Serie A - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lecce : Neapol - 22. září 2019   15:00

61' Mancosu
1:4
(0:2)
Neapol
28' F. Llorente   • 40' L. Insigne   • 52' Ruiz  (L. Insigne) • 82' F. Llorente
Lecce
Gabriel – Rispoli (70. Benzar), Lucioni, Rossettini, Calderoni – Tabanelli, Tachtsidis (46. Petriccione), Majer – Falco (65. Lapadula), Farias, Mancosu.
Piccinini – Galetto, Baccini
Stadio Comunale Via del Mare (Lecce)
Neapol
Ospina – Malcuit, Nikola Maksimović, Koulibaly, Ghoulam – Elmas (74. Callejón), Ruiz, P. Zieliński, L. Insigne – Milik (73. Lozano), F. Llorente (87. Luperto).

Neapol se tak dostala na třetí flek za vedoucí duo Inter – Juventus. Lecce spadlo na sestupový osmnáctý flek.

Děkujeme za pozornost a zase někdy u Serie A na počtěnou!
Utkání čtvrtého kola Serie A mezi Lecce a Neapolí je u konce. Domácí celek bojoval statečně, ale na favorizovaný celek nestačil. Hosté o svém triumfu rozhodli již v prvním poločase, kdy se prosadili Fernando Llorente a Lorenzo Insigne z penalty. Ve druhé polovině navyšoval vedení Fabián Ruiz. Matteo Mancosu sice z penalty snížil, ale tříbrankové vedení navrátil opět Fernando Llorente.

Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 3:10. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:9.
90+4'
90+4'
Ještě ovšem mohla přijít jedna branka. Jeden z domácích dostal dobrou přihrávku do pokutového území, ale z penaltového puntíku trestuhodně zakončil pouze vedle branky!
90+3'
Nyní už hosté hrají jen v obraně a čekají na uplynutí nastaveného času. Ten se naplní brzy a ukončí čtvrté kolo Serie A.
90+2'
Rohový kop sice nevyšel podle představ, ale nakonec z toho byl přecijen pokus na branku. Piotr Zieliński vybojoval míč a před vápnem zakončoval levačkou, branku ovšem těsně minul.
90+1'
Hirving Lozano ještě jednou ohrozil domácí branku. Mexický fotbalista se na pravé straně vápna dostal ke střele na první tyčku, ale Gabriel pohotovým zákrokem vyráží na roh!
90'
Hraje se poslední minuta základní hrací doby. Fotbalisté Neapole kombinovali ve středu hřiště a následně přišla přihrávka do útoku, Ghoulam ale levačkou střílel jen vedle. Nastavují se čtyři minutky.
89'
Domácí tým se po pravé straně dostával do šestnáctky, ale zakončení nepřišlo. Míč v obraně odkopla Neapol, která si odveze domů další tři body.
88'
Hostující Neapol se hnala do útoku. Faouzi Ghoulam překonal obranu a šel do otevřeného prostoru. Před vápnem posouval míč do běhu spoluhráči, ale ten jeho záměr nepochopil.
87'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Fernando Llorente, přichází Sebastiano Luperto.
85'
Šestá branka utkání visela ve vzduchu! Andrea Tabanelli si ve vápně hrudí zpracoval míč a levačkou zakončoval. Ospina na ránu nedosáhl, ta ale nakonec skončila na brankové konstrukci!
84'
Domácí celek se hned po levé straně nastěhoval do vápna, ale střelecké zakončení skončilo na těle bránícího hráče. Toho rána sice bolela, ale po chvilce se ze hřiště zvedl.
82'
Neapol právě vstřelila branku!
A nakonec je z toho ještě jedna branka a trefa pro FERNANDA LLORENTEHO. Ten stál ve správný čas na správném místě. Gabriel sice střelu z levé strany vyrazil, ale na dorážku u pravé tyčky byl již krátký.
81'
Poslední minutky jsou ovšem hodně unuděné. Neapol kontroluje míč a nechce ho domácímu celku půjčit. Ten se sice snaží, ale směrem do ofenzívy to není žádná sláva.
80'
Až nyní se hosté odhodlali ke střeleckému pokusu. Piotr Zieliński to zkoušel po zemi, ale obranný val před ním mu to nedovolil. Hra ale pokračuje.
79'
Pokračující pomalá kombinace Neapolských v útoku. Tohle je snad nejnudnější část celého utkání, ale dá se to pochopit vzhledem k taktice v posledních minutách.
78'
Po delší době pak zaútočilo Lecce. Fotbalisté v červenožluté kombinaci se dostali k centrovanému míči, ale ten skončil v rukavicích připraveného brankáře.
77'
Neapol teď hraje hodně takticky a přihrává si na útočné polovině, daleko od domácí klece a nechce moc riskovat. Šetří tak čas. K centru se po delší době odhodlal jeden z hráčů, ale nikoho nenašel.
75'
Hosté se snažili na levém křídle, ale míč jim byl odebrán. Ke štěstí Neapole ale kulatý nástroj pro fotbal skončil v autu a hra bude pokračovat vhazováním azurově modrých.
74'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Eljif Elmas, přichází José María Callejón.
74'
Utkání se nám pomalu a jistě dostává do poslední čtvrthodiny. Neapol se snaží být aktivní, ale to jde spíše domácímu celku. Pokračovat se bude po dalším střídání.
73'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Arkadiusz Milik, přichází Hirving Lozano.
72'
Obrana přemožitele Liverpoolu v základní skupině Ligy mistrů je nyní prostupná a Lecce je dosti aktivní. Únik po pravé straně byl zablokován, uvidíme další roh.
71'
Nebezpečná akce od domácích. Ve vápně přišel míč na hlavu jednoho z hráčů, ale tomu se nepovedlo v záklonu trefit branku. Odkopávat tak bude od své klece Ospina.
70'
Střídání v týmu US Lecce: ze hřiště odchází Andrea Rispoli, přichází Romario Benzar.
69'
Standardka se hostům nepovedla a zadní vrátka se otevřela. Domácí šli do otevřené obrany, ale přihrávka do vápna nevyšla. Míč má Ospina a pokračovat bude on.
68'
Po delší době jsme viděli také akci hostující Neapole. Faouzi Ghoulam odcentroval z levé strany do pokutového území, ale žlutočervení míč odehráli na roh.
67'
Domácí se po kombinaci na pravé straně dostali do zakončení, ale Andrea Tabanelli nehlavičkoval ideálně. Jeden ze spoluhráčů se pak zapojil do hry, ale byl předtím v ofsajdu.
66'
Utkání čtvrtého kola nás opravdu nenudí, má všechno a fanoušci si jej užívají. Uvidíme, zda se odhodlanému Lecce ještě povede snížit třeba na rozdíl jedné branky.
65'
Střídání v týmu US Lecce: ze hřiště odchází Filippo Falco, přichází Gianluca Lapadula.
64'
Domácí hráči i fanoušci jsou nyní ve varu. Lecce se snaží tlačit a daří se to. Andrea Tabanelli nyní přihrával před branku, ale po bloku hostující obrany z toho bude roh.
62'
Lecce se hned dostalo po rozehrávce do útoku a ve vápně přebíral jeden z domácích přihrávku. Zpracování ovšem nebylo ideální a došlo ke hře rukou, sudí tedy nadějnou akci přerušil.
61'
Lecce právě vstřelilo branku!
K penaltě se postavil domácí kapitán MATTEO MANCOSU, který předvedl naprosto parádní zakončení a střelou do pravé šibenice vrací domácí celek zpátky do utkání!
61'
Až po nějakých dvou, třech minutách se rozhodčí domluvil a penaltu Lecce potvrdil!
60'
Je ovšem škoda, že takové situace trvají věčnost a fotbalu to spíše škodí než pomáhá. Stále sudí komunikuje a osobně se na video podívat nešel...
59'
Sudí ale ještě komunikuje přes sluchátko s videem. Tak uvidíme, jestli se podruhé v utkání bude muset rozhodnout prostřednictvím VARu.
58'
Penalta pro Lecce! Ospina totiž vyrazil míč na levou stranu, kde se mu pokoušel udělat kličku jeden z hráčů, ale tomu bývalý brankář Arsenalu padl pod nohy a jasně jej fauloval.
57'
Ten sice nic nepřinesl, ale poté přišel faul v posledních minutách aktivního Fabiána Ruize. Ten fauloval a sudí se hodně smiloval, tohle klidně mohlo být na druhou žlutou.
56'
Lecce se ovšem nevzdává a chce svým fanouškům udělat alespoiň jednu gólovou radost. Šance bude nabídnuta nyní, uvidíme totiž rohový kop z levé strany.
55'
Následně byl stejný hráč faulován na pravé straně a hra bude pokračovat standardní situací. Na přímé ohrožení branky to ovšem není, Neapol bude hrát nakrátko.
53'
Fabián Ruiz následně slavil branku opravdu hodně emotivně, až na hranici provokace směrem k domácímu publiku. Sudí Piccinini si toho všiml a udělil mu žlutou kartu.
52'
Domácí nic nevytěžili a inkasují třetí zásah! FABIÁN RUIZ dostal míč do volného prostoru a před vápnem míč zasekl. Poté zakončil k levé tyčce a po krásné ráně se dočkal branky.
51'
Standardní situace byla zahrána na pravéou stranu vápna, kde se dobře do vzduchu vyšplhal Fabio Lucioni. Ten hned zakončoval, ale jeho hlavička nakonec skončila nad brankou.
50'
Na hřišti to nicméně stále dosti vře. Jeden z hostů zahrál před vápnem rukou, čímž přerušil kombinaci domácích. Nyní sudí ale ke kartě nesáhnul, to se samozřejmě nelíbilo ochozům.
50'
Snad první povedená kombinace Lecce na útočné polovině. Andrea Rispoli dostal míč k pravé tyčce, kde situaci ještě vylepšoval. Ke střele ale nakonec nedošlo.
49'
Zblízka pak uviděl žlutou kartu po konci útočné kombinace Andrea Tabanelli. Ten si přidržel jednoho z hostů za dres a pak měl menší námitky, každopádně přísná karta.
48'
Ten byl zahrán na zadní tyčku, kde jeden z hráčů ještě přihrával do ohně na penaltu. Nikdo v modrém ale nakonec nezakončil, a tak se pokračuje hrou domácího Lecce.
47'
Fabián Ruiz se na pravé straně dostal s míčem do vápna a přihrával do šestnáctky. Marco Calderoni ovšem padl do jeho rány a bude z toho rohový kop.
47'
Neapol naskočila do druhého poločasu obrannou hrou a obránce Koulibaly do kombinace završil také nezaměstnaného brankáře Ospinu. Následně ale budou chtít hosté své vedení navýšit.
46'
Střídání v týmu US Lecce: ze hřiště odchází Panagiotis Tachtsidis, přichází Jacopo Petriccione.
46'
Je za námi první poločas utkání, které nám nabídlo dvě branky. Neapol je od začátku aktivní a dočkalo se až kousek před půlhodinou, kdy se se štěstím prosadil Fernando Llorente. Chvilku před poločasem navýšil vedení na 2:0 Lorenzo Insigne, kterému se povedlo brankáře Gabriela překonat z penalty až na druhý pokus.
45+2'
45+2'
Domácí Lecce nicméně místo střeleckého pokusu centrovalo na pravou stranu, kde se žádnému z hráčů nepovedlo hlavičkou dostat míč do branky. První půle končí.
45+1'
Žan Majer se hnal do útoku a těsně před vápnem jej zezadu takovým krosčekem poslal k zemi Eljif Elmas. Ten je již čtvrtým žlutě potrestaným hráčem utkání.
45'
Azurově modrá Neapol zakončuje první poločas kombinační hrou na útočné polovině. Poněkud překvapivě se nastavuje pouhá minuta. Video a následné penalty zabraly nějaký čas.
44'
Domácí obrana si nyní přitížila naprosto zbytečně. Fabián Ruiz povalil jednoho z hráčů, který ovšem upadl spíše takticky. Pokračuje se rozehrávkou domácího celku.
42'
Domácí fanoušci se lehce zlobili, ale sudí podle nových pravidel rozhodl naprosto správně. Pokračuje se tedy na útočné polovině hostujícího mužstva.
40'
LORENZO INSIGNE ukázal velké nervy a míč si na penaltový puntík postavil ještě jednou. Nyní zvolil druhou stranu, kterou brankář opět vystihl. Insigne nicméně brankáře přestřelil a Neapol jde do dvoubrankového vedení!
39'
Žlutou kartu dostává Gabriel (US Lecce).
38'
Lorenzo Insigne kopl penaltu velice špatně a Gabriel jí chytil! Ten šel ovšem z branky dříve, dostává žlutou kartu a penalta se bude opakovat!
37'
Opravdu tomu tak je! Ruka to byla, Panagiotis Tachtsidis dostává žlutou kartu a hostující celek může jít do důležitého dvoubrankového vedení!
36'
Sudí Piccinini se jde nakonec podívat na video, kde bude řešit ruku po centru. Uvidíme, zda poprvé v utkání zapracuje VAR a nabídne nám pokutový kop pro Neapol!
35'
Po menším faulu na pravé straně zahrávala hostující Neapol standardní situaci. Míč se dostal do vápna, kde levačkou zakončoval Llorente. Dokonce to vypadalo na ruku domácích, ale zblokovaná střela nakonec končí na rohu a uvidíme další standardku.
33'
Pozornost domácího brankáře následně pokoušel Artur Milik, který zakončoval před šestnáctkou. Pokus po zemi se k němu sotva došoural, snadný zákrok pro brazilského borce.
32'
Hodně nebezpečný míč propadl z pravé strany po přízemním centru. Na přední tyčce jej ještě hlavičkou prodloužil jeden z hostů, ale na penaltě nikdo nestál. Hráči Lecce tak míč odehráli.
31'
Hosté si šli pro druhou branku, ale nevyřešili to dobře. Lorenzo Insigne šel do vápna, ale místo střely či přihrávky stále postupoval a míč mu byl nakonec odebrán.
30'
Tak jsme se dočkali branky, která by mohla nabídnout otevřenější fotbal především ze strany domácího celku. Lecce se snaží a hraje bojovně, ale hosté přecijen mají větší kvalitu.
28'
Nyní se hostující celek již dočkal a nebylo to z nikterak vypracované akce, Neapol měla docela štěstí. Milik dostal přihrávku do vápna, ale balon přes obranu neprocpal. FERNANDO LLORENTE se dostal k šťastnému odrazu a z první obstřelil brankáře Gabriela.
27'
Před vápnem domácího mužstva došlo k faulu, který provedl Ruiz. Lecce tak bude rozehrávat od své branky, před třetinou duelu je stav stále nerozhodný. Na první branku nadále čekáme.
26'
Neapolští kombinovali před vápnem a nějakým způsobem se pokoušeli dostat do zakončení. Přihrávky ovšem nevyšly a do protiakce může jít domácí Lecce, moc hráčů ale do útoku nejde.
25'
Matteo Mancosu se pokusil za hostující obranu poslat míč po zemi, kde hledal nabíhajícího spoluhráče. K tomu se ale díky zásahu obrany míč nedostal, pokračuje se tedy hrou azurově modrých.
24'
Středem hrací plochy táhl míč jeden z domácích, který následně chtěl předat míč na útočící hráče. Byl ovšem těsně bráněn a přihrávka nebyla ideální, pokračuje se hrou Neapole.
24'
Pokračovalo se rohovým kopem, který byl zakončen hlavičkou a Gabriel opět dobře zakročil. Domácí Lecce se hnalo do protiakce, ale hráč na levém křídle nakonec nic proti obraně nevymyslel.
23'
První zákrok brankáře Gabriela. Lorenzo Insigne na malém prostoru přešlapoval a po kličce zakončoval na první tyčku. Domácí jednička ale balon parádně vyrazila!
22'
Snažení Neapole nevyšlo, a tak se do protiakce vydal Filippo Falco. Na pravé straně ale jeho úprk přerušil jasným faulem Ghoulam, který hned viděl žlutou kartu. S tímto postihem ale nejspíše počítal, se sklopenou hlavou odešel.
20'
Snažení Neapole ani nyní nepřineslo střelu na branku. Nejdříve šel centr na levou stranu pokutového území, poté přišla rána před pokutovým územím. Míč se ale přes obranu nedostal.
19'
Nyní se otevřel prostor před brankou Neapole, což se pokoušel potrestat Matteo Mancosu. S míčem si naběhl před vápno, ale pokus levačkou ani nezasáhl branku Davida Ospiny.
18'
Od levé lajny následně šel do brankoviště centr. Gabriel ovšem neměl sebemenší problémy a míč skončil jen nad jeho klecí. Bude se pokračovat odkopem od branky Lecce.
17'
Až nyní akce neapolského fotbalového klubu vypadala dosti zajímavě. Jeden z hráčů dostal přihrávku do vápna a z brankové čáry centroval na zadní tyčku. Zde se ale nikdo v modrém ke střele nedostal.
16'
V úvodních minutách je ale kombinace hostujícího mužstva celkem bezzubá a Lecce v zadních řadách tolik obtížné práce nemá. Gabriel nyní podržel nakopnutý míč z poloviny hřiště.
15'
Naprosto úžasný první dotyk s míčem obstaral Diego Farias. Ten se na levé straně zbavil svého strážce a před vápnem zakončoval na první tyčku. Jeho pokus se ale do branky Neapole nevešel.
14'
Marco Calderoni si nyní ve středu hřiště počkal na rychlonohého protihráče, kterého následným faulem poslal k zemi. Pokračovat se bude rozehrávkou italského velkoklubu.
13'
Ovace si nyní vysloužil jeden z domácích hráčů, který na vlastní polovině obehrál dvojici hráčů podobným způsobem. Zidanovo kličkou, to se moc nevidí před vlastní brankou a chce to potřebnou dávku sebevědomí.
12'
Eljif Elmas našel parádní přihrávkou do vápna volného Milika. Polský útočník a levé straně vápna zakončoval, ale jeho pokus byl sražen na první rohový kop utkání.
11'
Diego Farias bojoval na levé straně s bránícím hráčem a byl jím přistrčen. Nakonec se ale píská právě proti domácímu celku, což se moc domácímu publiku nelíbí.
10'
Hostům se na útočné polovině nepovedla rozehrávka a do útoku se tak mohlo dostat Lecce. Tomu ale kombinace nevyšla, směrem do útoku to nebylo tak rychlé, ale žlutočervení zůstávají u míče.
9'
Domácí obrana si nyní poradila s napadáním hostujícího mužstva a přišel útok. Lecce z levé strany odcentrovalo do šestnáctky, ale poslední bránící hráč dobře zasáhl.
8'
Neapolští fotbalisté pokračují v nátlakové hře a postupně se pokusí Lecce překonat. Nyní se ve středu hřiště otevřel prostor, ale zakončení před vápnem bylo dosti nepřesné a míč skončil nad brankou.
6'
První střelecký pokus v utkání od hostujícího mužstva. Po centru z levé strany přišla hlavička v pokutovém území, ale nebezpečná situace z toho nevznikla. Llorente mířil hodně mimo, obrana Lecce si jej dobře pohlídala.
5'
Celkem nadějná situace byla nyní hosty pěkně zadrbaná. Jeden z hráčů byl před vápnem na středu hřiště, ale místo zakončení či lepší přihrávky centroval nártem na pravou stranu. Balon skončil v autu.
4'
Další útočná snaha byla ukončena faulem na útočné polovině, několikrát nakopl do nohy jednoho z domácích Eljif Elmas. Makedonský fotbalista je napomínán, hraje Lecce.
3'
Matteo Mancosu dostal centrovaný míč na levé křídlo a před vápnem dosti nadějně bojoval s Koulibalym. Ten nakonec ale obranný souboj zvládl a míč odehrál do bezpečí.
2'
Favorit utkání z Neapole je nadále aktivní na míči a pokouší se vytvořit si nějaký základní tlak. Lecce se zatím jen brání, zkoušet to bude nejspíše jen na protiútoky.
1'
O úvodní výkop se postarali fotbalisté Neapole, kteří dnes nastupují v klasických azurově modrých dresech. Lecce se navléklo do žluté kombinace. První útok byl veden po levé straně, ale zakončen nebyl.
1'

US Lecce: Gabriel – Rispoli, Lucioni, Rossettini, Calderoni – Tabanelli, Tachtsidis, Majer – Falco, Farias, Mancosu.
Náhradníci: Bleve, Vigorito – Babacar, Dumančić, Lapadula, La Mantia, Lo Faso, Šachov, Benzar, Petriccione, Riccardi, Vera.

SSC Neapol: Ospina – Malcuit, Nikola Maksimović, Koulibaly, Ghoulam – Elmas, Ruiz, P. Zieliński, L. Insigne – Milik, F. Llorente.
Náhradníci: Meret, Karnezis – Di Lorenzo, Luperto, Rui, Lozano, Hysaj, Gaetano, D. Mertens, Callejón.

Rozhodčí: Piccinini – Galetto, Baccini.
SSC Neapol
Neapol má za sebou start základní skupiny Ligy mistrů a v úterý porazila v domácím prostředí obhájce trofeje z Liverpoolu 2:0. Oba góly padly v závěru, když nejprve Dries Mertens proměnil nařízenou penaltu a v nastavení pojistil tři body Fernardo Llorente. Pro Španěla to byl zajímavý zápas, protože ještě v červnu v dresu Tottenhamu prohrál finále nejprestižnější klubové soutěže.

Co se týče výsledků v Serii A, tak ze tří odehraných zápasů zaznamenala Neapol dvě výhry a jednu prohru. Nejprve přestřílela Fiorentinu (za kterou střídal Francouz Ribéry) 4:3. Vývoj zápasu hovoří zřejmě za vše – 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3 a poté vsítil kapitán Insigne vítězný gól v 67. minutě.

Následovalo vyhecované střetnutí na hřišti Juventusu. Zásadní roli sehrála skutečnost, že trenér Sarri si při návratu z Chelsea nevybral Neapol, nýbrž právě zmiňované turínské mužstvo, kde nahradil Allegriho. Ani tohle nebylo utkání pro slabé povahy. Juventus vedl 3:0, jenže Neapol srovnala a sahala po cenném bodu. Jenže obránce Koulibaly uklidil přímý kop protivníka výstavním vlastencem do šibenice své branky. V posledním kole si Neapol poradila před svými fanoušky se Sampdorií Janov 2:0 díky dvěma gólům Belgičana Mertense, o kterém již také byla řeč.

Pokud se zaměříme na pohyby v kádru Neapole před letošní sezonou, tak zjistíme, že Neapol dotáhla hostování kolumbijského brankáře Ospiny z Arsenalu a Ospina nakonec přestoupil do Neapole. Klub na něj totiž uplatnil opci na stůl vysázel necelých 100 milionů korun. Ospina dělal po tři roky v Arsenalu náhradníka Petru Čechovi. V barvách londýnského týmu se představil v 70 zápasech. Neapol posílil také Elif Elmas z tureckého Fenerbahce Istanbul. Naopak opačným směrem putoval španělský obránce Raúl Albiol, který po přestupu z Realu Madrid oblékal neapolský dres dlouhých šest sezon. Načež se rozhodl pro změnu a momentálně hraje ve Villarrealu. Kde ke změně vůbec nedošlo, to je post trenéra, kdy na neapolské lavičce nadále sedí Ital Carlo Ancelotti. Ten přijal nabídku Neapole v květnu 2018 a klubu se tehdy upsal na tři sezony.
US Lecce
Lecce je nováčkem tohoto ročníku nejvyšší italské soutěže. Na jaře obsadilo v Serii B druhou pozici a získalo tam právo na přímý postup o patro výše. Domácí jsou dnes pochopitelně outsiderem. Nemají absolutně co ztratit. V Serii A vyhráli jeden ze tří zápasů. Nejprve schytali debakl 0:4 na San Siru proti Interu Milán. Farias navíc viděl v závěru červenou kartu a Lecce dohrávalo o desíti.

Ve druhém kolo došlo na souboj nováčků s Hellasem Verona. Ta se radovala ze zisku tří bodů, o čemž rozhodl přesným zásahem z 81. minuty Pessina. Po dvou kolech tak bylo Lecce jedním účastníkem Serie A, který nepoznal radost ze vstřeleného gólu. To však svěřenci trenéra Liveraniho změnili, když senzačně vyloupili stadion FC Turín. Skóre otevřel Farias, který se vrátil po jednozápasovém trestu za přímé vyloučení z úvodního kola. Kapitán soupeře Belotti sice srovnal ze značky pokutového kopu. Poslední slovo měl Mancosu v 73. minutě.

Lecce čeká rozhodně těžká sezona v italské lize. Před jejím startem přivedlo několik hráčů na hostování. Například útočníka Babacara ze Sassuola či obránce Dell´Orca. Ten je ovšem zraněný a do dnešního zápasu nezasáhne. Zmiňovaný Brazilec Farias přišel z Cagliari. Asi není překvapením, že Lecce nemá na své soupisce úplně známá jména. Zmínit můžeme například italského útočníka Gianlucu Lapadulu, který strávil sezonu 2016/17 v AC Milán a nasázel v osmadvaceti duelech osm gólů. Před přesunem do Lecce působil dva roky v FC Janov.
Delegace
Hlavní rozhodčí = Marco Piccinini
První asistent = Mauro Galetto
Druhý asistent = Giovanni Baccini
Čtvrtý sudí = Niccolo Baroni
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu čtvrtého kola italské Serie A, ve kterém si to od 15:00 rozdají Lecce a Neapol. Začínáme v 15:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62