Serie A - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : Verona - 8. března 2020   15:00

Sampdoria
77' Quagliarella (Depaoli) • 86' Quagliarella
2:1
(0:1)
Verona
32' Zaccagni  (Lazović)
Sampdoria
Audero – Bereszyński, Jošida, Tonelli, Augello – Depaoli, Vieira (61. Linetty), Ekdal, Jankto – Gabbiadini (61. Bonazzoli), Quagliarella (90. Thorsby).
Paolo Valeri – Alessandro Costanzo, Tarcisio Villa
Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov
Verona
Silvestri – Rrahmani, Günter, Dawidowicz – Adjapong, S. Amrabat (88. Salcedo Mora), Pessina, Lazović – Zaccagni, Di Carmine (80. Pazzini), Verre (72. Badu).
B. Radunović, A. Berardi – Empereur, Kumbulla, Bocchetti, Dimarco, Lucas Felippe, Pazzini, Badu, Salcedo Mora, Stępiński.

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:2. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 14:23.
Hodně bojovný zápas je u konce. Všechny tři body bere domácí celek z Janova, který jednoznačně zlepšil výkon ve druhém poločase, jednou se trefil Fabio Quagliarella, který přidal i druhou branku z penalty. Za hosty se trefil jen v prvním poločase Zaccagni. Sampdoria příště hraje 15.3. na hřišti AS Řím. Hellas si příště zahraje už v pátek doma proti Neapoli.
90+6'
90+5'
Karol Linetty tvrdě zajel zezadu do soupeře, hodně drsný zákrok. Rozhodčí nejprve udělil žlutou kartu, ale po konzultaci s videem ji odvolal.
90+4'
Jankto dostal dlouhý míč až k brance soupeře, snažil se držet čas, ale ušetřil jen přibližně 10 sekund.
90+3'
Hosté kombinují u pravé lajny, ale přes kvalitní obranu soupeře nemají moc možostí.
90+3'
Hosté jsou na míči a hledají síly na závěrečný tlak.
90+2'
Paweł Dawidowicz se hezky proháčkoval do vápna a pálil. Jeho rána skončila dobré dva metry nad brankou.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.
90'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Fabio Quagliarella, přichází Morten Thorsby.
90'
Začíná poslední minuta základní hrací doby a na míči je domácí tým.
89'
K míči se na roh postavil Emmanuel Badu, jenomže jeho centr do vápna našel jen rukavice Audera.
88'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Sufján Amrabat, přichází Eddy Anthony Salcedo Mora.
88'
Roh pro hosty.
87'
U míče hosté, kteří se snaží okamžitě jít dopředu.
86'
Sampdoria právě vstřelila branku!
K míči se postavil FABIO QUAGLIARELLA a poslal míč přímo po pravici hostujícího brankáře přímo k tyčce.
85'
Žlutou kartu dostává Paweł Dawidowicz (Hellas Verona FC).
85'
Je to penalta. Ekdal dostal od soupeře ve vápně loktem a píská se pokutový kop pro domácí celek.
84'
Rozhodčí se jde podívat na monitor, tak uvidíme, jak to bude.
83'
Hra přerušena a ve hře je penalta pro domácí celek.
82'
Domácí kombinují v klidu na polovině hrací plochy.
81'
Chvilka přerušení, protože jsou po vzájemném střetu na hřišti Tommaso Augello a Giampaolo Pazzini.
80'
Míč od praporku centroval do vápna Pessina, ale přesný centr to nebyl, protože skončil v rukavicích Audera.
80'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Samuel Di Carmine, přichází Giampaolo Pazzini.
80'
Rohový kop pro Hellas Verona.
79'
Žlutou kartu dostává Jakub Jankto (UC Sampdoria).
78'
Domácí šli hned po vstřelené brance dopředu, ale nepřesná nahrávka Ekdala jim jejich snahu překazila.
77'
Je vyrovnáno. Jankto získal na středu hřiště míč a poslal ho pro FABIA QUAGLIARELLU, ten si narazil s Fabiem Depaolim. Italský střelec následně dostal míč do vápna a lehce ho jen posunul na zadní tyčku.
77'
Žlutou kartu dostává Emmanuel Badu (Hellas Verona FC).
76'
Fabio Quagliarella měl míč na pravé straně, a tak centroval do vápna. Přesné to ovšem nebylo a trefil jen prvního soupeře v cestě.
75'
Tommaso Augello centroval z levé strany do vápna. Jeho přízemní pokus byl hodně razantní a nikdo ho ve vápně nedokázal zpracovat.
74'
Na pravou stranu letěl míč na hostujícího Zaccagniho, který ale pokračovat nemohl, protože byl v ofsajdu.
73'
Domácí Karol Linetty dostal nahrávku proti noze na vápno a z voleje střílel. Jeho rána skončila půl metr vedle branky.
72'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Valerio Verre, přichází Emmanuel Badu.
72'
Samuel Di Carmine dostal míč do vápna, ale ten mu okamžitě uskočil a přišel o něho.
71'
Hellas po delší době znovu hraje na vlastní polovině hřiště.
70'
Žlutou kartu dostává Lorenzo Tonelli (UC Sampdoria).
69'
Centr z hostující kopačky jen proletěl domácím vápnem, na zadní tyčce celou akci zavíral Amir Rrahmani, který ale míč z dobré pozice netrefil.
68'
Samuel Di Carmine byl při útočném souboji o míč faulován.
67'
Od levého praporku centroval do vápna Jankto. Jeho centr si na přední tyčce našel Deapoli, jeho kvalitní zakončení dokázal parádně vytáhnout vedle Silvestri.
67'
Roh pro domácí tým.
66'
Linettyho centr z pravé strany byl nepřesný a končí nad brankou hostů.
65'
Jankto dostal míč na střed hřiště, potáhl ho a hledal kolmicí Quaqliarellu, český hráč dal do nahrávky hodně málo razance.
64'
Míč podél pravé lajny dostal domácí Linetty, který na něho nedosáhl, což je pro Sampdorii škoda, protože ve vápně bylo pár domácích borců.
63'
Následně se vepředu chtěl dostat k míči Samuel Di Carmine, dopustil se přitom útočného faulu.
62'
Další centr do vápna posílal domácí Fabio Depaoli, ale míč trefil jen soupeře.
61'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Ronaldo Vieira, přichází Karol Linetty.
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Manolo Gabbiadini, přichází Federico Bonazzoli.
61'
Následně v ofsajdu přichycen hostující Lazović.
61'
Dlouhý nákop domácích mířil na Quagliarellu. Míč ale skončil jen v rukavicích hostujícího brankáře.
60'
Následuje útočný faul Verreho.
59'
Po rychlém brejku hostí dostal míč do vápna Samuel Di Carmine a následně upadl na zem. Rozhodčí zatím penaltu nepíská.
58'
Depaoli si chtěl na pravé straně narazit s Ekdalem, jenže druhý jmenovaný poslal nepřesnou nahrávku.
58'
Chvilka uklidnění na obou stranách. Domácí celek kombinuje na své obranné polovině.
57'
Míč do vápna centroval Amrabat. Jeho centr na středu šestnáctky našel jen domácího beka Tonelliho, jenž míč odpravil do bezpečí.
57'
56'
Samuel Di Carmine měl obrovskou šanci, když se před ním objevil osamocený míč na malém vápně. Hostující střelec ho ale poslal jen hodně vysoko nad branku.
55'
Hostující Pessina držel míč zády k brance, vysvobodil ho až hvizd rozhodčího, který signalizoval útočný faul na jeho osobu.
54'
Dlouhý míč na levou lajnu letěl na Jankta, který na tak důrazný balón neměl nárok.
54'
Sufján Amrabat se snažil uvolnit a utéct obraně soupeře po levé straně. To se mu absolutně nepovedlo a o míč zbytečně přišel.
53'
Domácí Augello se uvolnil na levé straně a hned míč cpal do středu vápna. Ve vápně byl jen jeden jeho spoluhráč a toho nenašel.
52'
Zprava centroval do vápna domácí Depaoli. Míč poslal hodně daleko za vápno.
52'
Verre dohrál na středu hřiště soupeře a rozhodčí mu samozřejmě odpískal faul.
51'
Po nahrávce podél lajny měl míč na noze Lazović, ale jen na chvilku, než ho zradil druhý dotek.
51'
Hodně vzdušných soubojů a nepřesností na středu, u míče na chvilku hosté.
50'
Na pravé straně se snažil rozehrávat domácí Bartosz Bereszyński, jenže se mu nikdo nenabídl a musel loptu jen odkopnout.
49'
Míč do vápna centroval z přímého kopu Jankto. Našel ve vápně jednoho ze spoluhráčů, který hlavou mířil k tyčce. Pro míč si dobře doskočil Silvestri.
48'
Přímý kop pro domácí celek.
48'
Žlutou kartu dostává Samuel Di Carmine (Hellas Verona FC).
47'
Křížný míč do vápna dostal Depaoli, nezpracoval si ho, ale pustil si ho. Následně mu míč odskočil do autu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:01.
První poločas je u konce a bohužel to nebyl vůbec hezký a útočný fotbal, který se od italské nejvyšší soutěže očekává. Hodně času měl míč na svých kopačkách hostující celek, který ale jen kombinoval na vlastní polovině nebo na středové čáře a nikam se dopředu nehnal, nejaktivnější host byl jasně na levé straně Lazović, ten i připravil jedinou branku prvního poločasu, když ve 32. minut našel skórujícího Zaccagniho.

Statistiky 1. poločasu

Střely na branku: 2:3
Držení míče: 40%:60%
Rohy: 0:2
Ofsajdy: 0:1
Fauly: 7:7
45'
45'
Faul na Jankta ve středu hřiště. Hrát tedy bude tým v modrém.
44'
Z pravé strany centroval do vápna Bartosz Bereszyński. Míč ale neměl šanci na úspěch, protože ve vápně nikdo v modrém nebyl.
43'
Ekdal středem vápna nahrával na levou stranu pro Jankta, který se ale k míči nedostal.
42'
Domácí Vieira dostal míč do vápna a levačkou střílel, jenže trefil jen připraveného obránce.
41'
Jankto si na levé straně narazil s Augellem, ale nikam dál nepokračoval.
40'
Dosavadní statistika střel na branku: 1:3
39'
Žlutou kartu dostává Ronaldo Vieira (UC Sampdoria).
39'
Fabio Quagliarella dostal míč zády k brance, udržet ho nedokázal.
38'
Sampdoria hraje s míčem okolo poloviny hrací plochy. Hosté jsou zatažení. Nijak zábavná kopaná.
37'
Fabio Quagliarella dostal míč na střed hřiště, pohlídal si ho a hledal Jankta. Ten ale na jeho hodně rychlou nahrávku stačit ani nemohl.
36'
Vstoupili jsme do poslední desetiminutovky prvního poločasu. Nyní je na hřišti vidět klasický scénář prvního poločasu, kdy hostující tým si nahrává na polovině hřiště.
35'
Verre se vysunul také presovat, jenomže jen fauloval domácího obránce.
34'
Lazović vepředu vysunul presink proti rozehrávce soupeře, ale pouze od něho šel míč do autu.
33'
Domácí jsou po inkasované brance trochu aktivnější, hned jsou na míči a tlačí se dopředu.
32'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Skóre otevřeno. Na levé straně se k míči dostal Darko Lazović a nacentroval do vápna. Jeho přetažený centr si našel na zadní tyčce MATTIA ZACCAGNI, jenž ho poslal o brankáře do sítě.
31'
Hellas už stále na míči a nikam dopředu se nehrne-
30'
Na hranici vápna si míč zastavil Sufján Amrabat a střílel. Jeho pokus výborně vytlačil mimo tři tyče Audero.
30'
Amir Rrahmani při kombinaci na půlce chyboval, když přenesení na pravou stranu poslal do autu.
29'
Fabio Quagliarella poslal do vápna na levou stranu míč pro Jankta. Český hráč spadl na zem, ale rozhodčí na penaltový puntík neukázal.
28'
Mattia Zaccagni sice na pravé straně prohodil dva soupeře najednou, ale pak hru zbytečně otočil dozadu a nepostupoval vpřed.
28'
Opět rozehráno na krátko a centr Pessiny. Pro ten si tvrdě došel Audero.
27'
Roh pro Hellas.
27'
Odvetu vykonal na středu hřiště Vieira, který poslal k zemi jednoho z hráčů ve žlutém.
26'
Günter vystoupil z obranné řady a tvrdě poslal k zemi domácího Ekdala, rozhodčí mu kartu zatím neudělil.
25'
Míč dostal dopředu na hranici vápna Fabio Quagliarella, ale zpracování mu uskočilo.
24'
Sampdoria hraje s míčem na polovině hřiště.
23'
Po rohu hostů dostal míč na levé straně Verre a centroval do vápna on. Po jeho centru začal poprask ve vápně, který skončil rukou jednoho z útočníků.
22'
Roh pro hostující celek.
21'
Podél levé lajny dostal míč Lazović, jenomže tento moc rychlý pas byl i na hostujícího hráče dlouhý.
20'
Středem hřiště se dopředu dostal Verre a nabízel míč do vápna. Tam byl přichystaný Di Carmine, ale nahrávku zachytil domácí obránce.
19'
Následoval centr na levou stranu pro Lazoviće, který míč zpracováním poslal do autu.
19'
Hosté opět s míčem na polovině hřiště a nikam se moc neženou.
18'
Právě Jankto se dostal k přímému kopu a centroval do vápna. Míč poslal někam na malé vápno, kde se nejvýš dostal Günter.
18'
Jankto faulován na levé straně hřiště a jeho tým bude hrát z místa přestupku.
17'
Dopředu se rychle dostal Depaoli. Jeho rychlý výpad ale ukončila nepřesnost na hranici vápna.
16'
Hellas na míči a posouvá hru ze strany na stranu, trpělivou kombinací čeká na chybu soupeře.
15'
Ze středu hřiště posílal vysoký míč dopředu Amrabat, ale dal do míče moc velkou razanci a míč končí mimo hřiště.
14'
Následuje útočný faul Quagliarelly.
14'
Centr z levé strany od Lazoviće si sebral do rukavic Audero.
13'
Za vápnem se ke střele odhodlal Fabio Depaoli. Jeho pokus doletěl do rukavic hostujícího brankáře.
12'
Opatrná hra pokračuje, hosté si nahrávají na půlce a atraktivitě zápasu nepomáhají ani prázdné tribuny.
11'
Jankto se nachází na zemi. Má nějaký problém s pravou nohou.
10'
Darko Lazović centroval z levé strany do šestnáctky. Jeho nepřesný pas skončil mimo hřiště.
9'
Hostující Mattia Zaccagni dostal míč do pravé lajny, dal si ho ale moc dopředu a už na hrací ploše na něho nedosáhl.
8'
Hosté hrají na vlastní polovině a nikam se neženou.
7'
Následně i dlouhý míč z hostujících kopaček končí v rukavicích brankáře.
6'
Dlouhý nákop dopředu od Depaoliho hodně nepřesný a míč je u Silvestriho.
5'
Na míči domácí, kteří kombinují u vlastního brankáře.
5'
Z levé strany centroval hostující Lazović. Trefil pouze blokujícího domácího beka.
4'
Janktova nepřesná nahrávka na Gabbiadiniho končí na kopačkách hostů.
4'
Valentin Eysseric se s míčem dostal na brankovou čáru, ale následně mu míč utekl do zámezí.
3'
Albin Ekdal centroval ze středu hřiště dopředu na útočníka, ale přehnal to s razancí a míč poslal až k brankáři.
3'
Jankto dostal míč na levou stranu a z voleje centroval do vápna. Našel však jen hostujícího beka.
2'
Od úvodu je na míči hostující celek, který hraje s míčem okolo poloviny.
1'

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński, Jošida, Tonelli, Augello – Depaoli, Vieira, Ekdal, Jankto – Gabbiadini, Quagliarella.
Náhradníci: Falcone, Seculin – Colley, Chabot, Thorsby, Linetty, Maroni, É. Barreto, Léris, La Gumina, Bonazzoli.

Hellas Verona FC: Silvestri – Rrahmani, Günter, Dawidowicz – Adjapong, S. Amrabat, Pessina, Lazović – Zaccagni, Di Carmine, Eysseric.
Náhradníci: B. Radunović, A. Berardi – Empereur, Kumbulla, Bocchetti, Dimarco, Lucas Felippe, Pazzini, Badu, Salcedo Mora, Stępiński, Verre.

Rozhodčí: Paolo Valeri – Alessandro Costanzo, Tarcisio Villa.
Zápas byl z důvodu ochrany před koronavirem odložen. Nový termín je 13. května.
Zápas na Stadio Comunale Luigi Ferraris začne ve 15.00, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Paolo Valeri, kterému budou na pomezí asistovat Alessandro Costanzo a Tarcisio Villa.
Hellas Verona FC

Hosté jsou na tom lépe, na osmém místě nasbírali 35 bodů a i forma je celkem dobrá, vždyť Hellas v lize bodoval již v devíti zápasech v řadě. Naposledy Verona vyjela na Udinese a odvezla si bod za bezbrankovou remízu. Dnes bude chtít připsat další body a nejlépe hned tři za výhru.

UC Sampdoria

Domácí jsou před tímto kolem na 17. místě s 23 body, což znamená pouze jednobodový náskok na nesestupové pozice. Navíc půjde mužstvo do dnešního duelu s těžkou domácí porážkou v zádech, minulé kolo totiž do Janova přijela Fiorentina a odvezla si body za jasnou výhru 5:1. Jedinou branku domácích dal v úplném závěru Gabbiadini, pouze však korigoval výsledek.

Lazio – Sampdoria 5:1
Sampdoria – Sassuolo 0:0
Sampdoria – Neapol 2:4
Turín – Sampdoria 1:3
Sampdoria – Fiorentina 1:5
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 26. kola mezi týmy UC Sampdoria a Hellas Verona FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62