Serie A - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benevento : Lazio - 15. prosince 2020   20:45

Benevento
45' Schiattarella
1:1
(1:1)
Lazio
25' Immobile  (S. Milinković-Savić)
Benevento
Montipò – Letizia, Tuia (46. Foulon), Glik, Barba – P. Hetemaj (81. Bryan Dabo), Schiattarella (C), Ionita – R. Insigne (61. Improta), Caprari (81. Di Serio) – Lapadula (71. Falqué).
Pairetto – Constanzo, Galetto
Stadio Ciro Vigorito, Benevento
Lazio
Reina – Luiz Felipe (59. Patric), Hoedt, S. Radu (80. F. Caicedo) – Lazzari, S. Milinković-Savić, Escalante (80. Cataldi), Alberto (80. Pereira), Marušić – Correa, Immobile (C).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 1:5. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:15.
Je dobojováno a body se dělí. Po přestávce jsme viděli spíše boj, než pohledný fotbal, přibylo osobních soubojů, faulů a šancí bylo opravdu poskrovnu. Ta největší přišla v úplném závěru, kdy mohli rozhodnout domácí, jenže Reina vychytal jak Di Seria, tak o chviličku později i Improtu. Zápas tak skončil výsledkem 1:1, Beneventu po tomto duelu patří 13. místo s 12 body, Lazio je na osmém místě s 18 body.
90+4'
90+3'
Karta se vytahovala i na druhé straně, tentokrát žlutá a za zákrok v šestnáctce si ji prohlédl Patric.
90+3'
Domácí budou dohrávat v deseti lidech, neboť Pasquael Schiattarella zajel skluzem do Correyi a rozhodčí ihned tasil červenou kartu!
90+1'
Další šance domácích. Po brejku zakončoval zleva Improta a Reina musel vyrážet!
90'
Rozhodčí nastaví čtyři minuty.
90'
Benevento se vydalo do kontru, po přihrávce na pravou stranu se ke střele dostal Di Serio a Reima musel na zem a vykopávat. Následná hlavičková dorážka už skončila vysoko nad.
89'
Montipò zace v akci, nyní si křikl na Daba, ten mu přepustil tečovaný centr a opět se bude odkopávat od domácí branky.
88'
Už je po možném nebezpečí, hostům akce z přímého kopu vůbec nevyšla a Montipò v klidu rozehrává. A nikam nepospíchá.
87'
Faul domácího Schiattarelly, Benevento se musí bleskově vracet do obrany.
86'
Rozhodčí musel uklidňovat domácí hráče, kterým se tvrdá hra soupeře nelíbí. Karty se ale nekonají ani na jedné straně.
85'
Závěr je lehce nervózní, teď se už pískalo a nedovoleného zákroku se dopustil hostující Hoedt.
84'
Vzdušný souboj o míč odnesl bolístkou domácí Dabo, rozhodčí však nechal pokračovat ve hře, faul v akci neviděl.
83'
A tak to ze střední vzdálenosti zkusil Pereira, šlo to kousek na Montipòovo břevno.
82'
Hosté pokračují v nátlakové hře a hledají cestičky k Montipòově brance. Zatím neúspěšně.
82'
Po krátké pauze, vyplněné změnami v sestavách už budeme opět hrát.
81'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Gianluca Caprari, přichází Giuseppe Di Serio.
81'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Përparim Hetemaj, přichází Bryan Dabo.
80'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Andreas Pereira.
80'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Gonzalo Escalante, přichází Danilo Cataldi.
80'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefan Radu, přichází Felipe Caicedo.
80'
Na obou stranách se chystá hromadné střídání, čeká se na přerušení hry.
79'
Přenesení hry na pravou stranu, Milinković-Savić ovšem nevymyslel dobré pokračování akce a míč skončil v zámezí.
77'
Až nyní to vypadalo více nadějněji, jenže centr z pravé strany zvládl pozorný Patric uhlídat a pomoci tak Reinovi.
76'
Pokud se k míči dostane domácí tým, tak vidíme pouze akci, která probíhá u středové čáry, dále se Benevento nemůže dostat.
74'
Od Reiny začíná další postupná akce Lazia, jde to ale do plných.
72'
Hosté reklamovali faul v pokutovém území na Immobileho, rozhodčí však stál blízko a rázně ukázal, že tohle na penaltu rozhodně nebylo.
71'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Gianluca Lapadula, přichází Iago Falqué.
71'
No a ten byl bleskově ukončen po útočném faulu u první tyče.
70'
Neuspěl ani Correa, když se snažil zakončit po opravdu hraniční ofsajdové akci, je z toho roh.
70'
Lazio se snaží o tlak před pokutovým územím, zatím je to ale hodně plané, centry zvládají domácí sbírat.
68'
Glik fauloval Correu, Lazio rozehrává směrem do šířky.
66'
Teď už Montipò zasahovat musel, střela z dálky mu ale velké problémy nezpůsobila.
65'
Lazzari zachytil míč na brankové čáře a ihned hledal Milinkoviće-Saviće. Ten se svou střelou neuspěl.
63'
A zase tu máme více osobních soubojů, než fotbalových akcí, tempo vázne.
61'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Roberto Insigne, přichází Riccardo Improta.
61'
Nepovedený centr hostů, Marušić se na pas z pravé strany natahoval marně.
59'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luiz Felipe, přichází Patric.
58'
Hosté budou střídat, za postranní čárou je připravený Patric, musí si ale ještě chviličku počkat.
56'
Kamil Glik musel řešit obrannou záležitost, po rychlé otočce přihrával na svého gólmana a ten poté rázně odkopl.
55'
Benevento se začíná hodně zvedat a je v posledních okamžicích tím aktivnějším celkem.
54'
Hostující Luis Felipe sice ukazoval, že ve skluzu trefil míč a ne soupeře, nebylo mu to však nic platné a dostal žlutou kartu.
53'
Přímý kop pro domácí, centr poslal do šestnáctky Caprari, hosté si ve svém území poradili a odhlavičkovali.
52'
Opět se nám na trávníku lehce přitvrdilo, nejvíce práce teď má hlavní rozhodčí.
50'
Nehrajeme, neboť na trávníku posedává domácí Schiattarella a je potřeba lékařského zásahu.
49'
Rohový kop pro Lazio, ostrý centr mířil k první tyči, jenže tam se hosté dopustili faulu na Hetemaje.
47'
Domácí mohli hned v úvodu jít do brejku, jenže Lapadulova přihrávka byla o něco pomalejší, než bylo potřeba a navíc se ještě mával ofsajd...
46'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Tuia, přichází Daam Foulon.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:51.
Je za námi první poločas, který přinesl územní převahu hostujícího celku, několik výpadů Lazia a také vedoucí gól, který po centru z přímého kopu obstaral Ciro Immobile. Benevento vyráželo pouze k brejku, z těch ale dokázalo obraně římských hodně zatopit. Už to vypadalo, že hosté svůj náskok udrží, jenže ve 45. minutě se rozehrával roh a Pasquale Schiattarella srovnal pohotovou střelou ke vzdálenější tyči. Do kabin se tak odešlo za stavu 1:1.
45+1'
45'
Benevento právě vstřelilo branku!
A je srovnáno! Po rozehraném rohu se hostům nepovedlo odvrátit, míč se odrazil na nohu PASQUALEHO SCHIATTARELLY a ten pohotovou ranou z první zamířil ke vzdálenější tyči Reinovy branky – 1:1!
44'
Chvíli před koncem poločasu se z levé strany stáhl do lepší pozice Caprari a donutil Reinu, aby míč vyškrábl na roh.
42'
Luis Alberto měl chvíli prostor pro postup k brance a střelu, míč se mu ale trochu zamotal a než zamířil, byl u něj obránce a pokus mu srazil.
41'
Centr od rohového praporku odvrátil Immobile a po další chvilce hosté definitivně nebezpečí odvrátili.
40'
Roberto Insigne byl na výpadu pravou stranou a už se šteloval na střelu. Nakonec je z celého výpadu jen roh pro Benevento.
39'
Luis Felipe dobře ubránil výpad římského klubu a Lazio už opět míří do útoku.
37'
Montipò včas vyběhl ze svého malého vápna a celkem bez potíží ukončil výpad Lazia, když si po výskoku stáhl míč do rukavic.
35'
Hostující Luis Alberto schytal nepříjemný kopanec do břicha a potřebuje krátké ošetření. Máme tu tak menší pauzu.
34'
Náznak akce domácích. Pěkná přihrávka do uličky mířila na Lapadulu, ten se snažil o trochu překvapivou střelu, dopadl ovšem podobně, jako před chvílí na opačné straně Immobile.
32'
Rychlý brejk hostů po levé straně, opět si na finální přihrávku nabíhal Immobile, tentokrát ale hlavou mířil poměrně dost vedle branky.
30'
Druhá žlutá karta pro domácí tým, za zákrok u pomezní čáry ji spatřil Gianluca Lapadula.
28'
Immobile kombinoval s Marušićem, jejich akce ale v tuto chvíli nevedla k nějakému ohrožení Montipòovy branky.
27'
I po vedoucím gólu se hosté tlačí dopředu, je to dá se říci fotbal na jednu branku.
25'
Lazio právě vstřelilo branku!
A udělal to bravurně! Jeho vysoká přihrávka přistála přesně u nabíhajícího CIRA IMMOBILEHO a jeho oblouček po povedeném voleji překonal marně se natahujícího Montipòa – 0:1.
24'
Přímý kop pro Lazio, z pravé strany bude posílat centr do vápna Milinković-Savić.
23'
Žlutou kartu dostal domácí Alessandro Tuia.
22'
No vida, a hned to mohlo být jinak a na spadnutí byl gól. Hosté se vydali do rychlé akce, Luis Alberto obstřelil obránce s trefil tyč!
21'
Není to teď zrovna strhující zápas, sledujeme spíše mnoho soubojů ve středu hrací plochy.
19'
Územně jsou aktivnější hráči Lazia, domácí tým převážně brání a přechází pouze do rychlých výpadů.
17'
Teď se už pískalo a rozehrávalo se proti brance Beneventa. Centr Marušiće ale dolétl až za branku.
15'
Po souboji v pokutovém území domácích zůstali ležet Glik a Immobile, rozhodčí střet jako nedovolený nevyhodnotil.
13'
Tohle povedené moc nebylo, centr od rohového praporku si do svých rukavic stáhl pozorný Montipò.
12'
A další rohový kop pro Lazio, tento vybojoval sraženým centrem Joaquín Correa.
10'
Nakonec z toho byly rohové kopy hned tři, po třetím centru si už obrana Beneventa definitivně poradila a dostala hru ke středové čáře.
9'
Montipò byl hvězdou okamžiku po rohovém kopu hostů, křikl si a povedlo se mu míč vyrazit a uklidit na další roh.
8'
Římský klub stále u míče, k Montipòově brance to však mají hosté ještě dost daleko.
7'
Lazio jde pomalinku kupředu, snaží se trochu zpomalit tempo a vydýchat se po předcházející šanci soupeře.
6'
Rohový kop i na opačné straně a Benevento bylo blízko vedoucímu gólu. Reina ale na brankové čáře dokázal vytáhnout hlavičku zblízka a poté i vykopl následnou dorážku!
5'
Lzio rozehrálo první rohový kop, po centru do šestnáctky následovala pouze nepřesná střela.
4'
O tvrdou střelu se pokoušel Luiz Felipe, jeho dělovka se zastavila o dobře postaveného obránce.
3'
A další pokus, opět neúspěšný. Tentokrát to šlo vzduchem, odkop stopera skončil opět u hostů, Lazio tak pokračuje v úvodním náporu.
2'
Sledovali jsme první útočný výpad hostujícího celku, ten skončil u pokutového území rázným odkopem k půlce.
1'

Benevento Calcio: Montipò – Letizia, Tuia, Glik, Barba – P. Hetemaj, Schiattarella (C), Ionita – R. Insigne, Caprari – Lapadula.
Náhradníci: Lucatelli, Manfredini – Bryan Dabo, Del Pinto, Di Serio, Falqué, Foulon, Improta, Pastina, Sau, Tello, Viola.

S. S. Lazio: Reina – Luiz Felipe, Hoedt, S. Radu – Lazzari, S. Milinković-Savić, Escalante, Alberto, Marušić – Correa, Immobile (C).
Náhradníci: Alia, Strakoša – D. Anderson, Armini, F. Caicedo, Cataldi, Czyz, Patric, Moro, Parolo, Pereira, Adeagbo.

Rozhodčí: Pairetto – Constanzo, Galetto.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Ciro Vigorito začne ve 20:45, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Luca Pairetto, kterému budou na pomezí asistovat Alessandro Constanzo a Mauro Galetto.
S. S. Lazio

Klub z Říma je na devátém místě tabulky, když v jedenácti odehraných zápasech vybojoval 17 bodů. Ligové výkony Lazia jsou jako na houpačce, výhru střídá nezdar a v minulém kole platila ta horší část. Lazio hrálo doma proti Hellasu Verona a na konci první půle si dal Lazzari vlastní gól. Po návratu ze šaten sice srovnal Caicedo, jenže v 67. minutě skóroval Tameze a rozhodl o konečném výsledku 1:2. Římané tak dnes budou chtít tento nezdar odčinit a připsat si důležité body do tabulky.

Benevento Calcio

Domácí tým je v tuto chvíli na 15. místě s 11 body, což znamená pouze pět bodů náskok na sestupové pozice. Mužstvo už tři kola čeká na výhru, když po dvou remízách hrálo minulé kolo na půdě Sassuola a tento zápas rozhodl jediný gól. Už v osmé minutě jej dal z penalty Berardi a zajistil tak domácím výhru 1:0. Dnes Benevento nebude favoritem, pokusí se však na svém trávníku římský klub zaskočit.

Benevento – Spezia 0:3
Fiorentina – Benevento 0:1
Benevento – Juventus 1:1
Parma – Benevento 0:0
Sassuolo – Benevento 1:0
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 12. kola mezi týmy Benevento Calcio a S. S. Lazio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62