Serie A - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Janov - 21. prosince 2019   18:00

Inter Milán
31' R. Lukaku (Candreva) • 32' Gagliardini (R. Lukaku) • 64' S. Esposito  • 71' R. Lukaku (Candreva)
4:0
(2:0)
Inter Milán
Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni, Candreva (75. Lazaro) – Vecino, Valero, Gagliardini (72. Sensi), Biraghi (78. Dimarco), S. Esposito – R. Lukaku.
Pairetto – Colarossi, Gori
Stadio Giuseppe Meazza
Janov
I. Radu – Romero, Biraschi, Criscito (C) – Ghiglione, Cassata, Jagiełło (62. Rovella), Radovanović, Agudelo – Pinamonti (72. Favilli), A. Sanabria (75. Cleonise).

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí očekávaným vítězstvím Interu, který svého soupeře porazil poměrem 4:0. Druhý poločas byl pro změnu o trochu méně záživnější, avšak i přesto se domácím povedlo přidat další dva přesné zásahy. Janov v tomto duelu trápila špatná obrana, směrem dopředu to sice také nebylo zrovna ideální, avšak hosté si několik šancí přeci jenom vypracovali.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:12.
90'
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi je již delší dobu rozhodnuto. Ještě ale musíme počítat s nastaveným časem.
88'
Žlutou kartu dostává Andrea Favilli (Janov CFC).
88'
Sensi se pokoušel zakončit z hranice pokutového území, jeho rána navíc trefila ještě jednoho ze spoluhráčů, od kterého se míč snesl kousek vedle.
87'
Do útočného výpadu se zapojil také Lazaro, avšak tomu nevyšel průnik kolem Biraschiho. Jako poslední se totiž dotkl míče právě prvně jmenovaný hráč.
86'
Inter to pro změnu zkoušel středem hrací plochy, kde Esposito ještě zkoušel najít svého útočného parťáka Lukakua, avšak do dráhy letu se postavil Romero.
85'
Po autovém vhazování to podél autové lajny zkoušel domácí Dimarco, který se přesto daleko nedostal. Cestičku vpřed mu totiž dokázal zatarasit Ghiglione.
81'
Do konce zápasu zbývá už jen něco málo kolem deseti minut, o vítězi už je zcela jistě rozhodnuto. Janov se ještě snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat.
80'
Obrovskou hrubici udělal domácí Lazaro, který zpětnou nahrávkou na Handanoviće našel pouze protihráče, jenž obešel brankáře, avšak poté byl ve velkém úhlu.
79'
Do nepříjemného nátlaku se dostal rozehrávající de Vrij, kterému se před Sanabriou povedlo poslat míč až na druhou stranu, kde se nacházel pouze Criscito.
78'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Cristiano Biraghi, přichází Federico Dimarco.
77'
Domácí se nacházejí v ideální herní pohodě, proto si mohli dovolit dlouhou kombinaci na vlastní polovině, po které se de Vrijovi nepovedlo najít Lukakua.
76'
O zakončení se nakonec přihlásil nevýrazný útočník Agudelo, kterému se nepovedlo rozehrát dle představ. Tvrdé zakončení totiž vyletělo vysoko nad branku.
75'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Valentino Lazaro.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Denilho Cleonise.
74'
Janov bude mít jedinečnou příležitost ke snížení výsledku. Kousek od pokutového území totiž fauloval Škriniar, který hostujícímu celku nabídl standardku.
73'
Janov to bude mít po čtvrté inkasované brance o to složitější. Hostující celek prohrává už o čtyři branky, navíc do konce zápasu zbývá zhruba dvacet minut.
72'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Roberto Gagliardini, přichází Stefano Sensi.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Andrea Favilli.
71'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Tak přeci jenom ještě jedna branka domácích! Vecino hezkou patičkou oslovil Candrevu, jenž ještě zvolil nahrávku na vedle stojícího ROMELA LUKAKUA, který se dokázal uvolnit ke střele levou nohou. Ta putovala do břevna, od kterého se míč odrazil až do sítě.
71'
Milánský celek se pohodlně prokombinoval středem hrací plochy, nicméně to bylo naprosto vše. Esposito na hranici pokutového území narazil pouze do Romera.
70'
Handanovićovi se tentokráte příliš nepovedla rozehrávka, která naopak našla pouze Criscita. Rána hostujícího kapitána směřovala pouze doprostřed branky.
69'
Po delší době musel zasahovat také brankář Handanović, který si se zakončením pod horní konstrukci dokázal poradit. Janov bude zahrávat rohový kop.
64'
Domácí se dostávají do tříbrankového vedení! K rozehrávce pokutového kopu se sice měl postavit Lukaku, avšak ten elegantním způsobem přenechal exekuci teprve sedmnáctiletému SEBASTIANU ESPOSITOVI, který zamířil přesně k tyči.
64'
Je tu pokutový kop pro Inter Milán!
63'
Žlutou kartu dostává Kevin Agudelo (Janov CFC).
62'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Filip Jagiełło, přichází Nicolo Rovella.
61'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, druhý poločas absolutně nenavazuje na ten první. Naopak sledujeme celkem dost nedovolených zákroků.
60'
Do hry se dostává celá řada nepřesností, což před malým momentem potvrdil také Gagliardini, který nedokázal přesnou nahrávkou najít kolegu Biraghiho.
59'
Hrací předmět opět pouze doplachtil mimo vymezený prostor, což znamenalo autové vhazování. Krátce po něm sáhl k nedovolenému zákroku Agudelo.
58'
Janov celkem dlouho kombinoval na vlastní polovině, načež se daleko vytáhl také brankář Radu, kterému se povedlo na pravém křídle oslovit kolegu Cassatu.
57'
Mezi obránce se pokusil dostat Esposito, avšak nabídka v podání Škriniara byla přeci jenom o něco delší, což hrálo do karet hostujícímu brankář Raduovi.
56'
Janov se navíc dostal k zakončení, které nebylo vůbec nebezpečné. Agudelo si totiž našel prostor ke střele, svůj pokus ale poslal výrazně vedle branky.
55'
Ghiglione se snažil postupovat podél pravé autové lajny, avšak tam ho včasným zákrokem dokázal eliminovat Bastoni, od kterého šel míč pouze do zámezí.
54'
Odpovědnost z přímého kopu na sebe vzal kapitán Criscito, který to sice zkoušel přímo na branku, avšak jeho střelecký pokus trefil dobře postavenou zeď.
53'
Tohle bude nadějná příležitost pro hostující celek. Kousek od pokutového území totiž skončil na zemi Biraschi, který svému celku zajistil standardní situaci.
52'
V krátkém časovém sledu další nedovolený zákrok, tentokráte z domácí strany. Napadající Gagliardini zaškobrtl o protihráče, Janov se rozhodl pro rychlou rozehru.
51'
Kousek od postranní lajny si pomohl nedovoleným zákrokem právě Romero, který poslal k zemi Biraghiho. Inter Milán bude zahrávat standardní situaci.
50'
Romero dnes nehraje moc dobrý zápas, v tomto okamžiku dost možná zaviní pokutový kop pro soupeře. Pokračuje se ve hře, sudí ale budou zkoumat možné hraní rukou.
49'
Režie si neustále vybírá předchozí situaci uvnitř pokutového území. Romero totiž naprosto nepochopitelně namazal Lukakuovi, který ale selhal v šanci.
48'
Hned v úvodu druhého poločas tutovka pro domácí! Míč se totiž odrazil k naprosto osamocenému Lukakuovi, který trefil vyběhnuvšího brankáře.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hostující hráči, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl celkem atraktivní podívanou. Úvod zápasu sice patřil Janovu, avšak to bylo ze strany hostujícího celku naprosto vše. Naopak otěže zápasu převzal Inter, který si vytvořil celou řadu vyložených šancí, přičemž se hned dvakrát dokázal prosadit. Janov to bude mít hodně složité.
45'
44'
Inter trochu zvolnil, což je pochopitelně patrné. Naopak se po delší době zapojil do kombinace znuděný Handanović, který delší dobu čeká na zákrok.
43'
Žlutou kartu dostává Cristian Gabriel Romero (Janov CFC).
42'
U postranní lajny zodpovědně zasahoval Candreva, kterému se povedlo zablokovat nahrávku v podání Criscita. Janov zapojil do kombinace také brankáře.
41'
Přihrávku do běhu obdržel právě Lukaku, který si za pokutovým územím našel prostor pro zakončení levou nohou, avšak jeho rána výrazně minula branku CFC.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
39'
Inter podnikl další velice nebezpečný protiútok, při kterém se o zakončení pokoušel Candreva. Jeho tvrdá rána trefila pouze spoluhráče, kterým byl Lukaku.
38'
Na opačné straně to centrem do pokutového území zkoušel před malým momentem faulovaný Ghiglione, který svým centrem našel pouze hlavu de Vrije.
36'
V krátkém časovém sledu hlavní sudí vytasil druhý žlutý kartónek. Ten v tomto případě vyfasoval domácí Bastoni, jenž místo míče trefil pouze protihráče.
34'
Žlutou kartu dostává Francesco Cassata (Janov CFC).
32'
V krátkém časovém sledu je tu druhá branka milánského celku! Tentokráte obrana Janova nevěnovala dostatečnou pozornost ROBERTU GAGLIARDINIMU, který měl po sklepnutí v podání Lukakua hodně prostoru ke střele pravou nohou, díky které zacílil k přední tyči. Radu si na tento projektil stačil sáhnout!
31'
Velký nápor domácích hráčů končí vedoucí brankou! Doposud nevýrazně hrající ROMELU LUKAKU si dokázal počkat na centr v podání Candrevy, který ho našel zcela osamoceného. I proto jsme sledovali celkem pohodlnou hlavičku, která směřovala mimo dosah brankáře Radua.
31'
Máme za sebou zhruba třetinu hry, stále čekáme na úvodní branku zápasu. Inter je nesmírně nebezpečný, avšak každá útočná akce končí na pozorném brankáři.
30'
O své slovo se přihlásil také zkušený Candreva, který si již tradičně zkoušel potáhnout míč na levou nohu, avšak poté jeho pokus vyletěl vysoko nad branku.
29'
Criscito se snažil odkopem poslat míč do bezpečnějšího prostoru, avšak ještě před půlící čárou se povedlo zakročit Bastonimu, kterém uskočil balón do autu.
28'
V krátkém časovém sledu se Esposito ujal druhého rohového kopu, po kterém se sice natahoval Lukaku, avšak ten se nakonec k míči vůbec nedostal – odkop.
27'
Janov se dostává pod značný nápor, tentokráte se do vzduchu vytlačil Radovanović, který odvracel za cenu autového vhazování pro domácí mužstvo.
26'
Inter si vyzkoušel rozehrávku dalšího rohového kopu, avšak k ničemu nebezpečnějšímu nedošlo. Poté ještě operoval s míčem Valero, který se k centru neodvážil.
25'
Inter se málem dostal do vedení! Biraschi šikovně vracel míč před branku, kde se k hlavičkovému pokusu dostal Gagliardini, kterého vychytal Radu.
24'
Gagliardinimu se ke spolupráci nabídl zatím naprosto nenápadný Lukaku, který byl v souboji o míč příliš pozdě, navíc Ghiglione vybojoval autové vhazování.
23'
Janov měl velké problémy s rozehrávkou, přičemž Biraschi velice nepřesně nahrával k postranní lajně, kde příliš čitelnou nahrávku dokázal vystihnout Biraghi.
22'
Ten se nebezpečně snášel směrem do branky, avšak nejvýše do vzduchu se dokázal vyškrábat pozorně hrající Romero, který se přehledem odklidil nabídku.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím nepřinesla žádnou branku. Inter je směrem dopředu nebezpečnější, nyní si vybojoval rohový kop.
16'
Po následné standardní situaci jsme sledovali hlavičkový pokus, který včas zachytil brankář Radu. Nejednalo se o nic nebezpečného, střela putovala doprostřed.
15'
Směrem dozadu musel pořádně zabrat Biraschi, který svedl rychlostní souboj proti Espositovi. Nakonec se jako první dostal k balónu zkušený brankář Radu.
14'
Cassata raději sáhl k taktickému faulu, při kterém přidržel za dres jednoho z protihráčů. Domácí se rozhodli rozehrát urychleně, Criscito si ale vyšlápl na Candrevu.
13'
Dalekonosný pas měl směřovat na naběhnuvšího Esposita, avšak ten nedokázal zachytit míč na hrací ploše. Byla z toho ztráta, následovat bude odkop od branky.
12'
U postranní lajny si obrannou povinnost splnil domácí Biraghi, kterému se povedlo zablokovat pokus o nahrávku. Inter Milán začíná mít drtivou územní převahu.
11'
Hodně nebezpečný centr vypustil ze své kopačky domácí Biraghi, jehož nabídka se snesla kousek vedle branky. Ani jeden z jeho kolegů na centr nedosáhl.
10'
První slibnější zakončení měl na svědomí domácí Esposito, který pálil přesně z hranice pokutového území, avšak jeho zakončení skončilo v náruči brankáře.
9'
Radu tak mohl rozehrávat od své branky, přičemž rozehrával po zemi na Criscita, který mu ihned vracel. Po chvilkovém váhání jsme sledovali prudký odkop.
8'
Poprvé se k míči dostal středopolař Valero, který se poté vydal po levém křídle až k hranici pokutového území, kde byl důrazným způsobem zastaven.
7'
Kousek od středového kruhu se jako první dostal k padajícímu míči Biraghi, který pouze odkopával na opačnou polovinu, kde měl moře času obránce a kapitán Criscito.
6'
Inter stále hraje bez míče, což se v úvodu zápasu moc nečekalo. O napadání se následně pokoušel Biraghi, který donutil protihráče ke špatné nahrávce.
5'
Janov se dostal až ke svému pokutovému území, odkud se Biraschi snažil přenést hru k levé autové lajně. Tam se totiž nacházel zcela osamocený Agudelo.
4'
Krátce poté došlo k přenesení hry na levou stranu, kde měl hodně málo času na práci s míčem hostující Agudelo, který raději vyprodukoval zpětnou nahrávku.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu se po pravém křídle vydal vpřed hostující obránce Romero, který se ještě snažil spolupracovat s Ghiglionem, před kterým zasáhl Biraghi.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost domácí hráči, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Inter Milán: Handanovič – Škriniar, de Vrij, Bastoni, Candreva – Vecino, Valero, Gagliardini, Biraghi, S. Esposito – R. Lukaku.
Náhradníci: Berni, D. Padelli – Agoume, D'Ambrosio, Dimarco, Godín, Lazaro, Politano, Ranocchia, Sensi.

Janov CFC: I. Radu – Romero, Biraschi, Criscito – Ghiglione, Cassata, Jagiełło, Radovanović, Agudelo – Pinamonti, A. Sanabria.
Náhradníci: Jandrei, Marchetti – Cleonise, P. Ankersen, Aljámik, Favilli, Goldaniga, Pajač, Rovella, Schöne, Sturaro.

Rozhodčí: Pairetto – Colarossi, Gori.
Janov CFC

Na opačné straně stojí nevyzpytatelný Janov, kterému se letos vůbec nedaří. Tento celek se v současné době nachází na předposlední pozici, což by pochopitelně znamenalo sestup do nižší soutěže. Janov totiž nasbíral pouze jedenáct bodů, ztráta na poslední nesestupové místo je v tuto chvíli čtyřbodová. Hostující tým tohoto duelu letos vyhrál pouze ve dvou zápasech, navíc se mu nepovedlo uspět v klíčovém duelu se Sampdorií. Ta i přesto, že hrála v roli hostujícího celku, dokázala zvítězit nejtěsnějším možným způsobem, tedy 1:0.
Inter Milán

Fotbalisté Interu Milán v posledních týdnech začali bodově strádat, což si vyžádalo pokles na druhou pozici tabulky. Inter má ale vše ve svých rukou, stále má před sebou zápas sedmnáctého kola, navíc se v případě výhry může vrátit zpět na vedoucí pozici. Milánský celek totiž v posledních dvou duelech pouze remizoval, minulý duel proti Fiorentině dlouho spěl k vítězství, avšak ve druhé minutě nastaveného času se soupeři povedlo vyrovnat na konečných 1:1. Inter odehrál na svém stadionu už osm duelů, ve kterých se mu povedlo hned pětkrát naplno bodovat.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská Serie A má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Inter Milán a Janov CFC.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62