Serie A - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atalanta : Inter Milán - 8. listopadu 2020   15:00

Atalanta
79' Al. Mirančuk (Muriel)
1:1
(0:0)
Inter Milán
58' Lautaro Martínez  (Young)
Atalanta
Sportiello – Tolói (72. Muriel), Romero, Djimsiti – Hateboer, Pašalić (61. Pessina), Freuler, Ruggeri (90. Mojica) – Malinovskyj (60. Al. Mirančuk) – D. Zapata (72. S. Lammers), A. Gómez (C).
Inter Milán
Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni – Darmian (83. Hakimí), Barella, Brozović, Arturo Vidal, Young (83. D'Ambrosio) – Alexis Sánchez (74. Perišić), Lautaro Martínez (74. R. Lukaku).
D. Padelli, I. Radu – D'Ambrosio, Eriksen, Gagliardini, Hakimí, Kolarov, Nainggolan, Perišić, Ranocchia, Pinamonti, R. Lukaku.

To je z mé strany vše, hezký zbytek víkendu.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:6. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:12.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé ofenzivní utkání, které nakonec nemá vítěze. Do vedení se dostal Inter, když se ve druhém poločase prosadil aktivní Lautaro Martínez. Na jeho trefu ale zareagoval střídající Alexej Mirančuk a šlágr tohoto kola tak skončil 1:1. Nutno dodat, že remíza je nejspíše spravedlivá.
90+4'
90+3'
Nedočkáme, nyní ne. Domácí se ubránili a vypadá to, že si týmy body rozdělí.
90+2'
Rohový kop pro Inter. Dočkáme se rozhodující branky?
90+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
90'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Matteo Ruggeri, přichází Johan Mojica.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Milánský celek je v závěru utkání aktivnější, mnohem více se tlačí dopředu, ale do zakončení se nedostává.
87'
Hosté šli do přečíslení, ale vše skončilo jen nepřesnou přihrávkou, takže ani z této akce nic nebylo.
85'
Oba celky se tlačí dopředu a snaží se duel rozhodnout, ale brankáři jsou nyní bez práce.
83'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matteo Darmian, přichází Achraf Hakimí.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ashley Young, přichází Danilo D'Ambrosio.
81'
Je před námi posledních deset minutek a vzhledem k tomu, že se Bergamu podařilo vyrovnat, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
79'
Bergamo právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Na hranici velkého vápna dokázal těžký míč zpracovat ALEXEJ MIRANČUK, poté se obtočil kolem obránce a pohotově poslal míč za brankáře, který se natahoval marně, 1:1.
77'
Ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí přidali a je to znát. Bergamo se stále tlačí dopředu, ale do zakončení se nedostává.
76'
Z rohového kopu ale nic nebylo a dopředu hned šli domácí, kteří také vybojovali rohový kop.
75'
Rohový kop pro Inter.
74'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Romelu Lukaku.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Alexis Sánchez, přichází Ivan Perišić.
72'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Sam Lammers.
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Rafael Tolói, přichází Luis Muriel.
70'
Žlutou kartu dostává Arturo Vidal (Inter Milán).
69'
Ale ani domácí z rohového kopu nic nevytěžili a stav se tedy nemění. Inter stále velice dobře brání.
68'
Další rohový kop, tentokrát pro domácí celek.
67'
Z a rohu nic nebylo, takže hostující celek i nadále vede o jednu branku.
66'
Arturo Vidal postupoval zcela sám na brankáře, ale ten si s jeho pokusem skvěle poradil! Marco Sportiello následně zneškodnil i dorážku, roh pro Inter!
65'
Velice aktivní Ashley Young to vzal na sebe, ale jeho technickému pokusu zhruba dva metry chyběly. Povedená individuální akce bývalého hráče Manchesteru United.
64'
Domácí ale po inkasované brance vůbec neví, co hrát. Inter je v pohodě, kontroluje své vedení a míří za nesmírně důležitými třemi body.
62'
Domácí celek má posledních zhruba třicet minutek na to, aby něco udělal s nepříznivým výsledkem. Hodně náročný úkol pro Bergamo.
61'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Mario Pašalić, přichází Matteo Pessina.
60'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Ruslan Malinovskyj, přichází Alexej Mirančuk.
58'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Je tu úvodní branka tohoto zápasu! Po centru ze stranu se k hlavičce dostal aktivní LAUTARO MARTÍNEZ, který to provedl výborně a Marco Sportiello byl bez šance. Inter jde do vedení 1:0!
57'
Arturo Vidal nyní doslova sestřelil skluzem protihráče a může být rád, že za nekompromisní zákrok nevyfasoval žlutou kartu.
55'
Po kombinaci to na sebe vzal Nicoló Barella, ale jeho rána přesná nebyla a od své branky bude rozehrávat Marco Sportiello.
53'
Nyní jsme viděli pasáž plnou faulů, ale obešlo se to bez žluté karty. I když domácí trenér se po jednom ze zákroků hodně zlobil.
51'
Zapata se prodral do vápna, ale do zakončení se nedostal. Skvěle ho zastavil pozorný Stefan de Vrij.
49'
Druhý poločas se zatím odehrává v hodně poklidném tempu. K vidění jsou zatím jen trpělivé kombinaci na svých polovinách.
47'
Vypadá to, že ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku duelu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:00 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavý duel, který zatím branku nenabídl, ale rozhodně se nenudíme. Oba celky se tlačí dopředu ale ve finální fázi se ani jednomu nedaří podle představ a vlastně stále čekáme na první větší šanci. Je to tedy 0:0 a je jasné, že druhé dějství bude ještě hodně zajímavé.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Žlutou kartu dostává Stefan de Vrij (Inter Milán).
43'
A další snažení hostujícího celku zastavil Alexis Sánchez,kterým se provinil útočným faulem. Na tahu je v závěru prvního poločasu domácí Bergamo.
41'
Míč poslal do vápna Marcelo Brozović, ale žádný z jeho spoluhráčů zakončit nedokázal.
40'
Je tu další rohový kop pro Inter Milán.
39'
Viděli jsme vůbec první rohový kop v tomto utkání, ale nic z něho nebylo. Vypadá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
38'
37'
Inter to tentokrát zkusil dlouhým nákopem, ale Lautaro Martínez byl zdvojen a k míči se dostat nedokázal. Dobrá práce domácích zadáků.
35'
Nyní jsme viděli pasáž plnou faulů a tvrdých osobních soubojů. Během chvíle vytasil hlavní rozhodčí dvakrát žlutou kartu, tak uvidíme, zda se hráči uklidní a dočkáme se nějaké branky.
33'
Žlutou kartu dostává Berat Djimsiti (Atalanta Bergamasca Calcio).
31'
Žlutou kartu dostává Lautaro Martínez (Inter Milán).
30'
A také proto je stav po úvodních třiceti minutách stále 0:0. Nyní se hraje na polovině Interu, ale daleko od branky, kterou střeží Samir Handanovič.
28'
Hraje se ze strany na stranu, ale ani jednomu celku se v zakončení zatím příliš nedaří.
26'
Po centru se ve vápně hlavou prosadil Arturo Vidal, ale branku Bergama o několik decimetrů minul!
24'
Ruslan Malinovskyj nyní dostal parádní přihrávku do vápna, kde měl dostatek prostoru, ale domácí hráč to nevyřešil dobře a ze slibné pozice poslal míč vysoko nad branku!
22'
Po centru šel do zakončení domácí Duván Zapata, který přitom fauloval Younga, takže na tahu jsou hosté.
20'
Domácí se po zisku míče okamžitě vydali dopředu, ale slibnou akci zastavil Ruslan Malinovskyj, který pokazil přihrávku a doslova daroval míč Interu.
18'
Opět aktivní Lautaro Martínez. Hostující útočník se znovu dostal do zakončení, ale ani tentokrát netrefil domácí branku a stav se tedy nemění.
16'
Domácí se usadili na polovině soupeře, nakonec z toho bylo zakončení, ale to bylo hodně nepřesné a Samir Handanovič zasahovat nemusel.
14'
Aktivní Lautaro Martínez to vyzkoušel z hranice velkého vápna, ale rána z první mu nevyšla a míč skončil vysoko nad brankou Bergama.
12'
Alexis Sánchez byl faulován a Remo Freuler může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu.
11'
Oba celky se stále tlačí dopředu, ale ani jednomu se ve finální fázi nedaří podle představ a na první střelu na branku tak stále čekáme.
9'
Jenže Inter získal míč a byla z toho parádní rychlá akce. Po přihrávce z pravé strany se ve vápně dostal do zakončení Lautaro Martínez, ale jeho pokus zblokoval skvělým skluzem Cristian Gabriel Romero.
8'
Ale z výborné pozice domácí hráč nepropálil zeď a nic z toho tedy nebylo. Bergamo je stále u míče a snaží se něco vymyslet.
7'
Stefan de Vrij fauloval na hranici svého velkého vápna, takže domácí budou zahrávat hodně zajímavou standardní situaci.
5'
Ještě doplním, že hosté se musí obejít bez svého útočného esa, protože belgický útočník Lukaku je zraněný a to je pro Inter obrovská ztráta.
4'
Od úvodních minut je vidět, že dnes nás čeká hodně ofenzivní utkání. Oba celky se tlačí dopředu, do útočných akcí se zapojují i obránci, bude to zajímavá bitva.
2'
Ale domácí nic nevymysleli a dopředu se tak hnal Lautaro Martínez, kterého ovšem skvěle u postranní lajny zastavil Hans Hateboer.
1'
Úvodní výkop obstarali fotbalisté domácího celku.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Atalanta Bergamasca Calcio: Sportiello – Tolói, Romero, Djimsiti – Hateboer, Pašalić, Freuler, Ruggeri – Malinovskyj – D. Zapata, A. Gómez (C).
Náhradníci: Gollini, F. Rossi – Depaoli, Al. Mirančuk, S. Lammers, Mojica, Iličić, Muriel, Palomino, Pessina, Traoré, Šutalo.

Inter Milán: Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni – Darmian, Barella, Brozović, Arturo Vidal, Young – Alexis Sánchez, Lautaro Martínez.
Náhradníci: D. Padelli, I. Radu – D'Ambrosio, Eriksen, Gagliardini, Hakimí, Kolarov, Nainggolan, Perišić, Ranocchia, Pinamonti..

Inter Milán

Hostující Inter, který před sezonou výrazně posílil, má ty nejvyšší ambice, ale zatím si nevede úplně podle představ. Inter má po šesti kolech 11 bodů a patří mu šestá příčka. Ani Inter nemá zatím žádnou oslnivou formu, protože z posledních čtyř kol pouze jednou vyhrál a dnes nebere nic jiného, než všechny tři body.
Atalanta Bergamasca Calcio

Domácí celek patří mezi italskou špičku a dokazuje to také v této sezoně. Bergamo má po šesti zápasech 12 bodů a nachází se na čtvrtém místě, ovšem pokud by dnes vyhrálo, tak by se klidně mohlo posunout na druhou příčku za vedoucí AC Milán. Z posledních tří kol ale Bergamo dvakrát prohrálo. Naposledy ovšem získalo všechny body, když vyhrálo 2:1 na hřišti Crotone.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská liga má na programu další zápasy 7. kola a my budeme sledovat duel Atalanta Bergamasca Calcio – Inter Milán. Mírným favoritem je hostující Inter, ale uvidíme, jak tento šlágr nakonec dopadne
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62