Serie A - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Atalanta - 11. ledna 2020   20:45

Inter Milán
4' Lautaro Martínez (R. Lukaku)
1:1
(1:0)
Atalanta
75' Gosens  (Malinovskyj)
Inter Milán
Handanovič (C) – Godín, de Vrij, Bastoni – Candreva, Sensi (71. Valero), Brozović, Gagliardini, Biraghi – R. Lukaku, Lautaro Martínez (80. Politano).
Atalanta
Gollini – Tolói, Palomino, Djimsiti – Hateboer, de Roon, Pašalić (70. Muriel), Gosens (90+1. Castagne) – A. Gómez (C) – Iličić, D. Zapata (53. Malinovskyj).

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 4:7. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 22:13.
Dnešní utkání je tedy u konce, Inter pouze remizoval s Atalantou 1:1, takže zítra ho může na prvním místě vystřídat Juventus. Výkon Interu je pro mě zklamáním, velké ofenzivní hvězdy hráli jen do první branky, pak už byla ve hře jen Atalanta. První branku tedy vstřelil ve 4. minutě Lautaro Martínez. V minutě 75. vyrovnal Gosens. Velkou šanci na tři body pro hosty měl Muriel, ale střídající hráč z penalty neskóroval.
90+4'
90+3'
Dopředu se ještě snažil dostat domácí útočník Lukaku, ale soupeř ho nepustil, dnes to vypadá na remízu.
90+2'
Borja Valero vystřelil ve vápně na branku, ale jeho nepřesný pokus končí mimo.
90+1'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Robin Gosens, přichází Timothy Castagne.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.
89'
Žlutou kartu dostává Ruslan Malinovskyj (Atalanta Bergamasca Calcio).
88'
K míči se odvážně postavil Luis Muriel, ale jeho pokus vystihl Samir Handanovič.
88'
Byla nařízena penalta. Bude ji kopat Atalanta a může se dostat do vedení.
87'
Na druhé straně se k centru z levé strany dostal Biraghi, nikdo z Interu ale ve vápně nebyl.
86'
Tak teď byla Atalanta kousek od vedení. Z hranice vápna napálil míč do břevna Gómez.
85'
K zakončení se ve vápně hnal Iličić, ale míč netrefil úplně čistě.
84'
Roh pro Atalantu.
83'
Žlutou kartu dostává Diego Godín (Inter Milán).
82'
Josip Iličić se postavil k míči, jenomže trefil jen zeď.
81'
Přímý kop pro hosty z nějakých 20 metrů.
80'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Matteo Politano.
79'
Lautaro Martínez dostal míč dopředu, ale nic s ním neudělal, hned mu utekl.
78'
Iličić kouzlil kolem vápna a snažil se míč dostal do šestnáctky. To se mu však přes Godína nepovedlo.
77'
Ale i tak hraje Atalanta. S míčem kouzlí u vápna Alejandro Gómez.
76'
Gól zápasu rozhodně pomůže, protože Inter bude zase muset jít dopředu.
75'
Bergamo právě vstřelilo branku!
Patnáct minut do konce je vyrovnáno. Po zblokované střele se k hlavičce dostal Ruslan Malinovskyj, který míč prodloužil za sebe, tam byl ROBIN GOSENS, který na dlouhou nohu poslal míč na zadní tyčku.
75'
Za vápnem střílel ještě hostující Ruslan Malinovskyj. Střela končí jen nad branku.
74'
Atalanta buší na soupeře víc a víc, tentokrát Hans Hateboer centroval do vápna a Godín na poslední chvíli odvracel.
73'
Do vápna se dostal po levé straně Gosens, následně nahrával pod sebe, tam byl pozorný Godín.
72'
Hosté hrají na vlastní polovině hřiště, to pochopitelně Interu nevadí.
71'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Stefano Sensi, přichází Borja Valero.
70'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Mario Pašalić, přichází Luis Muriel.
69'
Od Hanse Hateboera jde míč za brankovou čáru. Od branku bude hrát Samir Handanovič.
69'
Po Biraghiho centru se ve vápně natahoval po míči Lukaku, ale míč odhlavičkoval do bezpečí hostující Rafael Tolói.
68'
Hra se hodně kouskuje. U míče hráči Interu.
67'
Za vápnem vypálil hostující de Roon. Jeho rána končí vysoko nad brankou.
66'
Do běhu dostal míč Iličić, jenomže se mu od paty odrazil pryč.
65'
Ostrý zákrok ukázal domácí Candreva, když zastavil pronikajícího Gómeze.
64'
Nahrávku do ofsajdu dostal Iličić, takže rozehrávat bude domácí tým.
63'
Útočný faul si na konto připsal Lautaro Martínez, když v úniku si přidržel soupeře.
62'
Biraghi fauloval soupeře a nemůže tomu uvěřit. Rozhodčí však vypadá přesvědčivě.
61'
Na pravé straně se uvolnil a následně nacentroval do vápna Hans Hateboer. Jeho centr jen trefil soupeře.
60'
Na vápno se snažil nahrát Gosens, jenomže jeho pas pozorně zastavil Candreva.
59'
De Roon vystřel zpoza vápna na Handanoviče. Jeho pokus ovšem skončil nad brankou.
58'
Od praporku centroval do vápna Alejandro Gómez. Jeho centr však nikoho v bílém nenašel.
58'
Roh pro hosty.
57'
Z voleje hledal Brozović ve vápně Martíneze. Ten s touto možností moc nepočítal.
56'
Rychlé přečíslení Interu pokazil Lukaku, který nepřesně nahrával do lajny na Candrevu.
55'
Gómez se nádherně dostal z levé lajny na střed a ještě připravil míč pro Pašaliće. Jeho pokus za vápnem trefil jen tyčku.
54'
Kolmice hledala ve vápně postaveného Hateboera, tomu míč uklouzl.
53'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Ruslan Malinovskyj.
52'
Zblokovaný centr hostů se dostal do vápna, kde zakončoval Iličić jen vedle.
51'
Nepřesnost na levé straně předvedl hostující Gosens, jemuž utekl míč.
50'
Zapata se snažil dostat do vápna za každou cenu, takže zboural soupeře a píská se útočný faul.
50'
Následně se na zemi ocitl právě de Roon, tentokrát už rozhodčí píská.
49'
Lukaku na zemi, tam ho poslal hostující de Roon.
48'
Zapata se pustil do vysokého presinku, ale obrana Interu si s ním v pohodě poradila.
47'
Domácí Biraghi pálil z rohu vápna. Jeho střela skončila jen těsně vedle branky.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:50.
První poločas jasně herně patřil hostující Atalantě, která ale nedokázala vstřelit branku. V úvodu byl lepší domácí tým, ale to se změnilo poté, co ve čtvrté minutě vstřelil branku Lautaro Martínez . Asi nejaktivnějším hráčem hostů byl Alejandro Gómez, který byl snad všude, dostal se i ke střelám a často hledal Zapatu v šestnáctce.

Statistiky 1. poločasu

Držení míče: 36%:64%
Střely na branku: 4:3
Ofsajdy: 1:2
Rohy: 0:1
Fauly: 8:6
45+1'
Poločas se spíše už jen dohrává, poločasové skóre bude 1:0.
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.
44'
Z pravé strany centroval do vápna Candreva. Jeho centr nikoho z domácích ve vápně nenašel.
43'
I ke konci poločase je na míči hostující celek, který ovšem dopředu moc nechce.
42'
Žlutou kartu dostává José Luis Palomino (Atalanta Bergamasca Calcio).
41'
Míč do vápna centroval Gómez. Jeho centr na přední tyčce odhlavičkoval do bezpečí Lukaku.
40'
Po centru do vápna to byla velká skrumáž a byl to zřejmě Rafael Tolói, který netrefil prázdnou branku, následuje roh pro hosty.
39'
Faul na Gómeze. Přímý kop pro hosty z dvaceti metrů.
38'
Ze středu hřiště hledal kolmým lobem Roberto Gagliardini Lukakua. Belgičan však byl na jeho pas krátký.
37'
Následuje ofsajdové postavení Zapaty.
36'
Zajímavou střelu vypustil de Roon za vápnem. jeho přízemní pokus mezi tři tyče nezapadl.
35'
Nudnější fáze zápasu, u míče je Handanovič.
34'
Dělovku za vápnem vypustil domácí obránce Godín. Jeho pokus levačkou skončil asi půl metru od levé tyčky hostující branky.
33'
Zapata dostal na roh vápna míč, otočit se však nedokázal, míč mu utekl.
32'
Právě Sensi o pár chvil později vystřelil za vápnem. Jeho pokus branku netrefil.
31'
Sensi našel pasem za obranu Lukaka, ale ten byl v ofsajdu.
30'
Daleký míč letěl na Martíneze. Byl o kousek delší, Argentinec na něho nestačil.
29'
Další zakončení Atalanty. Střelu na střed branky si Handanovič pohlídal.
28'
Hostující Gosense centroval zleva do vápna. Zapatu o kousek netrefil.
27'
Hostující Gómez z pravé strany centroval do vápna. Jeho pokusil však trefil prvního soupeře.
26'
Lukaku se snažil s míčem dostat vpřed. Ten mu před vápnem ale utekl.
25'
Sensi se snažil středem hřiště projít do vápna soupeře, ale Lukaku se mu připletl do cesty.
24'
Žlutou kartu dostává Marten de Roon (Atalanta Bergamasca Calcio).
23'
Ztráta Gómeze na středu hřiště. Inter na míči bude.
22'
Lautaro Martínez zakončoval do prázdné branky skoro z brankové čáry. Gollini se ale dokázal včas mezi tyče vrátit.
21'
Hostující celek hraje s míčem na vlastní polovině, nikam dopředu nespěchá.
20'
Atalanta v prvních dvaceti minutách jednoznačně lepší, branku však vstřelil Inter.
20'
Z pravé strany vápna míč posílal do ohně Gómez, Zapatu však nenašel.
19'
Hodně riskantní rozehrávka hostujícího týmu. Nakonec vyvezl míč do bezpečí de Roon.
18'
Opět ve vápně zakončoval hlavou Zapata po centru z pravé strany. Jeho hlavička ale skončila jen v rukavicích Handanoviče.
17'
Gómez našel ve vápně Zapatu, ale ten se v souboji prosadit nedokázal.
16'
U míče je nyní hostující celek, který kombinuje na půlce.
16'
Lautaro Martínez to chtěl vzít na sebe a za vápnem přejít tři hráče. To se mu samozřejmě nepovedlo.
15'
Z následného centru do vápna hrozil Alejandro Gómez, našel totiž Zapatu, který hlavičkoval jen do rukavic Samira Handanoviče.
15'
Domácí Bastoni sice získal na levé straně míč, ale následně mu byl odpískán faul.
14'
Právě Biraghi následně posílal míč na střed hřiště, ale Lautaro Martínez to úplně nečekal.
13'
Biraghimu utekl míč u levé lajny, další zbytečná ztráta domácího týmu.
12'
Hodně soubojů ve středu hřiště. Na míči je opět Atalanta.
11'
Další nepřesnost z kopačky Interu, od branky bude hrát Pierluigi Gollini.
11'
Dopředu se snažil jít Inter, Lukaku však pokazil nahrávku.
10'
z pravé strany centroval do vápna Hans Hateboer. Jeho centr ale nikoho v bílém nenašel.
9'
Po rychlém brejku za vápnem zakončoval Mario Pašalić. Jeho tvrdý pokus mířil vedle pravé tyčky.
8'
Žlutou kartu dostává Hans Hateboer (Atalanta Bergamasca Calcio).
8'
První strkanice na ploše. Biraghi byl faulován a následně se pustil do soupeře.
7'
Za vápnem se ke střele dostal Antonio Candreva, jeho střela ovšem končí jen v rukavicích hostujícího brankáře.
7'
Atalanta si taky chce na chvilku osahat míč, kombinuje na polovině hřiště.
6'
Další rychlý míč dostal dopředu Romelu Lukaku, ale v následném souboji ho neuhlídal.
5'
Na levou stranu hřiště dostal nahrávku Alejandro Gómez, ale na hřišti míč už nestihl.
4'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Tak to bylo hodně rychlé. Romelu Lukaku si narazil s LAUTAREM MARTÍNEZEM, ten si míč navedl do vápna a vystřelil. Jeho následná střela letěla mezi nohy brankáře – 1:0.
3'
Dopředu se poprvé dostal i hostující tým, jenomže Alejandro Gómez nahrál hodně nepřesně.
2'
Roberto Gagliardini se octl na zemi, protože ho v souboji položil soupeř na ni.
1'
Lukaku se hned na vápně dostal k míči a vystřelil na branku. Jeho přízemní pokus skončil jen na tyčce.
1'
Pro českého fanouška je určitě dobrou zprávou, že na lavičce Atalanty je David Heidenreich.

Inter Milán: Handanovič (C) – Godín, de Vrij, Bastoni – Candreva, Sensi, Brozović, Gagliardini, Biraghi – R. Lukaku, Lautaro Martínez.
Náhradníci: Berni, D. Padelli – Ranocchia, Dimarco, Politano, Lazaro, Agoume, Valero, S. Esposito, Alexis Sánchez, Vecino, Pirola.

Atalanta Bergamasca Calcio: Gollini – Tolói, Palomino, Djimsiti – Hateboer, de Roon, Pašalić, Gosens – A. Gómez (C) – Iličić, D. Zapata.
Náhradníci: Sportiello, F. Rossi – A. Masiello, Okoli, Castagne, Da Riva, Freuler, Malinovskyj, Traoré, Muriel, Piccoli, Heidenreich..
Atalanta Bergamasca Calcio

Atalanta zažila vloni snovou sezonu, když skončila na třetím místě, čímž se kvalifikovala do skupiny Ligy mistrů. V té se italskému týmu dařilo, dokonce postoupil do jarní vyřazovací fáze, protože získal v šesti zápasech skupiny sedm bodů. Na jaře si zahraje osmifinále proti španělské Valencii. V letošní sezoně je Atalanta na 5. místě ligy, za 18 zápasů získala 34 bodů, na vedoucí Inter ztrácí už 11 bodů. Nejlepší střelec týmu je kolumbijský útočník Luis Muriel, který dal 10 branek.

Poslední tři zápasy

Atalanta VS. Parma 5:0
Atalanta VS. AC Milán 5:0
Bologna VS. Atalanta 2:1
Inter Milán

Inter po příchodu trenéra Conteho šlape. Dokonce vede celou ligu. Za 18 zápasů získal 45 bodů a je na prvním místě o skóre před Juventusem. Tým střelecky táhne Belgičan Romelu Lukaku, který dal 14 branek a na jednu nahrál. V tabulce střelců nestačí průběžně jen na Immobileho z Lazia. Inter působil i ve skupině Ligy mistrů. Ve skupině se Slavií, Dortmundem a Barcelonou skončil na třetím místě, takže si zahraje na jaře Evropskou ligu proti týmu trenéra Pavla Vrby.

Neapol VS. Inter 1:3
Inter VS. FC Janov 4:0
Fiorentina VS. Inter 1:1
Zdravím všechny fanoušky italské Serie A. V rámci 19. kola se utkají týmy Interu Milán a Atalanty.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62