Serie A - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Janov - 16. července 2020   19:30

Torino
32' Bremer (Verdi) • 76' Lukić (Belotti) • 90' Belotti
3:0
(1:0)
Torino
Sirigu – Lyanco (61. Izzo), N'Koulou, Bremer – De Silvestri, Rincón, Meïté, Ansaldi (67. Aina) – Verdi (67. Lukić) – Zaza, Belotti (C) (90+3. Singo).
Rocchi – Bindoni, Lo Cicero
Olympijský stadion (Turín)
Janov
Perin – Goldaniga, C. Zapata, A. Masiello – Biraschi (C) (75. Ghiglione), Behrami, Schöne (75. Lerager), A. Barreca (59. Criscito) – Falqué (67. Destro) – A. Sanabria (59. Pandev), Pinamonti.

On-line přenos je u konce. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek večera.
Držení míče: 43% : 57%.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 20:18.
Turín tak udělal důležitý krok k záchraně, jeho náskok na první sestupovou příčku vzrostl pět kol před koncem na osm bodů. Janov naopak zůstal v komplikované situaci a o víkendu bude muset v dalším důležitém souboji doma porazit Lecce. Že půjde o ostře sledovaný mač, je bezpochyby jasné, oba zainteresované týmy totiž balancují na hraně sestupu. A to doslova.
Na Olympijském stadionu v Turíně slaví domácí tým, v záchranářském duelu porazil Janov 3:0. Na přesvědčivé výhře Býků se podíleli Bremer, Lukić a Belotti, jenž si svou šestnáctou trefou v sezoně upevnil postavení v TOP 10 tabulky střelců.
90+5'
90+3'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Andrea Belotti, přichází Wilfried Stephane Singo.
90+2'
Domácí už hrají tak, aby ze hřiště odcházeli s čistým štítem. To se jim naposledy povedlo 23. června.
90+1'
Turín oslaví vítězství za 5 minut.
90'
FC Turín právě vstřelil branku!
Je hotovo! ANDREA BELOTTI opět dokazuje, že má formu jako hrom. Turínský snajpr se nadechl k samostatné akci, kterou zakončil střelou do levé šibenice. Prosadil se v sedmém utkání v řadě a celkově už pošestnácté.
88'
Kombinace Lukiče s Belottim dostala domácí tým do zajímavé šance. Druhý jmenovaný hráč pálil z hranice malého čtverce do obětavého Zapaty.
86'
Emoce na hřišti rozvířil faul Simoneho Zazy. Turínský hráč za něj vidí žlutou kartu.
84'
Po dobře kopnutém centru od Lukiće vznikla v pokutovém území trma-vrma. Nepřehlednou situaci janovští obránci nakonec ustáli.
83'
Roh pro domácí.
81'
Hosté tak museli hrát chvíli bez něj, ale po jeho návratu na plac už jsou opět kompletní.
80'
Zbrzdilo je ovšem ošetřování vlastního hráče, kterým je makedonský veterán Pandev (Janov).
78'
Po druhém inkasovaném gólu hosté zvyšují svou aktivitu.
76'
Čtvrt hodiny před koncem dává SAŠA LUKIĆ uklidňující gól! Střídající srbský záložník napřáhl před vápnem k technické střele, která měla za úkol vymést pravou šibenici. To se povedlo i díky tomu, že byla šikovně skryta za obráncem, a zkoprnělý Perin se za ní jen ohlédl.
75'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Lasse Schöne, přichází Lukas Lerager.
75'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Davide Biraschi, přichází Paolo Ghiglione.
75'
Statistika držení míče: 45% : 55%.
73'
A držet ho bude i dál, protože se momentálně hraje v okolí středového kruhu.
71'
Do konce zbývá dvacet minut a Turín stále drží nejtěsnější možný náskok.
69'
Z následného brejku Masiello poslal na levou stranu vápna Destra a ten z ostrého úhlu rozvlnil boční síť! Ale i kdyby míč nasměroval mezi tyče, domácí gólman by ho s největší pravděpodobností měl.
68'
Konečně mohli domácí provést rozehrávku avizované standardky. Centr, který se snášel někam na hranici šestnáctky, obrana spolehlivě odvrátila.
67'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Mattia Destro.
67'
S rozehrávkou zmíněného přímáku se musí ještě počkat, střídat totiž hodlají i hosté.
67'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Saša Lukić.
67'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Cristian Ansaldi, přichází Ola Aina.
66'
Domácí mají k dispozici další přímý kop. Rozehrají ho však až poté, co dostřídají.
64'
Verdiho centr z nařízené standardky hosté odvrátili.
63'
Hru rozkouskovaly fauly, kterých se během chvilky dopustil Zapata. Janovský hráč by si měl dát pozor, aby mu to sudí později nespočítal.
61'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lyanco, přichází Armando Izzo.
61'
O vyrovnání usilující Falqué zkusil štěstí z uctivé vzdálenosti. Naneštěstí pro Janov ho neměl a zamířil mimo.
60'
Statistika držení míče: 49% : 51%.
59'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Goran Pandev.
59'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Antonio Barreca, přichází Domenico Criscito.
58'
Verdi (Turín) opět u míče a tentokrát v roli střelce. Ránu, kterou vyprodukoval před pokutovým územím, obránce Goldaniga zblokoval.
57'
Hosté toho chtěli využít k rychlému brejku, ale ten měl bohužel pro ně jepičí život.
56'
Na jeho provedení si Verdi (Turín) asi nedal moc záležet, protože svůj centr přetáhl.
55'
Z předchozího náporu svých soupeřů se domácí nadobro oklepali a mají výhodu rohového kopu.
53'
Lyanco zapisuje první karetní trest pro Turín. Krajní bek ho inkasoval za faul u postranní čáry.
52'
Až doteď byla turínská defenziva zatažená, osvobodil ji až Bremerův razantní odkop.
50'
Hosté přitlačili na pilu a vyrezultovala z toho střela od Goldanigy. Škoda pro Janov, že nepřesná.
47'
Vypadá to, že hosté si má slova vzali k srdci. Dobře mířenou střelou k tyči donutil brankáře ke skoku Sanabria, z bezprostřední blízkosti pak ještě dorážel Schöne.
46'
Po úvodním dějství je šťastnější Turín. Domácí tým odehrál s Janovem vyrovnanou partii, kterou jediným gólem rozhodl Bremer. Brazilský bek si tak spravil chuť po své předchozí nezdařené šanci.

Hosté zahrozili pouze jednou, a to na začátku hry, kdy Pinamonti protáhl brankáře křižnou střelou. Pokud chtějí Janovští skóre otočit, budou toho po změně stran muset předvést mnohem víc.
Držení míče: 52% : 48%.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 2:2.
Rohy: 5:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:11.
45+3'
45+3'
Před odchodem do kabin musel Janov ještě čelit dvěma rohům. A oba úspěšně ubránil.
45+1'
Úvodní půle je nastavena o 3 minuty.
45'
V obnovené hře vybojoval Turín roh. Na centr z něj naskakujícího Belottiho nenechal odhlavičkovat Biraschi. Domácí hráč se hněvá, protože chtěl penaltu.
43'
Naštěstí nešlo o nic vážného a De Silvestri (Turín) naznačuje, že je schopen v utkání pokračovat.
42'
Ou, De Silvestri (Turín) má nějaké potíže a hra je kvůli jeho zdravotní indispozici přerušena.
41'
Je tady závěr úvodní půle. Belotti (Turín) v něm z úhlu postupoval na Perina, který včasným výběhem znemožnil svému soupeři jakkoliv zakončit.
39'
Schöne (Janov) poslal míč rovnou do chumlu hráčů a kulatá věc z něj vypadla mimo rizikovou zónu.
38'
Janovští se vrátili nazpátek a budou kopat roh.
36'
To se ovšem nepodařilo, domácí své soupeře rychle vytlačili a ti tak budou muset začít od píky.
35'
I po něm se hosté stále snaží co nejdříve vyrovnat. Prostor k tomu mají před pokutovým územím.
33'
Ofsajd a v něm Barreca (Janov).
32'
Mírně favorizovaný tým jde po půlhodině do vedení! Pomohl mu k tomu Verdiho roh, po kterém GLEISON BREMER přehlavičkoval na malém vápně Biraschiho.
30'
Statistika držení míče: 52% : 48%.
28'
Hosté zakládají akci z vlastního území.
27'
S Verdiho zatočeným míčem z přímého volného kopu si Perin (Janov) hravě poradil.
26'
Příliš agresivní byl v souboji o míč Edoardo Goldaniga (Janov) a rozhodčí to dobře viděl.
25'
Turín málem udeřil z rohového kopu! Uvnitř vápna zůstal neobsazený Bremer a jeho hlavička proletěla jen kousek vedle pravé tyče.
24'
Z nařízeného přímáku trefil Verdy (Turín) pouze zeď.
23'
Aby zastavil brejk tři na tři, musel Andrea Masiello (Janov) zatáhnout za záchrannou brzdu. Výsledkem tohoto počínání je taxativní žlutá karta.
21'
Rohový kop hosté přeci jen vybojovali, a to ze svého dalšího tažení. Barreca při něm posadil míč na hlavu Zapaty, jenž mířil přímo do náruče gólmana.
19'
Přestože se Janovští ještě snažili vyreklamovat roh, sudí dal za pravdu domácím a nařídil odkop od brány.
18'
Hosté pak rozběhli akci, během níž vyslali dva střelecké pokusy. Barreca a po něm ani Pinamonti obranný turínský val prostřelit nedokázali.
16'
Překvapit gólmana střelou z dálky chtěl Verdi (Turín), neměl ale dostatečně seřízena mířidla.
15'
Statistika držení míče: 50% : 50%.
13'
Hned z další akce Janov vybojoval roh. Schöne z něj našel Zapatu, který přehlavičkoval břevno.
12'
Na opačné straně zkoušel zahrozit Falqué (Janov). Rána ze střední vzdálenosti mu však nesedla.
10'
Tam se míče zmocnil Verdi (Turín) a následně se ho snažil prostrčit do vápna za záda obránců. Ačkoliv byl jeho záměr jakkoliv dobrý, tak nevyšel.
8'
Poté se hra přesunula doprostřed hřiště.
7'
To jeho protějšek Sirigu měl o poznání více práce! Domácí gólman musel jít k zemi, aby vyrazil Pinamontiho nebezpečnou ránu křížem.
5'
Následovala standardka, kterou po centru zakončoval Bremer (Turín). Svůj pokus hlavou poslal do středu brány, takže si Perin připsal jednoduchý zákrok.
4'
Zaútočit tak mohli zase domácí. Jejich akci zastavil opět nedovoleným způsobem Goldaniga.
3'
Po prvním útoku je tady i první faul. Poblíž středového kruhu ho spáchal Schöne (Janov).
1'
Domácí tým na nic nečekal a nakopl balon směrem dopředu, přetažený centr skončil v zámezí.
1'
Úvodního výkopu se ujal Turín.
1'
Základní jedenáctky už jsou připraveny. Zápas na Olympijském stadionu v Turíně tak může začít.

Turín FC: Sirigu – Lyanco, N'Koulou, Bremer – De Silvestri, Rincón, Meïté, Ansaldi – Verdi – Zaza, Belotti.
Náhradníci: Ujkani, Rosati – Edera, Lukić, Berenguer, Singo, Aina, Ghazoini, Adopo, Millico, Izzo, Greco.

Janov CFC: Perin – Goldaniga, C. Zapata, A. Masiello – Biraschi, Behrami, Schöne, A. Barreca – Falqué – A. Sanabria, Pinamonti.
Náhradníci: Marchetti, Ichazo – P. Ankersen, Rovella, Pandev, Ghiglione, Lerager, Destro, Soumaoro, Criscito, Jagiełło, Favilli.

Rozhodčí: Rocchi – Bindoni, Lo Cicero.
Hráči obou celků už zahájili rozcvičku. Kteří? Na to se podívejte do našich sestav!
Vážení sportovní přátelé, dovolte mi vás ještě jednou přivítat u sledování textového on-line přenosu z utkání 33. kola Serie A mezi Turínem a Janovem.

ČK: 90+5. Edera (Turín).
Janov to tak nebude mít vůbec jednoduché. Už jen proto, že na Olympijském stadionu v Turíně porazil tamní celek naposledy před jedenácti lety. A právě tato sezona je v Janově označována za památnou, protože v ní klub naposledy vybojoval účast v pohárové Evropě. Od té doby Janovští v italské lize paběrkují a ani letošek není výjimkou. Všichni v týmu ale pevně věří, že se jim nejvyšší soutěž podaří zachránit.
Turín je považován za mírného favorita. Už jen proto, že zápas odehraje na svém stadionu. Dalším plusem je pro něj v tomto kole nedostižitelný náskok čtyř bodů na svého dnešního soupeře. To znamená, že Býci za sebou klidně můžou zavřít vrátka a bezpečně hrát na remízu. Nic takového se však nečeká. Turínští totiž zvítězili v posledních pěti vzájemných střetnutích (napříč všemi soutěžemi) a úspěšnou sérii hodlají prodloužit.
Serie A zažije souboj na ostří nože! Utkají se v něm tabulkoví sousedé Turín a Janov – týmy, které se tak tak drží nad sestupovou hladinou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62