Lazio - Lecce | ONLINE | 10.11.2019 15:00 | Serie A 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Serie A - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lazio : Lecce - 10. listopadu 2019   15:00

Ukončeno
Lazio
30' Correa (Alberto) • 62' S. Milinković-Savić (Acerbi) • 78' Immobile  • 80' Correa (Immobile)
4:2
(1:1)
Lecce
40' Lapadula  (Rossettini) • 85' La Mantia  (Petriccione)
Lazio
Sestavy:
Strakoša – Patric (72. Bastos), Luiz Felipe, Acerbi – Lazzari, Lucas Leiva (51. Cataldi), S. Milinković-Savić, Correa (86. Valon Beriša), Lulić (C) – Alberto – Immobile.
Náhradníci:
Guerrieri, Proto – Anderson, Adekanye, Valon Beriša, F. Caicedo, Cataldi, J. Lukaku, Parolo, Vavro, Bastos, Jony.
Rozhodčí
Manganiello – Longo, Manganelli
Stadio Olimpico
Lecce
Sestavy:
Gabriel – Calderoni, Rossettini, Lucioni, Meccariello (86. Rispoli) – Majer (70. Šachov), Tachtsidis, Petriccione – Mancosu (C) – Lapadula, Babacar (72. La Mantia).
Náhradníci:
Bleve, Vigorito – Benzar, Dubickas, Dell'Orco, Imbula, La Mantia, Lo Faso, Riccardi, Rispoli, Šachov, Vera.
Přenos se aktualizuje automaticky

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Lazia, které porazilo svého soupeře poměrem 4:2. Římané se v úvodu druhého poločasu dostali do vedení, nicméně zásadním momentem byla neuznaná vyrovnávací branka soupeře. Poté se římský celek dostal k dalším dvěma přesným zásahům, na které nováček soutěže odpověděl kontaktní brankou na konečných 2:4.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 7:10. Střely mimo: 10:8. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:8.
90+4'
Konec zápasu.
90+4'
V závěru utkání Lecce trefilo brankovou konstrukci!
90+2'
Uvnitř pokutového území operoval s míčem hostující Mancosu, který poté centroval do šestnáctky. Domácí odvraceli pouze k soupeři, jenž pálil kousek vedle.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
88'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Lecce i nadále strádá hned dvě branky. Ještě můžeme počítat s nastaveným časem.
87'
Pokus o dalekonosné přenesení hry nakonec skončil u hostujícího brankáře Gabriela, který schoval hrací předmět do rukavic a poté ho vyhodil na Lucioniho.
86'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Joaquín Correa, přichází Valon Beriša.
Střídání v týmu US Lecce: ze hřiště odchází Biagio Meccariello, přichází Andrea Rispoli.
85'
Lecce právě vstřelilo branku!
Tak přeci jenom se Lecce dočkalo druhého přesného zásahu! Lapadula udržel míč u pojutového území, kde ho ještě předal do tandemu na Petriccioneho, jehož náramná nabídka doputovala přesně na hlavu ANDREY LA MANTII, který zamířil ke vzdálenější konstrukci.
84'
Od svého pokutového území rozehrával brankář Strakoša, kterému se sice povedlo najít volného Alberta, jenomže jeho následná nabídka směřovala k soupeři.
81'
Nováček soutěže se ihned po rozehrávce dostal na útočnou polovinu, kde to Meccariello zkoušel centrem do vápna, jenomže ten přeletěl všechny spoluhráče.
80'
Lazio právě vstřelilo branku!
V krátkém časovém sledu další zásah domácích! Lazio totiž podniklo nesmírně nebezpečnou protiakci, při které udělal kus práce Immobile, kterému se povedlo načasovat nahrávku do tandemu na JOAQUÍNA CORREU, který levačkou našel místo u bližší konstrukce.
79'
Lecce to bude mít po zbytek utkání nesmírně složité, v tuto chvíli prohrává už o dvě branky. Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut.
78'
Lazio právě vstřelilo branku!
Domácí hráči odskakují na rozdíl dvou branek! K rozehrávce pokutového kopu se postavil kanonýr CIRO IMMOBILE, který to zkoušel tvrdým zakončením k levé tyči, zatímco se Gabriel pohnul na druhou stranku.
77'
Je tu pokutový kop pro Lazio!
76'
K sympatickému zakončení napřáhl hostující Mancosu, který levačkou nasměroval svůj pokus pouze doprostřed branky, což bylo snadné sousto pro Strakošu.
75'
Velice nebezpečným způsobem to před malým momentem zkoušel domácí Correa, který si hodně rychle potáhl míč na pravou nohu a poté o kousek minul branku.
74'
U středového kruhu si o nahrávku řekl hostující Petriccione, kterému se povedlo roztáhnout hru k pravé autové lajně. Lazio je už delší dobu bez balónu.
73'
Před vlastním pokutovým územím se povedlo včas zakročit Bastosovi, který vypíchl míč pouze na kopačku jednoho z protihráčů. Lecce je i nadále u balónu.
72'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Patric, přichází Bastos.
Střídání v týmu US Lecce: ze hřiště odchází Khouma Babacar, přichází Andrea La Mantia.
70'
Střídání v týmu US Lecce: ze hřiště odchází Žan Majer, přichází Jevhen Šachov.
69'
Žlutou kartu dostává Fabio Lucioni (US Lecce).
68'
Opakovaný záběr ale tuto skutečnost nepotvrdil, těžko říct, proč vyrovnávací branka neplatila. Lazio tak stále vede pouze o jednu branku.
67'
Žlutou kartu dostává Ciro Immobile (S. S. Lazio).
67'
To jsou věci! Babacar zahrál pokutový kop na levou stranu, což dokázal Strakoša zneškodnit. Poté se k dorážce dostal Lapadula, který sice slavil branku, avšak ta neplatí kvůli předčasnému vběhnutí do pokutového území.
65'
Je tu pokutový kop pro Lecce! Milinković-Savić fauloval jednoho z protihráčů ve vápně.
62'
Lazio právě vstřelilo branku!
Domácí hráči se opět dostávají do kýženého vedení! Lecce celkem dlouho hrálo bez balónu, což bylo rozhodující. U levé postranní lajny se k velice nebezpečnénu centru dostal Acerbi, kterému se povedlo mezi obránci najít naběhnuvšího SERGEJE MILINKOVIĆE-SAVIĆE, který pohodlně překonal Gabriela.
61'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, tlak domácího celku nadále roste. Lecce drží nerozhodný výsledek, nicméně většinu času hraje bez balónu.
60'
Do nepříjemného nátlaku se dostal domácí Meccariello, který musel spolupracovat s vedle stojícím Lucionim, jenž raději poslal míč do bezpečnějšího prostoru.
59'
Žlutou kartu dostává Gianluca Lapadula (US Lecce).
59'
Gabriel si dával s odkopem od své branky opět hodně načas, u sudího to ale prošlo. Jeho nákop doletěl do míst, kde se nacházel Calderoni, který uspěl v souboji.
58'
Na vzdušnou nabídku si naskočil aktivně hrající Milinković-Savić, který z dobré pozice o kousek minul zadní konstrukci. Gabriel se za míčem pouze ohlédl.
57'
Immobile se dožadoval odpískání faulu, jenomže ten sudí vůbec neviděl. Místo toho se v ofsajdové pasti zjevil Milinković-Savić, což potvrdil opakovaný záběr.
56'
Domácím se absolutně nepovedlo autové vhazování, což mohlo mít fatální následky. Hodně prostoru měl před sebou Tachtsidi, který mířil pouze doprostřed.
55'
Na levém křídle se k balónu dostal Correa, který poté nedokázal překonat dvojblok protihráčů. Vzápětí si nedovoleným zákrokem pomohl napadající Lulić.
54'
Zničehonic se Lecce málem dočkalo vedoucí branky, jenomže v tomto případě předvedl velice pohledný zákrok Strakoša, který tak podržel svůj celek.
53'
Z druhé vlny se o nahrávku přihlásil Lazzari, který to měl nakonec daleko na kopačku. Lecce se i tentokráte ubránilo, Gabriel tak bude moci opět vykopávat.
52'
Na opačné straně to až příliš okatě zkoušel Babacar, jehož zpětnou nahrávku na Lapadulu dokázal zastavit Luiz Felipe. Úvod druhého poločasu je atraktivní.
51'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Lucas Leiva, přichází Danilo Cataldi.
50'
Římané se pohodlně dostali na útočnou polovinu, kde na malém prostoru zkoušel kombinovat Alberto, jehož zpětná nahrávka skončila na pozorném Majerovi.
49'
Za pokutovým územím si přichystal míč k technickému zakončení Alberto, kterému se nepovedlo zamířit vůbec přesně. Gabriel tak bude moci odkopávat.
48'
Rossettini předvedl dalekonosný nákop na opačnou polovinu, kde se balónu zmocnil domácí Patric. Tomu se ihned povedlo přenést hru na Lazzariho.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl přesný zásah na obou stranách. V samotném úvodu jsme sledovali velkou převahu Lazia, jenomže domácí hráči nedokázali zužitkovat vyložené šance. První branka paradoxně padla při poklidné pasáži, následně mohli domácí své vedení ještě navýšit, místo toho ale přišlo na řadu vyrovnání soupeře.
45+2'
První poločas skončil.
45+1'
V závěru prvního poločasu si Lazio zajistilo standardní situaci z velice nebezpečné vzdálenosti od branky. Nakonec to na sebe vzal Milinković-Savić, který pálil do zdi.
43'
Co chybělo! K Albertovi se míč odrazil k hranici malého vápna, jenomže místo poklidného zakončení jsme sledovali ránu kousek nad horní konstrukci.
42'
Římský celek se ihned usadil na útočné polovině, kde se s ničím nerozpakoval obránce Lucioni, který na jistotu raději odpálil balón do ochozů stadionu.
41'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
40'
Lecce právě vstřelilo branku!
To jsou věci, ojedinělá útočná akce Lecce totiž končí vyrovnávací brankou! Vše začalo získaným rohovým kopem, který se snesl přesně na hlavu Rossettiniho, jenž ještě velice chytře prodlužoval ke vzdálenější konstrukci, kde GIANLUCA LAPADULA zasunul míč do prázdné branky.
39'
Babacar se dostal mezi přesilu protihráčů, která ho přeci jenom obrala o balón. Lazio se navíc pokusilo založit protiakci, jenomže k míči se včas dostal Majer.
38'
Correa si za pokutovým územím pokoušel navést míč do palebné pozice, nicméně včas se povedlo zakročit Rossettinimu, který zažehnal možné nebezpečí.
34'
Žlutou kartu dostává Lucas Leiva (S. S. Lazio).
34'
Lazzari se postaral o provedení volného kopu, přičemž raději přihrával na vlastní obrannou polovinu, kde to s rozehrávkou příliš nezvládl kolega Luiz Felipe.
33'
Po jednom z osobních soubojů skončil na trávníků právě Patric, který to pořádně schytal. Hlavní sudí se tentokráte rozhodl nevytáhnout žlutý kartónek.
32'
Lazzari si na pravém křídle řekl o nahrávku, nicméně poté si nevěřil na průnik kolem Calderoniho. Místo toho jsme sledovali zpětnou nahrávku na Patrica.
31'
Lecce to bude mít v těchto momentech nesmírně složité, prohrává totiž o jednu branku. To nemusí až tolik vadit, do konce zápasu zbývá dostatek času.
30'
Lazio právě vstřelilo branku!
Po necelé třetině zápasu tu máme vedoucí branku římského celku! Lazio totiž velice trpělivě kombinovalo v blízkosti pokutového území soupeře, kde se do palebné pozice dostal JOAQUÍN CORREA. Rána domácího forvarda byla velice přesná, Gabriel na ní nedosáhl.
30'
Je za námi zhruba třetina zápasu, v těchto momentech sledujeme taktickou bitvu. Lecce nemá problém s bráněním, naopak domácím skřípe kombinace.
30'
Lecce se trpělivou kombinací prodralo na útočnou polovinu, kde se Babacar přeci jenom zjevil v ofsajdovém postavení, což potvrdil také opakovaný záběr.
29'
Na útočnou polovinu se pohodlným způsobem dostal domácí Alberto, který si posléze neporozuměl s Immobilem. Hrací předmět skončil až u brankáře Gabriela.
28'
Hodně odvážně šel do osobního souboje hostující Majer, kterému se povedlo jako první trefit míč. Ten se velice pomalu svezl až za postranní lajnu.
27'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, na první branku tohoto duelu stále čekáme. Oba celky si vypracovaly slušné šance, jenomže žádná neskončila v síti.
26'
Jenomže na řadu přišel další rohový kop, který byl o poznání mnohem nebezpečnější. K hlavičce se natlačil Lulić, jenž se zajímavé pozice mířil nad branku.
25'
Lazzari to před malým momentem zkoušel vzít sám na sebe, po manévru na pravou nohu trefil obětavého Calderoniho. Lecce se ubránili dalšímu rohu.
24'
Odpovědnost na sebe vzal Mancosu, který to zkoušel technickým pokusem, jenž skončil na dobře postavené zdi. Římané se pokoušejí nastartovat kontr.
23'
Tohle bude nadějná šance pro Lecce. Kousek za pokutovým územím si ustlal na zemi Lapadula, který svému celku zajistil slibnou standardní situaci.
22'
Calderoni zkoušel dalekonosným pasem oslovit Lapadulu, kterému se povedlo prodloužit míč za sebe. To vedlo k zakončení od Babacara, který netrefil branku.
21'
Domácí hráči si vyzkoušeli další dva rohové kopy. Ten druhý rozehrál z pravé strany Lulić, jenomže ještě před dopadem míče byla pískán útočný faul Lazia.
16'
Babacar se zničehonic zjevil ve velice slibné šanci, jenomže v tomto případe mířil pouze doprostřed branky. Lazio si tentokráte nepočínalo zrovna zodpovědně.
15'
Fantastická kolmice se snášela do míst, kam si sbíhal Milinković-Savić. Rána domácího hráče nebyla vůbec dobrá, Gabriel se za tímto pokusem pouze ohlédl.
14'
Calderoni si na pravé straně našel prostor k centru, který se stal snadnou kořistí Acerbiho. Posléze to střelou doprostřed branky zkoušel záložník Tachtsidis.
13'
Do nepříjemného nátlaku se dostal domácí Leiva, kterému se nepovedlo roztáhnout hru na pravou stranu. Výsledkem je autové vhazování pro Meccariella.
12'
Až v této minutě jsme se dočkali prvního vážnějšího ohrožení domácí branky. Zhruba z pětadvaceti metrů to zkoušel Mancosu, který mířil kousek nad břevno.
11'
Laziu nevyšla kombinace u hranice pokutového území soupeře, naopak si to Lecce namířilo na opačnou stranu, kde Mancosu nepřesně předával na Lapadulu.
10'
Domácí si i přesto vybojovali rohový kop z levé strany. Ten pro změnu směřoval přímo do rukavic brankář Gabriela, který raději vyčkal na uklidnění situace.
9'
Na hranici malého vápna se povedlo zakročit Lucionimu, který odvracel balón pouze na kopačku Immobileho, kterému se nepovedlo propálit blok protihráčů.
8'
Lazzarimu se povedlo natáhnout míč na pravou nohu, což vedlo k velice nebezpečnému pokusu o centr, který pouze proskákal kompletně celou šestnáctkou.
7'
Po levém křídle si to namířil do šestnáctky hostující Babacar, který měl kolem sebe celkem dost prostoru. Jeho přízemní zakončení skončilo u brankáře Lazia.
6'
Směrem dopředu se vydal hostující Lapadula, který narazil hned na prvního protihráče, jenž zasáhl čistým způsobem. Římané se pokouší dostat na druhou stranu hřiště.
5'
Hodně sympatickým způsobem to zkoušel Alberto, který se přes střed hrací plochy vydal až k hranici pokutového území, kde pravačkou pořádně protáhl brankáře.
4'
Žlutou kartu dostává Matteo Mancosu (US Lecce).
4'
Římané si tak vyzkoušeli první rohový kop tohoto zápasu, který nebyl vůbec špatný. Lulić stáčel míč do malého vápna, kde Gabriel musel boxovat balón.
3'
Do pokutového území si dokázal seběhnout domácí Correa, který si nakonec našel prostor k zakončení, jenomže rána levačkou skončila na pozorném brankáři.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hostující hráči, kteří budou hrát zprava doleva.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

S. S. Lazio: Strakoša – Luiz Felipe, Acerbi, Patric – Lazzari, Correa, S. Milinković-Savić, Lucas Leiva, Lulić – Alberto – Immobile.
Náhradníci: Guerrieri, Proto – Anderson, Adekanye, Valon Beriša, F. Caicedo, Cataldi, J. Lukaku, Parolo, Vavro, Bastos, Jony.

US Lecce: Gabriel – Calderoni, Rossettini, Lucioni, Meccariello – Majer, Tachtsidis, Petriccione – Mancosu – Lapadula, Babacar.
Náhradníci: Bleve, Vigorito – Benzar, Dubickas, Dell'Orco, Imbula, La Mantia, Lo Faso, Riccardi, Rispoli, Šachov, Vera.

Rozhodčí: Manganiello – Longo, Manganelli.
US Lecce

Na opačné straně stojí nováček soutěže Lecce, kterému v tuto chvíli patří průběžná šestnáctá pozice. Lecce doposud nasbíralo deset bodů, nicméně náskok před sestupovým pásmem je pouze dvoubodové. Hostující tým tohoto zápasu se tak v případě prohry klidně může propadnout na poslední pozici. Lecce sice v posledních čtyřech ligových zápasech neprohrálo, nicméně stejně tak ani jednou nevyhrálo. Nováček soutěže totiž drží sérii čtyř nerozhodných výsledků v řadě, přičemž v tom posledním uhrál remízu proti Sassuolu, přičemž tento zápas skončil poměrem 2:2.
S. S. Lazio

Fotbalisté Lazia se po jedenácti kolech nacházejí na sympatické čtvrté pozici, přičemž na svém kontě mají jednadvacet bodů, což je zároveň hodně ošemetné. Římský celek totiž ztrácí na třetí tým tabulky pouze jeden bod, nicméně totožný počet bodů mají další dva týmy. Lazio se v posledních týdnech konečně výsledkově zvedlo, výsledkem jsou tři výhry v řadě. Nejprve jsme sledovali vítězství na půdě Fiorentiny poměrem 2:1, načež si Lazio na svém stadionu smlslo proti Turínu, kterému nasázelo čtyři branky. V minulém kole se navíc Laziu podařilo porazit trápící se AC výsledkem 2:1.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská Serie A má na programu zápasy prvního kola, my budeme společně sledovat souboj S. S. Lazio a US Lecce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
15. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Inter Milán 14 12 1 1 31:13 37
2. Juventus 14 11 3 0 25:12 36
3. Lazio 14 9 3 2 33:14 30
4. Cagliari 14 8 4 2 29:17 28
5. AS Řím 14 8 4 2 26:15 28
6. Atalanta 14 7 4 3 34:21 25
7. Neapol 14 5 5 4 23:18 20
8. Parma 14 5 3 6 20:18 18
9. Verona 14 5 3 6 12:14 18
10. Milán 14 5 2 7 13:17 17
11. Torino 14 5 2 7 16:20 17
12. Fiorentina 14 4 4 6 18:21 16
13. Bologna 14 4 4 6 20:23 16
14. Sassuolo 13 4 2 7 24:25 14
15. Lecce 14 3 5 6 18:27 14
16. Udinese 14 4 2 8 9:23 14
17. Sampdoria 14 3 3 8 12:24 12
18. Janov 14 2 4 8 15:28 10
19. Brescia 13 2 1 10 10:26 7
20. Spal 8 2 0 6 6:15 6
Články odjinud