Sepe – Darmian, Iacoponi, Alves (C), Gagliolo – Barillà, Hernani, Scozzarella (67. Brugman) – Kulusevski (88. Sprocati), Inglese (78. Cornelius), Gervinho.
Consigli – Toljan, Chiricheş, G. M. Ferrari, Müldür – Locatelli (46. Traorè), Obiang, Magnanelli (85. Bourabia) – D. Berardi (C), Boga (67. Defrel), Caputo.
Pegolo – Marlon, Peluso, Romagna, Kiriakopoulos, Tripaldelli, Duncan, Traorè, L. Mazzitelli, Bourabia, Raspadori, Defrel.

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a na shledanou.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 19:9.
Hosté začali druhý poločas aktivněji a nebyli daleko od skórování, avšak žádná z jejich šancí se neujala. Postupně přebírali iniciativu znovu domácí, jenže další jejich gól nebyl uznán a Inglese navíc neproměnil pokutový kop. Když už to vypadalo, že se oba celky rozejdou smírně, přišla poslední akce zápasu, ve které si dal Bourabia vlastní gól, jenž byl v tu chvíli na hřišti asi deset minut. Stal se tak smutným hrdinou večera.
90+7'
90+5'
Parma právě vstřelila branku!
Na tento zápas asi domácí hráči i fans hned tak nezapomenou, v úplném závěru a možná z poslední akce se jim povedlo skórovat, i když tedy za přispěním protihráče. Po rozehrávce standardky se míč dostal do pokutového území, kde jej hlavou tečoval MEHDI BOURABIA tak, že na něj Consigli neměl šanci dosáhnout.
90+4'
Jeden z hostů zahrál rukou a domácí tak mohou rozehrávat na polovině soupeře.
90+3'
Žlutou kartu dostává Simone Iacoponi (Parma Calcio 1913).
90+1'
Cornelius se v útočné snaze skácel k zemi v pokutovém území, ale tohle penalta být rozhodně nemohla.
90+1'
Nastavuje se šest minut.
89'
Žlutou kartu dostává Riccardo Gagliolo (Parma Calcio 1913), jenž hodně tvrdě srazil k zemi Berardiho.
88'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Dejan Kulusevski, přichází Mattia Sprocati.
85'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Magnanelli, přichází Mehdi Bourabia.
84'
Cornelius se dostával do dobré palebné pozice, avšak na travnatém povrchu v klíčové fázi uklouzl a o balón přišel.
82'
Gervinho tentokrát v ofsajdu nestál, avšak byl pomalejší než obránce, takže se do samostatného úniku nedostal.
81'
Asi metrový ofsajd zastavuje domácí hráče v útočné snaze.
80'
Pro centr z dálky si vyběhl Sepe, míč uklidil do rukou a rychle rozehrál.
79'
Domácí se teď provinili faulem a soupeř tak může zkusit ohrozit jejich svatyni.
78'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Roberto Inglese, přichází Andreas Cornelius.
76'
Nakopnutý míč končí u Sepeho, který jej rychle bere do rukou.
74'
Domácím dnes opravdu není přáno dát gól. Inglese zamířil jen lehce na levou stranu, Consigli jeho úmysl vystihl a míč chytil. Tady je třeba pochválit brankáře hostů.
72'
Žlutou kartu dostává Pedro Obiang (US Sassuolo Calcio).
72'
Byl to Obiang, který se provinil, když celkem zbytečně nechal ruku nataženou a i když míč spíš jen otřel o jeho prsty, pravidla jsou jasná. Je tu penalta.
70'
Rozhodčí jde kontrolovat opět video, domácí reklamují hru rukou jednoho z protihráčů v pokutovém území.
69'
Míč zaletěl před bránu, kde jej Consigli vyboxoval do bezpečí.
68'
Je tu čtvrtý roh pro domácí celek.
67'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Matteo Scozzarella, přichází Gastón Brugman.
67'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremie Boga, přichází Grégoire Defrel.
64'
Opravdu neuvěřitelné, co se dnes v Parmě děje. Gervinho podruhé rozvlnil síť za zády Consigliho a podruhé se raduje zbytečně. Tentokrát není gól po poradě s videem uznán pro ofsajd, třebaže pomezní arbitr nechal praporek celou dobu dole.
63'
Tak za tohle Consigli pochvalu od spoluhráčů určitě nedostane, po malé domů odehrál hostující brankář míč pouze do zámezí.
62'
Dnes podruhé se domácí dožadují pokutového kopu, podruhé není jejich přání vyslyšeno.
61'
Berardi hodně nepříjemnou střelou pod břevno prověřil Sepeho pozornost, ten se natáhl a míč vytěsnil nad břevno.
59'
Trochu nudná pasáž hry, domácí si dlouho přihrávají na své polovině a vymýšlí, kudy vést útok.
57'
Ofsajd, správně posouzený a odpískaný, zastavuje domácí útok.
56'
Obiang se snažil přihrát na střed, ale tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Hosté jsou ve druhé půli zatím aktivnější.
55'
Hosté si teď špatně přihráli před pokutovým územím protivníka a míč končí za postranní lajnou.
53'
Boga naběhl za obranu Parmy a střílel na bližší tyč, Sepe se však natáhl a míč včas vyrazil.
52'
Avšak už je zpátky a zapojuje se znovu do hry, u míče je soupeř.
51'
Barilla se těžce zvedá z trávníku a odchází za postranní lajnu.
50'
Hodně špatná přihrávka v podání hráče Sassuola svého adresáta nenašla. Míč končí u Sepeho.
49'
Málem se domácí dostali do brejku dva na jednoho, ale vinou faulu musí míč odevzdat.
48'
Po krátké přihrávané se hosté vydali do útoku a vybojovali rohový kop.
46'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Hamed Traorè.
46'
Domácí jsou zatím sice aktivnější, měli více šancí a dokonce se jim povedlo vstřelit gól, avšak do kabin se odchází za bezbrankového stavu, neboť hlavní arbitr po poradě s videem gól neuznal. Hosté si žádnou velkou možnost nevypracovali a Sepe mnoho práce neměl.
45+5'
45+4'
V závěru první půle vyrazili domácí do přečíslení, ovšem Gervinho místo přihrávky spoluhráči adresoval míč k brankáři Sassuola.
45+3'
Až nyní musel domácí gólman po malé domů odkopnout míč do bezpečí.
45+2'
Nyní se hraje převážně na polovině Parmy, ovšem Sepe žádný problém řešit nemusel.
45+1'
Nastavují se čtyři minuty.
44'
Domácí jsou po neuznané brance jako opaření, hosté cítí šanci a útočí.
41'
Gervinho po pěkné přihrávce od Kulusevskise zamířil po zemi přesně do pravého dolního rohu brány. Gól to byl hezký, leč hlavní arbitr jej po poradě se svým kolegou u videa neuznává. Předcházet mu měl faul na soupeře.
40'
Domácí přenesli hru až ke svému brankáři, který rozehrává odkopem na střed.
38'
Kulusevski se vydal na výlet do pokutového území, tam se dostal, avšak nezakončil, neboť v rozhodujícím momentu mu míč utekl od kopačky. Toho využil Consigli, jenž jej ukryl do bezpečí.
37'
Hosté si teď přihrávají na své polovině a nikam se příliš neženou.
35'
Ani Inglese nebyl moc přesný, jeho zakončení po zemi z pravé strany minulo vzdálenější tyč snad o tři metry.
32'
Gervinho střílel v pokutovém území po zemi příliš slabě, Consigli se včas položil a balón lapil.
32'
Také Consigli musel rychle ven z brány aby míč chytil do náruče dřív, než by se k němu dostal soupeř.
31'
Zblokovaná rána jednoho z hráčů Sassuola nebyla pro Sepeho těžkým oříškem. Domácí brankář si pro míč vyběhl a rychle rozehrál.
30'
Darmian svůj centr až příliš přetáhl a poslal za postranní lajnu, hosté budou vhazovat aut.
27'
Míč končí u Consigliho, jenž rozehrává na pravou stranu.
26'
Obiang se unáhlil se střelou, když mu na pravé straně nabíhali snad tři spoluhráči, navíc tam bylo dost volného prostoru. Hostující fotbalista však volil střelu z dálky a mířil nad bránu. Teď mohou domácí hráči svému soupeři možná i poděkovat.
25'
Hosté drží míč na polovině soupeře, avšak do zakončení se nemohou dostat.
24'
Caputo se dostal do brejku, v zakončení však pálil pouze do bránícího protihráče.
23'
Stejný hráč o chvíli později zkoušel vyslat do šance spoluhráče, ale míč udeřil příliš slabě a poslal jen soupeři.
22'
Kulusevski svůj centr od pravé postranní lajny příliš přetáhl a míč poslal daleko vedle brány. Consigli může v klidu rozehrát.
21'
Zblokovaná rána Ingleseho přináší Parmě rohový kop.
20'
Žlutou kartu dostává Gervinho (Parma Calcio 1913).
20'
Gervinho znovu v akci, tentokrát se snažil vybojovat penaltu, avšak jeho divadlo byl tak zřejmé, že nemůže zůstat bez trestu.
17'
Consigli musel znovu zasáhnout, tentokrát zastavil přihrávku Gervinha z levé strany. Míč nejprve jen vyrazil, ale rychle jej schoval pod rukavice.
16'
Hosté však vyrazili do brejku a málem z toho byla šance, Berardi však svoji střelu z dálky namířil pouze do protihráče.
15'
Domácí se usadili v útoku a vybojovali rohový kop.
12'
Stejný hráč o chvíli později spálil další velkou šanci, když se po chybě Chiricheşe dostal sám před brankáře, avšak Consigli mu dobře zmenšil střelecký úhel a míč vyrazil snad loktem do zámezí.
10'
První velká šance zápasu, Gervinho střílel v pokutovém území z levé strany na vzdálenější tyč, ale Consigli se stačil natáhnout a míč zastavil.
9'
Consigli nejprve míč vyboxoval, následovala střela z dálky, který hostující brankář už raději chytil do rukavic.
7'
Toljan pokazil přihrávku, pak se snažil získat míč zpět, avšak provinil se faulem.
5'
Hra se odehrává převážně u středového kruhu, na první možnost se čeká.
2'
Berardi centroval před soupeřovu bránu, ovšem obrana Sassuola si poradila a míč odvrátila.
1'

Parma Calcio 1913: Sepe – Darmian, Iacoponi, Alves (C), Gagliolo – Barillà, Hernani, Scozzarella – Kulusevski, Inglese, Gervinho.
Náhradníci: Colombi, Alastra – Dermaku, Laurini, Gi. Pezzella, Brugman, Sprocati, Karamoh, Cornelius.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Chiricheş, G. M. Ferrari, Müldür – Locatelli, Obiang, Magnanelli – D. Berardi (C), Boga, Caputo.
Náhradníci: Pegolo – Marlon, Peluso, Romagna, Kiriakopoulos, Tripaldelli, Duncan, Traorè, L. Mazzitelli, Bourabia, Derfel, Raspadori.

Rozhodčí: L. Marinelli – F. Preti, D. Cecconi.

Sassuolo

To hostujícímu celku se dařilo o trochu víc, na kontě má o jednu výhru navíc. Sassuolo má dosud stoprocentní bilanci na svém hřišti, kde porazilo 4:1 Sampdorii a 3:0 Spal, ovšem na bodový zisk z venku jeho fotbalisté čekají. V úvodním duelu prohráli těsně 1:2 v Turínu a poté 2:4 na stadionu AS Řím. Ve čtyřech kláních tak skórovali desetkrát, lepší je už jen Neapol se třinácti zásahy, velmi se daří Domenicu Berardimu, jenž zařídil polovinu branek svého mančaftu a zatím vévodí tabulce střelců ligy.
Parma

Hráčům Parmy úvod do sezóny příliš nevyšel, ze zatím čtyř odehraných klání si odnesli jediné vítězství, když porazili Udinese na jeho hřišti 3:1, na domácí vítězství tak stále čekají. Nutno ale říct, že v prvním klání narazili na Juventus, kterému podlehli těsně 0:1, poté prohráli před svými fanoušky 1:3 s Cagliari a v zatím posledním duelu 0:2 na hřišti Lazia.
Dobrý den, sedmi zápasy pokračuje vložené 5. kolo nejvyšší italské fotbalové ligy. Vyjma jednoho zápasu se všechny duely hrají v 21:00, což je také případ souboje mezi Parmou a Sassuolem, kterému bude věnován tento přenos. Očekává se velmi vyrovnaný duel.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62