Serie A - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Cagliari - 6. ledna 2020   15:00

Juventus
49' Ronaldo  • 67' Ronaldo  • 81' Higuaín (Ronaldo) • 82' Ronaldo (Costa)
4:0
(0:0)
Juventus
Szczęsny – J. Cuadrado, Demiral, Bonucci, Sandro – Rabiot, Pjanić, Matuidi (83. Can) – Dybala (70. Higuaín), Ramsey (80. Costa), Ronaldo.
Giacomelli – Liberti, Bottegoni
Cagliari
Olsen – Cacciatore (61. Faragò), Walukiewicz, Klavan, Pellegrini – Nández, Cigarini (85. Ch. Oliva), Rog – Simeone (80. Cerri), Nainggolan, João Pedro.
Ciocci, Rafael – Mattiello, Cerri, Faragò, L. Castro, Ch. Oliva, Lykogiannis, Birsa, Ionita, Deiola, Carboni.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:15.
Je konec! Domácí nakonec potvrdili roli favorita v tomto zápase, ve kterém nakonec vyhráli o čtyři góly. Cristiano Ronaldo nejprve využil velké chyby hostující obrany a zařídil první branku utkání. Cristiano Ronaldo se navíc trefil ještě jednou, když vstřelil branku z penalty. O další branku se postaral Gonzalo Higuaín, jenž využil průnikové přihrávky od Ronalda. Cristiano Ronaldo zkompletoval hattrick, když dostal pas do strany od Douglase Costy a svou šancí nepohrdl.
90+3'
90+3'
Juventus mohl nakonec přece jen inkasovat! João Pedro se dostal ke střele, ale jeho technická rána se odrazila od tyčky ven!
90+2'
Douglas Costa si to už mířil k zakončení, ale k tomu nakonec nedošlo. V šestnáctce totiž upadl, ovšem rozhodčí další penaltu pro domácí neodpískal.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty!
90'
Wojciech Szczęsny si ale musí nulu dnes přece jen vybojovat! Radja Nainggolan dostal přihrávku na hranici šestnáctky. Zasekl si balón a mířil dobře k tyči, ale domácí brankář tam stihl skočit a míč lapit!
89'
Přesto se Calcio ještě nevzdává a nakonec z toho byl centr do velkého vápna. S tím si ale domácí obrana poradila a dnes nejspíše udrží nulu.
88'
Cagliari se ještě pokoušejí o nějaké vymyšlení útočné akce, avšak Juventus se stihl zformovat směrem dozadu. Tady to nevypadá ani na čestnou branku.
87'
K tomu ještě domácí fotbalisté vybojovali standardní situaci na útočné polovině. Gonzalo Higuaín měl dobrou možnost, ale tu nakonec zastavil obránce!
86'
Juventus tak naprosto ve druhém poločase dominuje, což celkem jasně ukazuje kolonka vstřelených branek. Celkem totiž dal čtyři a vyhraje za tři body.
85'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Luca Cigarini, přichází Christian Oliva.
83'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Blaise Matuidi, přichází Emre Can.
82'
Juventus právě vstřelil branku!
Tak to je pro hosty až kruté, ale domácí střílejí další branku! Douglas Costa našel průnikovou přihrávkou CRISTIANA RONALDA, který si bez potíží míč zpracoval a poslal ho za záda gólmana. V dnešním utkání tak zapisuje hattrick!
81'
Domácí z rychlého kontru přidávají další branku a vedou již o tři góly! Cristiano Ronaldo našel svým průnikovým pasem GONZALA HIGUAÍNA, jehož střela byla ještě tečována někým z obránců a Robin Olsen už nestihl zareagovat!
80'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Giovanni Simeone, přichází Alberto Cerri.
80'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Aaron Ramsey, přichází Douglas Costa.
79'
Calcio se znovu drží na míči a je obklopeno okolo šestnáctky. Paolo Faragò vymyslel tentokrát přízemní centr, ale ten skončil po patičce vedle branky.
78'
Luca Pellegrini vyslal moc pěkný centr někam na penaltový bod, ovšem nikdo z jeho spoluhráčů se k hlavičce nedostal. Hosté se ale snaží vsítit gól.
77'
Cagliari mělo k dispozici rohový kop, ale znovu z toho nebyl pro domácí hráče žádný problém. Juventus si výhru už nenechá dnes utéct.
76'
Paolo Faragò se snad poprvé potkal s balónem od svého příchodu na hřiště. Jeho centr ale nebyl dobrý, a tak stihla zasáhnout obrana Juventusu.
75'
Cristiano Ronaldo to nevymyslel vůbec špatně! Poslal přihrávku do druhé vlny, kam si naběhl Aaron Ramsey, jemuž střela ale nesedla a Robin Olsen zasáhl.
74'
Juventus ale přece jen trochu ubral ze své aktivity a Calcio už hraje s míčem na noze o něco častěji. Jeho centr ale v pohodě odvrátila domácí obrana.
73'
Juan Cuadrado pokračuje ve své aktivní hře i ve druhém poločasu a je rozhodně dnes jedním z těch nejlepších. Nyní pro tým vybojoval standardku.
72'
Cagliari se několik okamžiků nadechovali k tlaku, ale Wojciech Szczęsny předvedl dobrý zákrok. Z následného rohového kopu nic zajímavého nevzniklo.
71'
Hosté jsou na útočné polovině delší časový úsek než za celý zápas. Wojciech Szczęsny ovšem ještě nemusel řešit nějakou ošemetnější situaci.
70'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Gonzalo Higuaín.
70'
Před námi je posledních dvacet minut v tomto zápase, ve kterém nakonec domácí potvrzují roli favorita a vedou o dvě branky. Zvýší ještě náskok?
67'
Domácí střílí branku i z penalty a dá se říct, že rozhodují o své výhře v tomto zápase! Na penaltový puntík si míč postavil CRISTIANO RONALDO, který si počkal na pohyb gólmana a poslal míč na druhou stranu.
66'
Penalta pro domácí!
65'
Domácí fotbalisté si nyní nerozuměli a hostující hráč tak vypíchl míč a hnal se s ním dopředu. Jeho snaha ovšem nevedla ani k přechodu poloviny hřiště.
63'
Krásně kopnutá standardní situace nekončí brankou! Paulo Dybala se postavil k přímému kopu, kterým přehodil zeď, ovšem Robin Olsen vyrazil míč na rohový kop!
62'
Aléx Sandro si chtěl narazit míč se spoluhráčem a už si nabíhal na přihrávku od něj. Tu však zastavil Cristiano Ronaldo, jenž poslal balón zpět.
61'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Fabrizio Cacciatore, přichází Paolo Faragò.
61'
Tady klidně mohlo přijít srovnání, ale zatím se tak nestalo! Luca Cigarini byl nejspíše tím, kdo hlavičkoval, ale Wojciech Szczęsny jeho ránu vytáhl nad břevno.
60'
Je za námi hodina hry a jediným střelcem zápasu je Cristiano Ronaldo. Ten se i nyní snažil prokličkovat ke střele, ale ta byla zastavena obráncem hostí.
59'
Wojciech Szczęsny se po velmi dlouhé době také dotkl balónu. Cagliari se vydalo napadat na útočnou polovinu, avšak domácí to zatím v klidu zvládají.
58'
Domácí fotbalisté dobře napadali rozehrávku hostujícího celku, což se jim nakonec vyplatilo. Juventus zase kombinuje na útočné polovině.
57'
Calcio se nakonec hnalo do útočné akce, což jsme dneska ještě moc neviděli. Domácí obránce ale zasáhl a nepustil protihráče ke střele.
56'
Blaise Matuidi se snažil doběhnout míč ještě na hrací ploše, ale to mu nedovolil jeden ze soupeřů. Robin Olsen proto může odkopávat od své brány.
55'
Paulo Dybala se postavil k rozehrávce této standardky. Měl to být signál na ránu z první, jenže přihrávku stihla vystihnout hostující obrana a odpálit.
54'
Cagliari tedy prohrává o jednu branku, ale samo se nemůže dostat s míčem přes polovinu hřiště. Cristiano Ronaldo navíc vybojoval další standardku.
53'
Blaise Matuidi si už pádil s balónem na osamoceného gólmana, ale veškeré vzrušení bylo předčasné. Matuidi byl totiž v hlubokém ofsajdu, který byl odpískán.
52'
Juventus je navíc na koni a hnal se do dalšího zakončení. Paulo Dybala dostal dobrou přihrávku, ale jeho dobrou ránu stihl Robin Olsen vyrazit.
51'
Tak konečně za sebou máme první branku, bohužel pro hosty do jejich sítě. Ti se dosud snažili hlavně bránit, ale poté předvedli jednu chybu a jsou potrestáni.
49'
Domácí využívají obrovské chyby obrany hostí a dostávají se jako první do vedení! Ragnar Klavan vyslal velmi pomalou přihrávku na spoluhráče. Toho si všiml CRISTIANO RONALDO, který ho stihl předběhnout, obejít gólmana a bezpečně zakončit. Bez asistence.
48'
Žlutou kartu dostává João Pedro (Cagliari Calcio).
48'
João Pedro byl u míče ve skluzu trochu později než Miralem Pjanić, avšak oba schytali tvrdé údery. Hostující záložník je ošetřován, ale asi bude pokračovat.
47'
Už nám tedy začal i durhý poločas. Vypadá to, že oba týmy vstoupily do této půle beze změn, tak uvidíme, jak to dnes nakonec celé dopadne.
46'
Je za námi první poločas, který nám nepřinesl ani jednu gólovou radost. Juventus je sice jasně lepším týmem na hřišti, ovšem ani to mu nestačí. Cristiano Ronaldo měl jednu ze dvou velkých šancí, ale jeho hlavičku vyškrábl Robin Olsen nad břevno. Následně Merih Demiral se dostal k hlavičce po rohovém kopu, avšak jeho hlavička trefila jen břevno. Proto je stav zatím 0:0.

Další poločas začne přibližně v 16:02.
45+1'
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta!
45'
Ne, domácím se ve finální fázi zatím prostě nedaří. Cristiano Ronaldo se snažil zachytit dlouhý pas, ale na ten nakonec o kousek nedosáhl.
44'
Juventus se už snaží najít různé možnosti, kudy překonat obranu hostí, ale nedaří se ji to. Možná by nebylo na škodu vyzkoušet ránu ze střední vzdálenosti.
42'
Robin Olsen se musel mít na pozoru, ale těžký zákrok to pro něj nebyl. Na ránu ze střední vzdálenost dobře viděl, načež balón našel přesně jeho rukavice.
41'
Žlutou kartu dostává Adrien Rabiot (Juventus FC).
40'
Luca Pellegrini si vzal na starost i autové vhazování, po kterém na něj mířila zpětná přihrávka. Tu ale hostující obránce už nestihl zachytit na hrací ploše.
39'
Luca Pellegrini dostal přihrávku do strany a jeho centr už mířil na hranici šestnáctky. Tam si s ním ale poradila obrana domácího celku, která balón odpálila.
38'
Calcio nadále předvádí hodně urputnou obrannou činnost, kdy se Juventusu tolik nedaří projít přes obranný blok. Domácí budou muset zabrat.
37'
Robin Olsen si poradil s centrem do šestnáctky a lapil balón do své moci. Jeho tým je ale v posledních minutách pod obrovským tlakem.
36'
Ze kterého vznikla další gólová šance, při které stálo při hostech štěstí! Merih Demiral se totiž dostal k hlavičce, ale trefil jen břevno!
35'
A obrana hostí má plné ruce i nohy práce! Cristiano Ronaldo si nabíhal na centr na zadní tyč, ale těsně před ním stihl Luca Pellegrini odvrátit balón na roh.
34'
João Pedro navíc schytal ostrý zákrok kolíky kopačky, a tak si může obrana Cagliari alespoň na chvilku odpočinout. Juventus už je ale zase u míče.
33'
Juventus mačká svého soupeře okolo jeho šestnáctky, přesto je to stále 0:0. K tomu ještě hosté vybojovali autové vhazování na své obranné polovině.
32'
Domácí tedy už měli dvě gólové šance, obě z nich měl navíc Cristiano Ronaldo. Tomu se ale dnes zatím v zakončení ani trochu nedaří.
31'
Nakonec z toho byla obrovská šance na straně Juventusu, která ale nekončí brankou! Na parádní centr si naskočil téměř osamocený Cristiano Ronaldo, jehož hlavičku Robin Olsen vytěsnil mimo tři tyče.
30'
A už je za námi třetina dnešního utkání, ve kterém jsme nadále branku neviděli! Domácí jsou sice jasně lepším týmem na hřišti, ale lepší šanci měli jednu.
28'
Po delší době si zase domácí něco vytvořili! Cristiano Ronaldo sice na centr nedosáhl, ale k míči si doběhl Paulo Dybala, jehož rána o dost minula tyč.
27'
Juan Cuadrado vymýšlel podstatně zajímavější centr na druhé straně, ale Robin Olsen balón vyboxoval, načež se jeden z domácích provinil faulem.
26'
Snad poprvé v utkání se dostalo Cagliari s míčem až za polovinu hřiště. Nakonec to chtělo zakončit centrem do šestnáctky, ale ten byl hodně nepřesný.
25'
Sandro zkoušel znovu najít nabíhajícího spoluhráče, ale obrana míč odvrátila. Aaron Ramsey se dostal k odraženému míči, ale jeho rána neměla dobrou razanci.
24'
Nyní si však domácí nerozuměli v pasu mezi obránce, a tak se budou muset znova k šestnáctce probíjet. Robin Olsen poslal míč jen za postranní lajnu.
23'
Juventus zase musí začít s atakem od své obranné poloviny. Zatím táhne akce hlavně po pravé straně, kde hraje hlavní úlohu Juan Cuadrado.
22'
Paulo Dybala zůstává ležet na hranici šestnáctky a drží se za stehno nebo koleno, kam dostal úder. Rozhodčí ovšem přímý kop pro domácí neodpískal.
21'
Tak Juventus se už dostal do nějakých šancí, ale zatím toho nedokázal nijak využít. Zápasu by však hodně pomohla nějaká vstřelená branka.
20'
Juan Cuadrado dostal další přihrávku, tentokrát však na hranici šestnáctky. Následně ještě hledal někoho na penaltě, ale tam stihla zasáhnout obrana hostí! Robin Olsen byl úplně mimo pozici.
20'
Luca Pellegrini se snaží být hodně aktivně na straně hostů, ale většinou se s míčem dostane jen na polovinu hřiště. Dále to zatím Calciu nejde.
19'
Aléx Sandro tentokrát dostal přihrávku do strany, tak pádil podél lajny. Následně posílal centr před branku, ale tím trefil jen soupeře. Roh pro domácí.
18'
Aléx Sandro se pokoušel o značné zrychlení hry, kdy se snažil dlouhým pasem najít Cristiana Ronalda, avšak jeho přihrávku zastavil poslední obránce.
16'
Domácí si nyní nerozuměli, z čehož rezultovala hodně nepřesná přihrávka. Luca Pellegrini se snažil něco vymyslet, ale nakonec poslal přihrávku na gólmana.
15'
Adrien Rabiot to zkoušel dobře, když prudkým pasem hledal Ronalda na hranici šestnáctky. Ten to měl ale těžké, a tak mu balón od nohy odskočil.
14'
Juventus znovu obléhá útočnou polovinu, ale hosté vytvořili kompaktní blok, kde je celá jedenáctka hráčů. Domácí si s tím zatím neumějí poradit.
13'
Juan Cuadrado byl znovu v hlavní roli a rozhodně je nejaktivnějším hráčem na hřišti. Do jeho centr se opřel Aaron Ramsey, který však značně minul.
12'
Cristiano Ronaldo se jako sám faulovaný postavil k rozehrávce a pálil přímo na branku. Jeho ránu však srazila zeď, takže Robin Olsen nemusel zasahovat.
11'
Cristiano Ronaldo se snažil individuálně probít až do zakončení, když mu Luca Cigarini doslova nastavil stoličku. Z toho je zajímavá standardka.
10'
Tak je za námi prvních deset minut v dnešním zápase, ovšem na zajímavější fotbal stále čekáme. Balón mají více na kopačkách domácí.
9'
To byla snad první zajímavější šance zápasu! Juan Cuadrado posílal pas, který se dostal až na nohu Aléxe Sandra, jehož rána z první šla vysoko nad.
8'
Asi není překvapením, že i další přihrávku dostal do strany Juan Cuadrado, který dostal svůj tým blíže šestnáctky. Následná přihrávka ho ale poslala zpět.
7'
Juan Cuadrado je na začátku utkání hodně vidět a na křídle má spoustu prostoru. Proto dostal přihrávku do běhu, avšak Paulo Dybala poslal nepřesný pas.
6'
Stará dáma se sice dostala rychle k balónu, ale předvedla další nepřesnou přihrávku, která šla daleko od všech. přesto se hosté dlouho u míče neudrželi.
5'
Marko Rog předběhl svého strážce, ale Juan Cuadrado předvedl velmi dobrý návrat do obrany. Následně ještě odpálil míč na aut a spoluhráči se stihl vrátit.
4'
No, zatím nesledujeme zrovna zajímavou podívanou. Hra se odehrává především na polovině hřiště, kde drží míč především Juventus.
3'
Juan Cuadrado nyní schytal úder loktem, čehož si rozhodčí už všiml. Domácí se však nemohou dostat k nějaké střele nebo do kombinace.
2'
Adrien Rabiot si přidržel soupeře na polovině hřiště, ale rozhodčí si toho nevšiml. Následně navíc domácí fotbalisté vybojovali autové vhazování.
1'
A už se hraje! Zápase mezi Juventusem a Cagliari právě začal! Domácí nastupují v bíločerných dresech, zatímco hosté zvolili zelenou barvu.
1'

Juventus FC: Szczęsny – J. Cuadrado, Demiral, Bonucci, Sandro – Rabiot, Pjanić, Matuidi – Dybala, Ramsey, Ronaldo.
Náhradníci: Buffon, Pinsoglio – Higuaín, De Sciglio, Rugani, de Ligt, Can, Pjaca, Danilo, Costa, Bernardeschi.

Cagliari Calcio: Olsen – Cacciatore, Walukiewicz, Klavan, Pellegrini – Nández, Cigarini, Rog – Simeone, Nainggolan, João Pedro.
Náhradníci: Ciocci, Rafael – Mattiello, Cerri, Faragò, L. Castro, Ch. Oliva, Lykogiannis, Birsa, Ionita, Deiola.

Rozhodčí: Giacomelli – Liberti, Bottegoni.
Cagliari Calcio

Cagliari rozhodně nebude favoritem tohoto zápasu, přesto si v italské nejvyšší fotbalové soutěži vede velmi dobře. V sedmnácti zápasech totiž získalo dvacet devět bodů, které ho řadí na šesté místo. Calcio bojuje jen v Serii A a v italském poháru a čtyři z pěti posledních zápasů odehrálo v lize. V těch však získalo jen jednu výhru, když porazilo Sampdorii. K tomu přibyly dvě porážky s Laziem a Udinese. Aby nám seděly počty, tak z toho byla ještě jedna remíza, a to se Sassuolem.
Juventus FC

Juventus získal v sedmnácti zápasech velmi dobrých dvaačtyřicet bodů, ale ani ty mu nestačí na první příčku italské nejvyšší soutěže! Domácí fotbalisté jsou totiž na stříbrné pozici za vedoucím Interem Milán. Ten sice získal naprosto stejně bodů, avšak má podstatně lepší skóre. Co se týče posledních pěti zápasů, tak v nich se Juventusu dařilo na všech frontách vesměs dobře, jelikož třikrát vyhrál. Postupně porazil Leverkusen v Lize mistrů, Udinese a Sampdorii v Serii A. Dvakrát však padl, a to pokaždé s Laziem. Jednou v rámci ligy a podruhé v rámci italského superpoháru.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62