Serie A - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benevento : Parma - 3. dubna 2021   15:00

Benevento
23' Glik (Barba) • 67' Ionita (Caprari)
2:2
(1:0)
Parma
55' Kurtić   • 88' Man  (Cornelius)
Benevento
Montipò – Tuia, Glik, Barba – Depaoli (88. Letizia), P. Hetemaj, Schiattarella (C), Ionita, Improta – Gaich (80. Di Serio), Lapadula (64. Caprari).
Massa – Di Vuolo, De Meo
Ciro Vigorito, Benevento
Parma
Sepe – Laurini (46. Kurtić), Osorio, Bani, Gagliolo – Hernani (85. Conti), Brugman (46. Busi), Kucka (C) (78. Cornelius) – Man, Pellè, Gervinho (78. Mihăilă).

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 0:7. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 21:18.
Je konec. Benevento nakonec remizovalo s Parmou 2:2. Ve 23. minutě poslal domácí do vedení Glik a po poločase domácí vedli 1:0. V 55. minutě ovšem srovnal Kurtič a o pět minut později šli hosté do vedení, ovšem branka nakonec nebyla uznána. V 67. minutě vrátil vedení zpět na domácí stranu Ionita, ale v 88. minutě dokázal srovnat Man.
90+7'
90+6'
Posléze došlo k ošetřování hráčů a nyní se už může opět pokračovat.
90+4'
Parma opět poslala velmi nebezpečný centr do vápna, kde se ale srazili hráči Dennis Man a Andrea Conti, následně ještě zakončoval hlavou Yordan Osorio, ovšem Lorenzo Montipò předvedl důležitý zákrok!
90+3'
Skoro stejná situace jako při gólu na 2:2, když nejprve Cornelius vyhrál hlavičkový souboj a následně zakončoval Dennis Man, ale tentokrát pouze nad bránu.
90+2'
Dennis Man nyní vlétl do souboje se soupeřem velmi tvrdě a Benevento tak bude u míče.
90'
Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.
90'
Nákop ze strany domácích šel pouze do zámezí a Parma tak získala autové vhazování.
88'
Parma právě vstřelila branku!
Hostům se přece jenom podařilo srovnat na 2:2! Centr do vápna skončil na hlavě hostujícího hráče Corneliuse, po kterém se dostal ke střele osamocený DENNIS MAN a jeho tvrdá rána k levé tyči zatřepala sítí. Asistence: Andreas Cornelius.
88'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Fabio Depaoli, přichází Gaetano Letizia.
87'
Domácí už ani směrem dopředu moc nespěchají a snaží se držet míč.
86'
Nákop hostů skončil jen v zámezí a Lorenzo Montipò se tak postará o odkop od své brány.
85'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Hernani, přichází Andrea Conti.
84'
Giuseppe Di Serio faulem zastavil brejk soupeře a uviděl kartu žluté barvy.
83'
Maxime Busi to zkusil bodlem zpoza vápna a nebyla to špatná střela, ovšem skončila vedle brány.
81'
Jasmin Kurtić se nyní provinil faulem na polovině soupeře, což hraje Beneventu do karet.
80'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Adolfo Gaich, přichází Giuseppe Di Serio.
78'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Gervinho, přichází Valentin Mihăilă.
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Juraj Kucka, přichází Andreas Cornelius.
77'
Nebezpečný centr nakonec dokázal vyboxovat brankář Lorenzo Montipò a rovněž tak založil protiútok.
76'
Përparim Hetemaj nyní uviděl od sudího žlutou kartu, když poslal k zemi soupeře a Parma má k dispozici standardní situaci z levé strany.
75'
Hosté se snaží metr po metru dostat blíž k bráně soupeře, ale prostor je velmi zahuštěný.
73'
Znovu se Parmě nepodařilo něco vymyslet centrem do vápna a Benevento se nyní velmi dobře a zodpovědně brání.
72'
Hosté se snaží vyvinout tlak, ovšem obrana Beneventa se nyní drží.
70'
Graziano Pellè se sice dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale jeho pokus skončil v moci brankáře Lorenza Montipa.
69'
Parma získala autové vhazování na své polovině a má možnost tak rozehrávat novou akci zpoza své obrany.
68'
Parma se snažila něco vymyslet nákopem, ovšem ten skončil pouze za bránou Montipa.
67'
Benevento právě vstřelilo branku!
Domácí celek jde zpět do vedení a momentálně je to 2:1! Rohový kop si vzal na starost Gianluca Caprari, který je na hrací ploše pár minut a přesně našel hlavu ARTURA IONITY, který razantně zakončil pod horní tyč. Asistence: Gianluca Caprari.
66'
Domácí celek tentokrát získal možnost rohového kopu z pravé strany a může si vzít vedení zpět.
65'
Domácí se snažili projít směrem dopředu po pravé straně, ale nakonec je z toho jen autové vhazování.
64'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Gianluca Lapadula, přichází Gianluca Caprari.
63'
Benevento se ale nyní dopustilo faulu a Parma získala volný kop z levé strany.
62'
Nyní se tak pokračuje za nerozhodnutého stavu a Benevento si bude muset počínat u bránění standardních situací mnohem lépe.
60'
Domácím se znovu nepodařilo ubránit rohový kop z levé strany, který tentokrát letěl na zadní tyč, kde hlavou zakončil Riccardo Gagliolo. Ovšem následně se hlavní rozhodčí Massa šel podívat na obrazovku a gól neuznává díky ofsajdu, ve kterém se nacházel Gervinho a stínil tak brankáři Montipovovi.
59'
Parma zatím je ve druhé půli jednoznačně lepším týmem a nyní získala další rohový kop z levé strany.
58'
Tentokrát se domácí útočník ocitl pouze v ofsajdovém postavení a Parma bude u balónu.
56'
Benevento nyní směrem dopředu nedokázalo nic vážnějšího vymyslet.
55'
Je srovnáno na 1:1! Centr z rohu skončil na hlavě Mattia Baniho, kterého skvěle vychytal Lorenzo Montipò, ale na dorážku JASMINA KURTIČE už neměl žádnou šanci.
54'
Hosté nyní získali rohový kop z levé strany.
53'
Nepřesná střela Dennise Mana skončila jen vedle pravé tyče.
51'
Hostující mužstvo se snaží něco vymyslet, ale na levé straně nebylo místo.
49'
Žlutou kartu dostává Mattia Bani (Parma Calcio 1913).
49'
Standardní situace se ovšem Beneventu vůbec nepovedla, protože byla rozehrána přihrávkou na hranici vápna, kterou vystihla obrana Parmy.
48'
Mattia Bani nyní uviděl od sudího žlutou kartu, jelikož podrazil domácího hráče, který se snažil projít po pravé straně.
46'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Gastón Brugman, přichází Maxime Busi.
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Vincent Laurini, přichází Jasmin Kurtić.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:04.
První poločas je u svého konce a Benevento vede nad Parmou 1:0. V úvodu utkání sice řídila tempo hry Parma, ale ve 23. minutě jsme se dočkali první branky, kterou vsítil domácí Kamil Glik. Ve 43. minutě mohl poslat Benevento do dvoubrankového vedení Gianluca Lapadula, ovšem jeho pokus vychytal Luigi Sepe.
45+3'
45+2'
Parma se už dostávala do velké šance, ale nakonec všemu předcházel jen ofsajd.
45+1'
Ovšem střela Hernaniho z přímého kopu nebyla vydařená a skončila jen nad bránou Montipa.
45'
Rozhodčí nastavil 2 minuty navíc.
45'
Posléze přišel faul Pasquala Schiattarelly a Parma získala přímý kop.
44'
Následně se dopředu vydala Parma, ale opět hraje do plných a má to velmi složité.
43'
Ve velké šanci se ocitl domácí útočník Gianluca Lapadula, který si ale špatně připravil míč a nakonec jeho pokus letěl pouze do brankáře Luigiho Sepy!
42'
Domácí sice měli volný kop, ale posléze přišel rychlý brejk Parmy, který ovšem nepřinesl nic nebezpečného.
41'
Nakonec to ale nebude nic vážného a hra tak může opět pokračovat.
40'
A na hrací plochu musí opět lékaři, jelikož jdou vidět stopy krve v obličeji Riccarda Improty.
39'
Riccardo Improta byl zfaulován ve středu hrací plochy, kde ještě v pádu dostal kopačkou do obličeje od Vincenta Lauriniho.
38'
Domácí sice přišli o míč na své polovině, ale Parma se nedostala do nějakého rychlého protiútoku.
37'
Nakonec tento domácí záložník odchází po svých do zámezí a vypadá to, že bude moct pokračovat v utkání.
35'
Pasquale Schiattarella nyní zůstal ležet na trávníku a drží se za chodidlo.
34'
Domácí vysunuli svůj presink, ale nedokázali z něj vytěžit nic nebezpečného.
32'
Parma nyní získala míč na své polovině a snaží se něco vymyslet pomalou kombinací krátkých přihrávek.
31'
Po půl hodině hry tak domácí Benevento vede nad Parmou poměrem 1:0.
30'
Nakonec sice Benevento rozehrálo standardní situaci nakrátko, ale posléze už přišel centr do vápna, se kterým si Parma poradila.
29'
Od začátku se hraje velmi tvrdý zápas, což potvrzuje další faul ze strany hostů.
27'
Nepovedená střela domácího hráče z dálky skončila jen u gólmana Sepy.
26'
Střela hostujícího hráče poměrně z velké dálky letěla hodně mimo svatyni Lorenza Montipa.
24'
A opět se Benevento dostalo dopředu, ale tentokrát z toho ohrožení hostující brány nebylo.
23'
Máme tady úvodní branku tohoto utkání a domácí jdou do vedení! Centr do vápna skončil na hlavě Federica Barby, který se dostal do velkého výskoku a našel na zadní tyči KAMILA GLIKA, jenž zakončil z bezprostřední blízkosti do prázdné. Asistence: Federico Barba.
21'
Yordan Osorio tvrdým zákrokem zastavil Riccarda Improtu, ale žlutou kartu překvapivě neobdržel.
20'
Luigi Sepe místo rozehrávky nakrátko poslal dlouhý nákop, který ale zachytila jen obrana domácího mužstva.
17'
Opět je to jen faul, kterého se tentokrát dopustil Artur Ionita.
16'
Tentokrát se sice Benevento snažilo něco vymyslet nákopem za obranu, ale balón skončil pouze v moci gólmana Luigiho Sepy.
15'
Zatím se hraje začátek zápasu převážně ve středu hrací plochy, ale více u míče je přece jenom hostující celek.
13'
Po centru do vápna ale přišel jen faul ze strany Artura Ionity a následuje odkop z vápna Parmy.
12'
Gianluca Lapadula byl tentokrát zfaulován na polovině soupeře a Benevento získalo volný kop.
10'
Riccardo Gagliolo se opět snažil prodrat po levé straně, ale tam si s ním velmi dobře poradil Përparim Hetemaj.
9'
Ovšem domácím se opět nepodařilo nic vážnějšího vymyslet a Parma tak získala autové vhazování.
8'
Znovu skončil míč pouze v zámezí a Benevento tak získalo další autové vhazování.
7'
Následně to hosté sice zkoušeli po levé straně, ale Riccardo Gagliolo se dostal s míčem pouze do zámezí.
6'
V úvodu utkání zatím určuje tempo hry hostující Parma, ale ta drží míč jen na své polovině.
4'
Po chybě hostujícího hráče se Benevento snažilo procpat do vápna soupeře, ale obrana Parmy včas zareagovala.
3'
Posléze se hosté snažili dostat dopředu po pravém křídle, ale Graziano Pellè se dopustil jen ruky.
2'
Përparim Hetemaj se nyní dopustil v hlavičkovém souboji uprostřed hrací plochy faulu a Parma tak bude u míče.
1'

Benevento Calcio: Montipò – Tuia, Glik, Barba – Depaoli, P. Hetemaj, Schiattarella (C), Ionita, Improta – Gaich, Lapadula.
Náhradníci: Manfredini – Caldirola, Caprari, Bryan Dabo, Di Serio, Foulon, Falqué, R. Insigne, Letizia, Sau, Tello, Viola.

Parma Calcio 1913: Sepe – Laurini, Osorio, Bani, Gagliolo – Hernani, Brugman, Kucka (C) – Man, Pellè, Gervinho.
Náhradníci: Colombi – Alves, Busi, Conti, Camara, Cyprien, Cornelius, Dierckx, Grassi, Mihăilă, Kurtić, Zagaritis.

Rozhodčí: Massa – Di Vuolo, De Meo.
Parma Calcio 1913

Parma je aktuálně na 19. pozici s 19 body a skóre 26:54. Po domácí výhře 2:0 s AS Řím přivítala Parma také Janov. Už v 16. minutě poslal domácí do vedení Pelle a po prvním poločase vedla Parma 1:0. Ovšem v 50. minutě srovnal Scamacca a také v 69. minutě se prosadil Scamcca, který tak rozhodl o výhře Janova 2:1. Parma aktuálně ztrácí na záchrannou pozici čtyři body.
Benevento Calcio

Benevento je momentálně na 16. místě s 29 body a skóre 28:52. Po prohře s Fiorentinou zavítalo na půdu Juventusu, kde se body neočekávaly. Ovšem opak byl pravou. První poločas sice gól nepřinesl, ale v 69. minutě poslal hosty do vedení Gaich. Následně už branka nepřišla a Benevento tak zvítězilo nad Juventusem senzačně 1:0.
Ve 29. kole Italské Serie A se proti sobě utkají týmy Benevento Calcio a Parma Calcio 1913. Naposled se spolu tato mužstva utkala v prosinci na půdě Parmy, kde se ovšem svedl vyrovnaný souboj, který skončil bezbrankovou remízou. Dnes se bude hrát na Ciro Vigorito v Beneventu. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Massa a jeho asistenti Di Vuolo a De Meo. Úvodní výkop je naplánován na 15:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62