Parma - Sampdoria | ONLINE | 19.7.2020 17:15 | Serie A 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Serie A - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Parma : Sampdoria - 19. července 2020   17:15

Ukončeno
Parma
19' Gervinho (Brugman) • 42' Bereszyński(vl.) 
2:3
(2:0)
Sampdoria
49' Chabot   • 70' Quagliarella  (Thorsby) • 78' Bonazzoli  (Quagliarella)
Parma
Sestavy:
Sepe – Laurini, Iacoponi (C), Gi. Pezzella, Gagliolo (80. Siligardi) – Hernani (64. Barillà), Brugman, Kurtić (80. Dermaku) – Kulusevski, Gervinho (83. Karamoh), Caprari (64. Inglese).
Náhradníci:
Colombi – Barillà, Dermaku, Inglese, Karamoh, Regini, Siligardi, Sprocati.
Sampdoria
Sestavy:
Audero – Bereszyński, Jošida, Chabot, Murru – Depaoli (46. Maroni), Thorsby, Ekdal, Jankto – G. Ramírez (46. Bonazzoli) – Quagliarella (C) (90+2. Gabbiadini).
Náhradníci:
Seculin – Askildsen, Augello, Bertolacci, Bonazzoli, Colley, Gabbiadini, La Gumina, Léris, Linetty, Maroni, Tonelli.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 6:7. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:11.
Je konec! Sampdoria nakonec zvládla fantastický obrat a vítězí na půdě Parmy 3:2. Domácí udeřili hned z první šance, kdy se prosadil Gervinho! Následně přidala Parma další zásah, ale ten nemohl platit kvůli ofsajdu. Přesto se domácí dočkali v závěru poločasu, když si vlastní branku vsítil Bartosz Bereszyński. Krátce po změně stran ale snížil po rohovém kopu Julian Chabot a hosté rázem ovládli hřiště. Vyrovnání obstaral šťastnou trefou Fabio Quagliarella a o vítězství Sampdorie rozhodl střídající Federico Bonazzoli.
90+6'
Konec zápasu.
90+4'
Emil Audero se zapojil do rozehrávky hostujícího celku a jednoduše nakopl míč na polovinu soupeře. Vypadá to, že Sampdoria už vítězství jen tak nepustí.
90+3'
Parma se po slibné rozehrávce přímého kopu dostala až do pokutového území, jenže nikdo v bílém dresu se tentokrát nedostal do zakončení.
90+2'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Fabio Quagliarella, přichází Manolo Gabbiadini.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Giuseppe Pezzella si naběhl na přihrávku do pokutového území, jenže místo zakončení placírkou ještě dloubl míč do malé vápno, kde kraloval Audero.
89'
Federico Bonazzoli dostal přihrávku na hranici pokutového území, ale tentokrát si netroufl na zakončení a raději roztáhl hru na pravou stranu.
88'
Emil Audero si bez problémů došel pro nepřesnou přihrávku za obranu Sampdorie a s rozehrávkou rozhodně nespěchá.
87'
Yann Karamoh si navedl míč do střelecké pozice v blízkosti pokutového území, ale jeho technický pokus se zakroutil přímo do rukavic brankáře.
86'
Federico Bonazzoli utekl svému strážci po pravé straně hrací plochy, jenže jeho pobídka do velkého vápna skončila v rukavicích Luigiho Sepeho.
85'
Roberto Inglese se chytrou kličkou zbavil soupeře na polovině hřiště, ale jeho následná průniková pobídka byla moc prudká.
84'
Po delší době se Parma dostala až do blízkosti pokutového území, jenže kombinace domácích fotbalistů vyústila v nepřesnou přihrávku za obranu.
83'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Gervinho, přichází Yann Karamoh.
82'
Rozhodčí musel na hrací ploše krotit emoce. Do potyčky se zapojit také autor úvodní branky Gervinho, který musel být uklidněn hodně důrazně.
81'
Parma se usadila na polovině Sampdorie a hledá si cestičku do pokutového území. Domácím se však v kombinaci moc nedaří.
80'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Jasmin Kurtić, přichází Kastriot Dermaku.
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Riccardo Gagliolo, přichází Luca Siligardi.
78'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Sampdoria přidává třetí branku a během druhého poločasu otáčí vývoj dnešního souboje! Na přihrávku za obranu si v pokutovém území naběhl FEDERICO BONAZZOLI a pohotovou střelou poslal Sampdorii do vedení!
77'
Federico Bonazzoli sprintoval za přihrávkou do pokutového území. Hostující fotbalista mohl postupovat do šance, ale nepotykal si se zpracováním.
76'
Sampdoria z rohového kopu branku soupeře ohrozit nedokázala. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde kralovali zadáci v bílém.
75'
Thorsby potáhl míč na hranici pokutového území, odkud tvrdě zakončil pravačkou, ale jeho ránu vyboxoval domácí brankář Sepe na rohový kop.
74'
Až nyní se pokračuje ve hře! Federico Bonazzoli si navedl míč do pokutového území, ale jeho technickou ránu zablokoval obránce v bílém dresu.
72'
Rozhodčí odpískal krátkou přestávku na občerstvení.
70'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Sampdoria se nakonec dočkala vytouženého vyrovnání! Právě FABIO QUAGLIARELLA dostal přihrávku do velkého vápna, přehodil si míč na pravačku a díky teči jednoho z obránců zapadl jeho pokus do sítě!
70'
Jankto vyslal přihrávku na hranici pokutového území, kde byl Fabio Quagliarella, ale Gastón Brugman hostujícího útočníka vytlačil až k pomezní čáře.
69'
Federico Bonazzoli si navedl míč do blízkosti velkého vápna, odkud zakončil pravačkou, jenže jeho přízemní pokus schoval Luigi Sepe do svých rukavic.
68'
Jakub Jankto rozkmital své rychlé nohy po levém křídle, nicméně Simone Iacoponi proti němu rychle vystoupil a špičkou kopačky zakopl míč do autu.
67'
Sampdoria se sice snaží hrát hodně ofenzivně, ale hosté se kvůli nepřesným přihrávkám nemohou dostat do zajímavých šancí.
66'
Gastón Brugman se ujal rozehrávky rohového kopu. Domácí fotbalista zvolil technický pokus kolem zdi, ale jeho ránu zastavila horní tyč!
65'
Federico Bonazzoli sprintoval za nákopem na hranici pokutového území. Domácí obránce Simone Iacoponi jeho pohyb stačil zachytit a odkopl míč do autu.
64'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Hernani, přichází Antonio Barillà.
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Gianluca Caprari, přichází Roberto Inglese.
63'
Gervinho spěchal za přihrávkou na hranici velkého vápna, ale důrazný Bartosz Bereszyński jej vynikající poziční hrou dokázal odstavit od míče.
62'
Parma okamžitě podnikla rychlý výpad po pravém křídle, nicméně přihrávka za obranu Sampdorie byla moc prudká a skončila u obránců.
61'
Federico Bonazzoli se v pokutovém území natáhl po centru z pravé strany, jenže musel zakončovat z ostrého úhlu a jeho rána skončila na boční síti.
60'
Je za námi hodina hry a domácí celek stále drží své těsné vedení. Caprari před malou chvílí fauloval na hranici velkého vápna a nabídl hostům solidní možnost.
59'
Parma uklidňuje hru postupnou rozehrávkou v zadních řadách a rozhodně se nikam nežene. Domácí celek v posledních minutách otupil tlak soupeře.
58'
Bartosz Bereszyński si dal pozor na napadajícího Brugmana a jednoduše před ním napálil míč na polovinu soupeře. Parma ale získali míč na své kopačky.
57'
Simone Iacoponi operoval s míčem na levé straně hrací plochy, nicméně jeho pobídka do velkého vápna skončila u prvního obránce v modrém dresu.
56'
Thorsby si řekl o přihrávku na pravou stranu, odkud odcentroval do pokutového území, nicméně nikdo v modrém dresu si na jeho pobídku nenaběhl.
55'
Fabio Quagliarella si v pokutovém území naběhl na přihrávku z pravé strany a dostal se do zakončení. Rána hostujícího kanonýra však rozvlnila jen boční síť!
54'
Parma uklidňuje rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Domácí celek nevstoupil do druhého poločasu zrovna dobře a snaží se otupit sílící aktivitu soupeře.
53'
Žlutou kartu dostává Albin Ekdal (UC Sampdoria).
53'
Thorsby se hnal z dalším nadýchaným centrem z levé strany, jenže musel hlavičkovat z těžké pozice a trefil jen soupeře, od nějž se míč odrazil na roh.
52'
Gastón Brugman prosvištěl po pravém křídle na polovinu soupeře, kde jej nedovoleným zákrokem zastavil Federico Bonazzoli. Parma bude rozehrávat.
51'
Domácí Parma se po inkasování branky snaží uklidnit obrázek hry. Gastón Brugman však vlétl do souboje hodně agresivně a doslova dojel jednoho ze soupeřů.
49'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Je sníženo! Sampdoria se hned v úvodu druhého poločasu vrací do zápasu. Hosté zahrávali rohový kop, po kterém si na centr naskočil JULIAN CHABOT a tvrdou hlavičkou uklidil míč k tyči!
48'
Vincent Laurini si na pravé straně pohlídal prudkou přihrávku a včasným skluzem odehrál míč mimo hrací plochu. Sampdoria bude vhazovat.
47'
Sampdoria se hned v úvodu druhého poločasu vydala do útoku. Jakub Jankto dostal přihrávku na levou stranu, ale individuálním průnikem se do vápna nedostal.
46'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Gastón Ramírez, přichází Federico Bonazzoli.
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Fabio Depaoli, přichází Gonzalo Maroni.
46'
Začal druhý poločas.
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté domácí Parma. Domácí udeřili hned z první šance, kdy se prosadil Gervinho! Následně přidala Parma další zásah, ale ten nemohl platit kvůli ofsajdu. Přesto se domácí dočkali v závěru poločasu, když si vlastní branku vsítil Bartosz Bereszyński. Do kabin se proto odchází za stavu 2:0.
45+2'
První poločas skončil.
45+2'
Fabio Quagliarella sice dohnal prudkou přihrávku do pokutového území, jenže musel zakončovat z těžké pozice pod ostrým úhlem a vůbec netrefil branku.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Domácí mohli v závěru prvního poločasu přidat i třetí branku! Dejan Kulusevski procpal do pokutového území další přízemní pobídku, na kterou těsně nedosáhl Gervinho!
44'
Aktivní Kulusevski se znovu prosmýkl až do pokutového území a přízemní přihrávkou hledal Gervinha. Druhý jmenovaný se k zakončení nedostal snad o krok.
42'
Parma právě vstřelila branku!
Parma přidává druhou branku, která tentokrát bude platit! Dejan Kulusevski dostal přihrávku na pravé křídlo, prohnal se s míčem u nohy až na malé vápno a vymyslel prudkou přihrávku, kterou si BARTOSZ BERESZYNSKI srazil do vlastní branky!
41'
Luigi Sepe dlouho otálel s uvedením míče do hry, což se nelíbilo hlavnímu rozhodčímu, který mu dal jasným gestem najevo, že přístě to bude s karetním trestem.
40'
Bartosz Bereszyński dostal přihrávku na levou stranu hřiště, odkud míč nakopl za obranu Parmy, jenže sprintující Gastón Ramírez ve skluzu vůbec netrefil branku.
39'
Stopeři Parmy nyní uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v dresu hostující Sampdorie akci domácího mužstva neatakuje.
38'
Parma se rozhodla pro rozehrání rohového kopu do kombinace. Následná průniková přihrávka do velkého vápna měla mířit na Gervinha, před kterým ve skluzu zakročil Jošida.
37'
Simone Iacoponi nádherně odcentroval z pravé strany na malé vápno, kam se drali hned dva fotbalisté v bílém, ale vracející se Bartosz Bereszyński na poslední chvíli odhlavičkoval míč na roh.
36'
Thorsby se s míčem u nohy prodral až na hranici velkého vápna, jenže místo zakončení ještě chtěl roztáhnout hru na pravé křídlo, jenže spoluhráče neoslovil.
35'
Emil Audero se musel zapojit do rozehrávky svého mužstva. Jeho nákop přiletěl na hranici velkého vápna, ale nikdo v modrém se k míči nedostal.
34'
Gervinho procedil další přihrávku do pokutového území, kde se uvolnil Vincent Laurini, jenže jeho technická rána levačkou skončila na hrudi obránce.
33'
Vincent Laurini si dal pozor na rozběhnutého Gastóna Ramíreze a odehrál míč ním odražený míč na polovinu Sampdorie. Tempo hry však trošičku opadlo.
32'
Sampdoria je nadále pod tlakem domácího mužstva a musí se bránit. Gervinho vymyslel oblouček do pokutového území, kde nebyl nikdo v bílém.
31'
Dejan Kulusevski vyslal z pravé strany nadýchaný centr do pokutového území, jenže nikdo v bílém dresu si na jeho pobídku nenaskočil.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velmi zajímavé utkání. Domácí Parmy je v první půli jasně lepší a dostává Sampdorii pod tlak.
29'
Až nyní se znovu pokračuje ve hře. Hostující Sampdoria se pokusila zaútočit vysokým nákopem na hranici velkého vápna, kde zasáhli obránci Parmy.
27'
Rozhodčí okamžitě odpískal krátkou přestávku k občerstvení.
26'
Tak pozor! Druhá branka domácí Parmy nakonec neplatí! VAR totiž odhalil ofsajd!
24'
Vincent Laurini se pustil do souboje s Murruem u rohového praporku. Domácí fotbalista si míč ale nedokázal pokrýt a důrazný soupeř jej odstavil.
23'
Jakub Jankto sprintoval za přihrávkou na pravou stranu, nicméně ve velké rychlosti si nepotykal se zpracováním a míč mu utekl do autu. Parma bude vhazovat.
22'
Jasmin Kurtić si naběhl na přihrávku na levou stranu, odkud odcentroval do pokutového území, jenže na jeho pobídku nikdo v bílém dresu nedosáhl.
21'
Domácí Parma pokračuje i po vstřelení úvodní branky v útočné hře a tlačí se do zakončení. Právě Gervinho tentokrát napálil jenom obránce v modrém.
19'
Parma právě vstřelila branku!
Domácí celek se hned z první šance dnešního souboje dostává do vedení! Po rohovém kopu hosté sice odvrátili míč, ale na následnou přihrávku do vápna si počkal GERVINHO, který si kličkou udělal prostor a dělovkou rozvlnil síť!
19'
Parma zahrávala přímý kop z levé strany. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, odkud jej na rohový kop přizvedl obránce Jošida. Do vápna už míří hlavičkáři.
18'
Gianluca Caprari si na polovině Sampdorie skvěle pokryl míč tělem a dotírající obránce jej zatažením za dres poslal k zemi.
17'
Další pobídku českého záložníka dokázala obrana domácí Parmy odhlavičkovat mimo nebezpečný prostor. Sampdoria se ale začíná zvedat.
16'
Jakub Jankto operoval s míčem u nohy na levé straně, individuálním průnikem se dostal do velkého vápna, ale jeho centr byl moc prudký.
15'
Caprari si na polovině soupeře zpracoval prudkou přihrávku a zkusil své střelecké štěstí z úctyhodné vzdálenosti. Jeho rána ale prolétla kolem branky.
14'
Gastón Ramírez se ujal rozehrávky úvodního rohového kopu svého celku. Nádherný centr se stáčel přímo do branky, ale Luigi Sepe schoval míč do rukavic.
13'
Až nyní se celek z Janova na delší dobu usadil na polovině Parmy a postupnou kombinací uklidňuje hru. Rozehrávku diriguje záložník Thorsby.
12'
Dejan Kulusevski následně vyzkoušel pokořit hostující obranu individuálním průnikem. Podařilo se mu obejít svého strážce, ale další zadák mu míč ukopl.
11'
Exekuce následného rohového kopu se ujal Caprani, který vymyslel prudkou pobídku na malé vápno, jenže Julian Chabot míč odehrál do bezpečí.
10'
Vincent Laurini narýsoval krásnou kolmici za obranu hostujícího celku, jenže Bartosz Bereszyński se stačil rychle vrátit a skluzem odehrál míč do bezpečí.
9'
Parma zahrávala první rohový kop dnešního souboje. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, odkud jej Emil Audero vyboxoval ven z pokutového území.
8'
Hernani si všiml rozběhnutého Gervinha a ihned jej hledal prudkou přihrávkou za obranu soupeře. Zadáci Sampdorie ale odehráli míč na rohový kop.
7'
Jasmin Kurtić vyslal oblouček do pokutového území, nicméně nikdo z domácích fotbalistů jeho pobídku nepochopil a míč končí v rukavicích Emila Audera.
6'
Parma už je znovu zpátky na polovině soupeře a postupnou kombinací si hledá prostor pro zakončení. Gervinho se sice otočil, ale jeho ránu zablokoval obránce.
5'
Až nyní se hostující Sampdoria poprvé v utkání vydala do útoku. Albin Ekdal vyslal průnikovou přihrávku na Jankta, který si nepotykal se zpracováním.
4'
Dejan Kulusevski krásnou kličkou obešel svého strážce a dostal se k odcentrování. Míč nabral opačnou rotaci a doplachtil až do zámezí.
3'
Parma rozjela hned v úvodu dnešního souboje kombinaci plnou krátkých přihrávek na polovině soupeře. Sampdoria se zatím nedostala do útoku.
2'
Gastón Brugman dostal přihrávku na pravou stranu, odkud hledal průnikovou pobídkou rozběhnutého Gervinha, ale jeho přihrávku si obrana pohlídala.
1'
Domácí Parma obstarala výkop do dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale nákop na polovinu soupeře si obrana hravě pohlídala.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Parma Calcio 1913: Sepe – Laurini, Iacoponi (C), Gi. Pezzella, Gagliolo – Hernani, Brugman, Kurtić – Kulusevski, Gervinho, Caprari.
Náhradníci: Colombi – Barillà, Dermaku, Inglese, Karamoh, Regini, Siligardi, Sprocati.

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński, Jošida, Chabot, Murru – Depaoli, Thorsby, Ekdal, Jankto – G. Ramírez – Quagliarella (C).
Náhradníci: Seculin – Askildsen, Augello, Bertolacci, Bonazzoli, Colley, Gabbiadini, La Gumina, Léris, Linetty, Maroni, Tonelli..
Vzájemný zápas

V podzimním utkání se Juraj Kucka postaral o triumf Parmy 1:0.
Parma Calcio 1913

Domácí Parma je na tom o chloupek lépe. Po třiceti třech odehraných zápasech má na svém kontě čtyřicet bodů a zatím drží dvanáctou pozici. Na evropské poháry už to v této sezóně nebude, Parma tak může hrát zcela uvolněně. Na vítězství už navíc čeká šest zápasů. Poslední kolo přišla porážka 1:3 na hřišti AC Milán.
UC Sampdoria

Hostující Sampdoria vybojovala ve třiceti třech zápasech třicet osm bodů a zatím drží čtrnáctou pozici ligové tabulky. Na záchranu má aktuálně k dobru náskok devíti bodů. V posledních kolech se hostům zase začalo dařit. Z pěti posledních zápasů dokázala Sampdoria hned čtyřikrát zvítězit. V posledním kole vyhrála na svém stadionu 3:0 nad Cagliari.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Parmou a Sampdorií. Výkop je stanoven na 17:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:15.
38. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Juventus 38 26 5 7 76:43 83
2. Inter Milán 38 24 10 4 81:36 82
3. Atalanta 38 23 9 6 98:48 78
4. Lazio 38 24 6 8 79:42 78
5. AS Řím 38 21 7 10 77:51 70
6. Milán 38 19 9 10 63:46 66
7. Neapol 38 18 8 12 61:50 62
8. Sassuolo 38 14 9 15 69:63 51
9. Fiorentina 38 12 13 13 51:48 49
10. Parma 38 14 7 17 56:57 49
11. Verona 38 12 13 13 47:51 49
12. Bologna 38 12 11 15 52:65 47
13. Cagliari 38 11 12 15 52:56 45
14. Udinese 38 12 9 17 37:51 45
15. Sampdoria 38 12 6 20 48:65 42
16. Torino 38 11 7 20 46:68 40
17. Janov 38 10 9 19 47:73 39
18. Lecce 38 9 8 21 52:85 35
19. Brescia 38 6 7 25 35:79 25
20. Spal 38 5 5 28 27:77 20
Články odjinud