Serie A - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Parma - 26. října 2019   18:00

Inter Milán
23' Candreva  • 51' R. Lukaku (Candreva)
2:2
(1:2)
Parma
26' Karamoh   • 30' Gervinho  (Karamoh)
Inter Milán
Handanovič (C) – Škriniar, Godín (66. de Vrij), Bastoni – Candreva, Gagliardini (84. Politano), Brozović, Barella, Biraghi – R. Lukaku, Lautaro Martínez (73. S. Esposito).
D. Chiffi – G. Schenone, G. Baccini
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Parma
Sepe – Darmian, Iacoponi (C), Dermaku, Gagliolo (66. Gi. Pezzella) – Kucka, Scozzarella, Hernani – Kulusevski, Karamoh (71. Sprocati), Gervinho (84. Barillà).
Colombi, Alastra – Barillà, Gi. Pezzella, Brugman, Sprocati.

Děkuji za pozornost a přeji hezký večer.
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 9:5. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:11.
Inter nevyužil v závěru několik hodně dobrých příležitostí a duel do vítězného konce nedotáhl, čímž se připravil o možnost vrátit se zpátky do čela tabulky. Domácí jakoby tomu nemohli ani uvěřit, ve druhém poločase byli rozhodně lepší, než v tom prvním, ale hraje se na góly, na druhou stranu hosté si za svůj výkon bod zřejmě zasloužili.
90+8'
90+7'
Nejprve jeden z hráčů Interu nepropálil skrumáž před sebou, krátce na to hlavičkoval Esposito vysoko nad bránu. Je konec.
90+6'
Je tu rohový kop pro milánský tým.
90+5'
Vypadalo to na slušnou příležitost pro Parmu, avšak její hráči znovu spíš jen míč odevzdali namísto toho, aby se pokusili zaútočit a ohrozit bránu.
90+4'
Také Sepe byl připraven a vysoký míč ukryl do rukou.
90+4'
Hosté se aspoň na chvíli osvobodili a míč poslali k Handanovičovi, který jej sebral do rukavic a rychle rozehrál.
90+3'
Teď už se zřejmě mnozí fanoušci radovali, ale předčasně. Esposito střílel z voleje na vzdálenější tyč a míč těsně kolem ní proletěl, Sepe se po něm pouze ohlédl, neměl by nejmenší šanci zasáhnout.
90+2'
Inter tlačí, nyní bude rozehrávat poblíž pokutového území.
90+1'
Nastavuje se sedm minut, zřejmě za zdržování s videem.
90'
Žlutou kartu dostává Matteo Darmian (Parma Calcio 1913).
89'
De Vrij hlavou tečoval míč na vzdálenější tyč, kterou minul. Lukaku se ještě snažil nasměrovat balón správným směrem, avšak nedosáhl na něj.
88'
Žlutou kartu dostává Luigi Sepe (Parma Calcio 1913).
88'
Sepe se snažil zastavit míč před brankovou lajnou, ale stalo se tak až v zámezí a následovat tak bude roh. Poté se ještě dostal do křížku s protihráčem, kterému nechtěl míč odevzdat, a vidí za to žlutou kartu.
87'
Politano nejprve celkem lajdáckou střelou trefil jen zeď, následnou dorážku poté poslal od země mimo bránu.
86'
Situace se obrací a jdou to hráči milánského celku, kdo bude rozehrávat přímý kop z hodně dobré pozice. Velká šance na to strhnout vedení zpět na svoji stranu.
84'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Gervinho, přichází Antonio Barillà.
84'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Roberto Gagliardini, přichází Matteo Politano.
82'
I tu dokázala milánská obrana odvrátit.
81'
Žlutou kartu dostává Sebastiano Esposito (Inter Milán), kterému se trest opravdu hodně nelíbí. Jeho tým bude čelit další standardce.
81'
Následoval centr před bránu, kde hlavičkoval jeden z hráčů mimo bránu.
80'
Po faulu bude Parma rozehrávat standardku z pravé strany.
78'
Nedaří se teď domácím, Biraghimu ve snaze o zpracování míč utekl od kopačky do zámezí.
78'
A další střelecký pokus Interu, tentokrát už musel Sepe zasáhnout, avšak míč celkem lehce ukryl do náruče.
77'
Candreva vzal zodpovědnost na sebe a střílel z dálky, avšak pouze nad břevno. Možná trochu ukvapené.
75'
Hráči Parmy si přihrávají na své straně a šetří čas.
74'
Hosté budou rozehrávat roh a je jasné, že se nikam příliš neženou.
73'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Sebastiano Esposito.
72'
Lautaro Martínez se s tím moc nemazal a volný míč ihned pálil do horní části brány, avšak tu nakonec přestřelil. Byla to jeho poslední akce v tomto klání.
71'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Yann Karamoh, přichází Mattia Sprocati.
70'
Stejný hráč o chvíli později střílel v pádu příliš slabě, Handanovič sice musel zasáhnout, ale nebylo to nic složitého.
69'
Karamoh střílel z velké dálky a příliš vysoko nad bránu.
68'
Malá zajímavost, oba trenéři mají na svém kontě žlutou kartu, hostující trenér ji dostal před deseti minutami, ten domácí před chvílí.
66'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Riccardo Gagliolo, přichází Giuseppe Pezzella.
66'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Diego Godín, přichází Stefan de Vrij.
64'
Dvakrát to zkoušel jeden z hráčů milánského celku, v obou případech trefil jen soupeře.
63'
Poprvé ve druhé půli se dostali do šance i hosté, Karamoh byl ovšem pomalejší než obránci, přesto stihl udržet míč a přenechat jej Gervinhovi, jenž střílel po zemi k levé tyči, avšak tam byl včas Handanovič.
61'
Nic na tom nezměnila ani následná hlavička jednoho z hráčů, která končí vysoko nad bránou Parmy.
60'
Inter v posledních minutách dělá soupeřově obraně velké starosti, ale ke gólu to nevede.
57'
Inter je po vyrovnávací brance velmi aktivní a hostující obrana má hodně práce.
54'
Hra byla dlouho přerušena, neboť rozhodčí diskutoval s kolegou u videa. Gól po dlouhé diskuzi tedy uznal, avšak čas branky je dán na 51. minutu.
51'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Tak přeci jen domácí srovnávají. ROMELU LUKAKU po špatném vyběhnutí brankáře hostů mířil z otočky do odkryté brány a s trochou štěstěny do ní míč dostal.
51'
Domácím se povedlo skórovat, ovšem gól není pro předchozí faul uznán, ač se to hráčům Interu vůbec nelíbí.
50'
Škřiniar vystřelil moc hezky z dálky, avšak přímo do míst, kde stál připravený Sepe.
49'
Po zblokovaném pasu přichází rohový kop.
48'
Tlak domácích pokračoval dál, opět však Sepe zasahovat nemusel.
47'
Favorit se ihned dostali k bráně Parmy, avšak nikoliv do zakončení.
46'
Favorit se dnes hodně trápí, kdo čekal fotbal v režii domácího celku, musí být hodně překvapen. Domácí sice šli šťastnou střelou do vedení, ovšem hosté zbraně nesložili a celkem zaslouženě stav otočili. Zatím působí Parma o něco jistěji, Inter hodně kazí přihrávky a chybuje v obraně.
45+1'
44'
Žlutou kartu dostává Antonio Candreva (Inter Milán).
43'
Nechybělo moc a bylo srovnáno, stejný hráč nyní hlavičkoval na vzdálenější tyč, kterou ovšem minul.
41'
Martínez ve snaze zaútočit upadl v pokutovém území, ale hraje se dál.
39'
Domácím se nepovedlo udržet míč na hrací ploše, rozehrávat tak bude Sepe.
37'
Darmian inkasoval zřejmě nepříjemný úder a zůstává ležet na trávníku.
35'
Po útočném faulu se musí milánští stěhovat.
34'
Sepe trochu zaváhal při vyběhnutí, když míč nedokázal udržet v rukách, ale Inter toho využít nedokázal.
33'
Domácí se snaží odpovědět, avšak hostující obrana pracuje velmi dobře.
30'
Parma právě vstřelila branku!
Outsider bleskově otáčí nepříznivé skóre a nyní vede on. Velkou práci odvedl střelec vyrovnávací branky Karamoh, který využil hodně špatné práce domácí obrany, vyrazil se spoluhráčem do přečíslení a po jeho následné přihrávce na levou stranu GERVINHO zamířil po zemi přesně do dolního rohu brány, kam znovu Handanovič nedosáhl.
28'
Domácí se vypravili rychle k bráně soupeře, ten ovšem balón odkopává do bezpečí.
26'
Hosté však ihned odpovídají. YANN KARAMOH naběhl k pokutovému území a zamířil přesně k pravé tyči, kam se Handanovič natahoval co to šlo, ale na balón nedosáhl.
23'
Po rohovém kopu se k odraženému balónu dostal ANTONIO CANDREVA, který ihned zamířil na bránu, míč byl dvakrát tečován hostujícími hráči a skončil v bráně. Sepe nemohl nic moc dělat, neboť balón šel do jeho protipohybu.
22'
Hra se dlouho odehrávala u středové lajny, hosté nakonec míč odkopli pouze k domácímu kapitánovi. Moc pohledný fotbal teď k vidění opravdu není.
19'
Gervinho se mezi dvěma protihráči do zakončení nedostal a míč mu utekl od kopačky.
17'
Přihrávky, ty jsou zatím kamenem úrazu Milánu, po dalším nepřesném pase přišli jeho hráči o slibně vypadají možnost.
15'
Avšak balón nakonec končí u brankáře Parmy, který přihrává nejbližšímu spoluhráči.
14'
Milánský tým si přihrává na své straně a vymýšlí další možný útok.
13'
Žlutou kartu dostává Nicoló Barella (Inter Milán).
13'
Ovšem tohle už byla slušná šance, Brozović pálil už pokutovém území tvrdě k bližší tyči, avšak Sepe se položil včas na zem a balón vyrazil.
12'
Inter zatím nepůsobí moc jistým dojmem, jeho hráč pokazili další souhru a o míč přichází.
10'
Dermaku využil chyby v rozehrávce a pálil z otočky, Handanovič předvedl výborný zákrok a pravou rukou míč vyrazil na roh.
9'
Krátce na to přichází znovu roh pro hostující celek.
8'
Kucka se málem dostal do zakončení na levé straně, kde bylo volné místo, avšak na balón o kousek nedosáhl.
8'
Rohový kop pro Parmu.
7'
Inter si špatně přihrál a míč končí pouze v zámezí, na první příležitost stále čekáme.
4'
Jeden z hráčů Parmy při rychlém brejku upadl ve snaze projít skrz dva protihráče v pokutovém území, ale hlavní arbitr zůstává v klidu.
3'
Domácí se dostávali do první šance, přihrávka před bránu však byla zblokována na rohový kop.
1'
Karamoh byl atakován u středové lajny, rozehrávat tak budou hosté.
1'

Inter Milán: Handanovič (C) – Škriniar, Godín, Bastoni – Candreva, Gagliardini, Brozović, Barella, Biraghi – R. Lukaku, Lautaro Martínez.
Náhradníci: D. Padelli, Berni – de Vrij, Ranocchia, Asamoah, Dimarco, Lazaro, Valero, Politano, S. Esposito.

Parma Calcio 1913: Sepe – Darmian, Iacoponi (C), Dermaku, Gagliolo – Kucka, Scozzarella, Hernani – Kulusevski, Karamoh, Gervinho.
Náhradníci: Colombi, Alastra – Barillà, Gi. Pezzella, Brugman, Sprocati.

Rozhodčí: D. Chiffi – G. Schenone, G. Baccini.

Parma

Hostům se také nevede nejhůře, díky dvanácti získaným bodům jim náleží osmé místo tabulky, avšak vzhledem k velké vyrovnanosti může jediná prohra znamenat sešup i o několik míst. Mimo svůj stadion sehrála Parma dosud tři klání, z nichž vytěžila tři body díky výhře 3:1 v Udinese, poté však dvakrát za sebou prohrála a nevstřelila jediný gól, nejprve 0:2 v Laziu a poté 0:1 se Spalem. Čtyřbrankový Andreas Cornelius z Dánska vede tabulku střelců svého mančaftu.
Inter Milán

Domácím se zatím v nové sezóně velmi daří, patří jim druhá příčka s jednadvaceti body s pouhým jednobodovým odstupem za vedoucím Juventusem. Na svém trávníku soupeř Slavie v Lize mistrů odehrál zatím čtyři zápasy a vybojoval tři výhry, pouze jednou se musel před soupeřem sklonit a to v tom zatím posledním domácím zápase, ve kterém podlehl 1:2 Juventusu gólem deset minut před koncem. Do té doby Inter na svém trávníku ani jednou neinkasoval, zato vstřelil šest branek, jeho nynější skóre na své půdě je tedy 7:2. Střelecky je nejvíce aktivní letní posila z MU Romelu Lukaku, jenž má na kontě pět branek a je dokonce o gól lepší, než Cristiano Ronaldo.
Přeji dobrý den všem příznivcům kopané. Tři duely nám dnes přinese nejvyšší italská fotbalová soutěž, jako druhý v pořadí přijde na řadu zápas týmů z vrchní a střední části tabulky. Inter Milán na svém hřišti přivítá Parmu a do utkání jde jako velký favorit.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62