Serie A - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : Torino - 30. listopadu 2019   18:00

0:1
(0:0)
Torino
77' Bremer  (Verdi)
Janov
I. Radu – Ghiglione (46. P. Ankersen), Romero, Biraschi, Pajač – Agudelo, Schöne, Cassata – Pandev, Favilli (67. Pinamonti), Sturaro (82. Gümüs).
Massa D
Stadio Luigi Ferraris (Janov)
Torino
Sirigu – Bremer, N'Koulou, Izzo – Ansaldi (69. Laxalt), Lukić, Baselli (64. Meïté), Rincón, De Silvestri – Berenguer, Verdi (88. Edera).

Dnešní bojovný zápas rozhodl jediným gólem Bremer, když se hlavičkou prosadil po rohovém kopu. Janov byl v druhém poločase nejspíše lepším týmem, dokázal si vytvořit dvě velké šance, nejdříve nastřelil břevno a následně tyč, naneštěstí pro ně, soupeři stačila pouze jedna šance a tu se vší parádou proměnil.
90+6'
90+5'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Simone Edera (Turín FC).
90+4'
Domácí se snaží vyrovnat, ale nejsou si schopni vytvořit žádnou příležitost ke skórování.
90+3'
Hosté drží míč u rohového prapiorku domácí nrány, dle jejich pohybu rozhodně nikam nepsěchají.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Žlutou kartu dostává Kevin Agudelo (Janov CFC).
90'
Žlutou kartu dostává Simone Edera (Turín FC).
89'
Průnikovou prihrávku Pandeva zastavil jeden z hostujících hráčů.
88'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Simone Edera.
86'
Hosté rozehrávají standartní situaci po faulu Romera.
84'
Domácí fotbalisté drží míč na svých kopačkách a snaží se dostat skrz obranu soupeře.
83'
Hosté budou rozehrávat rohový kop.
82'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Stefano Sturaro, přichází Sinan Gümüs.
80'
Hostující protiútok byl zastaven pozornou obranou soupeře, míč v držení domácí stoperské dvojice.
78'
Domácí fotbalisté se snaží rychle přenést míč do vápna soupeře.
77'
FC Turín právě vstřelil branku!
Na rohový kop z pravé strany si nejvýše naskočil GLESION BREMER a svou mířenou hlavičkou k levé tyči nedává gólmanovi šanci.
76'
Žlutou kartu dostává Stefano Sturaro (Janov CFC).
75'
FC Janov se dožaduje penalty, ale rozhodčí faul neviděl a penalta se nepíská!
73'
CFC Janov bude rozehrávat rohový kop.
72'
Soualiho Meite nedokázal dostat míč za záda svého gólmana, následuje odkop od brány.
70'
Jeden z turínských se dopustil faulu, přímého kopu se tedy ujmou hráči domácích.
69'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Cristian Ansaldi, přichází Diego Laxalt.
68'
Hra je velmi přerušovaná, ani jeden z týmů není schopen vytvořit si šanci.
67'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Andrea Favilli, přichází Andrea Pinamonti.
65'
Hráč Janova se dopustil nedovoleného zákroku na půli soupeře, rozhodčí signalizuje přímý kop pro hosty.
64'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Soualiho Meïté.
63'
Jeden z domácích hráčů si počínal nedovoleně uvnitř vápna soupeře, rozehrávat tedy bude hostující Turín.
62'
Domácí stoperská dvojice si vyměnila pár přihrávek a snaží se vymyslet, jak založit útok.
61'
Hostující Berenguer si počínal nedovoleně, následuje přímý kop pro domácí celek.
60'
Sirigu si hravě poradil s tímto pokusem, který na něj vyslal jeden z domácích hráčů.
58'
Žlutou kartu dostává Gleison Bremer (Turín FC).
58'
Andrea Favilli svou ránou orázítkoval, pro změnu, pravou tyč! Míč se dostal do zámezí, odkopávat bude Sirigu.
57'
Jeden z domácích obránců si poradil velice zkušeně, když se zbavil svého soupeře pomocí svých parametrů.
56'
Agudelo svou fantastickou střelou orazítkoval břevno turínské brány, následuje odkopd od brány.
54'
Janov bude rozehrávat rohový kop.
53'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se o rychlou kombinaci.
52'
Jeden z domácích hráčů to s agresivitou přehnal, míč tedy budou rozehrávat hráči Turína.
51'
Ansaldiho rána byla nepřesná, následuje tedy odkop od domácí brány.
50'
Hosté, momentálně hodně zataženi ke své vlastní bráně, se snaží získat míč rychlým presinkem.
48'
Hosté se vydali po zisku míče okamžitě do protiútoku, tomu ovšem vystavil stopku pozorný obránce.
47'
Domácí rozehrávají standartní situaci ze slibné vzdálenosti.
46'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Paolo Ghiglione, přichází Peter Ankersen.
46'
První poločas dnešního zápasu se vedl v hodně bojovném duchu, moc šancí jsme neviděli, za to přerušení bylo hned několik. Hosté vstoupili do poločasu velice aktivně, ale v posledních minutách byl domácí Janov lepším celkem.
45+1'
45+1'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
45'
Teď byli domácí až příliš agresivní, rozhodčí signalizuje přímý kop pro hostující celek.
44'
Sirigu odvrátil rohový kop domácích na další rohový kop.
43'
Domácí budou rozehrávat další rohový kop v tomto utkání.
42'
Faul jednoho z hostujících hráčů znamená rozehrávku domácích.
40'
Další rohový kop v podání domácích odvrátila pozorná obrana soupeře.
39'
Domácí nedokázali prostrčit míč skrz obranu soupeře, míč tedy v držení hostí.
38'
Bremerův centr plachtil daleko nad bránu soupeře. Následuje odkop od brány.
37'
Domácí fotbalisté kombinují s míčem na kopačkách a posílají si přihrávky ze strany na stranu.
36'
Útočný faul Verdiho znamená přímý kop pro domácí celek.
35'
Další rohový kop ve prospěch domácích, opět rozehraný nakrátko a opět bez většího úspěchu, míč v drženi hostujícího Turína.
33'
Lorenzo De Silvestri dokázal odcentrovat, jeho přetažený centr ovšem s přehledem chytá do svých rukavic Radu.
32'
Ani jeden z celků není schopen převzít otěže zápasu, hraje se hlavně ve středu hřiště.
31'
Sirigu se také zapojil do rozehrávky svého týmu.
30'
Jeden z domácích hráčů se dopustil nedovoleného zákroku, následuje přímý kop pro hostující celek.
29'
Hosté se dokázali dostat do první šance v zápase, ta ovšem neměla gólové parametry.
28'
Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se dostat skrz záložní řadu hráčů Janova.
27'
Domácí také zkoušejí rozehrát nakrátko, zatím bez většího efektu.
26'
Také domací rozehrávají již svůj druhý rohový kop v zápase.
25'
Rozhodčí signalizuje hru rukou, viníkem je Simone Verdi, následuje přímý kop pro domácí celek.
24'
Domácí fotbalisté kombinují na své vlastní polovině a snaží se nalézt skulinku v obraně soupeře.
23'
Bremer si zkušeně pohlídal míč před soupeřem, následuje odkop od brány.
22'
Rohový kop, rozehraný nakrátko, nebyl nijak nebezpečný pro domácí celek, míč mají ovšem držení i nadále hráči Turína.
21'
Hosté budou rozehrávat další rohový kop.
20'
Sirigu si včasným zákrokem vyběhl pro balón a rozehrává na svého spoluhráče.
19'
Hráči už jsou opět připraveni a může se pokračovat.
17'
Ošetření na hrací ploše, hra je přerušena.
16'
Ansaldiho pokus zblokoval jeden z domácích hráčů.
15'
Verdi nestihl přihrávku svého spoluhráče na hrací ploše, následuje vhazování Janova.
14'
Genoa není schopna dostat se kombinační hrou přes svého soupeře, trápí se na vlastní polovině a snaží se přijít na další možnosti.
13'
S rohovým kopem si domácí obrana hravě poradila, následuje odkop od brány.
12'
Hostující Turín bude rozehrávat první rohový kop v dnešním utkání.
11'
Hostující obrana si s přehledem poradila s tímto pokusem domácích a okamžitě rozvijí další útočnou akci.
10'
Momentálně se na hřišti moc toho neděje, hráči bojují o každý metr na hřišti.
7'
Domácí se konečně, alespoň na chvíli, vymanili z tlaku hostujícího držustva.
6'
Nedovolený zákrok v podání Cassata, hosté budou rozehrávat standartku.
5'
Hráči Turína drží míč na svých kopačkách a snaží se dostat skrz obrannou linii domácích.
4'
Rozhodčí signalizuje faul na Schöneho, domácí tedy u míče.
3'
K zakoneční se dostal jeden z hostujících hráčů, následuje odkop od brány, což hráči Turína nesou dost nelibě.
2'
První šanci hostů odvrátila pozorná domácí obrana, hosté ovšem stále u míče.
1'

Janov CFC: I. Radu – Ghiglione, Romero, Biraschi, Pajač – Agudelo, Schöne, Cassata – Pandev, Favilli, Sturaro.
Náhradníci: Jandrei, Marchetti – P. Ankersen, A. Barreca, Cleonise, Criscito, Goldaniga, Gümüs, Jagiełło, Pinamonti, Radovanović, Saponara.

Turín FC: Sirigu – Bremer, N'Koulou, Izzo – Ansaldi, Lukić, Baselli, Rincón, De Silvestri – Berenguer, Verdi.
Náhradníci: Ujkani, Rosati – Aina, Bonifazi, Buongiorno, Edera, Djidji, Laxalt, Meïté, Millico, Parigini, Zaza.

Rozhodčí: Massa D.
Turín FC
Hostující Turín se dřží v polovině italské tabulky SERIE A. Naposledy padl na domácím hřišti s Interem Milán(0:3). Turín je velmi závislý na svém kapitánu Andreu Bellotim, tento kanonýr vstřelil v letošní sezóně již sedm branek a několikrát dokázal, že je schopen dovést svůj tým k vítězství.
JANOV CFC
Domácí celek se nachazí na sestupové příčce(16.). Z posledních pěti zápasů získal 5 bodů, díky dvěma remízám a jedné výhře. Na domácím hřišti získal Janov hned sedm bodů z desíti, naposledy zde ovšem neuspěl proti Udinese(1:3).
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62