Serie A - 35. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Juventus - 23. července 2020   19:30

Udinese
52' Nestorovski (Sema) • 90+2' Fofana (Becao)
2:1
(0:1)
Juventus
42' de Ligt
Udinese
Musso – Troost-Ekong, Becao (90+4. De Maio), Nuytinck – ter Avest (78. Samir), de Paul (C), Fofana, Sema, Zeegelaar (69. Stryger Larsen) – Nestorovski, Okaka.
Irrati – Prenna, Imperiale
Dacia Arena, Udine
Juventus
Szczęsny – Danilo (75. J. Cuadrado), Rugani, de Ligt, Sandro – Ramsey (59. Matuidi), Bentancur, Rabiot – Bernardeschi (60. Costa), Dybala (C), Ronaldo.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání se z důvodu prevence proti koronaviru hrálo bez diváků.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:8. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:8.
Utkání je u konce a z bodů se radují domácí hráči. Ti sice před druhou půlí prohrávali, nicméně po přestávce předvedli obrat, když nejprve v 52. minutě srovnal prudkou hlavičkou Ilja Nestorovski a o výhře, třech bodech a odkladu korunovace Juventusu mistrem Serie A, rozhodl v nastaveném čase Seko Fofana. Udinese má po této výhře 39 bodů a je na 15. místě, Juventus je stále první s 80 body a na druhou Atalantu má náskok šesti bodů.
90+6'
90+5'
Roh pro Juventus, Bentancur hledal spoluhráče v pokutovém území, obrana domácích si poradila.
90+4'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rodrigo Becao, přichází Sebastien De Maio.
90+3'
Domácí budou ještě střídat, pokračovat pro zranění zad nemůže Rodrigo Becao.
90+2'
Udinese právě vstřelilo branku!
Domácím se povedl obrat ve skóre a v nastaveném čase tak ukončují šance Juventusu na definitivní ukořistění titulu. Velké sólo od půlky předvedl SEKO FOFANA, dostal se přes dva obránce a střelou pod padajícího Szczęsnyho upravil na 2:1.
90+1'
Sema se na levé straně pokoušel o další průnik, nyní přes de Ligta, přehnal to ale s důrazem a rukou jej trefil do obličeje.
90'
Rozhodčí přidá čtyři minuty.
90'
Nepískalo se ani na druhé straně po souboji Semy a Rabiota, je z toho pouze roh pro Udinese.
89'
Další Dybalův pád, nyní ještě před šestnáctkou, ani tentokrát se však nedovolený zákrok na jeho osobu nepískal.
88'
Juventus finišuje a tlačí se do obrany domácích. Udinese teď pouze odkopává.
87'
Po kličkované v pokutovém území upadl Dybala, penalta se ale nekonala, rozhodčí viděl vše moc dobře.
86'
Dva tvrdé souboje ve středovém kruhu, Okaka se střetl s Bentancurem, Fofana zase s Matuidim.
85'
Udinese je v tlaku, současnou převahu potvrdil tvrdou střelou Fofana. Tou trefil bránícího de Ligta.
84'
A nevymyslel vůbec zlý centr. Na zadní tyči si naskakoval Okaka a nechybělo mnoho, aby usměrnil svou hlavičku na Szczęsnyho branku.
83'
Žlutou kartou byl navíc potrestán hostující Juan Cuadrado.
83'
Přímý kop pro Udinese, na levé straně se k rozehrávce připraven de Paul.
82'
Další roh pro hosty, na signál si naběhl Dybala, vůbec mu to ale nesedlo a výsledkem byla střela směřující k nebesům.
81'
Bentancurův centr od rohového praporku nebyl zlý, v chumlu hráčů na malém vápně však s obranným zákrokem uspěla obrana Udinese.
80'
Ránu z pravého křídla předvedl Cuadrado, jeho pokus byl sražen a Juventus si tak dá rohový kop.
79'
Costa si marně hledal na pravé straně prostor pro zakončení, neuspěl poté ani Ronaldo. Ten ještě po své střele reklamoval teč a rohový kop, s tím však u sudího porozumění nenašel.
78'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Hidde ter Avest, přichází Samir.
76'
Ze střední vzdálenosti vyslal prudký pokus Ronaldo, míč ovšem skončil kus nad břevnem.
75'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Danilo, přichází Juan Cuadrado.
74'
Už zase hrajeme a sledujeme snahu Juventusu o útočný výpad po levé straně.
72'
I ve druhém poločasu si hráči obou celků užijí krátkou přestávku na občerstvení.
71'
Napravit to chtěli domácí, Sema dostal na levém křídle trochu prostoru a snažil se najít Nestorovskiho. Zpětná přihrávka ale nebyla až tak úplně přesná.
71'
Po akčních minutách se nám na trávník vrátil nelítostný boj o každý míč a metr trávníku, ubylo tak pohledných akcí.
69'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Marvin Zeegelaar, přichází Jens Stryger Larsen.
68'
Domácí Marvin Zeegelaar vlétl jako utržený vagon do Rabiota a za zákrok dostal žlutou kartu.
67'
Akce Juventusu byla zastavena praporkem pomezního – ofsajd. Udinese chtělo vyrazit do bleskového protiútoku, sudí je ještě na chvíli zdržel.
65'
Sledujeme teď opravdu aktivní fotbal, oba celky se vytáhly z obran a snaží se soupeře něčím překvapit.
63'
Bleskový přesun Udinese do útoku, vše skončilo zákrokem pozorného Szczęsnyho.
62'
Technický pokus zpoza pokutového území vyslal Paulo Dybala, Musso se však zvládl natáhnout a skrýt míč v rukavicích.
61'
Hosté zakopli míč do zámezí, aby umožnili ošetření Seka Fofany, který posedává na trávníku.
60'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Bernardeschi, přichází Douglas Costa.
59'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Aaron Ramsey, přichází Blaise Matuidi.
59'
Hosté budou na vzniklou situaci reagovat střídáním a to hned dvojitým.
58'
Po jeho rozehrání letěl vysoký centr na naskakujícího se Semu, před ním ale na poslední chvíli odvrátil na další roh de Ligt.
57'
Sema vybojoval pro domácí rohový kop.
56'
Udinese je po vyrovnávací trefě v laufu a cítí, že by se mohlo dokonce dostat do vedení.
54'
Udinese se hravě ubránilo, po rozehrávce se ihned dostali k obrannému zákroku a uklidili míč pryč z vápna.
53'
Hosté okamžitě zahrozili, Ronaldo pro Juventus vybojoval rohový kop.
52'
Je vyrovnáno! Na levé straně se k centru dostal Sema, našel v pokutovém území trestuhodně zapomenutého a volného ILJU NESTOROVSKIHO a ten nedal prudkou křížnou hlavičkou Szczęsnymu žádnou šanci na zákrok.
50'
Tempo se zvedlo, nyní oba celky předvádí slušnou útočnou snahu.
49'
Rychlý protiútok Juventusu. Sandro vystihl rozehru Udinese, přihrál poté na Ronalda, který nakonec našel nabíhajícího Dybalu. Jeho technický pokus prolétl vedle branky domácích.
47'
První vážnější šance druhé půle, přihrávku do běhu dostal domácí Nestorovski, střela z pravé strany ale postrádala potřebnou razanci a Szczęsnymu nenadělala potíže.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:34.
Je za námi první poločas, který mnoho krásy nepobral. Hosté byli aktivnější, snažili se o kombinaci po zemi, mnoho akcí však skončilo ještě před zakončením. A tak málem udeřilo na opačné straně, když si Danilo dal málem vlastní gól. Hosté tento krizový okamžik přečkali a opět se snažili o úder. Ten se povedl až v závěru půle, kdy se do míče opřel Matthijs de Ligt a jeho pokus z dálky byl přesný. Juventus si tak do šaten odnesl jednobrankový náskok.
45+2'
45+2'
O chvíli později už Dybala zakončoval, z levé strany mu to ale nesedlo a křížný pokus šel o velký kus vedle branky.
45+1'
K vápnu našlápl Dybala, na jeho hranici se sice ke střele nedostal, nicméně přihrál na Ronalda. Tomu však míč odskočil od kopaček.
45'
Budou se nastavovat dvě minuty.
44'
Vedoucí branka hosty ještě více nakopla a opět se tlačí na útočnou polovinu.
42'
Juventus právě vstřelil branku!
Teď už to hostům vyšlo a dostali se do vedení. Obrana Udinese sice zvládla odhlavičkovat centr Adriena Rabiota, jenže pouze na nohu MATTHIJSE DE LIGTA, který napřáhl a jeho dělovka z dálky zaplula k tyči – 0:1.
41'
Hra se bleskově přesunula na druhou půlku a z dálky vystřelil Ronaldo. Mířil k tyči, Musso si na jeho poměrně prudkou střelu počkal a hravě ji zneškodnil.
41'
Velká malá domů na Szczęsnyho, hostující brankář okamžitě rozehrál na své obránce.
40'
Ne ne ne, hostům kombinace vázne a končí ještě před hranicí pokutového území.
38'
Za domácí hrozil Stefano Okaka, jeho pokus z pravého křídla ale skončil mimo.
36'
Teď se už pískalo, na trávníku totiž zůstal ležet domácí Seko Fofana. Ošetření ale potřeba nebude.
35'
Domácí se zlobili, že rozhodčí neodpískal zákrok na de Paula v pokutovém území, sudí ale byl opravdu blízko a měl na celou akci dobrý výhled.
34'
Vše vyvrcholilo pasem za obranu a střelou Dybaly vedle Mussovy branky. Vzrušení ale bylo zbytečné, pas totiž mířil do ofsajdu.
34'
Matthijs de Ligt si seběhl dozadu pro odkopnutý míč a založil další velice pozvolnou akci.
33'
A znova. Juventus u míče, následuje několik přihrávek u pokutového území a poté návrat zpět.
31'
Není to teď zrovna pohledný fotbal, spíše sledujeme boj, než přehlídku technických fines.
29'
Už zase hrajeme a Juventus se hnal dopředu po pravé straně. Vše skončilo nepřesným pasem na Dybalu.
27'
Je tu krátká pauza na občerstvení, trenéři toho využívají k předání několika pokynů.
26'
Tak tohle bylo těsné! Po přihrávce na střed si zpracoval Ronaldo a pravačkou vyslal hodně povedený pokus. Minul jen o kousíček!
24'
Stále stejná písnička, hosté se snaží o delší obléhání pokutového území soupeře, Udinese pečlivě brání a Musso je tak bez práce.
22'
Ze střední vzdálenosti se do míče opřel domácí Ken Sema, střela po zemi prolétla kus vedle levé Szczęsnyho tyče.
21'
Následný přímý kop si vzal na starost Dybala, jeho vysoký centr do vápna ale skončil přesně u brankáře...
20'
Žlutá karta pro domácí tým, za nedovolený zákrok byl potrestán William Troost-Ekong.
19'
Po delší době se dopředu vydali zase domácí, dobře však zasáhl turínský Rabiot a bylo po akci.
17'
Zprava hledal Bernardeschi Ronalda, stále ale platí, že portugalský šutér je pod pečlivou obranou Udinese.
16'
Ronaldo se snažil odcentrovat z levého křídla, jeho pas byl zblokován a je z toho pouze autové vhazování.
14'
Druhý roh už tak nebezpečný nebyl, Udinese se ubránilo a už vyváží míč do bezpečnějších vod.
14'
Po rozehrávce domácí obrana jednu střelu zblokovala, poté ale vystřelil z dálky Dybala a svým pokusem Mussa hodně protáhl!
13'
Malá domů domácích, Musso si však s obranou moc neporozuměl a málem z toho bylo ohrožení branky. Takhle je z toho roh pro Juventus.
12'
Za hosty je aktivní hlavně Cristiano Ronaldo, ten je ale pod těsnou obranou Udinese.
10'
Máme tu menší pokles tempa, ani jeden z týmů se nikam nehrne. Sledujeme tak hru okolo středového kruhu.
9'
Několik hlavičkových soubojů v pokutovém území Udinese, k ohrožení Mussovy branky nedošlo.
8'
No a málem tu byl gól pro Udinese. Centr z levé strany chtěl odhlavičkovat Danilo, jenže trefil tyč vlastní branky!
7'
Udinese po delší době u míče, jenže se nemohou dostat z vlastní půlky. Juventus dobře napadá.
6'
Dybala zakombinoval s Ronaldem, druhý jmenovaný se poté snažil o další střelu, tentokrát však byl zablokován a o míč přišel.
5'
Po kombinaci u vápna se s míčem u nohy bleskově otočil Ronaldo a vystřelil. Šlo to přesně doprostřed branky, do náruče brankáře Udinese.
4'
Rabiot neuspěl s průnikem po levé straně, přihrál tak raději dozadu, Juventus pokračuje od půlky.
3'
Hosté nikam nepospíchají, trpělivě kombinují před zhuštěnou obranou Udinese.
2'
Juventus u míče, kombinuje na útočné polovině, ale ještě daleko od Mussovy branky.
1'
No, máme tu ostrý úvod, Aaron Ramsey zezadu atakoval domácího de Paula a za svůj zákrok dostal žlutou kartu.
1'

Udinese Calcio: Musso – Troost-Ekong, Becao, Nuytinck – ter Avest, de Paul (C), Fofana, Sema, Zeegelaar – Nestorovski, Okaka.
Náhradníci: Perisan, Nicolas – De Maio, Samir, Oviszach, Ballarini, Stryger Larsen, Mazzolo, Palumbo, Compagnon, Lirussi.

Juventus FC: Szczęsny – Danilo, Rugani, de Ligt, Sandro – Ramsey, Bentancur, Rabiot – Bernardeschi, Dybala (C), Ronaldo.
Náhradníci: Pinsoglio, Buffon – Coccolo, Demiral, Muratore, Matuidi, Olivieri, Vrioni, Costa, Pjanić, Zanimacchia, J. Cuadrado.

Rozhodčí: Irrati – Prenna, Imperiale.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas v Dacia Areně začne v 19:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Massimiliano Irrati, kterému budou na pomezí asistovat Emanuele Prenna a Davide Imperiale.
Juventus FC

Hosté jsou lídry soutěže s 80 body a míří tak za titulem. Na druhou Atalantu mají náskok šesti bodů a dnešní zápas k dobru. Juventus hrál naposledy doma proti Laziu a tento duel dotáhl do zdárného konce, když za domácí dvakrát skóroval Ronaldo a snižující trefa Immobileho už na zisku tří bodů pro turínské nic nezměnila. Juventus dnes bude obrovským favoritem a může udělat další důležitý krok k titulu.

Udinese Calcio

Domácí tým je v tuto chvíli na 16. místě tabulky se ziskem 36 bodů a sedmibodovým náskokem na sestupové pozice. Naposledy se mužstvo představilo na půdě Neapole a prohrálo 1:2. Udinese sice vedlo po gólu De Paula, jenže ještě do pauzy srovnal Milik a v nastaveném čase druhé půle rozhodl o výhře domácích Politano. Udinese tak odjelo s prázdnou a dnes se pokusí ztrátu nahradit. Bude to však opravdu velmi těžké.

Udinese – Janov 2:2
Spal – Udinese 0:3
Udinese – Sampdoria 1:3
Udinese – Lazio 0:0
Neapol – Udinese 2:1
Dobrý podvečer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 35. kola mezi týmy Udinese Calcio a Juventus FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62