Serie A - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brescia : AC Milán - 24. ledna 2020   20:45

0:1
(0:0)
AC Milán
71' Rebić
Brescia
Joronen – Sabelli, Cistana, Chancellor, Matějů – Bisoli (88. Skrabb), Tonali, Dessena (70. Ndoj) – Rômulo – Torregrossa (C), Ayé (78. Al. Donnarumma).
P. Valeri – D. Bindoni, E. Prenna
Stadio Mario Rigamonti (Brescia).
AC Milán
G. Donnarumma – Conti, Kjaer, A. Romagnoli (C), Hernández – Castillejo, Kessié, Binnásir, Çalhanoğlu (77. Krunić) – Ibrahimović, Leao (58. Rebić).
Begović, An. Donnarumma – Musacchio, Gabbia, Ricardo Rodríguez, Bonaventura, Krunić, Suso, K. Piątek, Rebić.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večer a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 7:5.
Střely mimo: 6:5.
Rohy: 7:3.
Ofsajdy: 3:2.
Fauly: 15:10.
Je konec! Brescia sice držela s favoritem tohoto zápasu dlouho krk, ale může žehrat na svou neefektivitu, jelikož nedokázala vstřelit ani jednu regulérní branku. Největší šance měl Ernesto Torregrossa, který byl asi nejaktivnějším hráčem domácího celku. Kapitán domácích dokonce dostal míč se do sítě, ale nacházel se v těsném ofsajdu, který rozhodčím neunikl. Tak se na druhé straně prosadil Milán. Po odraženém míči totiž nohou sáhl Ante Rebić, který jako střídající hráč vstřelil jedinou branku celého zápasu.
90+3'
90+2'
Samuel Castillejo se dostal k odraženému balónu, ale střílel z velkého záklonu. Proto neměl jeho pokus razanci a Jesse Joronen ho ukryl do rukavic.
90+1'
Alfredo Donnarumma měl těžkou situaci, když byl míč na lajně, avšak nakonec dokázal nahrát zpět. Domácímu celku se však čas hodně rychle krátí.
90'
Nastavovat se budou tři minuty!
89'
Žlutou kartu dostává Simon Skrabb (Brescia Calcio).
89'
V souhře domácího celku už můžeme najít hodně zmaru. Při rychlé akci se navíc dostal dopředu jeden z hostujících hráčů, který musel být zastaven.
88'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Dimitri Bisoli, přichází Simon Skrabb.
87'
Navíc to byli právě hosté, kteří měli velkou šanci z protiútoku! Přišla krásná střela od Hernándeze, který svou ranou trefil ale jen břevno!
86'
Brescia ještě kombinuje na útočné polovině, ale má problémy se dostat až ke střele. Milánští fotbalisté brání v posledních okamžicích dobře.
85'
Po několik přiťuknutích jsme viděli přímou střelu na branku, o kterou se postaral Sandro Tonali. Ten však trefil jen zeď, od které šel míč na rohový kop.
84'
Jeden z domácích hráčů byl faulovaný těsně před šestnáctkou a pro domácí se tak rýsuje zajímavý standardní situace, kterou by mohli srovnat stav utkání,
83'
I hosté se radují ze vstřelené branky, která však není uznána! Samuel Castillejo se dostal k odraženému míči, který nekompromisně napálil do sítě. Gól však neplatí, takže je to nadále o jedinou branku pro Milán.
81'
Aleš Matějů byl nejspíše tím, kdo se snažil procpat balón mezi obránci až do šestnáctky. Jeho snaha se však neukázala jako úspěšná, tam nebylo místo.
80'
Do konce zápasu už nám chybí posledních deset minuta a k tomu nějaké to nastavení. Emanuele Ndoj se ocitl na zemi, ale faul se nepískal hostím.
79'
Fotbalisté v modrých dresech sice mají balón na svých kopačkách, ale nemohou se dostat na dostřel branky. Milán nyní brání naprosto v klidu.
78'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Florian Ayé, přichází Alfredo Donnarumma.
78'
Hosté hrají v mnohem větším klidu než před nějakými deseti minutami. Vstřelená branka je hodně uklidnila a domácím se naopak přestalo dařit.
77'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Rade Krunić.
76'
Jenže pokud chtějí domácí myslet na body, musí tyto velké šance proměňovat! Emanuele Ndoj se dostal ke střele do téměř prázdné brány, přesto Gianluigi Donnarumma ho dokázal vychytat!
75'
Ante Rebić je od svého příchodu na hřiště hodně aktivní a tento tah prostě hostujícímu trenérovi vyšel. Nyní však Rebić nakonec nedokázal zakončit.
74'
Milánští to zkoušeli rychlými přihrávkami, avšak Bresica se k míči rychle dostala. Sama se s ním ale nedostala ani k nějakému střeleckému pokusu.
73'
Tato inkasovaná branka může být pro domácí celkem tvrdým direktem. Sami totiž měli ve druhé půli několik dobrých šancí, navíc jim gól nebyl uznán.
71'
AC Milán právě vstřelil branku!
Avšak hosté se prosazují z následné protiakce a dostávají se v tomto zápase do vedení! Samuel Castillejo sice ještě nedokázal zakončit, ale míč se od domácího hráče odrazil na nohu ANTEHO REBIĆE, který si před poloodkrytou brankou věděl rady a překonal Joronena.
71'
No, nakonec jsme neviděli špatnou šanci po rohovém kopu domácího celku! Balón se totiž odrazil od nohy někoho z domácích těsně vedle tyče.
70'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Daniele Dessena, přichází Emanuele Ndoj.
69'
Do konce utkání nám chybí nějakých dvacet minut, k tomu uvidíme i nějaké nastavení. Stále jsme neviděli ani jednu branku, domácí se jeví zatím lépe.
68'
Aleš Matějů nyní neustál souboj tělo na tělo, přesto se ještě stihl dobře zorientovat a špičkou kopačky posunul míč zpět na polovinu hřiště.
67'
Přesto se domácí celkem záhy dostali zpět do okolo šestnáctky. Daniele Dessena centroval před branku, ale jeho centr byl hodně vysoký, nikdo na něj nedosáhl.
66'
Theo Hernández odpálil balón na rohový kop, přesto mohl Gianluigi Donnarumma odkopávat od branky. Vcelku zajímavé rozhodnutí lajnového.
65'
Milán si po delší době připsal nějakou zajímavější střelu! Byla to střela z nějakých osmnácti metrů, ale nakonec balón jen proletěl okolo vzdálenější tyče.
64'
Andrea Conti vyslal centr někam na hranici šestnáctky, kde o něj zabojoval Zlatan Ibrahimović. míč se ale odrazil a rychle po něm skočil Jesse Joronen.
63'
Calcio znovu drží míč na svých kopačkách, ale zatím kombinují hlavně obránci mezi sebou. Následně se však provinilo nepřesným pasem a faulem.
62'
Žlutou kartu dostává Ismaël Binnásir (AC Milán).
61'
Hostujícímu týmu se vůbec nedaří udržet míč na svých kopačkách. Přesto Hakan Çalhanoğlu nyní vybojoval pro svůj tým alespoň standardní situaci.
60'
Brescia utahuje šroubky a Gianluigi Donnarumma už vypěnil! Domácí kapitán předvedl další hodně povedenou střelu, ale brankář ji vyrazil na roh!
59'
Florian Ayé předvedl pěkné zpracování, čímž okamžitě rozjel útok svého týmu. Ernesto Torregrossa se znovu dostal ke střele, ale gólman hostí chytá.
58'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Rafael Leao, přichází Ante Rebić.
58'
Domácí jsou hodně nebezpeční, což se o Milánu říci nedá. Sandro Tonali si sbíhal pro dlouhý pas, ale těsně před ním byl míč odehrán do zámezí.
57'
Milán tedy nyní přežil skoro klinickou smrt, jelikož domácí to sehráli moc pěkně, jenže Ernesto Torregrossa si naběhl o trochu dříve, než bylo potřeba.
55'
Domácí se sice dočkali branky, ale ta není uznána! Rozhodčí okamžitě zvedl svou pravici a nařizuje odkop. Ernesto Torregrossa byl v hodně těsném ofsajdu!
54'
Daniele Dessena byl obtěžován soupeře, což nakonec neustál. Samuel Castillejo si však balónu dlouho neužil, jelikož se provinil velmi nepřesným pasem.
53'
Alessio Romagnoli se dostal ke střele poté, co k němu propadl nečekaně balón. Rána z první mu ale nesedla a balón vysoko přeletěl horní tyč.
52'
I Calcio mělo obrovskou šanci, ale branka z toho není! Sandro Tonali nacentroval před branku, kde přišlo vrácení balónu na penaltový puntík. Tak se do míče akrobaticky opřel Ernesto Torregrossa, ale těsně minul!
51'
Aleš Matějů se vydal sprintem dopředu, ale doběhl jen na polovinu hřiště. Následně přišla přihrávka a domácí to budou řešit postupnou kombinací.
50'
Ernesto Torregrossa vymýšlel přihrávku skrze obránce, ale tu hosté ještě odehráli. Přesto se kapitán domácího celku ještě dostal k dalšímu centru.
49'
Samuel Castillejo se snažil získat balón, ale spíše to vypadalo jako hra na třetí, kdy třetí byl právě hráč hostí. Milán se však nakonec k míči dostal.
48'
Brescia se snaží pokračovat v aktivním výkonu a vůbec nevypadá jako tým, který hraje jinak ve spodku tabulky. Milán se na body ještě dnes hodně nadře.
47'
A už nám začal i druhý poločas, snad bude podobně atraktivní jako ten první. Vypadá to, že oba celky nám vstoupily do druhé půle beze změny.
46'
Je za námi první poločas utkání mezi Brescií a Milánem, který nakonec branku nepřinesl. Viděli jsme však hodně zajímavý fotbal a brankové šance na obou stranách. Tu úplně největší měl Zlatan Ibrahimović, jemuž Theo Hernández poslal parádní pas před branku, ale švédský kanonýr v této činnosti nepochopitelně selhal. Problémem pro hosty může být to, že hned trojice obránců má po první půli na svém kontě žlutou kartu.

Další poločas začne přibližně ve 21:47.
45+1'
45'
Nastavovat se bude jedna minuta!
44'
Žlutou kartu dostává Andrea Conti (AC Milán).
44'
Samuel Castillejo si doběhnul pro balón ke straně, ale neměl žádnou podporu spoluhráčů. Proto se domácí mohli vrhnout do protiútoku, jenž byl zastaven faulem.
43'
Ernesto Torregrossa byl sražen na hranici šestnáctky a Hakan Çalhanoğlu může být rád, že se mu faul nepískal. U balónu byl totiž rozhodně o něco později.
42'
Fotbalisté v modrém tedy přežili asi největší šanci prvního poločasu. Těžko říct, co se stalo. Švédský kanonýr je naopak zvyklý takovéto šance proměňovat.
41'
Nakonec to ale hosté vykombinovali, přesto do vedení nejdou! Theo Hernández vymyslel parádní přihrávku před branku, kde byl Zlatan Ibrahimović, avšak ten vůbec netrefil prostor mezi třemi tyčemi!
40'
Ismaël Binnásir posunul míč zpět na polovinu hřiště a Milán nyní obléhá svého soupeře. Nemůže se však dostat k nějaké zajímavé palebné pozici.
39'
První poločas se nám pomalu ale jistě blíží ke svému konci. Do jeho konce nám chybí nějakých šest minut, nyní se na balónu drží hostující hráči.
37'
Matějů byl v souboji přistrčen, což se mu nepodařilo ustát. Navíc to byl právě český legionář, který se jako poslední dotkl míče. Hosté budou odkopávat.
36'
Žlutou kartu dostává Theo Hernández (AC Milán).
35'
Další obrovská šance domácího celku, který mohl jít do vedení, ale nejde! Přišla totiž hlavička z bezprostřední blízkosti, ale Gianluigi Donnarumma vytáhl skvělý reflexivní zákrok!
34'
Po delší době se dostali dopředu zase fotbalisté v černočerveném dresu. Jejich snaha ale netrvala dlouho, Theo Hernández totiž nepřihrál přesně.
33'
Ernesto Torregrossa si už nabíhal na další centr, ale na poslední chvíli stihl balón odehrát hostující obránce. Domácí jsou zatím rozhodně rovnocenným soupeřem.
32'
Rômulo se snažil něco vymyslet na straně, ale nakonec musel zvolit zpětný pas. Následoval centr, po kterém odehráli hosté míč jen na autové vhazování.
31'
Dimitri Bisoli je rozhodně nejaktivnějším hráčem domácích. Nyní vymyslel krásný centr, na který jen o kousek nedosáhl jeho spoluhráč, který byl jinak dával do prázdné!
30'
Hakan Çalhanoğlu si vzal na starosti centr, na který si nemohl naskakovat nikdo jiný než Zlatan Ibrahimović, ovšem domácí obránci odvedli znovu dobro práci.
29'
Aleš Matějů si nyní pomohl rukou, čehož si hlavní sudí všiml naprosto přesně. Milán tak vybojoval další standardní situace, ze kterých je nebezpečný.
28'
V posledních minutách už převzali roli aktivnějšího týmu jednoznačně hráči hostujícího celku. Ti se však nemohou dostat přes dobře bránící Brescii.
26'
Švédský útočník znovu v akci, ale ani nyní se nedostal až ke střele. Snažil se zpracovat hodně těžký balón, ale ten mu od kopačky nakonec hodně uskočil.
25'
Hosté měli k dispozici standardní situaci, ve které se nejvýše vyšponoval znovu Zlatan Ibrahimović. Přesto na míč nedosáhl, a ten tak proskákal do zámezí.
24'
Velkou šanci jsme viděli i na domácí straně! Dimitri Bisoli si seběhl za obranu a centroval nebezpečně před branku. Nakonec se ale ukázalo, že záložník Calcia byl v hodně velkém ofsajdu.
23'
Milánší fotbalisté si nyní nerozuměli, což je škoda. To byla zajímavá přihrávka za obranu, ale po nedorozumění měl k balónu nejblíže domácí brankář.
22'
Hosté měli k dispozici standardní situaci, ale nevyřešili jí úplně dobře. Na vysoký centr si totiž naskočil Jesse Joronen, jenž schoval balón do rukavic.
21'
Žlutou kartu dostává Stefano Sabelli (Brescia Calcio).
21'
Theo Hernández se sice neprobil skrze jednoho z obránců domácích, ale následně si balón stejně sebral. Následoval navíc faul Calcia.
20'
Přesto mohli jít hosté do vedení! Z ničeho nic přišla hlavička v podání Zlatana Ibrahimoviće, která mířila na zadní tyč, ale Jesse Joronen předvedl skvělý zákrok!
19'
Sice jsme viděli nějaké zajímavé střely, ale jinak se týmy zase ta moc do zakončení netlačí. Oba celky nyní ukazují hlavně dobrou obrannou hru.
18'
Jeden z domácích hráčů trefil rozhodčí, ale měl to štěstí, že se k němu balón zase vrátil. Následně navíc Brescia vybojovala ještě autové vhazování.
17'
Ismaël Binnásir centroval na druhé straně, ale tam byl jen osamocený hráč Milána. Stejný hráč ale potí natáhl ke střele, která nebyla vůbec špatná! Bohužel ale trefila jen boční síť!
16'
Theo Hernández se vcelku zbytečně dotkl míče, takže domácí zahrávali rohový kop. Sandro Tonali nacentroval, ale hosté to nakonec s potížemi ustáli.
15'
Zlatan Ibrahimović vymyslel krásnou přihrávku do šestnáctky! Tam se nakonec k míči dostal Ismaël Binnásir, jenže místo střel k tyči si balón ukopl, a tak zazdil velkou šanci!
14'
Brescia to zkusila dlouhým autem, ale ten nebyl úspěšný. Přišlo totiž prodloužení na zadní tyč, kde ale nikdo z jejich hráčů nebyl.
13'
Jenže milánští fotbalisté se nakonec nedostali ani ke střele. Jednu z přihrávek vystihli domácí hráči, kteří se budou pokoušet o postupnou kombinaci.
12'
Andrea Conti držel balón na druhé straně, ale nenašel žádnou skulinku, kudy by mohl vypálit. Přesto se Milánští nadále drž na útočné polovině.
11'
Domácí se prezentují hodně aktivním fotbalem a troufám si tvrdit, že jsou zatím lepším celkem na hřišti! Jeden z nich si nyní seběhl do šestnáctky, odkud posílal zpětný pas na penaltu, odkud balón na posledních chvíli odkopl hostující hráč.
10'
Stefano Sabelli chtěl přihrávku do strany, kam jí také dostal. Následoval přízemní pas před branku, ale tam skokem zasáhl Gianluigi Donnarumma.
9'
Dimitri Bisoli se znovu ocitl na zemi, ale tentokrát jeho pád jako faul posouzený nebyl. Fotbalisté v černočervené se tak mohou dostat dopředu.
8'
Calcio zatím dobře brání a nepouští svého soupeře k nějakým kombinačním přihrávkám. Naopak to byl právě Milán, který se nyní musel bránit.
7'
Sandro Tonali se postavil k rozehrávce této situace. Nevyslal sice špatný centr, ale na ten nakonec nikdo nedosáhl a míč doskákal až za postranní lajnu.
6'
Dimitri Bisoli odvedl velmi dobrou práci, když si pokryl míč tělem a vybojoval aut. O několik vteřin později hosté faulovali a bude z toho zajímavá standardka.
5'
Nyní už se k balónu dostali fotbalisté AC Milán, kteří ho drží na svých kopačkách a mohou něco vymyslet směrem dopředu. Byl z toho zase jen pas k brankáři.
4'
Bresica aktivně napadala rozehrávku soupeře ve dvou lidech, čímž donutila Donnarummu ke špatnému odkopu. Ke gólmanovi hostí se míč zase rychle vrátil.
3'
Pro hostujícího obránce je toto obrovská rána. Dostat žlutou kartu už v druhé minutě. Simon Kjaer to dnes nebude mít ani trochu jednoduché.
2'
Žlutou kartu dostává Simon Kjaer (AC Milán).
2'
Hosté rovnou vybojovali rohový kop. Na ten si nejlépe naskakoval Alessio Romagnoli, avšak ten se k hlavičce nedostal a domácí se nyní ubránili.
1'
A dnešní utkání mezi Brescií a AC Milán právě začalo! Domácí mají na sobě modré svršky, zatímco hostující fotbalisté zvolili pro dnešek černočervenou.
1'

Brescia Calcio: Joronen – Sabelli, Cistana, Chancellor, Matějů – Bisoli, Tonali, Dessena – Rômulo – Torregrossa (C), Ayé.
Náhradníci: Andrenacci, Alfonso – Gastaldello, Magnani, Ndoj, Špalek, Mangraviti, Viviani, Martella, B. Bjarnason, Al. Donnarumma, Skrabb.

AC Milán: G. Donnarumma – Conti, Kjaer, A. Romagnoli (C), Hernández – Castillejo, Kessié, Binnásir, Çalhanoğlu – Ibrahimović, Leao.
Náhradníci: An. Donnarumma, Begović – Musacchio, Gabbia, Ricardo Rodríguez, Bonaventura, Krunić, Suso, K. Piątek, Rebić.

Rozhodčí: P. Valeri – D. Bindoni, E. Prenna.
Poslední vzájemný zápas:

Milán – Brescia 1:0

Branky: 12. Çalhanoğlu (Suso)

AC Milán: G. Donnarumma – Calabria, Musacchio, A. Romagnoli (C), Ricardo Rodríguez – Kessié, Binnásir, Çalhanoğlu (65. Paquetá) – Suso, Castillejo (80. Borini) – André Silva (61. K. Piątek).
Náhradníci: An. Donnarumma, Reina, Soncin – Borini, Conti, Bonaventura, Duarte, Gabbia, Krunić, Leao, Paquetá, K. Piątek.

Brescia Calcio: Joronen – Sabelli, Cistana, Chancellor, Martella (14. Matějů) – Dessena, Tonali, Bisoli – Špalek (76. Tremolada) – Torregrossa (C) (46. Ayé), Al. Donnarumma.
Náhradníci: Alfonso – Ayé, Gastaldello, Mangraviti, Matějů, Morosini, Tremolada, Zmrhal.
AC Milán

To Milán je na tom rozhodně lépe, avšak i on by rozhodně chtěl hrát výše než ve středu tabulky. Nyní má na svém kontě dvacet osm bodů po dvaceti utkáních, což ho řadí na osmou pozici. I tým z italského Milána má záporné skóre. Inkasoval totiž šestadvacet branek, zatímco jich dohromady dal jen dvacet jedna. Z posledních pěti zápasů v rámci italské nejvyšší soutěže bral Milán dvě výhry, dvě remízy a jednu porážku. Poradil si s Cagliari a Udinese, k tomu si body dělil se Sassuolem a Sampdorií. Naopak nestačil na Atalantu.
Brescia Calcio

Brescii se letos moc nedaří, což je vidět na jejím postavení v tabulce. Po dvaceti kolech má totiž na svém kontě jen patnáct bodů. Proto jí nyní patří devatenáctá, tedy sestupová příčka, přičemž Calciu schází na záchranu pouhé dva body. Velkém problémem domácích je hlavně obrana, jelikož inkasovala třicet osm branek, což je třetí nejhorší obrana v lize. K tomu Brescia vstřelila jen devatenáct gólů, což je druhé nejnižší číslo. Calcio bralo z posledních dvou zápasů dvě remízy a tři porážky. Body si rozdělilo s Parmou a Cagliari, naopak padlo se Sassuolem, Laziem a Sampdorií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62