Serie A - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Fiorentina - 3. února 2019   15:00

Udinese
56' Stryger Larsen (Pussetto)
1:1
(0:0)
Fiorentina
65' E. Fernandes
Udinese
Musso – De Maio, Troost-Ekong, Nuytinck – Stryger Larsen, Behrami (C), Mandragora, Fofana, D'Alessandro – Pussetto (84. Lasagna), de Paul (74. Okaka).
Daniele Orsato
Dacia Arena (Udine)
Fiorentina
Lafont – Laurini (84. Ceccherini), Pezzella (C), Milenković, Biraghi – Gerson (59. Pjaca), Veretout, E. Fernandes – Chiesa, Muriel – Mirallas (46. Simeone).

S přáním hezkého zbytku večera se s Vámi loučím. Těším se na Vás při sledování jednoho z dalších online přenosů. Na počtenou!
Utkání nám skončilo. V rámci 22. kola italské Serie A fotbalisté Udine remizovali s Fiorentinou 1:1. První branku zápasu dal v 56. minutě Jens Stryger Larsen. Na jeho trefu odpověděl o 9 minut později Edimilson Fernandes. Skóre se pak už nepohnulo.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:14.
90+3'
90+3'
Fofana se řítil dopředu. Snažil se uvolnit rozběhnutého spoluhráče, ale hosté se stačili vrátit a nebezpečí zažehnali.
90+2'
Nuytinck nakopl míč vpřed. Našel hlavu Troosta-Ekonga, který se však nezorientoval úplně ideálně a rychle se musí vracet.
90'
Nastavovat se budou 3 minuty nad rámec základní hrací doby!
89'
Fiorentina obléhá území okolo pokutového území Udine. Zdá se, že hosté mají dnes větší chuť vyhrát.
88'
Přízemní rohový kop hostů doputoval pouze na přední tyč. Fofana si s defenzívou poradil dobře.
87'
Jelikož se Fiorentina dopustila faulu, tak výkop měl na starosti brankář Musso. Ten je ve druhém poločase v daleko větší permanenci, než brankář Lafont na druhé straně.
86'
Nuytinck dokázal přečíst centr Fernandese a byl pozorný. Hra se ovšem rychle přesunula na opačnou stranu.
84'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Ignacio Pussetto, přichází Kevin Lasagna.
84'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Vincent Laurini, přichází Federico Ceccherini.
83'
Muriel posadil míč na hlavu Chiesy, který zakončoval rybičkou. Jen lehce dloubl do míče, ale horní tyč přestřelil.
82'
Pezzella trochu zaspal a za jeho zády se dostal k míči Pussetto. Bylo vidět, že míč tlačí k zemi. Branku ale netrefil.
81'
Chiesa je v posledních minutách velmi aktivní. Tentokrát jeho přízemní centr tolik přesný nebyl.
80'
Žlutou kartu dostává Valon Behrami (Udinese Calcio).
80'
Další střela hostů byla nepřesná. Musso bude mít opět práci se svým výkopem.
78'
Centr z pravé strany v podání hostů nedoputoval do pokutového území.
77'
Obrovská šance hostů! Chiesa dostal na pravé straně prostor a vystřelil. Musso jeho ránu vyrazil před sebe a stejný hráč se dostal k dorážce. Poté střílel levou nohou a jen těsně minul zadní tyč.
75'
Teď se chvíli nehraje. Jeden z hráčů hostujícího celku něco reklamuje u sudího. Hra je ve druhém poločase často kouskovaná.
74'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Stefano Okaka.
74'
Žlutou kartu dostává Ignacio Pussetto (Udinese Calcio).
73'
Fiorentina má kontrolu nad míčem a nyní kombinuje na polovině Udine.
71'
Simeone se parádní kličkou zbavil protihráče a nabízel míč Chiesovi před prázdnou bránu. Útočníkovi Fiorentiny chyběl k zakončení krok.
70'
Jde vidět, že fialové tento gól velmi nabudil. Udine stále pokračuje ve své pasivnější hře a hosté najednou vycítili šanci zápas vyhrát.
69'
Milenkovič předal míč do běhu Murielovi, který okamžitě hledal v pokutovém území Simeoneho. Stoper Troost-Ekong však poslal míč Mussovi a nebezpečí bylo zažehnáno.
67'
Behrami opět fauloval. Na zem poslal tentokrát Pjacu.
65'
Fiorentina právě vstřelila branku!
Z ničeho nic je vyrovnáno! Fiorentina dokázala zápas srovnat díky krásně utažené ráně EDIMILSONA FERNANDESE. Střední záložník hostů vystřelil z velké dálky a svou střelu nasměroval přesně po zemi k tyči. 1:1. Bez asistence.
65'
Veretout byl v souboji důrazný a pokryl si míč. K centru se ale nedostal, neboť ho domácí zdvojili.
63'
Náznak další šance u Udine zakončen nebyl. Fofana zrychlil hru a všiml si na levé straně de Paula. Bránící hráči se však vrátili rychle a nedovolili nejlepšímu střelci domácích střílet.
62'
Na hřišti se přiostřuje. Behrami si nyní v souboji počínal velmi tvrdě.
61'
Udine se rázem ještě víc zatáhlo. Uvidíme, co Fiorentina vymyslí. Ještě má na to půlhodinku.
59'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Gerson, přichází Marko Pjaca.
58'
Žlutou kartu dostává Gerson (ACF Fiorentina).
Žlutou kartu dostává Vincent Laurini (ACF Fiorentina).
57'
Branku musel ještě potvrdit videorozhodčí. O ofsajd se nejednalo a branka tak platí.
56'
Udinese právě vstřelilo branku!
Fiorentina rozehrála roh tragicky. Veretout ztratil míč a domácí se hnali do přečíslení. Těsně před bránou si Pussetto navedl balón na pravou nohu a krásným centrem oslovil JENSE STRYGER LARSENA. Pravý záložník Udine dopravil míč do sítě ve skluzu. 1:0. Asistence: Ignacio Pussetto.
55'
Rohový kop pro Fiorentinu.
54'
Udine si vysloužilo za provedení situace pískot. Rozehrálo to na krátko a ke střele z dálky se dostal Fofana. Střela mu však vůbec nesedla a letěla vysoko nad horní tyč.
53'
Laurini si při souboji s de Paulem pomohl rukama. Standardní situace pro domácí Udine je na světě.
52'
Chiesův přízemní centr neprošel až ke spoluhráči. Druhý pokus na centr měl Biraghi. Jeho míč propadl až na zadní tyč, kde se však pohyboval Laurini v ofsajdu.
51'
Nyní se míč pohybuje ve středu hřiště. Zatím nesledujeme příliš záživné první minuty druhé půle.
49'
Fiorentina se tlačí na začátku druhé půle dopředu. Zatím jí však ve finální fázi chybí přesnost.
48'
De Maio zvládl osobní souboj a nechal míč propadnout až do zámezí. Rozehrávat budou domácí.
48'
Veretoutova přihrávka byla velmi nepřesná. Hosté se tak celkem lacině zbavili míče.
47'
První útočná akce hostů nebyla úspěšná. Od své brány bude nyní rozehrávat Musso.
46'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Kevin Mirallas, přichází Giovanni Simeone.
46'
První poločas nám skončil. Jedná se zatím o vyrovnané utkání. Větší brankové příležitosti však měli domácí, ale ani jednou ve velkých šancích netrefili bránu. Druhý poločas začne přibližně v 16:03 a jste také k němu srdečně zváni.
45+2'
45+1'
D'Alessandro provedl autové vhazování, ale v prvním poločase už toho moc nestihneme.
45+1'
Nastavovat se bude 1 minuta.
45'
Larsen si v pokutovém území naskakoval na centr a jen těsně ho netrefil.
44'
Kapitán Pezzella inkasoval od Mandragory ostrou ránu. Na hřiště byli přivoláni lékaři. Stoper Fiorentiny je už na nohou, ale jde na něm vidět, že ho to bolí.
43'
Žlutou kartu dostává Rolando Mandragora (Udinese Calcio).
42'
Behrami přečetl útočný výpad Milenkoviče a získal míč. Poté jej posunul na levou stranu, kde číhal D'Alessandro. Centr se mu ale nepovedl.
40'
De Paul oslovil nádherným bochánkem Pussetta, který se zjevil v dobré příležitosti. Byl však už v poměrně velkém úhlu a jeho střela z boku skončila na boční síti.
39'
Mandragora byl faulován. Domácí rozehrají z vlastní poloviny.
38'
Fiorentina zase získala míč na své kopačky a již po několikáté v tomto poločase bude chtít založit útok postupnou kombinací.
37'
Lafont se dostal po tlak nabíhajícího hráče a raději odkopl míč do bezpečí.
35'
Fofana zrychlil kombinaci a dostal se před obránce. Z pravé strany odcentroval a našel na hranici pokutového území Mandragoru. Ten se ještě rozhodl centrovat, ale de Paul poté hlavičkoval ze záklonu nedůrazně.
34'
Milenkovič si přidržel protihráče a musí už dávat pozor. Jednu žlutou kartu už totiž má.
33'
Mirallas si všiml na levé straně volného Gersona, ale nepřihrál mu vůbec přesně. De Maio jejich kombinaci bez větších potíží přečetl a vyvezl míč.
32'
Muriel upadl na zem celkem teatrálně, ale sudí mu to zbaštil. Behrami nemohl věřit svým očím, co sudí posoudil jako faul.
31'
Sudí nařídil pouze faul. Kartu obránci Udine nedal.
30'
Na zemi zůstal po faulu De Maia ležet Chiesa. Opravdu se jednalo o poměrně značný faul a uvidíme, jestli hlavní sudí nesáhne po kartě.
29'
Další rohový kop už tak pro hosty zajímavý nebyl. Míč propadl až na opačnou stranu a Chiesa už ho nedokázal ve hře udržet.
28'
Opět si musí zahrát Musso. Situaci musel řešit rychle, neboť mu spoluhráč Nuytinck zavařil svou přihrávkou.
27'
Udine se dostalo na polovinu soupeře a zkouší postupný útok z levé strany.
26'
Pezzella se dostal po rohovém kopu k zajímavé hlavičce v šestnáctce. Trefil ale pouze rukavice domácího brankáře.
25'
Chiesa pronikl po levé straně a dostal se k zakončení. Do dráhy střely mu však skočil obránce a bude z toho pouze rohový kop.
24'
Fiorentina opět přebrala iniciativu a snaží se pořádně dostat na míč.
22'
Domácí rohem zahrozili. V nepřehledné situaci se dostal domácí hráč k zakončení a Lafont musel poprvé v zápase zasáhnout.
21'
De Paul posadil balón na zadní tyč přímo na hlavu Nuytincka, ten sice nezakončoval úplně komfortně, ale přesto vybojoval roh pro svůj tým.
20'
Fofana si to mířil mezi dva obránce a nakonec byl faulován. Domácí opět rozehrají přímý kop, tentokrát z daleko větší blízkosti.
19'
Provedli to ale velmi bídně. Centr byl velmi nepřesný a doputoval až za postranní čáru.
18'
Standardní situace pro Udine. Domácí budou rozehrávat zhruba ze čtyřiceti metrů od brány Lafonta.
17'
Žlutou kartu dostává Nikola Milenković (ACF Fiorentina).
16'
Chiesa se chtěl natlačit před bránu domácích, ale předkopl si míč až příliš. Odkop bude mít nyní na starosti Musso.
15'
Fofana si doslova vymodlil faul. Biraghi si sice dával pozor, ale stejně bylo jeho počínání nedovolené.
14'
Udine se zase usadilo na polovině Fiorentiny. Autové vhazování ale mají k dispozici hosté.
13'
První velká šance a mělo jí Udine! Mandragora potáhl míč středem hřiště a přihrál de Paulovi. Útočník domácích se krásnou kličkou zbavil soupeře a střelou po zemi jen těsně minul levou tyč z pohledu brankáře.
12'
Fofana nám nyní předvedl, že je velmi hbitý hráč. Několikrát si vyměnil míč se spoluhráči a snažil se něco vymyslet.
11'
Zatím je to vyčkávaná z obou stran. Milenkovič byl pod tlakem, tak radši také zvolil přihrávku na brankáře. Žádná pořádná šance zatím k vidění nebyla.
10'
Domácí vybojovali balón ve středu hřiště a zvolili jistotu. Míč raději přihráli brankáři Mussovi, který jim vypomůže rozehrát.
9'
Gerson přišel o míč, neboť Larsen si počínal dobře. Poté ho střední záložník Fiorentiny poslal na zem. Tentokrát už nedovoleně.
7'
Mirallas sice upadl, ale hlavní rozhodčí rozpažil. Hosté ale i nadále drží míč ve své moci. Udine si s míčem prozatím moc nepohrálo.
6'
Hosté na začátku ukazují, že mají daleko více sebevědomí. Snaží se dostat Udine pod tlak.
5'
První rohový kop v zápase zahrávala Fiorentina. Následná střela z dálky rozhodně gólová nebyla.
4'
Chiesa si při zpracování pomohl rukou v pokutovém území hostů. Opět se rozehrávky ujme Musso.
3'
Chiesa sice dobře zpracoval míč, ale pod nátlakem obránce o něj přišel. Balón se odkutálel za postranní čáru a odkopávat bude brankář domácích.
2'
Fiorentina dostala míč na kopačky a zatím nikam bezhlavě nespěchá. Přihrává si na své polovině a hledá vhodný čas pro útok.
1'
Laurini si u lajny počíhal na rozběhnutého de Paula, který reklamoval, že míč byl už v zámezí.
1'
Oba týmy už dorazily na trávník. Utkání začne za pár minut.

Udinese Calcio: Musso – De Maio, Troost-Ekong, Nuytinck – Stryger Larsen, Behrami (C), Mandragora, Fofana, D'Alessandro – Pussetto, de Paul.
Náhradníci: Nícolas, Perisan – Lasagna, Ingelsson, Micin, Okaka, Opoku, Teodorczyk, ter Avest, Wilmot, Zeegelaar.

ACF Fiorentina: Lafont – Laurini, Pezzella (C), Milenković, Biraghi – Gerson, Veretout, E. Fernandes – Chiesa, Muriel – Mirallas.
Náhradníci: Brancolini, Terracciano – Ceccherini, Bryan Dabo, Graiciar, Hancko, Nörgaard, Pjaca, Simeone.

Rozhodčí: Daniele Orsato.
ACF Fiorentina se nachází na devátém místě v ligové tabulce. Fialky mají na svém kontě 30 bodů z 21 zápasů. V posledních zápasech mají navíc skvělou střeleckou formu, neboť zvítězili 4:3 na půdě Chieva a v pohárovém zápase deklasovaly AS Řím 7:1. Nejlepším střelcem Fiorentiny je Marco Benassi se sedmi góly.

Udinese Calcio je na tom o poznání hůř. Nachází se na 16. místě a mají náskok pouhých čtyř bodů na Bolognu, která je na sestupových příčkách. Udinese navíc prohrálo poslední dva ligové zápasy (s Parmou 1:2 a se Sampdorií 0:4). Nejlepším střelcem týmu je Rodrigo De Paul. V kádru italského mužstva je také český záložník Antonín Barák.
Krásné nedělní odpoledne při sledování online přenosu ze zápasu italské Serie A mezi celky Udinese Calcio a ACF Fiorentina. Utkání začíná v 15:00. Přeji Vám příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62