Serie A - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Spal : Verona - 5. ledna 2020   15:00

0:2
(0:1)
Verona
14' Pazzini  (Lazović) • 85' Stępiński
Spal
Beriša – Tomović, Vicari (77. Felipe), Igor – Cionek, Valoti, Missiroli, Kurtić, Espeto (84. Floccari) – Petagna, Paloschi (56. Di Francesco).
Guida – Paganessi, Di Gioia
Stadio Paolo Mazza, Ferrara
Verona
Silvestri – Rrahmani, Kumbulla, Günter – Faraoni, Veloso, Pessina, Lazović – Verre (90. Dawidowicz), Zaccagni (80. Badu) – Pazzini (73. Stępiński).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Spal dnes nepotvrdil skvělý výsledek z posledního utkání, kdy vyhrál na hřišti Turína. Dnes to bylo od úvodního hvizdu hlavně v moci Verony, která se zde prezentovala velmi dobrým výkonem a tři body si maximálně zaslouží.
90+3'
90+3'
Marco Silvestri (H. Verona) má míč ve své moci a nespěchá s rozehrávkou, příznivci Verony již slaví.
90+2'
Dlouhý nákop v podání domácích nenašel správného adresáta, míč získávají hosté.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Valerio Verre, přichází Paweł Dawidowicz.
88'
Andrea Petagna (Spal) si dokázal zpracovat míč a levačkou vypálit zpoza vápna, branku ale minul.
87'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.
85'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
A hosté druhým gólem možná definitivně rozhodují tento zápas! Střelu z levé strany ještě Etrit Beriša (Spal) dokázal vyrazit, ale na dorážku MARIUSZE STĘPIŃSKIHO, který se zjevil před malým vápnem, nedosáhl a hosté vedou 2:0.
85'
Po delší době sledujeme útočnou akci také hostů.
84'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Espeto, přichází Sergio Floccari.
84'
Po centru z pravé strany hlavičkuje Andrea Petagna (Spal) nad branku.
83'
Etrit Beriša (Spal) chvátá s rozehrávkou od své branky, domácím se čas povážlivě krátí a byť hrají o deseti, mají nyní v posledních minutách převahu.
81'
Spal znovu v útoku, hosté jako by již začali pouze bránit těsný náskok, to by se nemuselo vyplatit.
80'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mattia Zaccagni, přichází Emmanuel Badu.
79'
Od Beriši začíná další kombinace domácích.
78'
Nákopem dopředu překonávají domácí střed hřiště, další nákop již míří do vápna Verony, kde míč sbírá gólman Silvestri.
77'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Francesco Vicari, přichází Felipe.
77'
Espeto (Spal) vypálil zpoza vápna Verony, ale ani on branku netrefuje.
76'
Spal se v posledních minutách přece jenom odhodlal k útočení.
75'
Mattia Valoti (Spal) vypálil z levé strany, jeho přízemní střelu ale Marco Silvestri (H. Verona) chytá.
74'
Hraje se ve středu hřiště, domácí vybojovali míč a útočí.
73'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Giampaolo Pazzini, přichází Mariusz Stępiński.
71'
Další spolehlivý zákrok Beriši, před dotírajícím Pazzinim.
70'
Čeká nás posledních dvacet minut, hosté byli blízko druhému gólu, ale Giampaolo Pazzini opět nepřekonal z pravé strany Berišu, ten vytáhl další parádní zákrok.
69'
Další žlutá útočná vlna se žene na defenzivu Spalu, hosté mají velký tlak, který by rádi zužitkovali ve druhý gól.
68'
Verona měla k dispozici rohový kop z pravé strany, ale hosté branku Spalu ohrozit nedokázali.
66'
Žlutou kartu dostává Mattia Zaccagni (Hellas Verona FC).
66'
Po levé straně se domácí dostali k vápnu soupeře, Simone Missiroli poté i k hlavičce, po centru z levé strany, ale míč končí vysoko nad brankou.
65'
Útočným faulem končí snaha Zaccagniho, na polovině Spalu, domácí získávají míč.
63'
Spal rozehrává od svého vápna, na pravé straně se zdálo být trochu prostoru, ale místo toho jde míč zpět k Berišovi.
62'
Kombinaci Spalu samozřejmě poznamenalo vyloučení Tomoviće, v deseti se domácím hraje těžko, proti velmi dobře hrajícímu soupeři.
61'
Je za námi hodina hry, kdy hosté stále vedou o gól, navíc jsou lepším týmem a jdou si pro tři body.
58'
Odkop od branky Spalu, míč se dostává až na polovinu Verony, kde ho získávají hosté.
57'
Další zajímavá akce Verony, kdy tomu chybělo málo a mohla z toho být minimálně gólová šance.
56'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Alberto Paloschi, přichází Federico Di Francesco.
56'
Hosté rozehráli rohový kop z pravé strany, ale nevytěžili z toho nic víc, než jen střelu z levé strany, kdy míč skončil v boční síti domácí branky.
55'
Zaútočili ale hosté, kdy měl gólovou šanci Giampaolo Pazzini, který uvnitř vápna, z pravé strany, pohotově vypálil, Etrit Beriša (Spal) ale se štěstím vyráží míč nohou na roh.
54'
Od Mattia Zaccagniho (H. Verona) míří míč do autu, domácí vhazují z pravé strany, na polovině Verony.
53'
Verona nyní vyčkává u půlící čáry, domácí se snaží něco vymyslet, ale hrají o deseti, to se těžko soupeř přehrává.
52'
Domácím utíká míč do autu, vhazují hosté, z pravé strany, na vlastní polovině.
51'
Spal je od úvodu druhé půle pod velkým tlakem.
50'
Zajímavá útočná akce hostů, kterou ale Lazović totálně zazdil, když nedokázal přihrát z levé strany, přes jediného obránce soupeře.
48'
Darko Lazović (H. Verona) má pravdu, že by hosté měli mít roh z levé strany, ale sudí je jiného názoru, výkop od branky Spalu.
47'
Ofsajdem končí akce Verony, hosté se hned v úvodu druhé půle ženou do útočení.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
První poločas končí a výrazně spokojenější odchází do šatny hosté. Ti předvedli velmi povedený výkon a po zásluze se i ujali vedení. Spal se dlouho trápil, vrcholem všeho bylo vyloučení Tomoviće a vypadá to zatím zle nedobře, z pohledu domácích.
45+2'
45+1'
Žlutou kartu dostává Espeto (Spal).
45'
Nastavuje se jedna minuta.
44'
Marco Silvestri (H. Verona) vykopává od své branky, ve středovém kruhu fauluje Simone Missiroli (Spal), takže míč zůstává v držení fotbalistů Verony.
43'
Spal s míčem na polovině soupeře, domácí se i v oslabení snaží.
42'
Domácí rozehráli volný kop z pravé strany, míč propadl do malého vápna, kde ho opět jeden z obránců Verony odkopl do bezpečí.
41'
Espeto (Spal) faulován na polovině Verony, domácí budou rozehrávat volný kop z pravé strany, od postranní čáry.
40'
Poslední pětiminutovka první půle, vyloučení Tomoviće by mohlo domácím, kteří prohrávají o gól, zlomit již v první půli vaz.
39'
Pozor, domácí měli roh, který hosté ubránili a vydali se do protiútoku. V tom přišel Nenad Tomović (Spal) se svým likvidačním skluzem na Faraoniho, který měl štěstí, že dokázal nadskočit. Každopádně Tomović dostal rovnou červenou kartu!
39'
Rohový kop rozehráli domácí z pravé strany, centr zamířil do vápna, kde nakonec odkopává míč z malého vápna obránce Verony.
38'
Rohový kop pro Spal, domácí budou moci rozehrát z pravé strany.
37'
Faulů přibývá, domácí se ženou do útočení, ale znovu tomu chybí trochu přesnosti, Jasmin Kurtić neměl šanci dostihnout míč na levé straně.
36'
Vicari odešel za pomoci lékařů za postranní čáru, ale hned se se chce vrátit zpět do zápasu.
35'
Francesco Vicari (Spal) končí na trávníku, po hlavičkovém souboji ve středovém kruhu, s Giampaolo Pazzinim (H. Verona) a musí být ošetřován.
34'
Mezitím se hosté prokombinovali až k vápnu soupeře, kde zkusil Miguel Veloso do vápna najít někoho ze spoluhráčů, ale to se nepovedlo.
33'
Giampaolo Pazzini (H. Verona) naznačuje sudímu, že by měl udělit žlutou kartu jednomu z hráčů Spalu, ale sudí ani neodpískal faul.
32'
Pomalá rozehrávka Spalu, domácí to často zkouší po pravé straně, nejinak je tomu i nyní.
31'
Po autovém vhazování, z pravé strany, u rohového praporku, končí míč v rukavicích domácího gólmana, který rozehrává.
29'
Nebylo to vůbec špatně zahrané, Andrea Petagna se dostal ke střele na malém vápně, po centru z pravé strany, branku ale minul.
28'
Rohový kop pro Spal, tak uvidíme, zda domácí ohrozí branku Verony.
27'
A znovu končí snaha domácích faulem, když se hráči Spalu pokouší vybojovat míč.
26'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na vlastní polovině.
25'
Fotbalisté Spalu se zatím dostávají pouze ke střelám z dálky, stejně tak zakončil další akci domácích Jasmin Kurtić, který branku vysoko přestřelil.
24'
Valerio Verre (H. Verona) pálí zpoza vápna, ale jeho střelu zablokoval jeden z bránících hráčů Spalu.
23'
Každopádně sledujeme kombinaci domácích, kteří se ale opět zastavují jen pár metrů za půlící čárou.
22'
Giampaolo Pazzini (H. Verona) se drží za břicho, po údajném úderu v souboji na polovině Spalu.
21'
Útočným faulem končí akce domácích, Espeto si nepočínal v souboji s Pazzinim v souladu s pravidly.
20'
Úvodní dvacetiminutovka vyšla lépe Veroně, hosté byli a jsou stále lepší, hlavně přesnější v útoku a při kombinaci na polovině soupeře a po zásluze vedou.
19'
Útočné akce Verony jsou hodně nebezpečné, nyní se Giampaolo Pazzini tlačil do malého vápna, kde zasáhl míč, po přihrávce Pessiny, ale poslal ho pouze vysoko nad.
18'
Espeto (Spal) vypálil ze střední vzdálenosti, branku Verony ale přestřelil zhruba o metr.
16'
Spal odpovídá střelou Petagny, která ale míří vedle branky Verony.
14'
Igor (Spal) zaváhal ve vlastním vápně, kde nechal příliš prostoru GIAMPAOLO PAZZINIMU, který, po centru z levé strany, poslal míč hlavou do branky.
13'
Malá domů v podání hostů, Marco Silvestri tak může vykopávat od své branky.
11'
Rozehrávka se zatím Spalu vůbec nedaří, domácí často ztrácejí míče.
10'
Rohový kop již hosté rozehráli, do zakončení se dostal Marco Davide Faraoni (H. Verona), který ale brankáře Berišu nepřekonal.
9'
Rohový kop pro Veronu, hosté rozehrají z levé strany.
8'
V první šanci zápasu hosté, Marco Davide Faraoni vypálil z pravé strany a gólman Spalu jen tak tak vyrazil míč, který končí těsně vedle branky.
7'
Špatnou finální přihrávkou končí akce Verony, která zatím podává velmi dobrý výkon v úvodu zápasu.
6'
Na pravé straně ztrácejí domácí míč a zaútočit mohou hosté.
5'
Ani hosté se z rohového kopu prosadit nedokázali, gólman Spalu nemusel zasahovat.
4'
Také hosté získávají v úvodu zápasu roh, rozehrávat budou z levé strany.
3'
Rohový kop se domácím moc nepovedl, místo toho tu je brejk hostů, který defenziva Spalu jen tak tak zastavila.
2'
Hned v úvodu zápasu vybojovali domácí rohový kop, který budou rozehrávat z levé strany.
1'

Spal: Beriša – Tomović, Vicari, Igor – Cionek, Valoti, Missiroli, Kurtić, Espeto – Petagna, Paloschi.
Náhradníci: Thiam, Letica – Felipe, Salamon, Di Francesco, M. Janković, Valdifiori, Cannistrà, Tunjov, Mastrilli, Floccari, Murgia.

Hellas Verona FC: Silvestri – Rrahmani, Kumbulla, Günter – Faraoni, Veloso, Pessina, Lazović – Verre, Zaccagni – Pazzini.
Náhradníci: A. Berardi, B. Radunović – Henderson, Di Carmine, Bocchetti, Dawidowicz, Danzi, Badu, Adjapong, Stępiński, Wesley, Vitale.

Rozhodčí: Guida – Paganessi, Di Gioia.
Utkáním, které se odehraje na Stadio Paolo Mazza ve Ferraře, provede jako hlavní sudí Marco Guida, kterému budou na čarách asistovat Giacom Paganessi a Vittorio Di Gioia.
HELLAS VERONA
Verona také v posledním soutěžním zápase kalendářního roku 2019 neprohrála, když v domácím duelu zachraňovala alespoň bod s Turínem FC, který vedl již 3:0! Domácí snížil z penalty až v 69. minutě. Sedm minut poté to bylo po gólu Verreho již jen o gól a kýžené vyrovnání zařídil v 84. minutě polský internacionál Mariusz Stępiński. I tak to ale bylo málo, z tohoto duelu chtěla Verona body všechny.
SPAL 2013
SPAL se s rokem 2019 rozloučil výhrou, kdy, po předchozí sérii tří porážek v řadě, vyhrál překvapivě 2:1 na hřišti FC Turín, tedy na hřišti týmu, pohybujícího se buď v horní polovině tabulky, nejhůře v jejím středu. Díky těmto nečekaným třem bodům se tak SPAL odpoutal od poslední příčky, kam poslalo Janov CFC. A chce-li se SPAL pokusit vydrápat z příček, znamenající sestup, měl by v zápase s Veronou brát také plný počet bodů.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 18. kola italské Serie A, v němž SPAL 2013 přivítá na svém stadionu HELLAS VERONU.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62