Serie A - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : AC Milán - 26. září 2019   21:00

Torino
72' Belotti (Rincón) • 76' Belotti (Zaza)
2:1
(0:1)
AC Milán
19' K. Piątek
Torino
Sirigu – Izzo, Lyanco (57. Ansaldi), Bremer – De Silvestri, Baselli, Rincón, Aina (83. Djidji) – Belotti (C), Verdi (66. Berenguer), Zaza.
Guida – Carbone, Peretti
Stadio Olimpico Grande Turín
AC Milán
G. Donnarumma – Calabria, Musacchio, A. Romagnoli (C), Hernández – Kessié, Binnásir (79. Rebić), Çalhanoğlu – Suso – K. Piątek, Leao (66. Bonaventura).

S konstatováním, že Andrea Belotti otočil utkání proti neoblíbenému AC, se s vámi loučím a přeji vám příjemnou dobrou noc.
Právě skončila další reklama na italský fotbal, protože dnešní hra musela diváky rozhodně bavit. V prvním poločase šlo AC do vedení, když se z pokutového kopu prosadil Krzysztof Piątek. Jenže ve druhé části si vzal slovo Andrea Belotti, jenž otočil stav zápasu na stranu Turína. Oba celky si vypracovaly řadu další velkých šancí, jenže nemířili přesně nebo zářili brankáři. Pokud by dnešní střetnutí skončilo třeba 6:6, nemohl by se nikdo divit. Opravdu dnešní přenos byl zážitkem a musím přiznat, že se psal úplně skvěle.
90+5'
90+5'
Tři domácí hráči běželi na posledního obránce AC. Situaci skvěle roztáhl Simone Zaza, který se řítil sám na brankáře, ale ve vyložené příležitosti podklouzl. Hra se znovu otočila před druhou z branek, kde se k hlavičce z malého vápna dostal Krzysztof Piątek, jenž napálil jen brankáře. To byl závěr zápasu z říše snů.
90+3'
Tak to je nepochopitelné, co AC Milán zahodilo za tutovku! Franck Kessié si zpracoval míč a dostal se až na roh malého vápna, kde kolem něj ve skluzu proletěl Koffi Djidji. Hostující záložník se brankáře mohl zeptat kam to chce, ale nepochopitelně přestřelil volnou část brány.
90+2'
Andrea Belotti se vrátil do pozice, kde měl zabránit centru, což se mu ale nepovedlo. Na centr z pravé strany si na první tyči nabíhal Krzysztof Piątek, jenž vybojoval pouze další roh.
90+1'
Již podruhé během dneška přistupuje k postranní čáře s tabulkou čtvrtý rozhodčí, který signalizuje, že se bude hrát ještě pět minut.
90'
Hraje se poslední minuta základní hrací doby. U balonu jsou Milánští, kteří kombinovali na útočné polovině, ale po přihrávce z pravé strany vybojovali rohový kop. Následný centr zamířil na zadní tyč, kde vládli domácí obránci.
88'
Ještě jednu žlutou kartu rozdal hlavní rozhodčí a viděl ji Mateo Musacchio (AC Milán). Hostující zadák dostoupil soupeře, kterého nekompromisně poslal na zelený pažit.
87'
Už jsem myslel, že Andrea Belotti poběží k rohovému praporku, kde bude šetřit cenné vteřiny. Jenže domácí kapitán vnikl do šestnáctky, kde se obtočil kolem svého strážce, ovšem pokus na zadní tyč už byl hodně nepřesný.
85'
Polský útočník Krzysztof Piątek se vydal znovu do náběhu směrem do šestnáctky, kam také mířil další dlouhý pas. Ovšem hostující hráč byl trochu jinde než kam mířil balon. AC to bude muset zkusit znovu.
84'
Hostující mužstvo kombinovalo za pokutovým územím až se pokusilo o oblouček za obranu. Jenže celou situaci nepřečetl ani Suso ani Krzysztof Piątek, a tak míč skončil v brankářových rukavicích.
83'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ola Aina, přichází Koffi Djidji.
82'
Hráči v bílých dresech jsou sice na útočné polovině, jenže složitě budou hledat recept na domácí obranu, která zalezla hodně hluboko. Fanoušci na tribuně se baví, protože jejich hráči otočili stav zápasu na svou stranu.
80'
Jdeme do koncovky zápasu a rázem milánskému mužstvu už moc času na vyrovnání nezbývá. Navíc jdou do akce domácí, kteří budou vhazovat na útočné polovině.
79'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ismaël Binnásir, přichází Ante Rebić.
77'
Gianluigi Donnarumma (AC Milán) se dalším potrestaným hráčem! Hostující brankář si nejprve zakryl ústa rukavicí a mluvil směrem na rozhodčího. Následně ještě vztekle hodil míčem o zem, a tak i on vidí žlutou kartu.
76'
FC Turín právě vstřelil branku!
Domácí mužstvo otáčí stav zápasu na svou stranu! Turínští se znovu vydali do protiakci, kterou táhl ANDREA BELOTTI, jenž přihrál na Simonea Zazaa, jehož pokus vyrazil Gianluigi Donnarumma. K míči se ale vrátil domácí kapitán, jenž nezakončil a jen si hodil míč do vzduchu. Následně jako pokus nůžkami už rozvlnil síť.
72'
Tak pozor! Vyloučeným nebyl funkcionář, nýbrž náhradní brankář Pepe Reina (AC Milán), který si asi neodpustil pár pikantních slov na adresu rozhodčích.
72'
No, tak o tomto gólu se bude asi hodně dlouho mluvit, protože hlavní rozhodčí nechal být faul na hráče AC! Hra se tak otočila na druhou stranu, kde se nalevo nacházel ANDREA BELOTTI, který se odhodlal jít na střed a tvrdou střelou překonal hostujícího brankáře. Hlavní rozhodčí pak udělil jednomu z funkcionářů AC červenou kartu.
71'
Těžko říct, zda Álex Berenguer zakončoval nebo centroval. Jenže aˇtak ři onak, míč zamířil jen mimo hrací plochu. Gianluigi Donnarumma se rozehráním míče rozhodně pospíchat nebude.
70'
Turínští se hnali do další akce, kterou AC zastavilo za cenu faulu. Místo střely z přímého kopu přišla přihrávka do strany, odkud zase zamířil centr na zadní tyč. Jenže bílá obranná hráz si znovu poradila.
68'
Aktuální pohled na zelený pažit by hostujícímu celku asi vyhovoval. Milánští totiž dlouho kombinovali na útočné polovině až se ke střele odhodlal Giacomo Bonaventura, jehož pokus zamířil jen vysoko nad břevno.
67'
Na levé straně dostal hodně prostoru Álex Berenguer, který se pokusil o přechození brankáře, jenž byl více z branky. Ovšem jeho snažení skončilo jen vedle pravé tyče. Gianluigi Donnarumma rychle vystartoval proti spoluhráčům, kteří nepochopitelně chybovali.
66'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Rafael Leao, přichází Giacomo Bonaventura.
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Álex Berenguer.
65'
Theo Hernández se aktuálně zachoval jako sobec, protože kdyby přihrál, mohlo jít AC do dvoubrankového vedení. Rafael Leao přihrál na levou stranu na již zmíněného hráče, který se odhodlal ke střele do boční sítě.
62'
Theo Hernández (AC Milán) byl v souboji s Danielem Baselliem, když do toho přiletěl ještě Armando Izzo. Hostujícímu hráči byla za nebezpečnou hru udělena žlutá karta.
61'
Na tribunách to jen zahučelo, když míč z pravé strany brankáři propadl a zůstal ležet v malém vápně. K zakončení se dral Simone Zaza, jenže předním zasáhl jeden z obránců.
60'
Hráči v bílých dresech se znovu přesunuli na útočnou polovinu, kde ale přihrávkou zpátky celou situaci pokazila. Milánští tak museli rychle spěchat směrem dozadu.
59'
Za pokutovým územím dostal míč proti noze Daniele Baselli, jenž neotálel a ihned vystřelil. Jeho zakončení z jedné ale letělo jen hodně vysoko nad branku milánského celku.
57'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lyanco, přichází Cristian Ansaldi.
56'
Krzysztof Piątek zachytil přihrávku Turína zpátky a roztáhl hru do strany, kde se nacházel Franck Kessié. Ten pak znovu našel polského útočníka, jemuž se prostrčení mezi obránci už nevyvedlo.
55'
A další zakončení domácího celku! Po kombinaci za šestnáctkou přišlo zakončení ze středu hrací plochy, ovšem pokus placírkou byl hodně nepřesný.
54'
Ve druhém poločase se hra přelévá ze strany na stranu a oba týmy měly příležitost skórovat. Nejprve se přihrávkou po zemi prezentoval Ola Aina, ovšem Andrea Belotti míč přeběhl. Na druhé straně byl zase v ideální pozici Krzysztof Piątek, jehož pokus po zemi zamířil jen těsně vedle pravé tyče.
52'
Jenže po zisku míče se do akce vydalo AC. Na levé straně výborně pracoval Rafael Leao, jehož první centr byl zastaven a druhý už prošel na spoluhráče. Ovšem Hakan Çalhanoğlu byl zády k brance, a tak jeho hlavička mířila nad branku.
51'
Po rozehrání rohového kopu se Turín k dalšímu zakončení nedostal. Ovšem po chvilce se vrátil k balonu a snažil se kombinovat u středového kruhu.
50'
Hra se opět rychle přesunula před branku AC, kde se ke střele odhodlal Ola Aina- Domácí hráč vnikl do levé části šestnáctky a vyslal pumelici, kterou brankář vyrazil na rohový kop.
49'
Na druhé straně si doprava seběhl Krzysztof Piątek, který si to ale hned namířil do šestnáctky. Polský reprezentant se pokusil o přihrávku do druhé vlny, jenže nechal vyniknou bránícího soupeře.
48'
Těžko říct, co Andrea Belotti zamýšlel, ovšem předvedl oblouček, pro který si vyběhl Gianluigi Donnarumma. Nutno říct, že Turín rozehrával přímý kop.
47'
Suso byl zády k brance, přesto na něj mířil balon. Hostující záložník chtěl nahrát spoluhráči, ale vyslal domácí tým do přečíslení. Jenže ani Turín obranu soupeře nepřekonal.
46'
Úvodní minutu druhého poločasu začínáme za pískotu, který se následně změnil ve fandění. Turínští se chopili balonu a pokusili o přihrávku dopředu, kterou zastavilo AC.
46'
Po velmi atraktivním prvním poločasu jdou Milánští do kabin spokojenější, jelikož se z pokutového kopu prosadil Krzysztof Piątek. Oba celky si vypracovaly řadu šancí, ovšem k vidění byla pouze jedna branka. Do nějaké třicáté minuty bylo AC aktivnější, jenže následně se obraz hry zcela změnil a v nastavení mohl vyrovnat Andrea Belotti, jenž přestřelil prázdnou branku. Uvidíme, co nám hráči předvedou ve druhé pětačtyřicetiminutovce. Doufejme, že budou pokračovat v již nastaveném trendu.
45+3'
45+3'
Mohlo být vyrovnáno, jelikož Gianluigi Donnarumma nesmyslně vystartoval z branky. U dlouhého pasu byl dříve Andrea Belotti, který si míč zpracoval, ovšem následně z velkého vápna překopl opuštěnou branku AC!
45+3'
Na vlastní polovině získal míč Rafael Leao, který upaloval dopředu, kde našel polského reprezentanta. Krzysztof Piątek si zleva naběhl na střed, ale pokus se mu vůbec nevyvedl.
45+2'
Další centr domácího celku mířil před branku, kde došlo k souboji mezi brankářem a útočníkem. Gianluigi Donnarumma skvěle vystartoval z brankové čáry a míč vyboxoval do strany.
45+1'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukazuje, že se budou hráč tři minuty navíc.
45'
Za dalším centrem se rozeběhl Simone Zaza, ovšem balon z levé strany zamířil do rukavic hostujícího brankáře. Vypadá to, že Milánští půjdou do kabiny zatím spokojenější.
44'
Úvodní pětačtyřicetiminutovka se blíží svému konci a aktuálně se hraje na polovině milánského celku. Ovšem centr z pravé strany byl přetažený na druhou stranu, poté AC odehrálo balon za postranní čáru.
42'
Centr od rohového praporku mířil mezi malé vápno a penaltový puntík. V nebezpečném prostoru se nejvýše vyšrouboval Ismaël Binnásir, jehož hlavička proletěla kolem pravé tyče. Hostující hráč se okamžitě chytil za hlavu, na znamení zmaru.
41'
Na druhé straně se do šestnáctky hnal Franck Kessié, před nímž zasáhl obránce. Po souboji obou hráčů se bude rozehrávat rohový kop v podání AC.
40'
Domácí fanoušci si žádají pokutový kop také na druhé straně. Jenže ruka bránícího hráče byla nastřelená a navíc v přirozené pozici. Hlavní rozhodčí také okamžitě ukazoval, aby se pokračovalo ve hře.
39'
Hráči ve vínových dresech se odhodlali k centru z levé strany. Míč ve vzduchu zaplaval, a tak měl plné ruce práce Gianluigi Donnarumma. Hostující brankář byl navíc atakován, ale Simone Zaza prý nefauloval.
37'
Po přenesení hry se z velké dálky do balonu opřel Suso, jehož pokus letěl vysoko nad branku. Turínští tak budou rozehrávat od brány, ale až se na nohy postaví Rafael Leao.
36'
Milánští hrají opravdu skvěle, jejich další pas do šestnáctky mířil do malého vápna, kam si nabíhal Krzysztof Piątek. Jenže před polským útočníkem ještě zasáhl obránce na první tyči, jenž míč přizvedl do vzduchu.
35'
Hráči v bílých dresech dál kombinovali na pravé straně a znovu se pokusili o přihrávku do pokutového území. Domácí obrana byla znovu pozorná a míč odvrátila za postranní čáru.
34'
Milánští se po kombinaci mezi obránci pokusili o pas po pravé straně. Jenže míč byl soupeřem tečován za postranní čáru, a tak bude AC alespoň vhazovat.
33'
Andrea Belotti (Turín) přispěchal pozdě do souboje, v němž dohrál Matea Musacchia. Hostující hráč dostal pořádně naloženo, a tak je tu další žlutý trest.
32'
Po dlouhé době se hra trochu uklidňuje, jelikož AC zalezlo do hlubokého bloku. Turínští se pokusili o průnik do šestnáctky, jenže akce středem hrací plochy byla zastavena.
31'
Také Simone Zaza (Turín) uviděl z ruky rozhodčího žlutou kartu! Domácí hráč šel zezadu do skluzu a trefil nohu soupeře, sudí neměl jinou možnost než trestat.
29'
Alessio Romagnoli vystoupil až na polovinu soupeře proti protihráči a dopustil se faulu. Hostující kapitán sice ukazuje, že ne – jenže hlavní rozhodčí je jiného názoru.
28'
Sledujeme atraktivní podívanou! Andrea Belotti se pokusil o průnik po pravé straně, jenže Theo Hernández vytáhl parádní obranný zákrok a skluzem akci zastavil.
27'
Po dalším faulu rozehrávali Turínští přímý kop, z něhož mířil míč na zadní tyč, kde byl ale přizvednut na roh. Domácí už rozehráli i tuto akci, ale museli po ní rychle spěchat zpátky, aby jim AC neuniklo do brejku.
25'
Hostující mužstvo se dočkalo rozehrání rohového kopu, který byl obranou odvrácen jen do zadní části šestnáctky. V této pozici se nacházel pouze Rafael Leao, jehož halfvolej zamířil pouze vysoko nad bránu.
24'
AC po vstřelené brance ožilo, dalším pokusem z velké dálky se prezentoval Hakan Çalhanoğlu. Jeho pokus mířil spíše na levou stranu branky, ovšem Salvatore Sirigu míč vyboxoval.
22'
Aktuálně předvedl perfektní zákrok Salvatore Sirigu, který se stal hrdinou okamžiku. Přihrávku do vápna mohl zachytit Daniele Baselli, od něhož šel míč do vzduchu. K hlavičce se dostal Rafael Leao, jehož pokus do protipohybu zneškodnil brankář.
21'
Žlutou kartu dostává Ismaël Binnásir (AC Milán), který zastavil nebezpečně se rozvíjející útok domácího mužstva.
21'
Následně se střelou zpoza pokutového území prezentoval Franck Kessié, jehož pokus proletěl vedle pravé tyče. Domácí brankář by v prostoru u tyče asi byl včas.
20'
No a mohlo to být už o dva góly! Přihrávka z levé strany projela celou šestnáctkou, ovšem ani jeden z hráčů v bílém se k zakončení neodhodlal.
19'
AC Milán právě vstřelil branku!
Po přezkoumání celé situace se penalta opravdu rozehrávala. Postavil se k ní KRZYSZTOF PIĄTEK, který zamířil přesně do levého spodního rohu branky, kam také mířil Salvatore Sirigu, jenž na balon nedosáhl.
17'
Pokutový kop pro AC Milán! Rafael Leao nabíhal do šestnáctky, kde jej k zemi stáhl Lorenzo De Silvestri. Hlavní sudí ihned ukázal na penaltový puntík, ale celou situaci ještě řeší s kolegou u videa.
16'
Registrujeme další centr z pravé strany, který mířil někam k zadní tyči, kam si nabíhal Rafael Leao. Ovšem před hostujícím hráčem se obraně podařilo odklidit balon.
14'
Milánští se dvakrát pokusili o dlouhé nákopy, ovšem do další akce se nedostali. Druhou situaci řešil Krzysztof Piątek sklepnutím pod sebe, jenže Suso neudržel koordinaci pohybu.
13'
Turínští se na levé straně prokombinovali až k centru, který se ale hostující obraně podařil odvrátit. Jenže hráči ve vínových dresech se k míči opět vrátili a byli na tahu.
12'
Gianluigi Donnarumma musel rychle reagovat a hodit si balon na pravou nohu, jelikož jej napadal soupeř. Hostující brankář dostal přihrávku do špatné pozice, ovšem celou situaci zvládl.
11'
Domácí se hnali do další akce, za dlouhým pasem mířil Simone Verdi, jenž si pomohl držením. Faulující hráč s hlavním sudím diskutuje, na což přichází důrazná domluva.
9'
K rozehrání přímého kopu se postavil Hakan Çalhanoğlu, jenž mířil technickou střelu k první tyči. Ovšem jeho pokusu chyběla trocha přesnosti, a tak zakončení skončilo jen vedle branky.
8'
Prvním potrestaným hráčem je Lyanco (Turín), jemuž soupeř unikal a bránící hráč ve snaze obskočit jej fauloval. Milánští budou rozehrávat standardní situaci z nadějné pozice.
7'
Hostující mužstvo ještě pokračovalo v akci, když se na levé straně uvolnil Rafael Leao. Hráč ze záložní řady poslal balon na hranici velkého vápna, jenže spoluhráče nenašel.
7'
AC ihned otočilo hru a pokusilo se o přízemní přihrávku do šestnáctky. Jenže domácí obrana byla správně postavena a balon poslala do bezpečné vzdálenosti.
6'
Sérii nepřesností zastavil domácí Lorenzo De Silvestri, který po zisku míče přihrál až k brankáři. Jeho nákop byl ale nepřesný a zamířil jen za postranní čáru.
4'
Hráči ve vínových dresech se usadili na útočné polovině a kombinací se dostali zleva na pravou stranu. O pas směrem dopředu se postaral Armando Izzo, z jehož kopačky byl balon příliš dlouhý.
3'
Hostující mužstvo se usadilo na útočné polovině, kde kombinuje na pravé straně. Ovšem Turín už dvakrát útok soupeře zastavil, ale jen za cenu odkopnutí míče za postranní čáru.
2'
Turínští nastoupili do dnešního střetnutí ve vínových dresech, naopak milánské AC obléklo bílou sadu. Vraťme se na trávník, kde zleva odcentroval Rafael Leao, ovšem Krzysztof Piątek na míč nedoskočil.
1'
Dohrávka sedmého kola byla zahájena, jako první se míče chopilo hostující mužstvo. Balon po nepřesné přihrávce doputoval až k brankáři, AC začíná na vlastní polovině.
1'

Turín FC: Sirigu – Izzo, Lyanco, Bremer – De Silvestri, Baselli, Rincón, Aina – Belotti, Verdi, Zaza.
Náhradníci: Rosati, Ujkani – Berenguer, Bonifazi, N'Koulou, Meïté, Ansaldi, Djidji, Millico, Edera, Laxalt, Falqué.

AC Milán: G. Donnarumma – Calabria, Musacchio, A. Romagnoli, Hernández – Kessié, Binnásir, Çalhanoğlu – Suso – K. Piątek, Leao.
Náhradníci: An. Donnarumma, Reina – Duarte, Krunić, Conti, Bonaventura, Gabbia, Biglia, Rebić, Castillejo..
Oba celky jsou na začátku sezóny za očekáváním, vždyť oba soci posbírali pouhých šest bodů, a tak jsou sousedy v Serii A. Pojďme ale postupně! Turínští nasázeli soupeřům už šest branek, ovšem stejný počet inkasovali. Pokud chce domácí celek myslet na vyšší příčky musí zlepšit defenzivní hru. Celek přezdívaný Il Toro přitom vstoupil do soutěže skvěle, jenže po dvou vítězstvích přišly dvě porážky a tím i sešup tabulky. Pokud se budeme bavit o střílení gólů, tak na tom jsou Milánští mnohem hůře. AC se totiž prosadilo pouze dvakrát, což je se Sampdorií a Udinesse nejméně v celé soutěži. V úvodním kole Rossoneri prohrálo a následně připsalo dvě výhry. Jenže o víkendu nestačilo v derby na Inter.

Do Turína přijede neoblíbený soupeř, vždyť milánské AC prohrálo s dnešním soupeřem pouze jednou z posledních třiadvaceti případů. Dalších jedenáct zápasů skončilo vítězstvím pro Rossoneri nebo remízou. Ovšem Turín vyhrál v posledním vzájemném souboji, který ovládl 2:0 před vlastními fanoušky.
Vítám všechny fotbalové nadšence u dohrávky vloženého kola v italské Serie A, v němž se představí Turín FC a AC Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62