Serie A - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : Sassuolo - 5. ledna 2020   18:00

Janov
29' Criscito  • 87' Pandev
2:1
(1:1)
Sassuolo
34' Obiang  (Locatelli)
Janov
Perin – Biraschi, Romero, Radovanović, Criscito – P. Ankersen, Sturaro (80. Cassata), Jagiełło (73. Behrami), Pajač – A. Sanabria (71. Favilli), Pandev.
Irrati – Manganelli, Maccaddino
Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov
Sassuolo
Consigli – Toljan, Romagna, G. M. Ferrari, Kiriakopoulos – Obiang, Locatelli – Traorè (90+5. Raspadori), Duncan (55. Djuričić), Boga (81. D. Berardi) – Caputo.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 23:14.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém bylo o něco aktivnější Sassuolo, ale nakonec proti Janovu nebere ani bod. Domácí šli do vedení z penalty, ale hosté ještě do poločasu zabrali a vyrovnali na 1:1. Po změně stran se hosté dostali do vedení, ale branka nakonec nebyla uznána. V samotném závěru podnikli domácí rychlý brejk a Pandev dostal míč do sítě, takže Janovu vystřelil hodně důležité tři body.
90+7'
90+7'
Žlutou kartu dostává Davide Biraschi (Janov CFC).
90+6'
Hosté se ještě snaží něco vymyslet, ale vypadá to, že dnes nakonec nezískají ani bod.
90+5'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Giacomo Raspadori.
90+4'
Žlutou kartu dostává Pedro Obiang (US Sassuolo Calcio).
90+3'
Hosté zahrávali rohový kop, ale nic z něho nebylo. Pro míč si nakonec došel dnes skvělý Perin.
90+1'
Rozhodčí přidal 6 minutek!
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Domácí zahrávali rohový kop, ale nic z něho nebylo a na tahu je už Sassuolo, které pospíchá dopředu.
87'
Janov právě vstřelil branku!
Jenže hosté ztratili míč a domácí šli do bleskového brejku. Přišla přihrávka před branku, kde byl GORAN PANDEV, který napoprvé brankáře nepřekonal, ale v pádu se ještě dostal k míči a doklepl ho do branky! Hodně důležitá branka pro Janov.
86'
Žlutou kartu dostává Jeremy Toljan (US Sassuolo Calcio).
85'
Ani jednomu celku se v závěru utkání nedaří dostat do zakončení a zápas spěje k remíze.
83'
Hostující hráč se dral do velké šance, už byl ve vápně, ale nakonec bylo vše zbytečné, ofsajd.
81'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremie Boga, přichází Domenico Berardi.
80'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Stefano Sturaro, přichází Francesco Cassata.
78'
Hosté jsou i nadále aktivní a tlačí se dopředu. Janov se v posledních minutách pouze brání.
76'
Hosté se radovali z vedoucí branky, ale rozhodčí si celou situaci prohlédl na videu a branka nakonec neplatí!
75'
Ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu a na nějakou další zajímavou příležitost tedy stále čekáme.
73'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Filip Jagiełło, přichází Valon Behrami.
71'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Andrea Favilli.
69'
Hamed Traorè šel do souboje s Perinem, ale nakonec mu byl odpískán faul. Domácí brankář zůstal ležet na trávníku a je ošetřován.
67'
Po rychlé akci zakončoval z hranice velkého vápna Manuel Locatelli, ale míč skončil vysoko nad brankou a Perin zasahovat nemusel.
65'
A hosté si to při rozehrávce pořádně zkomplikovali, ale nakonec to Giorgos Kiriakopoulos zvládl a ještě vybojoval autové vhazování.
63'
Nepřesná přihrávka zastavila domácí útok. Míč sebral Andrea Consigli, který s rozehrávkou vůbec, ale vůbec nepospíchá.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to stále 1:1, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59'
Znovu jsme viděli několik tvrdých zákroků uprostřed hrací plochy, ale tentokrát bylo podle rozhodčího vše v rámci pravidel.
58'
Už se opět hraje. U míče jsou hosté, kteří trpělivě kombinují na své polovině a nikam nepospíchají.
57'
Domácí hráč je ošetřován a chvíli se tedy hrát nebude.
55'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alfred Duncan, přichází Filip Djuričić.
53'
Nutno dodat, že hráči se vůbec nešetří a je vidět, že se hraje o důležité body. Faulů a ostrých zákroků je dnes k vidění opravdu hodně.
51'
Žlutou kartu dostává Antonio Sanabria (Janov CFC).
49'
Domácí dobře kombinovali na polovině Sassuola, ale nakonec z toho byla jen další nepřesná přihrávka do vápna.
47'
Ani jeden trenér v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku duelu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:00 hodin.
První poločas je za námi. Hostující celek byl od začátku aktivnější, ale do vedení se dostali domácí, když nařízenou penaltu proměnil Sturaro. Hosté ale pak zabrali a nakonec se dočkali vyrovnání, když se trefil Pedro Obiang. Je to tedy 1:1 a je jasné, že druhé dějství bude ještě hodně zajímavé.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
45'
Po rohu se do zakončení dralo několik hráčů, ale byli až příliš důrazní a rozhodčí odpískal útočný faul.
44'
Nakonec z toho byla zajímavá standardní situace, ale střela byla tečována a je z toho rohový kop pro Sassuolo.
42'
Hosté se usadili na polovině soupeře a snaží se v závěru prvního poločasu ještě něco vymyslet.
40'
Po dalším centru měl práci Perin, ale nebojácně se vrhl mezi hráče a míč sebral. Bývalý hráč Juventusu Turín si zatím počíná skvěle.
38'
Žlutou kartu dostává Stefano Sturaro (Janov CFC).
36'
Domácí šli málem znovu do vedení! Po rychlé akci zakončoval z hranice penalty Stefano Sturaro, ale Andrea Consigli ho vychytal. Domácí borec se dostal k dorážce, ale ležícího brankáře nepřekonal!
34'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Po kombinaci doputoval míč na hranici velkého vápna, kde se zjevil PEDRO OBIANG, který vystřelil a zřejmě s přispěním teče dostal míč za Perina.
33'
Domácí se zatáhli a hosté se tlačí dopředu, ale zatím kombinují daleko od branky, kterou střeží Perin.
31'
Hosté se snažili okamžitě odpovědět, ale po zakončení Traorého skončil míč v zámezí a Perin tedy zasahovat nemusel.
29'
Po faulu nařídil hlavní rozhodčí pokutový kop. K míči se postavil zkušený DOMENICO CRISCITO, který poslal brankáře na druhou stranu a Janov jde tedy do vedení 1:0!
28'
Pokutový kop pro Janov!
27'
Na druhé straně si do vápna naběhl Francesco Caputo, ale při zpracování míče upadl a ten nakonec sebral pozorný Perin, který bude velkou posilou pro Janov.
25'
Po dobrém centru směřoval míč na zadní tyč, kde se k němu drala trojice domácích hráčů, ale nakonec se ani jeden do zakončení nedostal.
24'
Žlutou kartu dostává Manuel Locatelli (US Sassuolo Calcio).
23'
Na trávníku se stále nic zajímavého neděje. Hosté mají více ze hry, ale do zakončení se dostávají pouze sporadicky.
21'
Žlutou kartu dostává Domenico Criscito (Janov CFC).
20'
Gian Marco Ferrari to vyzkoušel akrobaticky, ale jeho nůžky nebyly přesné a míč skončil nad brankou Perina.
19'
Rohový kop pro Sassuolo.
19'
Žlutou kartu dostává Alfred Duncan (US Sassuolo Calcio).
18'
Na sebe to nakonec vzal Marko Pajač. Dělovka to byla pořádná, ale zároveň hodně nepřesná a od své branky tak bude rozehrávat Andrea Consigli.
17'
Po faulu budou domácí zahrávat hodně zajímavou standardní situaci, téměř z hranice velkého vápna soupeře.
16'
Na druhé straně se do zakončení dral Antonio Sanabria, ale zastavil ho poslední obráncem, kterým byl Jeremy Toljan. Ten hlavou poslal míč brankáři.
15'
Hosté skvěle kombinovali na polovině soupeře, ale nakonec Manuel Locatelli pokazil finální přihrávku a míč daroval soupeři.
13'
Domácí borce tentokrát zastavil útočný faul a na tahu je tedy znovu Sassuolo, tak uvidíme, co hosté vymyslí.
11'
Hostující celek je v úvodu utkání o poznání aktivnější a stále se tlačí dopředu. Domácí zadáci mají hodně práce, ale zatím to zvládají a drží společně s Perinem čisté konto.
9'
Po centru hlavičkoval ve vápně zcela volný Hamed Traorè, ale zkušený Mattia Perin předvedl fantastický zákrok a míč vyrazil!
8'
Po další akci to z dálky vyzkoušel hostující Filippo Romagna, ale jeho projektil postrádal přesnost a míč skončil vysoko nad brankou Janova.
6'
Po rohovém kopu se žádný z hráčů do zakončení nedostal, naopak domácí Pajač uklidil míč do bezpečí.
5'
Po další akci je tu rohový kop pro Sassuolo.
3'
Poprvé se dopředu vydali i hosté, byl z toho centr z pravé strany, ale míč do vápna neprošel.
2'
Domácí to po kombinaci zkusili po pravé straně, ale tam byl jako první u míče Romagna, který ho okamžitě poslal do zámezí.
1'
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.
1'
Hráči jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Janov CFC: Perin – Biraschi, Romero, Radovanović, Criscito – P. Ankersen, Sturaro, Jagiełło, Pajač – A. Sanabria, Pandev.
Náhradníci: Marchetti, I. Radu – A. Barreca, Cassata, Schöne, Ghiglione, Behrami, Goldaniga, Agudelo, Favilli, C. Zapata, Destro.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Romagna, G. M. Ferrari, Kiriakopoulos – Obiang, Locatelli – Traorè, Duncan, Boga – Caputo.
Náhradníci: Pegolo, Turati – Peluso, Magnanelli, Müldür, Tripaldelli, Bourabia, Raspadori, Piccinini, L. Mazzitelli, D. Berardi, Djuričić.

Rozhodčí: Irrati – Manganelli, Maccaddino.
Poslední vzájemné zápasy

Janov – Sassuolo 1:1
Sassuolo – Janov 5:3
Janov – Sassuolo 1:0
Sassuolo – Janov 0:0
Janov – Sassuolo 0:1
US Sassuolo Calcio je na tom o něco málo lépe. Hostující celek zatím vybojoval 19 bodů a patří mu třináctá pozice. Ani hostům se v posledním kolech příliš nedaří, i když z posledních pěti utkání jen jednou prohráli, ale hned třikrát remizovali. Porazili 2:0 Brescii a na toto vítězství chtějí dnes navázat.
Janov CFC se zatím v této sezoně hodně trápí. Domácí celek má po sedmnácti kolech pouze a jen 11 bodů a nachází se na posledním místě. Janov má také nejhorší obranu v soutěži, protože už inkasoval 35 branek. Z posledních pěti kol jen dvakrát remizoval, takže dnes by potřeboval nutně bodovat za plný počet bodů.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská liga má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Janovem a Sassuolem. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62