Serie A - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Parma - 19. ledna 2020   20:45

Juventus
43' Ronaldo  • 58' Ronaldo (Dybala)
2:1
(1:0)
Parma
55' Cornelius  (Scozzarella)
Juventus
Szczęsny – J. Cuadrado, de Ligt, Bonucci, Sandro (21. Danilo) – Pjanić, Rabiot, Matuidi – Ramsey (59. Higuaín) – Dybala (81. Costa), Ronaldo.
Parma
Sepe – Darmian, Iacoponi, Alves, Gagliolo – Kucka, Hernani, Scozzarella (66. Sprocati) – Kulusevski (88. Siligardi), Inglese (44. Cornelius), Kurtić.

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 10:1. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:11.
Dnešní utkání tedy ovládl turínský celek, který vyhrál 2:1. Rozhodl Cristiano Ronaldo, který se prosadil hned dvakrát. Nejdřív otevřel skóre v 43. minutě. Na tuto branku ale ještě odpověděl Cornelius hlavou, ale Portugalec se dokázal trefil ještě jednou, a to v 58. minutě po nahrávce od Dybaly. Juventus byl první poločas jasně lepší, ale ve druhém poločase se jeho soupeř hodně snažil minimálně o vyrovnání hry, což se mu však nepovedlo.
90+3'
90+3'
Pro centr Hernaniho od praporku si došel Wojciech Szczęsny, který míč vyboxoval do bezpečí.
90+2'
Roh pro hosty.
90+2'
Ronaldo si zasekl míč na levé straně, šel si trochu ke středu a vypálil. Jeho střela končí asi metr od levé tyčky.
90+1'
Douglas Costa míč centroval do vápna a našel tam Ronalda. ten v dobré pozici poslal míč jen nad branku.
90'
Po střele Ronalda následuje roh pro domácí tým.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
89'
Klidná hra domácího týmu. Bonucci v klidu kombinuje s Matthijsem de Ligtem.
88'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Dejan Kulusevski, přichází Luca Siligardi.
87'
Domácí už jen brání, teď dokonce odkopli míč k brance soupeře.
86'
Hernani znovu centroval do vápna. Na přední tyčce ale byl pozorný Matthijs de Ligt a odhlavičkoval míč do bezpečí.
85'
Další roh pro hostující tým.
84'
Hernani centroval od praporku do vápna. Tam proběhlo několik hlaviček, nakonec se k zakončení dostal Andreas Cornelius, ale branku netrefil.
83'
82'
Ke střele se z dálky odhodlal Ronaldo, ale jeho pokus minul pravou tyčku.
81'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Douglas Costa.
80'
Hernani se z velké dálky odhodlal ke střele. Jeho rána nijak nebezpečná nebyla, protože skončila v rukavicích brankáře.
79'
Po Dybalově centru zakončoval na zadní tyčce Gonzalo Higuaín, ale míč netrefil přímo.
78'
Míč do vápna centroval Miralem Pjanić, ale jeho centr z malého vápna odhlavičkoval do bezpečí Alves.
77'
Roh pro Juventus.
76'
Následně z dálky pálil Bonucci. Jeho pokus končí nad brankou.
75'
Ronaldo se protáhl středem a hledal nalevo Danila, který hru otočil dozadu.
74'
Aktuální statistika držení míče: 66%:34%.
73'
K míči se postavil Hernani, který centroval na zadní tyčku, kde ovšem fauloval Andreas Cornelius.
72'
Přímý kop pro hosty z pravé strany.
71'
Žlutou kartu dostává Jasmin Kurtić (Parma Calcio 1913).
70'
Paulo Dybala se dostal ke střele za vápnem. Jeho rána nebyla vůbec přesná a končí vysoko nad brankou.
69'
Nepřesnou nahrávku Darmiana vystihl Matuidi, takže může hrát domácí tým.
68'
Danilo špatně nahrál dozadu a ještě fauloval. Může být rád, že nedostal kartu.
67'
Gonzalo Higuaín se položil do střely za vápnem. Jeho přízemní pokus branku netrefil.
66'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Matteo Scozzarella, přichází Mattia Sprocati.
66'
Darmian si dal míč na levačku a centroval do vápna. Jeho centr nikoho nenašel.
65'
U míče je nyní hostující celek. Stopeři hrají s míčem na vlastní polovině.
64'
Ronaldo zpátky na nohou a hodně v hloubce hřiště, Juventus nikam nespěchá.
63'
Cristiano Ronaldo si na levé straně naběhl do soupeře a žádal si faul. Rozhodčí však nepíská.
62'
U míče domácí tým a jde znovu dopředu.
61'
Cornelius se snažil umotat soupeře u vápna, ale umotal jen sebe a následně skončil na zemi.
60'
Kucka se dostal ke střele ve vápně soupeře, jeho pokus končí ale vedle branky.
59'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Aaron Ramsey, přichází Gonzalo Higuaín.
58'
Juventus právě vstřelil branku!
Juventus už je znovu ve vedení. Paolo Dybala ze strany vápna našel přesným pasem na středu šestnáctky CRISTIANA RONALDA, který přesnou ranou po zemi trefil prostor na zadní tyčce.
57'
Kucka dostal nahrávku dopředu, ale míč mu ujel do autu.
56'
Hosté po vstřelené brance ožili, nyní jsou na míči.
55'
Parma právě vstřelila branku!
A je vyrovnáno. Po centru Mattea Scozarelly si na míč na přední tyčce vyskočil ANDREAS CORNELIUS a jeho hlavička poslala míč přímo do sítě.
54'
52'
Ramsey udělal další útočný faul svého týmu.
51'
Po centru Dybaly se k míči dostal jen hostující hráč.
51'
Za vápnem natáhl Danilo. Jeho pokus Sepe vytáhl na tyčku a následuje roh.
50'
Po dalším centru Ronaldu fauloval soupeře.
50'
Míč do vápna centroval Dybala. Po míči se následně natahoval Ronaldo, ale na míč nedosáhl.
49'
48'
Na míči je Juventus a kombinuje na půlce.
47'
Ofsajd domácích, rozehrávat bude hostující celek.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:52.
První poločas jasně patřil domácímu Juventusu, který byl po větší dobu i aktivnější, branku však vstřelil až v 43. minutě, kdy se prosadil Ronaldo. Hosté se za půlky moc nedostávali, v útoku byli hodně slabí. První poločas nabídl i dvě zraněný, nejdřív odešel ze hřiště domácí Aléx Sandro, následně byl nucen vystřídat i hostující Roberto Inglese.

Statistiky 1. poločasu

Držení míče: 67%:33%
Střely na branku: 2:1
Rohy: 3:1
Fauly: 5:2
45+3'
45+2'
Ramsey z pravé strany centroval do vápna. Jeho pas byl zblokovaný, tudíž neúspěšný.
45+1'
Matuidi dostal nahrávku na hranici vápna. Chystal se ke střele, jenomže pak mu míč sjel z nohy.
45'
44'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Roberto Inglese, přichází Andreas Cornelius.
43'
Juventus jde do vedení. CRISTIANO RONALDO se po odrazu zmocnil míče na levé straně vápna, míč si navedl míč na střed a vystřelil. Jeho pokus zblokoval Darmian a balón zapadl přímo do branky.
42'
Po delší době se znovu hraje.
41'
Na zemi se nyní nachází hostující Roberto Inglese.
40'
Míč za vápno dostal Dybala a okamžitě se snažil vystřelit. Jeho pokus se vůbec nepovedl a končí vysoko nad brankou.
40'
Gagliolo centroval do vápna. Pro ten si v klidu došel Wojciech Szczęsny.
39'
Další útočné snažení Juventusu končí útočným faulem Rabiota.
38'
Danilo z levé strany centroval do vápna. Jeho centr levačkou byl hodně nepřesný a do vápna ani nedoletěl.
37'
Ronaldo se snažil uvolnit za vápnem a dostat se ke střele. Soupeř ho ale k ničemu nepustil.
36'
Danilo se snažil přenést hru doprava na Cuadrada, jenomže jeho přenesení bylo hodně nepřesné.
35'
Vysunuté napadání domácích končí faulem Ramseyho.
34'
Luigi Sepe musel v rychlosti vykopávat od vlastní branky. To se mu vůbec nepovedlo a míč končí v autu.
33'
Ramsey zleva centroval do vápna, nicméně trefil jen Darmiana.
32'
Alves se snažil centrovat dopředu, tam byl pozorný Leonardo Bonucci.
31'
Hosté si po delší době hrají s míčem, kombinují okolo poloviny hřiště.
30'
Juan Cuadrado centroval z pravé strany míč na střed vápna. Tam však před Ronaldem ho ukopl jeden z hostujících obránců.
29'
Po hostujícím centru do vápna se míče zmocňuje jen Juventus, který může jít dopředu.
28'
Rohový kop i pro hostující tým.
28'
Po pravé straně se protáhl Dybala a nabízel míč na střed ,tam však nikdo ve stejném dresu nebyl.
27'
Juventus uklidňuje hru, kombinuje na vlastní polovině.
26'
Pjanić našel od praporku na středu vápna Ronalda. Jeho hlavička končí jen nad brankou. Tohle byla hodně velká šance.
25'
Roh pro domácí.
25'
Do vápna dostal míč Ronaldo, naznačil a následně vystřelil. Jeho pokus trefil jen připraveného brankáře.
24'
Matuidi se snažil dostat do vápna. To se mu nepovedlo, protože přes tři soupeře projít nedokázal.
23'
Pjanić hledal nádherným centrem na zadní tyčce Matuidiho, ten na jeho pas o kousek nedosáhl.
22'
Hodně soubojů na hřišti, nyní je u míče domácí celek.
21'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Aléx Sandro, přichází Danilo.
21'
Do hry se chystá Brazilec Danilo.
21'
Juan Cuadrado dostal kousek k centru do vápna, jenomže zase trefil soupeře.
20'
Následně na druhé straně po brejku špatně zakončoval Dybala, takže hosté budou rozehrávat od branky.
19'
Po hostujícím centru do vápna ukázal výborné předvídání Bonucci, který centr perfektně odkopl pryč.
18'
Gagliolo hledal podél levé lajny spoluhráče, ale jeho nahrávka skončila jen v zámezí.
17'
Francouz už odkulhal za čáru, takže se může pokračovat.
17'
Faulovaný Rabiot je v péči lékařů na zemi.
16'
Riccardo Gagliolo dostal míč na levou stranu a šel do vápna. Všechna snaha končí jeho útočným faulem.
15'
V hlavičkovém souboji si pomohl Bonucci, takže na míči bude hostující celek.
14'
Juan Cuadrado zprava centroval míč do vápna. Jeho centr ale trefil prvního soupeře v cestě.
14'
Dybala za vápnem z první nahrával do šestnáctky, nahrávka ale byla nepřesná.
13'
Tentokrát z levé strany centroval Ronaldo. Na přední tyčce se patičkou snažil zakončit Ramsey, ale branku netrefil.
12'
Na levé straně si připravoval míč pro centr Sandro, jenomže míč mu na poslední chvíli odebral Darmian.
11'
Na pravou stranu letěl míč na Rabiota, tomu se na poslední chvíli dostal pod nohy soupeř a míč mu odkopl.
10'
Na druhé straně za vápnem střílel Kucka. Jeho střela levou trefila jen prostor brankáře.
10'
Ramsey se snažil sám dostat do vápna. Do kliček se ale zamotal a o míč přišel.
9'
Po delší době vpředu hosté. Po centru Kurtiće z levé strany se po míči natahoval ve vápně Inglese, ale proti třem to měl hodně těžké.
9'
Rychlý přechod domácích dopředu kazí nepřesná nahrávka Rabiota na Sandra.
8'
Tentokrát do vápna centroval Dybala. Jeho centr si na přední tyčce našel Bonucci, ale branku netrefil.
7'
6'
Ramsey středem nahrával dopředu, tam nikdo z domácích nebyl.
5'
Mezitím se na zemi nachází Ronaldo.
5'
Po rohu centroval do vápna Pjanič, ale našel jen borce v modrém.
5'
Ronaldo si zleva navedl míč na střed hřiště a vystřelil. Jeho zblokovaná rána končí na rohu.
4'
Rabiot si na středu hřiště postrčil míč dopředu, následně na něho už nestačil.
3'
Blaise Matuidi se dostal k centru z levé strany vápna. Jeho pokus našel jen připravené rukavice Sepeho.
2'
Matthijs de Ligt hledal dlouhým míčem vepředu Dybalu, ale ten s touto variantou moc nepočítal.
2'
Juventus má míč na svých kopačkách a kombinuje na polovině hřiště.
1'
Vysoký centr letěl vpřed na Inglese, ale ten si míč špatně zpracoval.
1'

Juventus FC: Szczęsny – J. Cuadrado, de Ligt, Bonucci, Sandro – Pjanić, Rabiot, Matuidi – Ramsey – Dybala, Ronaldo.
Náhradníci: Buffon, Pinsoglio – Danilo, Rugani, Can, Bernardeschi, Pjaca, Higuaín, Costa, Coccolo.

Parma Calcio 1913: Sepe – Darmian, Iacoponi, Alves, Gagliolo – Kucka, Hernani, Scozzarella – Kulusevski, Inglese, Kurtić.
Náhradníci: Alastra, Colombi – Gi. Pezzella, Laurini, Dermaku, Brugman, Barillà, Cornelius, Siligardi, Sprocati..
Parma Calcio 1913

Parma vloni skončila na 14. místě Serie A. Získala 41 bodů za 38 zápasů se skóre 41:61. Nejlepší střelec týmu byl Gervinho, který dal 11 branek a na dvě další nahrál. Letos je na tom Parma a něco lépe. Za 19 zápasů získala 28 bodů se skóre 26:25. Nejlepší střelec týmu je v aktuální sezoně Dán Andreas Cornelius, ten se prosadil šestkrát.

Poslední tři zápasy

Parma VS. AS Řím 0:2
Parma VS. Lecce 2:0
Atalanta VS. Parma 5:0
Juventus FC

Italský šampion posledních let je na prvním místě i v aktuální sezoně. Za 19 zápasů získal 48 bodů se skóre 37:18. Nejlepší střelec týmu je hvězdný Portugalec Cristiano Ronaldo, který vstřelil 14 branek a na další dvě nahrál. Portugalec si dělí druhé místo v tabulce střelců společně s Belgičanem Lukakuem. Juventus v letošní sezoně prohrál pouze dvakrát a v obou případech za to mohlo římské Lazio. Jednou to bylo v ligové soutěži a naposledy i v superpoháru.

Juventus VS. Udinese 4:0
AS Řím VS. Juventus 1:2
Juventus VS. Cagliari 4:0
Zdravím všechny fanoušky italské nejvyšší soutěže. V rámci 20. kola Seria A se utkají týmy Juventusu a Parmy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62