Hráči se momentálně zdraví v tunelu.

Turín FC: Sirigu – Izzo, Djidji, N'Koulou – De Silvestri, Ansaldi, Rincón, Lukić, Aina – Zaza, Belotti.
Náhradníci: Rosati, Ichazo – Baselli, Berenguer, Edera, Bremer, Falqué, Millico, Moretti, Parigini, Lyanco.

Inter Milán: Handanovič – de Vrij, Miranda, Škriniar – D'Ambrosio, Brozović, Mário, Vecino, Dalbert – Icardi, Lautaro Martínez.
Náhradníci: D. Padelli – Asamoah, Candreva, Gagliardini, Nainggolan, Politano, Perišić, Ranocchia, Valero.

Rozhodčí: Fabio Maresca.
INTER MILÁN

Inter se nachází na třetí příčce v domácí soutěži. Z dvaceti zápasů získal 40 bodů a na druhou Neapol ztrácí bodů sedm. Inter naposledy prohrál 7. prosince, od té doby drží ve všech soutěžích neporazitelnost. V minulém ligovém utkání remizoval na domácí půdě se Sassuolem 0:0. Jednoznačně nejlepším střelcem mužstva je Mauro Icardi, který vsítil už devět branek.

TURÍN FC

Turínu patří dvanáctá příčka. Na začátku nového kalendářního roku však oba duely prohrál, nejprve pohárový doma s Fiorentinou a minulý týden nestačil na favorizované AS Řím. Turín nasbíral už 27 bodů a může se tak těšit z klidného středu tabulky, neboť třinácté Cagliari na něj ztrácí už 6 bodů. Útočník Andrea Belotti je nejlepším střelcem týmu, vsítil už sedm branek.
Krásný nedělní podvečer při sledování online přenosu z utkání italské Serie A. Dnes se představí týmy Turín FC a Inter Milán. Zápas začíná v 18:00. Přeji Vám příjemnou zábavu.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62