Scuffet – Stryger Larsen, Troost-Ekong, Nuytinck, Samir – Behrami (C), Pussetto (58. Teodorczyk) – Fofana, Mandragora (69. Machís) – de Paul, Lasagna (85. Barák).
Valeri – Vuoto, Caliari
Dacia Arena (Udine)
Torino
Sirigu – Izzo, N'Koulou, Moretti – De Silvestri (75. Aina), Meïté, Baselli, R. Soriano, Berenguer (88. Parigini) – Falqué (18. Zaza), Belotti (C).

Zápas končí dělbou bodů! Hosté měli ve většině času lepší, ale nedokázali přidat vytouženou druhou branku. Navíc přišli v úvodním poločase o zraněného Falquého. Ve druhém dějství poté často zatápěli svému soupeři, ale ten ukázal vynikající obranu u svého šestnáctky. V závěru se do hry podíval také Antonín Barák v domácím dresu, ale nic zásadního nepředvedl. Sledovali jsme utkání, které bylo ve druhém poločase zajímavější než v první půli. Hostům se sice povedlo vyrovnat Meitém směrem do horního rohu branky, ale napodruhé už Scuffeta, i přes svojí převahu, nepřekonali.
90+5'
90+4'
Machís byl na pravé straně úplně volný a také zcela sám před brankářem, jenže prvním dotekem poslal balón do náruče Sirigua.
90+3'
Sorianova nahrávka středem hřiště skončila na domácí noze.
90+3'
Sirigu nakopl míč zprava, ale ten pouze propadl do koše Scuffeta.
90+2'
Samir vhazoval na levé straně, ale hned je pískáno proti domácím vinou faulu Teodorczyka.
90+1'
Centr z levé strany padl na zadní tyči do rukavic Sirigua.
90+1'
Čtyři minuty se nastavují!
90'
Sudí nakonec změnil své rozhodnutí a Samir bude vhazovat z levé strany na polovině hostů.
90'
Po centru Soriana zprava na levou stranu vápna zakončil Belotti takovými polonůžkami přes Strygera Larsena mimo tři tyče.
89'
Machís (UDI) držel na levé straně rozběhnutého soupeře a vyfasoval žlutou kartu.
88'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Álex Berenguer, přichází Vittorio Parigini.
88'
Sudí zastavil hostující útok pro držení Zazy proti Fofanovi na polovině hřiště.
87'
Belotti neprošel na levé straně přes dva fotbalisty a na tahu jsou tak domácí hráči.
87'
Hosté využili levou stranu, ale domácí jim dobrým pohybem nedovolili odcentrovat.
86'
Přetažený balón si zpracoval na levé straně Fofana, ale hostům už nehrozí větší nebezpečí.
85'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Kevin Lasagna, přichází Antonín Barák.
85'
Hosté čelí rohu z pravé strany.
85'
Domácí chystají na své střídačce své poslední střídání v tomto duelu.
83'
Zaza ztratil míč na hranici vápna, ale následně přečetl nahrávku rozběhnutý Aina, jeho rána pravačkou však zapadla z šestnáctky nad břevno.
82'
Teodorczyk se na středu vápna nedostal přes Izza a posléze si tam cosi oba hráči vyříkávali.
81'
Teodorczyk si počínal na levé straně nedovoleně při střetu s Meitem.
81'
Baselli z osy hřiště pravačkou přestřelil branku a uvidíme tak výkop Scuffeta.
80'
Teodorczykův centr zprava skončil u připraveného Sirigua.
79'
Balón doletěl pouze doprostřed branky a rukou Scuffeta.
78'
Behrami je naštvaný, ale na levé straně držel Meiteho, proto je pod tlakem Scuffet.
77'
Aina adresoval nepřesnou křižnou nahrávku na pravou stranu.
76'
Teodorczyk se diví tomu, že sudí odpískal jeho faul na levé straně v blízkosti hostujícího vápna.
76'
Zaza roztáhl hru na levou stranu, ale domácí se následnému centru ubránili hlavou na přední tyči.
75'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lorenzo De Silvestri, přichází Ola Aina.
74'
Jednalo se o Lasagnu po souboji s důrazným Zazou. Ani ošetřování nebude zapotřebí.
74'
Samir odvedl dobrou práci na postu levého beka a ačkoliv posléze zůstal jeden z domácích fotbalistů ležet u svého vápna, tak hosté pokračovali v kombinaci.
73'
Je to Teodorczyk, kdo přerušil hostující útok faulem z levé strany na Baselliho.
72'
Zazu zradil na levé straně první dotek s míčem, ale hosté včas jeho chybu napravili.
72'
Po faulu Samira na pravé straně disponují hosté rozehrávkou z domácí poloviny.
71'
Behrami se drží za hlavu, neboť z levé poloviny vápna hlavou o zem poslal balón vedle zadní tyče.
70'
Po dlouhé době navštívil domácí celek vápno hostů a připravil si dokonce roh zprava.
69'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rolando Mandragora, přichází Darwin Machís.
69'
Špatná souhra Izza s De Silvestrim na pravé straně, vhazuje tak Samir.
68'
Hosté jsou o poznání lepším celkem a tlačí svého soupeře.
67'
Zaza byl z pravé strany zablokovaný, ale hosté budou vzápětí vhazovat u vápna protivníka.
66'
Celkem velký tlak hostů ve vápně soupeře, ale následně byl k vidění faul Turína na levé straně.
66'
Několikátý roh pro hosty ve druhém poločase, tentokráte zleva.
65'
Hosté rozehráli roh zprava na malé vápno, kde se míč odrazil do rukou Scuffeta.
64'
Teodorczyk prodloužil míč hlavou zleva na bližší tyč, kde Sirigu udržel míč s vypětím všech sil před čárou.
64'
Soriano zapsal faul na levé straně proti Samirovi, následovala krátká domácí rozehrávka.
63'
Scuffet vyrazil míč u přední tyče a následnou sraženou střelu z hranice vápna schoval do rukavic.
63'
I kvůli Belottimu na levé straně uvidíme hostující rohový kop.
62'
Také ve druhém dějství si Sirigu prakticky pořádně nesáhl na míč.
61'
De Paul vystřelil u vápna nečistou pravačkou z levé strany a Sirigu jen kontroval balón letící hodně mimo branku.
61'
Sirigu vyběhl na levou stranu daleko z branky, domácí rychle vhazovali a nakonec budou mít roh.
60'
Zaza se nedostal k zakončení na malém vápně a navíc bude domácí celek vhazovat z pravé strany.
59'
A nyní navíc budou kopat roh z pravé strany.
59'
I ve druhém poločase platí, že hosté jsou aktivnější.
58'
Centr Fofany z levé strany stáhl Sirigu na vzdálenější tyči do rukavic.
58'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Ignacio Pussetto, přichází Łukasz Teodorczyk.
57'
Belotti nedokázal zpracovat míč nataženou nohou na delší tyči a vykopává tak kopačka Scuffeta.
56'
Po nahrávce Meiteho zprava pod sebe bylo zakončení De Silvestriho zablokované Behramim, další roh.
55'
Mandragora byl na přední tyči při centru Baselliho z pravé strany, i tak roh proti domácím.
54'
Fofana (UDI) viděl žlutou kartu, když strhl k zemi De Silvestriho z levé strany.
54'
Nepřesný centr na zadní tyč, Scuffet jen sledoval dění ve svém vápně.
53'
Pussetto nechápe, že rozhodčí viděl jeho faul a přichystal tak hostům volný přímý kop z levé strany.
52'
De Paul posunul míč po levé straně k Lasagnovi a ten z úhlu mířil daleko vedle dlouhé tyče.
52'
De Silvestri si vzal na starost de Paula z pravé strany, sudí mu před chvíli domlouval.
51'
Behrami to měl složité při rozehrávce proti Sorianovi a vytěžil alespoň aut z levé strany pro Samira.
49'
FC Turín právě vstřelil branku!
Domácí odehráli míč pouze těsně za vápno a SOAULIHO MEITÉ vypálil zprava levačkou do vzdálenějšího horního rohu branky. Zdálo se, že míč ještě lízl brankovou konstrukci. 1:1.
48'
Lasagna udělal na pravé straně faul zezadu a hosté mají k dispozici volný přímý kop.
48'
Soriano si vyměnil míč se spoluhráčem na pravé straně, jeho centr byl poté hlavou odeslaný mimo vápno.
47'
Pussetto se zbavil Morettiho na pravé straně, ale poté se mu do cesty postavil další obránce ve velkém vápně.
46'
Hned byl faulovaný Behrami na pravé straně, domácí tak mohli rozehrát nakrátko.
46'
Turín měl výraznou převahu na držení míče, ale Udinese střeží výborně své vápno. Navíc se víceméně k jediné pořádné střele na branku a ta skončila gólem. De Paul se prosadil zleva přes obránce i díky výraznému přispění chybujícího Sirigua. Jinak se však o zábavu starají hlavně hosté. Jenže pevná defenziva soupeře prakticky určila konečný stav prvního poločasu. Ten nedohrál hostující Falqué, jehož v 18. minutě nahradil Zaza. Za vše mohly problémy s pravým zadním stehenním svalem.
45+3'
45+2'
Behrami sehrál akci s Pussettem po pravé straně, ale domácí ani neodcentrovali.
45+2'
Nepřímý kop pro domácí celek po vysoké noze Baselliho na půli.
45+2'
Soriano prohrál jeden na jednoho na ose vápna a míč posléze skončil u Scuffeta.
45+1'
Hosté si přihrávají na polovině hřiště za pískotu domácích fanoušků.
45+1'
Dvě minuty se nastavují!
45'
Ještě domácí faul na polovině hřiště.
45'
Centr zleva přes Strygera Larsena lapil snadno Scuffet.
45'
Po hostujícím autu z pravé strany prodloužil Nuytnick míč na druhou tyč, ale tam nenašel nikoho z protihráčů.
44'
Zaza pomohl spoluhráčům při útoku po pravé straně, ale domácí celek poté zhustil prostor u svého vápna.
43'
Tvrdý zákrok Soriana (UDI) na pravé straně a poslání Samira k zemi už musel rozhodčí trestat žlutou kartou.
42'
Troost-Ekong fauloval zprava zezadu Belottiho a ten ještě chtěl pro svého soupeře žluté potrestání.
41'
Fofana se zbavil na pravé straně Morettiho, ale poté jej o míč připravil jiný bránící hráč ve velkém vápně.
41'
Belotti neměl komu přihrát z pravé části vápna a následně navíc hostům utekl balón za domácí branku.
40'
Zakončení zprava po zemi na bližší tyč je snadnou prací pro rukavice Scuffeta.
39'
Hosté zase obléhali domácí vápno, ale vše zůstalo bez zakončení na Scuffeta.
38'
Zaza (UDI) si prohlédl kartu po faulu na ose domácí poloviny.
38'
Berenguer nemířil špatně zleva pravačkou nepatrně vedle zadní tyče. Scuffet toho moc neviděl.
37'
Meite překvapil domácí celek střelou zprava na přední tyč, ale tam snadno zasáhl Scuffet svýma rukama.
36'
Meite neprošel na levé straně přes Behramiho, který si vysloužil potlesk tribun.
35'
Zaza zatleskal úmyslu spoluhráče na levé straně, ale balón propadl až ke Scuffetovi.
35'
Po faulu Mandragory na Baselliho se hraje z pravé strany proti domácím.
34'
Sražený balón skončil v náruči Sirigua ve velkém vápně.
33'
Po centru zprava zakončoval Belotti z jedničky o zem na přední tyči do koše Scuffeta.
32'
Sirigu se nohama zapojil do rozehrávky, krátce na to šel do souboje Behrami u středového kruhu.
31'
Až příliš důrazu bylo v zákroku Soriana na pravé straně proti de Paulovi.
31'
Zaza s Belottim nenašli společnou řeč na pravé straně, a tak rozehrává domácí celek z vlastní poloviny v kombinaci se Strygerem Larsenem či Behramim.
30'
Mandragora navíc vybojoval na pravé straně a polovině hřiště faul na vlastní osobu.
28'
Udinese právě vstřelilo branku!
Víceméně z první střely domácích na branku padl úvodní gól duelu. RODRIGO DE PAUL si seběhl na levou stranu do druhé vlny a pravačkou vyslal před N´Kouloua skákavou střelou k bližší tyči. Tahle trefa je i chybou Sirigua a určitě nemá hostující brankář čisté svědomí.
28'
Až třetí bránící hráč zastavil Belottiho v pravé polovině pokutového území.
27'
Behrami dobře napadal rozehrávku soupeře, ale hosté zatím chybu v první fázi útoku neudělali.
26'
Samir bral aut z levé strany. Hosté poté velice dobře presovali Belottim až sudí postřehl faul právě na zmiňovaného domácího hráče.
25'
Nepřesný domácí centr z pravé strany směrem na druhou tyč, tady mohl být Sirigu zcela v klidu.
24'
Dlouhý postupný útok hostů, vše zakončila střela De Silvestriho z pravé strany přes Behramiho vedle vzdálenější tyče.
23'
Po centru Fofany zprava prodloužil zřejmě Pussetto míč na levou stranu, ale tam nebyl nikdo z domácích fotbalistů.
22'
Fofana pokazil závěr akci při snaze o nahrávku zprava na střed.
21'
Centr zprava přes Samira pouze proplul vápnem a domácí se ženou na branku hostů.
21'
Jsou to rozhodně hosté, kdo má převahu na držení míče.
20'
Tentokráte faul na Baselliho na pravé straně a opět na konto domácího kapitána.
20'
Behrami si na pravé straně pomohl v rozporu s fotbalovými zákony při souboji s Berenguerem.
19'
Zaza vyskočil na středu vápna při centru z pravé strany, ale domácí obrana jej k ničemu nepustila.
18'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Simone Zaza.
18'
Problém v zadním stehenním svalu pravé nohy, Falqué končí.
17'
Falqué je ošetřovaný a vypadá to, že bude muset střídat.
17'
Falqué zůstal ležet na hrací ploše, držel se za obličej a sudí hned přerušil hru.
16'
Behrami hlavičkoval na přední tyči a posléze útočí domácí celek po pravé straně Pussettem.
15'
Meité podržel míč na pravé straně. Vzápětí De Silvestri otřel centr z křídla o Samira, takže roh.
14'
Mandragora vystřelil zleva vedle přední tyče a následuje tak rozehrávka hostujícího brankáře.
14'
K centru zleva měl daleko Falqué na pravé straně a hosté tak nikterak neohrozili Scuffeta.
13'
Zase drží hosté míč u středového kruhu a pomalu se chystají přesunout do vápna.
12'
Behrami přišel o míč, ale domácí včas přerušili rychlý kontr hostů po pravé straně.
12'
Berenguer si naběhl na levou stranu vápna před Troosta-Ekonga a zakončil hlavou k zadní tyči. Branka neplatí pro ofsajd!
11'
Domácí byli aktivní po ztrátě míče a nyní se brání kombinaci na polovině hřiště.
10'
Po ztrátě Berenguera uvidíme autové vhazování domácích z pravé strany.
9'
Začátek zápasu je celkem opatrný a oba celky se objevují ve vápně protivníka zcela sporadicky.
8'
Sudí píská postrčení na Behramiho u domácího vápna, Udinese toho využilo k rozehrávce nakrátko.
8'
Scuffet dobře komunikoval s obránci, ti následně rozehrávají pod tlakem presujících hostů.
7'
Zatím bez střely na branku na obou stranách.
7'
Domácí se správně dožadovali autového vhazování z poloviny hřiště a Falqué tak musel odevzdat balón protihráči.
6'
Behrami to zkoušel pravačkou k bližší tyči, ale míč minul branku.
5'
Izzo fauloval na pravé straně Fofanu a domácí budou kopat standardní situaci poblíž vápna soupeře.
4'
Pas po levé straně do velkého vápna si pohlídal Sirigu a rozehrál ke svým obráncům.
4'
Izzo nedostihl míč na pravé straně na hřišti a naopak domácí mají autové vhazování.
3'
Fofana byl s míčem na pravé straně již mimo hrací plochu a hosté tak vhazují z vlastní poloviny.
2'
Faul na de Paula na pravé straně končí hostující snažení o zakončení na Scuffeta, který vezme rozehru.
2'
Po rozehrávce nakrátko nevystřelili hosté i vinou Mandragory na levé straně.
1'
Ekong odhlavičkoval dlouhý aut zleva na přední tyči na rohový kop.
1'
Hostující celek disponoval rozehrávkou zápasu.
1'

Udinese Calcio: Scuffet – Stryger Larsen, Troost-Ekong, Nuytinck, Samir – Behrami (C), Pussetto – Fofana, Mandragora – de Paul, Lasagna.
Náhradníci: Musso, Nícolas – Wagué, Opoku, Gi. Pezzella, Vizeu, Machís, ter Avest, Barák, D'Alessandro, Teodorczyk, A. Balić.

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Moretti – De Silvestri, Meïté, Baselli, R. Soriano, Berenguer – Falqué, Belotti (C).
Náhradníci: Ichazo, Rosati – Lukić, Zaza, Damascan, Edera, Parigini, Djidji, Aina, Bremer, Rincón.

Rozhodčí: Valeri – Vuoto, Caliari.
Turín prohrál v prvním ligovém kole doma s AS Řím 0:1 po brance Džeka z 89. minuty. Následně si odvezl bod ze San Sira za remízu 2:2, ačkoliv prohrával 0:2. Remízu však ve druhém poločase zajistili Belotti a Meite. Přesně před dvěma týdny poté Turín zdolal před vlastními příznivci Spal trefou N´Kouloua z úvodu druhého poločasu.

Hostující celek posílil před startem této sezony Ital Zaza. Toho si můžete z posledních dvou let pamatovat z anglické a španělské ligy. V Turíně je na hostování s opcí z Valencie. Dříve si zahrál také v barvách Juventusu Turín či West Hamu.

Zatímco Zaza by měl být dnes k dispozici, tak hostům by měl chybět Argentinec Ansaldi kvůli potížím s kolenem. Nejistý je poté start dvojice Lyanco – Aina.
Udinese na úvod pouze remizovalo na půdě nováčka z Parmy poměrem 2:2. Následně porazilo v domácím prostředí Sampdorii Janov 1:0, když se do střelecké listiny zapsal De Paul v deváté minutě. Před reprezentační pauzou poté přišla prohra 0:1 na půdě Fiorentiny, o což se postaral Benassi svým přesným zásahem v 73. minutě.

Domácí přivedli před touto sezonou záložníka Madragoru z Juventusu. Jeho přestupní cena činila dvacet milionů eur. Naopak Udine opustil Jakub Jankto, jenž obléká nyní dres Sampdorie Janov. Jediným českým fotbalistou je tak v domácím celku Antonín Barák.

Domácí jsou před dnešním duelem pasováni do pozice mírného outsidera podle mínění sázkových kanceláří. V posledním ligovém ročníku skončili čtrnáctí, pouze pět bodů za osmnáctým Crotone, které sestoupilo.
Oba celky jsou na děleném desátém místě v tabulce italské ligy, když ve třech odehraných kolech nasbíraly na své konto celkem čtyři body.