Serie A - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Bologna - 29. září 2019   15:00

Udinese
27' Okaka (Stryger Larsen)
1:0
(1:0)
Udinese
Musso – Samir, Troost-Ekong, Becao – Fofana (83. Walace), Jajalo, Sema, Mandragora, Stryger Larsen (75. De Maio) – Nestorovski, Okaka (64. Lasagna).
Giua A
Dacia Arena
Bologna
Skorupski – Tomijasu, Bani, Krejčí, Denswil – Medel – Džemaili (76. Destro), R. Soriano – Orsolini (54. Skov Olsen), Santander, N. Sansone (59. Palacio).

V dnešním zápase jsme viděli velice urputný souboj, hlavně ve středu hřiště. Hostující celek po celý zápas byl lepším týmem, ale nedokázal si vytvořit jakoukoliv šanci pro skórování, domácím stačila jedna šance, a proto z dnešního zápasu získávají, své premiérové, tři body do letošní ligové tabulky.
90+6'
90+4'
Dalekonosnou ranou se blýskl Mandragora, ale jeho pokus nemohl ohrozit bránu soupeře.
90+3'
Brankář pohodlně chytá míč do svých rukavic.
90+3'
Rohový kop budou rozehrávat hosté.
90+2'
Ofsajd vymezil stopku vyvíjející se šanci domácích.
90+1'
Standartní situace na půlce hřiště pro domácí celek.
90'
Rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.
89'
Na hřišti se začíná přiostřovat, rozhodčí rozdal za celý zápas poměrně hodně žlutých karet a hráči by se měli brzdit.
87'
Hosté nezvládli rychlé přenesení akce, na míči domácí celek.
85'
Žlutou kartu dostává Łukasz Skorupski (Bologna FC).
85'
Žlutou kartu dostává Ilja Nestorovski (Udinese Calcio).
84'
Standartní pozice ze slibné vzdálenosti pro případný centr se nabízí domácímu celku za nastřelení ruky soupeře.
83'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Seko Fofana, přichází Walace.
82'
Rohový kop domácích.
81'
Přetažený centr hostujícího celku nedokázal najít žádného hráče, který by ohrozil bránu Mussa.
79'
Palacio nedokázal zachytit nadýchaný centr.
77'
Žlutou kartu dostává William Troost-Ekong (Udinese Calcio).
76'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Blerim Džemaili, přichází Mattia Destro.
75'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Jens Stryger Larsen, přichází Sebastien De Maio.
75'
Žlutou kartu dostává Mattia Bani (Bologna FC).
73'
Odkop od brány domácího brankáře Mussa.
71'
Poslední dvacetiminutovka do konce zápasu, Udinese tahá za kratší provaz, ale Bologna si není schopna vytvořit jakoukoliv šanci, kterou by ohrozila branku Mussa.
68'
Udinese po dlouhé době se dostalo za půli soupeře, ale ani oni si nevytvořili žádnou nebezpečnou šanci.
66'
Bologna se snaží najít skulinku do obrany soupeře. ale zatím bez jakéhokoliv úspěchu.
64'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Stefano Okaka, přichází Kevin Lasagna.
62'
Útočný faul jednoho z domácích hráčů a opět nespokojený Nestorovski.
60'
Rychlé akci hostů vystavil stopku obránce.
59'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Rodrigo Palacio.
58'
Sudí důrazně domlouvá Nestorovskému, který již poněkolikáté dává najevo nesouhlas s rozhodnutím hlavního sudího.
56'
Žlutou kartu dostává Roberto Soriano (Bologna FC).
54'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Riccardo Orsolini, přichází Andreas Skov Olsen.
52'
Domácí se ubránili řadě nepřesných rohových kopů a drží míč na svých kopačkách.
50'
Bologna se těžko dostává do jakékoliv šance, jelikož obranná formace Udinese zatím funguje.
49'
Bologna nedokázala využít přečíslení pět proti třem, míč v držení domácích.
48'
Skvělě nadýchaný centrovaný míč byl odvrácen pozornou obranou hostujícího celku.
47'
Hosté vstoupili do druhého poločasu stejně aktivně, jako do toho prvního.
46'
V prvním poločase jsme viděli velice aktivní hostující tým, který se snažil kombinovat, ale žádnou pořádnou šanci si nepřipravil. Udinese stačila jedna šance a chladnokrevnou hlavičkou Stefano Okaka dokázal zavěsit.
45'
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
44'
Centr z kraje hřiště jednoho z domácích fanoušků nenašel v pokutovém území žádného ze spoluhráčů, který by se pokusil o ohrožení branky.
43'
Rohový kop pro domácí.
43'
Exekutor této standartní situaci zeď nepropálil, míč v držení domácích.
41'
Zajímavá standartní situace v blízkosti brány domácích.
41'
Žlutou kartu dostává Stefano Okaka (Udinese Calcio).
41'
Skvělému náběhu Ladislava Krejčího vymezil stopku zvednutý praporek rozhodčího.
38'
Těžký balón, který vyslal Stefano Okaka chytá Skorupski do rukavic.
36'
Velká šance Orsoliniho! Ten z otočky nedokázal přesně zamířit, následuje odkop od brány Mussa.
35'
Santander si zpracoval pěkně naservírovaný balón na prsa, ale nedokázal přesně zamířit do levého spodního růžku branky.
33'
Ladislav Krejčí nedokázal projít v souboji "jeden na jednoho" přes svého protějška, Udinese drží míč na svých kopačkách.
31'
Bologna se opět snaží určovat tempo hry, ale pouze na vlastní půlce.
29'
Tak tohle je pro, zatím lépe hrající hostující tým, pořádný šok.
27'
Udinese právě vstřelilo branku!
Po parádním centru se k hlavičce dostal STEFANO OKAKA a vstřílí první branku v dnešním zápase, fantastické uvolnění.
26'
Centrovaný míč Musso pohodlně sebral do rukavice.
24'
Santander se málem mohl dostat do velké šance, kdyby lépe zachytil rozehrávku domácích.
23'
Na hřišti se toho momentálně moc neděje, Bologna kombinuje na své vlastní půli.
21'
Přetažený rohový kop nenašel svého adresáta.
20'
První rohový kop v zápase si odzkouší také domácí celek.
19'
Do vynikající situace se dostali dva z hostujících hráčů, obrana domácích byla ovšem pozorná.
17'
Proti nepříjemně kopnuté standartní situaci vytasil Musso skvělý zákrok
16'
Žlutou kartu dostává Samir (Udinese Calcio).
14'
Rohový kop nenašel svého zakončovatele, následovat bude odkop or brány Mussa.
13'
První rohový kop v utkání budou rozehrávat hosté.
11'
Přetažený centr Krejčího nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
10'
Hezká kombinace domácích skončila kvůli disciplinované obraně.
8'
Šanci hostů na kraji ofsajdové hranice vychytal Musso, který si hravě poradil s touto střelou
7'
Domácí získávají standartní situaci po faulu na Larsena.
6'
Odkop od brány Skorupského
5'
Bologna drží míč na své půli a snaží se najít skulinku v obranném bloku domácích.
3'
Standartní situace pro hosty z půli hřiště.
2'
Hosté vstoupili do utkání velice aktivním napadáním.
1'

Udinese Calcio: Musso – Samir, Troost-Ekong, Becao – Fofana, Jajalo, Sema, Mandragora, Stryger Larsen – Nestorovski, Okaka.
Náhradníci: Nicolas, Perisan – Barák, De Maio, Kubala, Lasagna, Nuytinck, Opoku, Pussetto, Walace, Sierralta.

Bologna FC: Skorupski – Tomijasu, Bani, Krejčí, Denswil – Medel – Džemaili, R. Soriano – Orsolini, Santander, N. Sansone.
Náhradníci: A. Da Costa, Sarr – Corbo, Destro, Danilo, M'Baye, Palacio, Paz, A. Poli, J. Schouten, Svanberg, Skov Olsen.

Rozhodčí: Giua A.
BOLOGNA FC
Bologna ze tří venkovních zápasů ještě neodjela s prázdnou a rozhodně si v tomto zápase kladou stejný cíl.
UDINESE CALCIO
Udinese, které v posledních čtyřech zápasech dokázalo uhrát pouze bod v zápase s Veronou (0:0), rozhodně musí přidat a začít získavat body. V posledních pěti zápasech dokázalo vstřelit pouze dva góly, čímž se řadí na nejneproduktivnější tým v italské Serii A.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62