Serie A - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Chievo - 17. února 2019   15:00

Udinese
86' Teodorczyk
1:0
(0:0)
Chievo
Chievo
Udinese
Musso – Opoku (82. Teodorczyk), Troost-Ekong, Nuytinck – Stryger Larsen, Fofana, Mandragora, D'Alessandro (23. Zeegelaar) – Lasagna, de Paul, Okaka (57. Pussetto).
Valeri – Paganessi, Baccini
Dacia Arena, Udine
Chievo
Sorrentino – Depaoli (89. Pucciarelli), Bani, Barba, Jaroszyński – Léris (74. Schelotto), N. Rigoni, P. Hetemaj – Stępiński (71. Meggiorini), Giaccherini, Djordjević.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:9. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:21.
Je konec! Udinese Calcio zvládlo důležité utkání a poráží Chievo Verona těsně 1:0! Hned v úvodu se do šance dostalo Chievo, jenže Depaoli hlavou z dobré pozice minul branku Udinese. Také domácí celek si vypracoval obrovskou možnost. V 10. minutě orazítkoval střelou z voleje břevno Nuytinck. Od té doby tempo hry spíše opadlo a na trávníku kralovaly hlavně obě defenzivy. Po změně stran bylo o něco aktivnější hostující Chievo, jenže také obrana Udinese dnes podala parádní výkon. Až pět minut před koncem fauloval Djordjevič ve velkém vápna a po následné penaltě poslal domácí do vedení Łukasz Teodorczyk! V nastavení si už Udinese své vedení pohlídalo.
90+5'
90+4'
Paweł Jaroszyński prošel s míčem po levé straně do blízkosti pokutového území, jenže nikdo ve žlutém dresu se do zakončení nedostal.
90+3'
Ezequiel Schelotto při napadání rozehrávky soupeře dotkl míče rukou, což neuniklo očím hlavního arbitra, který ihned odpískal přímý kop pro Udinese.
90+2'
Kevin Lasagna si na polovině hrací plochy skvěle pokryl míč tělem a nepustil soupeře do šance. Domácí hráč byl navíc faulován.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Marvin Zeegelaar fauloval rozběhnutého soupeře a dostává žlutou kartu.
90'
Paweł Jaroszyński si v hlavičkovém souboji pomohl žduchnutím a poslal soupeře k zemi. Sudí měl souboj přímo před očima a nařídil přímý kop pro Udinese.
89'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Fabio Depaoli, přichází Manuel Pucciarelli.
88'
Žlutá karta následně přichází také na straně Verony. Vidí ji Emanuele Giaccherini.
87'
Domácí střelec za následnou oslavu dostává žlutou kartu.
86'
Udinese právě vstřelilo branku!
Domácí celek se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil LUKASZ TEODORCZYK, jehož první střelu vyrazil brankář jen před sebe, ale domácí útočník z dorážky otevřel skóre!
85'
Djordjevič navíc dostává žlutou kartu.
85'
Nakonec je to penalta pro domácí Udinese!
84'
Tak pozor! Rozhodčí se ještě jde podívat na video!
83'
Domácí mužstvo zahrávalo přímý kop v blízkosti pokutového území. Po souboji ve velkém vápně se domácí dožadovali odpískání pokutového kopu, ale sudí nechal pokračovat ve hře.
82'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Nicholas Opoku, přichází Łukasz Teodorczyk.
81'
Emanuele Giaccherini si naběhl na skákavý centr z pravé strany a pokusil se o akrobatické zakončení. Jeho skákavý pokus však skončil v rukavicích dobře postaveného brankáře.
80'
Fofana je v posledních minutách hodně střelecky aktivní. Tentokrát napřáhl ke střele zpoza hranice pokutového území, ale jeho rána mířila vysoko nad branku.
79'
Stefano Sorrentino se znovu zapojil do rozehrávky svého celku. Brankář Verony nakopl míč na levou stranu, jenže Filip Djordjević v hlavičkovém souboji neuspěl.
78'
Málem jsem to zakřikl! Riccardo Meggiorini totiž dostal přihrávku do pokutového území, ale jeho ránu z ostrého úhlu vykopl Juan Musso mimo tři tyče!
77'
Seko Fofana se tentokrát stáhl do pokutového území a před soupeřem bez problémů odkopl míč mimo velké vápno. Udinese dnes brání na jedničku.
76'
Seko Fofana si v souboji na polovině hřiště pomohl ostrým faulem a dostává žlutou kartu.
75'
Udinese si vybojovalo možnost další rozehrávky přímého kopu. Centrovaný míč se snesl na hranici velkého vápna, odkud jej obrana odhlavičkovala k Fofanovi, který z voleje prověřil hostujícího gólmana.
74'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Mehdi Léris, přichází Ezequiel Schelotto.
73'
Seko Fofana prošel s míčem u nohy do pokutového území, jenže jeho průnik neměl dlouhého trvání a skončil přihrávkou na nohu pozorného obránce.
72'
Také Verona si nyní vybojovala možnost rozehrávky rohového kopu. Hosté jej rozehráli přihrávkou do kombinace, ale nikdo ve žlutém poté nezakončil.
71'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Mariusz Stępiński, přichází Riccardo Meggiorini.
70'
Domácí zahrávali rohový kop. Prudký centr přiletěl na malé vápno, kde se snažil hlavičkovat Jens Stryger Larsen, ale svým pokusem trefil jen hlavu obránce Baniho.
69'
Ignacio Pussetto prošel s míčem po pravé straně do blízkosti pokutového území, ale Paweł Jaroszyński jej nedovoleným zákrokem poslal na zem.
68'
Seko Fofana dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, kde neustál souboj s Depaolim a poroučel se k zemi. Podle rozhodčího se jednalo o čistý souboj.
67'
Juan Musso vystartoval ven z branky, ale nedosáhl na prudký centr z pravé strany hrací plochy. Míč tak proskákal do zámezí. Rozehrávat bude Udinese.
66'
Na světě je další žlutá karta. Za faul loktem ji dostává Ignacio Pussetto.
65'
Udinese zahrávalo přímý kop na polovině Verony. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na hranici velkého vápna, kde zasáhl zadák ve žlutém dresu.
64'
Mehdi Léris vybojoval odražený míč na vlastní polovině, otočil se s ním, jenže jeho přihrávka mezi obránce byla příliš dlouhá.
63'
Udinese zahrávalo přímý kop na polovině svého soupeře. Jeho centr přiletěl na malé vápno, kde zasáhl vysoký obránce Mattia Bani.
62'
Përparim Hetemaj na polovině hrací plochy přišlápl jednomu ze soupeřů nohu a poslal jej k zemi. Sudí jeho prohřešek dobře viděl a odpískal faul.
61'
Až nyní se Ignacio Pussetto dostal s míčem do pokutového území, přiklepl jej na hranici velkého vápna, odkud střílel Seko Fofana, jehož pokus skončil vedle branky.
60'
Je za námi hodina hry a zatím stále sledujeme bezbrankové vedení. Po změně stran je mnohem aktivnějším týmem hostující Verona, která nepouští soupeře na svou polovinu.
59'
Žlutou kartu dostává Fabio Depaoli (Chievo Verona).
58'
Domácím příznivcům se v posledních minutách vůbec nelíbí výkon jejich oblíbenců. Fanoušci Udinese hlasitě pískají a chtějí od svého celku větší aktivitu.
57'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Stefano Okaka, přichází Ignacio Pussetto.
56'
Nicola Rigoni prošel s míčem u nohy středem hrací plochy, jenže vinou nepřesné přihrávky na levou stranu zhatil rodící se akci hostujícího mužstva.
55'
Verona v posledních minutách zařadila vyšší rychlostní stupeň, jenže nikdo ve žlutém dresu zatím nedokázal najít recept na pozornou obranu soupeře.
54'
Përparim Hetemaj se také pokusil o odcentrování do velkého vápna, jenže jeho centr zablokoval obránce v černobílém dresu a srazil míč do zámezí.
53'
Paweł Jaroszyński se dostal s míčem na noze do blízkosti pokutového území a vyslal zajímavý centr. Jeho pobídka však přistála na hlavě domácího zadáka.
52'
Stefano Sorrentino nakopl míč na polovinu hrací plochy, jenže Mariusz Stępiński neměl v hlavičkovém souboji s Opokuem příliš šancí.
51'
Seko Fofana dostal přihrávku na polovinu soupeře, jenže vinou špatného zpracování se s míčem nedokázal otočit kolem obránce a přišel o něj.
50'
Stefano Sorrentino se musel zapojit do rozehrávky hostujícího celku. Brankář Verony nakopl míč na pravou stranu, kde v hlavičkovém souboji uspěl domácí Bram Nuytinck.
49'
Filip Djordjević si v blízkosti pokutového území rychlou prací s míčem udělal prostor, nicméně jeho pokus levou nohou prolétl kolem vzdálenější tyče.
48'
Rolando Mandragora se v blízkosti pokutového území dostal k odraženému míči a pohotově zakončil levačkou. Jeho rána prolétla vysoko nad břevnem.
47'
Seko Fofana se při napadání rozehrávky soupeře dopustil nedovoleného zákroku a poslal jednoho ze soupeřů na trávník.
46'
Udinese obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Domácí celek se ihned vydal do útoku, jenže Okaka se kvůli zásahu Depaoliho k míči nedostal.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali spíše průměrné utkání. Hned v úvodu se do šance dostalo Chievo, jenže Depaoli hlavou z dobré pozice minul branku Udinese. Také domácí celek si vypracoval obrovskou možnost. V 10. minutě orazítkoval střelou z voleje břevno Nuytinck. Od té doby tempo hry spíše opadlo a na trávníku kralovaly hlavně obě defenzivy. Do kabin se proto odchází za stavu 0:0.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Udinese v závěru prvního poločasu zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde nebyl nikdo v černobílém dresu Udinese.
44'
Stefano Okaka si na polovině hrací plochy skvělým zpracováním vysloužil potlesk zaplněného stadionu. Hráči Udinese tak ještě mohou zaútočit.
43'
Verona zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde nebyl nikdo ve žlutém dresu Verony. Obrana Udinese odehrála míč do bezpečí.
42'
Rolando Mandragora dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže obránce Depaoli se k němu včas dostal a nepustil soupeře k odcentrování.
41'
Stefano Sorrentino vyrazil ven z branky a z hranice pokutového území nakopl míč na polovinu soupeře. Nikdo ve žlutém se však k jeho nákopu nedostal.
40'
Mattia Bani poslal prudkou průnikovou přihrávku na rozběhnutého Stepinského, jenže ten měl problém s převzetím míče a balón mu uskočil do zámezí.
39'
William Troost-Ekong si na vlastní polovině pustil prudkou přihrávku za tělo. Rozehrávku Udinese napadal Filip Djordjević, ale domácí stoper situaci zvládl.
38'
Jens Stryger Larsen si na levé straně hrací plochy skvěle obhodil obránce Depaoliho, jenže jeho centr skončil v rukavicích pozorného brankáře.
37'
Rodrigo de Paul si na levé straně hrací plochy pokryl míč tělem a Mattia Bani jej ve snaze o připravení o míč poslal k zemi. Udinese tak bude zahrávat další přímý kop.
36'
Domácí celek zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území Verony. Jeho rozehrávky se chopil Seko Fofana, jehož zakončení mířilo do rukavic pozorného Sorrentina.
35'
Emanuele Giaccherini si na polovině hostujícího celku skvěle pokryl míč a dotírající Stefano Okaka jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
34'
Rodrigo de Paul získal míč na levou stranu hrací plochy. Domácí fotbalista poté našel Mandragoru, jenže ten neustál souboj s Rigonim.
33'
Emanuele Giaccherini prošel s míčem u nohy na hranici pokutového území, ale chyběla mu podpora fotbalistů ve žlutých dresech. Obrana Udinese tak získala míč.
32'
Bram Nuytinck získal odražený míč na polovině hrací plochy a pohotově obrátil směr hry. Na jeho pobídku si naběhl Kevin Lasagna, ale Bani jej nepustil do zakončení.
31'
William Troost-Ekong poslal vysoký oblouček na levou stranu hrací plochy, kde byl Okaka, jenže ten měl velké problémy se zpracováním a o míč rychle přišel.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání. V úvodních minutách jsme viděli jednu šanci na každé straně, jenže od té doby tempo hry poněkud opadlo.
29'
Další akci domácího Udinese zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si tentokrát nepohlídal Kevin Lasagna.
28'
Rodrigo de Paul si na polovině hrací plochy pomohl přihrávkou na domácí stopery. Zadáci domácího celku nyní vyčkávají na skulinku v obraně Verony.
27'
Fabio Depaoli znovu podpořil akci hostujícího celku dlouhým náběhem po pravé straně hrací plochy, jenže jeho centr byl příliš krátký a skončil na hlavě obránců.
26'
Bram Nuytinck dostal přihrávku na pravou stranu, ale obránce Depaoli k němu bleskově přistoupil a ukopl mu míč do zámezí. Zatím je to hodně opatrné.
25'
Sorrentino chtěl přenést těžiště hry na pravou stranu hrací plochy, jenže míč letěl příliš rychle a proskákal do zámezí. Vhazovat tak budou hráči Udinese.
24'
Nicola Rigoni se zpoza hranice pokutového území opřel do prudké přihrávky, jenže jeho dělovka mířila jen do míst, kde stál pozorný Juan Musso.
23'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Marco D'Alessandro, přichází Marvin Zeegelaar.
22'
Emanuele Giaccherini je v prvním poločase velice aktivní. Hostující záložník se znovu dostal k odraženému míči, přehodil si jej na levačku, ale zakončil do rukavic pozorného brankáře.
21'
Stefano Sorrentino vyrazil ven z branky a z hranice pokutového území nakopl míč na polovinu soupeře. Nikdo ve žlutém dresu se po jeho odkopu k míči nedostal.
20'
Mariusz Stępiński se sice v pokutovém území dostal k centru z levé strany hrací plochy, jenže podle rozhodčího si při zpracování pomohl rukou.
19'
William Troost-Ekong vystoupil proti rozběhnutému Djordevičovi, natlačil se před něj tělem a pohlídal cestu balónu do zámezí.
18'
Na druhé straně přiletěl do pokutového území nadýchaný centr z levé strany hrací plochy, jenže Federico Barba stál na správném místě a odehrál míč do bezpečí.
17'
Verona je v úvodu dnešního utkání nesmírně aktivní. Do pokutového území přiletěl zajímavý centr z pravé strany, pro který si došel brankář Juan Musso.
16'
Na světě je první žlutá karta dnešního utkání! Za faul zezadu ji dostává Mehdi Léris.
15'
Exekuce následného přímého kopu Chieva se ujal Emanuele Giaccherini, jehož centr přiletěl na malé vápno, kde zasáhl pozorný William Troost-Ekong.
14'
Emanuele Giaccherini si v blízkosti pokutového území posunul míč mezi obránce domácího celku, jenže Rolando Mandragora jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
13'
Stefano Okaka se v pokutovém území tlačil za centrem z levé strany hrací plochy, jenže dostal přihrávku na paty a z těžké pozice nedokázal přesně zakončit.
12'
William Troost-Ekong na polovině hrací plochy včasným zákrokem zastavil rodící se akci Verony a roztáhl hru na pravou stranu hřiště.
11'
Rodrigo de Paul si na polovině soupeře řekl o přihrávku do středu hrací plochy, jenže jeho přihrávka byla hodně pomalá a skončila u prvního obránce.
10'
První obrovská šance domácího celku! Zpoza hranice pokutového území se do míče opřel Bram Nuytinck, který nádhernou střelou orazítkoval břevno!
9'
Rodrigo de Paul se z hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže střílel v záklonu a poslal balón vysoko nad břevno hostující branky.
8'
Jens Stryger Larsen si naběhl na přihrávku na pravou stranu, jenže obránce Paweł Jaroszyński k němu skvěle přistoupil a nenechal jej konstruktivně rozehrát.
7'
Emanuele Giaccherini dostal přihrávku do blízkosti pokutového území, otočil se s míčem kolem obránce, jenže jeho dělovka skončila na noze prvního obránce.
6'
Paweł Jaroszyński nakopl míč do pokutového území, jenže nikdo ve žlutém dresu Verony na jeho pobídku nedosáhl. Brankář Musso si tak došel pro balón.
5'
Poprvé se do zakončení dostal také domácí celek. Marco D'Alessandro napřáhl ke střele zpoza hranice pokutového území, ale jeho pokus prosvištěl vysoko nad břevnem.
4'
Emanuele Giaccherini dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže jeho nákop na Djordevič byl příliš prudký a skončil u stoperů Udinese.
3'
Chievo zahodila první velkou šanci dnešního souboje! Na krásný centr z levé strany si v pokutovém území naběhl Fabio Depaoli, ale hlavou vůbec netrefil branku!
2'
Mariusz Stępiński se hnal za dlouhou přihrávkou do pokutového území, jenže vinou špatného zpracování dal šanci Nuytinckovi, který mu míč ukopl do zámezí.
1'
Hostující fotbalisté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Chievo dnes musí vyhrát, pokud chce živit své šance na udržení se v Serii A.
1'

Udinese Calcio: Musso – Opoku, Troost-Ekong, Nuytinck – Stryger Larsen, Fofana, Mandragora, D'Alessandro – Lasagna, de Paul, Okaka.
Náhradníci: Perisan, Nícolas – Ingelsson, Micin, ter Avest, Wilmot, Pussetto, Teodorczyk, Zeegelaar.

Chievo Verona: Sorrentino – Depaoli, Bani, Barba, Jaroszyński – Léris, N. Rigoni, P. Hetemaj – Stępiński, Giaccherini, Djordjević.
Náhradníci: Šemper – Schelotto, Tanasijević, Dioussé, Pucciarelli, Cesar, Kiyine, Burruchaga, Grubac, Meggiorini, Vignato.

Rozhodčí: Valeri – Paganessi, Baccini.
Dnes budeme sledovat souboj dvou trápících se celků. Domácí Udinese je po třiadvaceti kolech na šestnácté pozici a má na svém kontě jen devatenáct bodů. Na sestupové vody má náskok pouhého bodu. V minulém kole navíc prohrálo 1:0 na hřišti FC Turín. Hostující Verona je na tom ještě hůře. Ta dosud získala jen devět bodů a je takřka jistým sestupujícím do Serie B. V minulém kole doma prohrála 0:3 s AS Řím.
Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Udinese Calcio a Chievem Verona. Výkop je stanoven na 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62