Serie A - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benevento : Inter Milán - 30. září 2020   18:00

Benevento
35' Caprari  • 76' Caprari (Lapadula)
2:5
(1:4)
Inter Milán
1' R. Lukaku  (Hakimí) • 26' Gagliardini  (Young) • 29' R. Lukaku  (Gagliardini) • 43' Hakimí   • 72' Lautaro Martínez  (Alexis Sánchez)
Benevento
Montipò – Ch. Maggio, Glik, Caldirola, Barba (38. Letizia) – Ionita, Schiattarella, Bryan Dabo (70. P. Hetemaj) – R. Insigne (46. Falqué), Moncini (64. Lapadula), Caprari.
Piccinini – Mondin, Mastrodonato
Inter Milán
Handanovič – Škriniar, de Vrij, Kolarov – Hakimí, Gagliardini (81. Eriksen), Sensi (66. Brozović), Young (66. Perišić), R. Lukaku (66. Lautaro Martínez) – Arturo Vidal (52. Barella), Alexis Sánchez.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 7:12. Střely mimo: 4:6. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:15.
Je konec! Inter Milán zvládl i druhý duel nového ročníku Serie A a vítězí na hřišti Beneventa vysoko 5:2! Hostující celek totiž udeřil hned v první minutě, kdy se trefil Lukaku! Poté se střelou na přední tyč prosadil Gagliardini a na jeho zásah navázal znovu Lukaku! Benevento sice snížilo, když se po chybě Handanoviče v rozehrávce trefil Caprari, jenže poslední slovo první půle měl Hakimí. Po změně stran tempo lehce opadlo. Přesto se hosté dočkali páté branky, o kterou se postaral střídající Lautaro Martínez. Za Benevento už jen snížil svou druhou brankou Caprari.
90+3'
90+2'
Lautaro Martínez hledal přihrávkou do pokutového území svého spoluhráče, jenže Romelu Lukaku se přes zásah obrany k míči nedostal.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Střídající Eriksen ještě mohl přidat šestou branku Interu Milán, ale jeho ránu z velké dálky zastavilo břevno!
88'
Urostlý Romelu Lukaku si ve velkém vápně znovu hledal centr z pravé strany, jenže stopeři Beneventa jej tentokrát až do zakončení nepustili.
87'
Držení míče: 33% – 67%
86'
Střídající Eriksen zkusil své střelecké štěstí zakončením zpoza velkého vápna, nicméně jeho dělovka prolétla vysoko nad břevnem.
84'
Benevento se vydalo vpřed vysokým nákopem na levou stranu, nicméně nikdo v dresu domácího celku se tentokrát nedostal až do zakončení.
83'
Také Nicoló Barella si tentokrát navedl míč do střelecké pozice, jenže jeho rána skončila v rukavicích připraveného Lorenza Montipa.
82'
Hostující obránce Kolarov nyní průnikem po pravém křídle podpořil ofenzivu Interu Milán, jenže jeho přízemní centr zastavil obránce.
81'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Roberto Gagliardini, přichází Christian Eriksen.
80'
Inter si už v závěru bez problémů drží své vedení. Domácí Montipo nepřesným odkopem daroval míč hráčům Interu.
79'
Ivan Perišič si našel přihrávku do blízkosti pokutového území, znovu si udělal prostor pro zakončení, ale jeho rána těsně minula břevno!
78'
Alexis Sánchez si krásně posunul míč kolem jednoho ze soupeřů a chtěl si vymodlit nedovolený zákrok na svou osobu. Sánchez se hodně diví.
76'
Benevento právě vstřelilo branku!
Benevento se dočkalo snížení! Parádní utkání pokračuje i v jeho závěru! GIANLUCA CAPRARI se vydal k zadní tyči, kde k němu propadl odražený míč a Caprari přidal svou druhou branku!
75'
Fotbalisté Interu Milán reklamovali ruku jednoho z domácích hráčů v pokutovém území. Rozhodčí se nerozhodl pro odpískání pokutového kopu.
74'
Žlutou kartu dostává Pasquale Schiattarella (Benevento Calcio).
72'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Inter se nakonec dočkal také páté branky! LAUTARO MARTINEZ naznačil na hranici velkého vápna zakončení, počkal si na pohyb brankáře a bez problémů uklidil míč k tyči!
71'
Inter se znovu usadil na polovině soupeře, jenže Barella měl problém se zpracováním a míč mu uskočil do zámezí.
70'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Përparim Hetemaj.
69'
Brozovič mohl táhnout akci Interu středem hrací plochy. Jeho pobídka se snesla na zadní tyč, ale dobíhající Roberto Gagliardini se až k zakončení nedostal.
68'
Hakimí dostal dlouhou přihrávku na pravou stranu, jenže se neprosmýkl až do zakončení. Obrana Beneventa funguje po změně stran lépe.
67'
Domácí Benevento v posledních minutách zvýšilo svou aktivitu a nadále se tlačí na polovinu soupeře. Hráči Interu ale brání pozorně.
66'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Romelu Lukaku, přichází Lautaro Martínez.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Stefano Sensi, přichází Marcelo Brozović.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ashley Young, přichází Ivan Perišić.
65'
Benevento mělo dobrou šanci, jenže Samir Handanovič se skvěle přesunul proti ráně z pravé strany a dokázal míč vyrazit před sebe, kde zasáhli zadáci.
64'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Gabriele Moncini, přichází Gianluca Lapadula.
62'
Sensi táhl útok Interu středem hrací plochy, našel Barellu, jenže jeho centr skončil na noze prvního obránce v domácím dresu.
61'
De Vrij si dal pozor na dotírajícího soupeře a bez problémů před ním odkopl míč na polovinu Beneventa.
60'
Je za námi hodina hry a Inter si stále drží svůj dostatečný náskok. Tempo hry po změně stran pořádně opadlo.
58'
Barella hledal dlouhou přihrávkou belgického útočníka Interu Milán. Lukaku ale neměl nárok v souboji s Dabem, který odehrál míč na aut.
57'
Milan Škriniar se v hlavičkovém souboji stal obětí nedovoleného zákroku. Domácí Ionita to přehnal s agresivitou a doslova povalil slovenského zadáka.
56'
Dabo po dalším hlavičkovém souboji prodloužil míč za sebe. Benevento pokračovalo vpřed ve čtyřech hráčích, jenže získalo jen rohový kop.
55'
Hra je přerušena! Domácí Pasquale Schiattarella se po souboji se Sánchezem svíjí na zemi a drží se za levé koleno. Uvidíme, zda bude pokračovat.
54'
Benevento nyní uklidňuje rozehrávku na vlastní polovině. Fotbalisté domácího celku jsou ale hodně pomalí a nedostávají se do blízkosti velkého vápna.
53'
Arturo Vidal opouštěl trávník s bolestivou grimasou v obličeji. Podle všeho schytal nějaký nepříjemný zásah na kotník.
52'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Arturo Vidal, přichází Nicoló Barella.
51'
Moncini mohl snížit, ale jeho prudká dělovka nártem orazítkovala jen horní tyč!
50'
Pro Benevento se otevírala zajímavá možnost, jenže kombinace na levé straně skončila nepřesnou přihrávkou.
49'
Dabo přišel o míč na vlastní polovině, kde jej o něj obral Alexis Sánchez. Domácí reklamovali nedovolený zákrok, ale rozhodčí nechal pokračovat.
48'
Inter vstoupil aktivněji i do druhého poločasu. Další krásnou akci hostujícího celku zastavil na poslední chvíli vracející se Dabo.
47'
Hakimí dostal krásnou přihrávku do běhu na pravou stranu, odkud odcentroval do pokutového území, ale Montipo si bez zábran došel pro míč.
46'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Roberto Insigne, přichází Iago Falqué.
46'
První poločas končí! Inter si zatím z dnešního souboje udělal exhibiční duel! Hostující celek totiž udeřil hned v první minutě, kdy se trefil Lukaku! Poté se střelou na přední tyč prosadil Gagliardini a na jeho zásah navázal znovu Lukaku! Benevento sice snížilo, když se po chybě Handanoviče v rozehrávce trefil Caprari, jenže poslední slovo první půle měl Hakimí. Do kabin se tak odchází za stavu 1:34.
45+2'
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Benevento už v závěru prvního poločasu hraje s míčem na kopačkách a snaží se otupit sílící tlak svého soupeře.
43'
Fantastický výkon Interu Milán nadále pokračuje! Young poslal další nebezpečnou pobídku před branku, kde mohl do sítě zamířit Lukaku, jenže ten hattrick nedoplnil. Místo něj se na listinu střelců zapsal ACHRAF HAKIMÍ!
42'
Na další centr už si obrana Interu musela dát pozor. K vysokému centru se v pokutovém území probil Glik, jenže jeho hlavička byla nepřesná.
41'
Škriniar fauloval a domácí zahrávali přímý kop. Centrovaný míč se snesl na přední tyč, ale nikdo z hráčů Beneventa nedokázal zakončit.
39'
Montipo vyběhl proti odraženému míči a srazil se s vlastním spoluhráčem. Lukaku se poté dostal před branku, ale nemohl pokračovat.
38'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Federico Barba, přichází Gaetano Letizia.
37'
Pokračuje se v hodně svižném tempu. Inter si s obdrženou brankou příliš neláme hlavu a nadále se tlačí do útoku.
35'
Benevento snižuje jako blesk z čistého nebe! Hostující brankář Handanovič chyboval při rozehrávce, našel GIANLUCU CAPRARIHO a ten bez problémů snížil!
34'
Lukaku uspěl v hlavičkovém souboji na hranici velkého vápna, jenže míč pouze přizvedl nad sebe a domácí brankář jej ukryl do rukavic.
33'
Domácí obrana má zatím obrovské problémy a jen zuby nehty odolává aktivitě Interu. Hostující celek má duel pod kontrolou.
32'
Kolarov našel Hakimího, který si míč v tísni předkopl daleko před sebe a už jej nedostihl na hrací ploše. Benevento může po delší době vyrazit vpřed.
31'
Sensi po další akci střílel zpoza velkého vápna, jenže zakončení se mu vůbec nepovedlo a jeho dělovka prolétla nad břevnem.
29'
Exhibice pokračuje! Inter předvedl další akci po levé straně. Přízemní centr propadl velkým vápnem až do prostoru, kde si jej našel ROMELU LUKAKU a přesnou střelou přidal svůj druhý zásah!
28'
Hostující celek nadále pokračuje v aktivním výkonu. Milan Škriniar se z pozice stopera dostal vysoko na polovině soupeře a diriguje rozehrávku.
26'
Inter Milán přidává druhou branku a přibližuje se k vítězství! O druhou branku favorizovaného celku se krásnou střelou levačkou na přední tyč postaral ROBERTO GAGLIARDINI!
25'
Ashley Young poslal přihrávku na rozběhnutého Sáncheze, který už byl v dobré pozici, jenže se rozhodl pro přihrávku na Hakimího, který jeho úmysl moc nepochopil.
24'
Sensi udržel Vidalův odkop z nouze. Stefano Sensi poté přenesl míč na Hakímiho, který míč dlouho neudržel. Hosté se snaží dávat míč rychle od nohy.
23'
Ashley Young vhazoval na pravé straně hrací plochy. Rychlonohý fotbalista našel Sáncheze, který si tentokrát netroufl na průnik a raději zahrál do zadních řad.
22'
Benevento získalo míč na vlastní polovině. Maggio měl po zpracování problémy, ale stačil si míč pěkně pokrýt a pomohl si přihrávkou na Daba.
21'
Inter předvedl své sebevědomí v plné kráse. Hosté zvládli situaci 4 na 4 ve vlastním pokutovém území a krásnou kombinací dostali míč mimo nebezpečí.
20'
Sánchez se dostal k odraženému míči, poslal nebezpečný centr na zadní tyč, kam se dral Hakimí, ale vracející se Barba na poslední chvíli odehrál míč na roh.
19'
Další útočnou akci Interu Milán zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal aktivní Hakimí. Ofsajd.
18'
Sensi držel míč na levé straně, našel aktivního Sáncheze, který krásně poslal míč na vzdálenější tyč, jenže Hakimí vracečkou před branku nenašel spoluhráče.
17'
Hakimí dostal přihrávku na pravou stranu a potáhl míč vpřed. Rychlonohý fotbalista si ale raději zasekl míč a pomohl si přihrávkou na spoluhráče z obrany.
16'
Domácí Benevento zahrávalo svůj druhý rohový kop v dnešním duelu. Nováček Serie A se rozhodl pro centr do velkého vápna, se kterým si poradila obrana Interu.
15'
Moncini prodloužil míč do prostoru, kde byl Schiattarella, ale důrazný Sensi nedal domácímu hráči ani metr prostoru zadarmo.
14'
Domácí Benevente se pokusilo o přechod do útoku po levé straně hrací plochy, ale Ashley Young si dal pozor na Insigneho a odehrál před ním míč hlavou.
13'
Alexis Sánchez si navedl míč do dobré pozice a pokusil se zakončení. Rána hostujícího hvězdy skončila jen těsně nad břevnem domácí branky!
12'
Hakimí se skvěle dostal tělem před Caprariho, pokryl si před domácím útočníkem míč a navíc byl faulován. Inter tak bude rozehrávat z vlastní poloviny.
11'
Sánchez si navedl míč na střed hrací plochy, jenže pro zakončení se neodhodlal. Obrana domácího Benevente se mezitím stačila srovnat ve velkém vápně.
10'
Inter rozjel vysoké napadání na polovině Beneventa. Do rozehrávky domácího celku se tak musel zapojit brankář, který nákopem na Monciniho poslal míč do ofsajdu.
9'
Kamil Glik hledal dlouhým nákopem na polovinu Interu rozběhnutého Monciniho, jenže pobídka byla příliš prudká a prosvištěla až do zámezí.
8'
Sensi chyboval při rozehrávce a pustil domácí celek do zajímavé pozice. Následný pokus o zakončení se však Insignemu vůbec nepovedl a Handanovič mohl zůstat klidný.
7'
Benevento hraje po obdržení úvodní branky hodně aktivně. Domácí fotbalisté se usadili na polovině soupeře, kde rozjeli rychlou kombinaci, ale sami se nepřesnou přihrávkou obrali o možnost zakončit.
6'
Domácí nakonec po rozehrávce přímého kopu vyprodukovali centr na vzdálenější tyč, kde kraloval Arturo Vidal, který míč vyhlavičkoval mimo velké vápno.
5'
Nová posila Interu Arturo Vidal fauloval na polovině soupeře a domácí Benevento může uklidnit rozehrávku na své polovině. Inter ale vlétl do utkání jako velká voda.
4'
Do rozehrávky Interu Milán se zapojil Milan Škriniar. Stoper hostujícího celku poslal přihrávku na levou stranu, jenže jeho celek o míč rychle přišel.
3'
Domácí celek se také pokusil o svůj první průnik v dnešním souboji, jenže hráči Interu byli důrazní i v zadních řadách a nepustili Benevento do zakončení.
1'
Neskutečný vstup Interu do dnešního souboje. Alexis Sánchez poslal přihrávku mezi obránce, kam si naběhl Hakimí, který poslal míč před branku a ROMELU LUKAKU už měl snadnou práci
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Domácí budou hrát v červenožlutém, zatímco soupeř oblékne modročerné dresy.

Benevento Calcio: Montipò – Ch. Maggio, Glik, Caldirola, Barba – Ionita, Schiattarella, Bryan Dabo – R. Insigne, Moncini, Caprari.
Náhradníci: Manfredini, Improta – Tuia, Letizia, Del Pinto, Sau, Foulon, Di Serio, P. Hetemaj, Lapadula, Falqué.

Inter Milán: Handanovič – Škriniar, de Vrij, Kolarov – Hakimí, Gagliardini, Sensi, Young, R. Lukaku – Arturo Vidal, Alexis Sánchez.
Náhradníci: D. Padelli, I. Radu – Eriksen, Perišić, Dalbert, Bastoni, Pinamonti, Barella, Lautaro Martínez, Brozović, D'Ambrosio, Ranocchia.

Rozhodčí: Piccinini – Mondin, Mastrodonato.
Benevento Calcio

Také nováček Serie A prožil povedený vstup do nového ročníku. Benevento totiž v úvodním utkání přehrálo Sampdorii na její půdě výsledkem 3:2 a dočkalo se zisku třech bodů. Pro nováčka mezi italskou smetánkou to je tak mnohem lepší vstup mezi elitu než v posledním účinkování v Serii A, kdy si z Beneventa utahoval celý svět.
Inter Milán

Hostující Inter Milán vstoupil do nového ročníku Serie A pořádně dramatickým duelem. Celek kolem Romela Lukaka má v letošním ročníku ambice na sesazení Juventusu z italského trůnu. V prvním kole navíc dokázala neúspěšný finalista Evropské ligy ovládnout dramatický duel, ve kterém přehrál výsledkem 4:3 Fiorentinu. S dnešním soupeřem navíc Inter nikdy neprohrál.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Beneventem a Interem Milán. Výkop je stanoven na 18 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62