Serie A - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Sassuolo - 1. prosince 2019   12:30

Juventus
20' Bonucci (Bentancur) • 68' Ronaldo
2:2
(1:1)
Sassuolo
22' Boga  (Caputo) • 47' Caputo
Juventus
Buffon – J. Cuadrado, Bonucci (C), de Ligt, Sandro – Can (54. Matuidi), Pjanić, Bentancur – Bernardeschi (53. Dybala) – Higuaín (79. Ramsey), Ronaldo.
La Penna
Allianz Stadium
Sassuolo
Turati – Toljan, Marlon, Romagna, Kiriakopoulos – Magnanelli (C), Locatelli – Djuričić (72. Müldür), Traorè (62. Duncan), Boga (90. Peluso) – Caputo.

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 17:8. Střely mimo: 8:4. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:13.
A je tu velké překvapení, ačkoliv Juventus vedl, Sassuolo se dokázalo vrátit do zápasu a co víc, dokonce otočit. Od vedoucí branky hostů ale Juventus zabral na plné obrátky a tlačil hosty opravdu mohutně, nakonec dal konečný stav 2:2 utkání Ronaldo po proměněné penaltě. Skvělý výkon předvedl Stefano Turati, pro kterého to byla premiéra v Serii A a hned z toho byl cenný bod na Juventusu.
90+4'
90+4'
No a velká šance na závěr, Ronaldo hlavičkoval ve vápně, ale míč letěl mimo tři tyče!
90+3'
Ramsey narazil míč do vápna Ronaldovi, který poslal další pokus na branku Turatiho, ale obrana Sassuola míč zblokovala.
90+2'
Skvělý centr na bližší tyč od rohového praporku málem zužitkoval Ronaldo, ale Turati znovu skvěle zasáhl.
90+1'
Ačkoliv míč se na útočné polovině odrazil ke Caputovi, hostující útočník byl ale v početní nevýhodě a rychle o míč přišel.
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremie Boga, přichází Federico Peluso.
88'
Žlutou kartu dostává Miralem Pjanić (Juventus FC).
88'
Ramsey mohl poslat Juventus do vedení, ale famózní zákrok znovu vytáhl Turati, ačkoliv zasahoval na dvakrát.
87'
Dlouhý centr do vápna sice dokázal Ronaldo hlavičkovat, ale hledal ještě Ramseyho, který byl ohlídán obranou Sassuola.
85'
Sassuolo získává cenné sekundy na polovině Juventusu s míčem na kopačkách, rozhodně nebudou hosté nikam spěchat.
83'
Dybala je od příchodu na hřiště velmi aktivní. Znovu střílel zpoza vápna, ale branku Sassuola přestřelil.
82'
Ronaldo sice zkusil odcentrovat do vápna, ale toto si rozhodně za rámeček nedá. To bylo hodně nepovedené, míč tak skončil v zámezí.
81'
Boga zkusil kolmicí překvapit obranu Juventusu, ale tentokrát De Ligt neváhal a odkopl míč do bezpečí.
79'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Aaron Ramsey.
79'
Přímého kopu se ujal Pjanič a Turati mohl být tentokrát v klidu. Domácí záložník totiž branku přestřelil.
78'
A na druhé straně vidí žlutou kartu Toljan, který fauloval těsně před vlastním vápnem a to je skvělá pozice pro Juventus k ohrožením branky.
78'
Locatelli se postavil k přímému kopu a nebyl to vůbec marný pokus. Přece jen ale mířil o decimetry vedle pravé tyčky Buffona.
77'
Boga svou aktivitou donutil k faulu Matuidiho a to je pro hostující Calcio přímý kop z výhodné pozice.
75'
Sassuolo se teď snaží využít toho, že má míč na kopačkách a nikam nespěchá. Rovněž obrana hostů jistě potřebuje trochu kyslíku.
73'
Další obrovská šance a znovu u toho byl Dybala, který se z pravého křídla dokázala propracovat ke střele až téměř z malého vápna, ale Turati znovu skvěle vyrazil.
72'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Mert Müldür.
71'
Po levém křídle se do zakončení propracoval Ronaldo, jenže Romagna odčinil pokutový kop, který před chvilkou zavinil a velmi dobře zblokoval ránu portugalského střelce.
70'
Obrat mohl být dokonán, rychlý brejk zakončoval z otočky Dybala a téměř jasný gól paradoxně zastavil Ronaldo stojící před brankovou čárou!
69'
Velmi nepřehlednou situaci musela řešit obrana Juventusu na hranici vlastního vápna, ale naštěstí pro ně nikdo z hostů se nedostal k zakončení.
68'
Juventus právě vstřelil branku!
Na toto ani dnes skvěle chytající Turati nemohl dosáhnout. CRISTIANO RONALDO poslal míč přesně na druhou stranu, kterou tipoval Turati a je srovnáno!
67'
Romagna fauloval ve vápně Dybalu a to bude pokutový kop!
66'
Nakonec se exekuce ujal Dybala. Zkusil technickou ránou mířit k pravému hornímu rohu, ale o kousek minul.
65'
Na hranici vápna si s míčem tvořil prostor Dybala a toho velmi nešetrně sestřelil Locatelli, který vidí i žlutou kartu. To je pozice pro Ronalda, přímo jako stvořená.
64'
Dlouhý centr až z vlastní poloviny stíhal Cuadrado, jenže Turati dobře vyběhl a sebral míč do svých rukou.
62'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Alfred Duncan.
61'
Tak už to pomalu vypadalo, že je vyrovnáno. Ronaldo dostal přihrávku za obranu, jenže po úspěšném zakončení akce byl odmáván ofsajd.
61'
Naprosto ukázkově odebral balon Higuaínovi Marlon, který se hnal do rychlého brejku.
60'
Z velkého úhlu zkusil štěstí Cuadrado, který vyslal nepříjemnou skákavou ránu na Turatiho, ale ten schoval míč do náruče.
59'
Dybala si potáhl balon z pravého křídla více na střed a pokusil se vypálit, jenže dobrou práci odvedla obrana Sassuola, která zblokovala jeho pokus.
58'
Další rohový kop v podání Juventusu nedopadl vůbec dobře, jelikož nechybělo moc a Sassuolo se dostalo do rychlého brejku.
56'
Netradičně žlutou kartu zřejmě za protesty dostává trenér hostů Roberto De Zerbi.
55'
Ronaldo dokázal vybojovat alespoň rohový kop, po něm poněkud teatrálně padal ve vápně Higuaín, ale hlavní sudí pokutový kop neodpískal.
54'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Emre Can, přichází Blaise Matuidi.
53'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Bernardeschi, přichází Paulo Dybala.
51'
Jakoby se Juventus po druhé brance zdravě naštval a velmi usilovně teď tlačí hosty k vlastnímu vápnu.
50'
No a tohle byla další skvělá šance pro Juventus! Přihrávku na malé vápno dostal Higuaín, jenže famózně dnes chytá Turati a i tentokrát předvedl skvělý zákrok na brankové čáře!
48'
Klasická a velmi oblíbená pozice pro Ronalda. Z přímého kopu sice hodně ohrozil Turatiho, jenže ten vytáhl skvělý zákrok!
47'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Těžko říct, zda to je deštěm, ale hráči Juventusu zatím nemají svůj den. Cuadrado nejprve nepřesnou přihrávkou dostal De Ligta pod tlak, ten ale naprosto nezkušeně přihrál jen FRANCESCU CAPUTOVI. Hostující útočník poslal okamžitě míč na branku, jenže v ní zase chyboval nejistým zákrokem Buffon.
46'
Juventus začal druhou půlku velice nepřesnými přihrávkami a nakonec se sami domácí připravili o míč. S balonem tak na vlastní polovině kombinuje Sassuolo.
46'
Sudí La Penna ukončil poločas tři sekundy ještě před tím, než udeřila čistá pětačtyřicetiminutovka, což asi ale na výsledek první půle nemá vliv. Juventus se prozatím s celkem, který spíše bojuje o klidný střed a záchranu poměrně trápí. Měl pár zajímavých možností, ale ne čistě gólových. Nutno vyzdvihnout výkon Sassuola, které není nikde zalezlé, ale hraje velmi aktivně i dopředu.
45'
45'
Proti kolmici, kterou záloha Juventusu vyslala za obranu hostů se rozběhl Turati a nekompromisně odkopl balon do bezpečí.
44'
Giorgos Kiriakopoulos se velmi snažil propracovat se po levém křídle k centru, jenže byl v početní nevýhodě. Dobře ale pro hosty, že dokázal alespoň udržet míč na kopačkách a Sassuolo může pokračovat v útoku.
42'
Centr sice mířil na Bogu, jenže ten je svým vzrůstem malý a proti zkušenému a narostlému Bonuccimu byla šance na úspěch pramalá.
42'
Útočné snažení hostujícího Calcia nakonec vyústilo alespoň v rohový kop.
41'
Ačkoliv se to zřejmě bude počítat jako střelecký pokus, Emre Can nijak nevylekal Turatiho. Střele chyběla veškerá razance, takže hostující brankář jen sebral míč z trávníku.
40'
Žlutou kartu dostává Filip Djuričić (US Sassuolo Calcio).
40'
To na druhé straně byl Traoré daleko nebezpečnější, který se dostal k hlavičce, ale branku Buffona minul.
40'
Dva centry v krátkém sledu letěly do vápna hostů, ale ani z jednoho nedokázali Sarriho svěřenci udeřit.
39'
Při standardní situaci Juventusu se moc brzy rozběhl Ronaldo a byl přistižen v ofsajdu, tudíž Sassuolo rozehraje v klidu z vlastního vápna.
37'
Z kopačky Locatelliho z ničeho nic vyletěl pokus z dobrých pětadvaceti metrů na branku Buffona a ten si oddychl, že míč skončil mimo.
35'
Co se týče držení míče, domácí mají navrch. To potvrzují i nyní držením míče na vlastní polovině.
33'
Další pokus o rychlý brejk skvěle zastavil Toljan, jehož se snažil přelstít Ronaldo.
32'
Po zisku míče se Juventus okamžitě vydal směrem na branku Sassuola. Vše na své bedra vzal Higuaín, který ale svou ránou z dálky hodně minul branku hostů.
30'
Ve snaze odklidit hru trefil De Ligt napadajícího útočníka, no a obránce Staré dámy měl velké štěstí, že se mu neodrazil přímo do cesty. To by jinak Caputo měl dobrou šanci.
28'
No a ani Ronaldo dnes nevypadá ve své kůži, zdánlivě lehký balon mu utekl od kopačky a míč se tak dostává k moci obraně hostujícího Calcia.
26'
Higuaín nebyl daleko od zakončení z dobré pozice, ale velmi dobrou práci na hranici vápna odvedl Marlon, který uhlídal domácího střelce.
24'
Juventus zatím nemá utkání pod kontrolou, ale nyní se ujal balonu a na útočné polovině s ním kombinuje při snaze najít prostor v obraně Sassuola.
22'
No a vedení Juventusu dlouho nevydrželo a znovu krásná branka. JEREMIE BOGA dostal krásnou přihrávku za obranu, no a jeho zakončení lobem bylo jako od zkušeného mazáka! Asistence: Francesco Caputo.
20'
Tak tohle byla paráda v podání LEONARDA BONUCCIHO, který se zpoza vápna opřel do balonu a krásně trefil ke vzdálenější tyči! Asistence: Rodrigo Bentacur.
18'
Juventusu se již pomalu začíná dařit přebírat otěže zápasu a s míčem na kopačkách obléhají polovinu Sassuola.
16'
Nechybělo mnoho a Juventus otevřel skóre, Higuaín na hranici vápna nastřelil míč ke vzdálenější tyči a Ronaldovi nechybělo mnoho, aby dorazil míč do sítě. Pár centimetrů chybělo hráčům z Turína.
15'
Boga dlouho váhal ve vápně se střeleckým pokusem, až nakonec o míč přišel.
14'
Další slibný útok Calcia nakonec skončil nepřesnou přihrávkou na Locatelliho. Nicméně Juventus se nedokáže udržet na míči a překvapivě Sassuolo pokračuje v útoku.
12'
A k přímému kopu se postavil Locatelli, který sice donutil Buffona k zákroku, jenže trefil jen prostředek branky.
12'
Naopak na druhé straně bude rušno, těsně před vápnem byl faulovaný Boga a to je velmi dobrá pozice pro hostující Calcio.
10'
Z následného rohového kopu se Juventus již k šanci nepropracoval a tak si mohou obránci Sassuola odfrknout.
9'
No a znovu v akci Emre Can, který zkusil vypálit z větší vzdálenosti. Mířil ke vzdálenější tyči, ale výborným zákrokem se zablýskl Turati.
7'
Po rychlém brejku měl obrovskou příležitost Emre Can, který dostal skvělou přihrávku na malé vápno a stačilo mu jen usměrnit míč do sítě, jenže trestuhodně minul balon!
6'
Konečně se domácí dostali ke kontrole míče a na vlastní polovině vyčkávají na prostor směrem k brance soupeře.
5'
Zakončit zpoza vápna se pokusil Boga, jenže střela neměla vůbec razanci a tak si zkušený Buffon zcela bez problému míč pohlídal.
4'
Dokonce se hostující Calcio propracovalo k rohovému kopu, ale míč jistě odvrátil Bonucci.
3'
Emre Can vzal svého protihráče přes kotníky a to se muselo pískat. Sassuolo poněkud překvapivě úvodní minuty u balonu.
2'
Po chybě na vlastní polovině obrany Juventusu se rychle do brejku rozběhl Caputo, ale byl záhy připraven o míč.
1'
Ačkoliv výkop provedli hosté ze Sassuola, Juventus se dobrým napadáním dostal velmi rychle k balonu.
1'

Juventus FC: Buffon – J. Cuadrado, Bonucci (C), de Ligt, Sandro – Can, Pjanić, Bentancur – Bernardeschi – Higuaín, Ronaldo.
Náhradníci: Pinsoglio, Szczęsny – Danilo, Demiral, De Sciglio, Rugani, Matuidi, Ramsey, Dybala.

US Sassuolo Calcio: Turati – Toljan, Marlon, Romagna, Kiriakopoulos – Magnanelli (C), Locatelli – Djuričić, Traorè, Boga – Caputo.
Náhradníci: Pegolo, Russo – Bourabia, Duncan, Ghion, L. Mazzitelli, Müldür, Obiang, Peluso, Piccinini, Raspadori, Tripaldelli.

Rozhodčí: La Penna.

Juventus FC
Stará dáma si zatím těsným náskokem drží první pozici v Serii A. Jednobodový náskok má na svého rivala z Interu Milán. Juventus prozatím v letošní sezóně nepoznal hořkost porážky. Celkem jedenáctkrát dokázal zvítězit a dvakrát remizovat. Na domácím hřišti má dokonce stoprocentní úspěšnost se skóre 13:6!
Mezi nejaktivnější střelce patří bezesporu C. Ronaldo (pět branek), G. Higuain a P. Dybala (shodně po čtyřech zásazích).

US Sassuolo Calcio
Calcio se pohybuje ve spodních částech tabulky. Konkrétně na čtrnáctém místě s celkovým počtem 13 bodů. Sassuolo ve venkovním prostředí příliš neexceluje. Pouze jednou dokázalo zvítězit, jednou remizovat a celkem třikrát odešlo ze hřiště poraženo. V posledním zápase Sassuolo přivítalo na svém hřišti Lazio, se kterým prohrálo 1:2. Avšak až do 90. minuty drželo s favoritem zápasu cennou remízu, nicméně Lazio nakonec v první minutě nastavení rozhodlo o svém vítězství.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62