Serie A - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benevento : Sampdoria - 7. února 2021   12:30

Benevento
55' Caprari (Barba)
1:1
(0:0)
Sampdoria
80' K. Baldé  (Damsgaard)
Benevento
Montipò – Glik, Tuia (82. Caldirola), Barba – Depaoli, Schiattarella (C), Ionita, Improta (75. Foulon) – R. Insigne (67. Viola) – Lapadula (82. Di Serio), Caprari (75. Sau).
Aureliano – Perrotti, Grossi
Stadio Ciro Vigorito, Benevento
Sampdoria
Audero – Augello, Colley, Tonelli (64. Jošida), Bereszyński (C) – Thorsby (77. Verre), Adrien Silva (77. Ekdal), Candreva (64. Damsgaard) – Jankto – Torregrossa (77. Quagliarella), K. Baldé.

Ačkoli body za umělecký dojem by po právu byly udělené UC Sampdoria utkání končí smírnou remízou 1:1. Caprari se v 51. minutě hry nemohl ještě radovat, nicméně o čtyři minuty později dokonale nachytal svým zakončením z ostrého úhlu Audera. Poté Benevento Calcio vsadilo na pasivní hru, což se nevyplatilo. Jelikož po ukázkovém pasu Damsgaarda před branku vyrovnával Baldé. Za Benevento byl nejlepší hráč Caprari a za Sampdorii Baldé. Body se tedy rovnoměrně dělí a čtenářům přeji hezky prožité odpoledne.
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:2. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 17:15.
90+4'
90+4'
Po výkopu brankáře Montipá, rozhodčí Aureliano ukončuje svým hvizdem tento duel.
90+3'
Ani rohový kop z levé strany nepřinesl branku v síti Beneventa Calcio.
90+2'
Rohový kop Sampdorie z pravé strany hřiště a brankář Montipó vyhlašuje nejvyšší pohotovost před svou brankou.
90+1'
UC Sampdoria je usazená trvale na své útočné polovině hřiště.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
88'
Závěr utkání patří UC Sampdoria, která tak trochu mírně pošilhává po třech bodech.
87'
Benevento chce remízu udržet stůj co stůj, za každou cenu. Další rohový kop pro hostující tým.
86'
Keita Baldé předvedl ostrý skluz.
85'
A další centr byl raději obráncem Beneventa uklizen jeho hlavou na rohový kop.
84'
Tentokráte centr Damsgaarda vyplaval až mimo pokutové území na druhé straně hřiště.
82'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Gianluca Lapadula, přichází Giuseppe Di Serio.
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Tuia, přichází Luca Caldirola.
80'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Damsgaard perfektně dával míč od brankové čáry před branku, kde se pohotově a nejlépe zorientoval KEITA BALDÉ a vyrovnává na 1:1! Asistence: Mikkel Damsgaard.
78'
Křižný pas hostí napříč pokutovým územím nakonec končí díky teči obránce rohovým kopem.
77'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Morten Thorsby, přichází Valerio Verre.
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Adrien Silva, přichází Albin Ekdal.
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Ernesto Torregrossa, přichází Fabio Quagliarella.
76'
Baldé se dopustil dokonce dvou útočných faulů za sebou, jako druhý to odnesl Schiattarella.
75'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Gianluca Caprari, přichází Marco Sau.
75'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Riccardo Improta, přichází Daam Foulon.
73'
Benevento není schopno využívat jasných okének v obraně soupeře, díky nižší technické vybavenosti svých hráčů.
71'
Nevím proč se rozčiloval na lavičce Beneventa trenér a bývalý skvělý fotbalista Filippo Inzaghi. Ionita může být rád, že pokračuje ve hře. Tento hráč by se svou hrou leckde jinde v Evropě již nedohrál.
70'
Žlutou kartu dostává Artur Ionita (Benevento Calcio).
70'
Thorsby byl ve vzdušném souboji hodně tvrdě poslán loktem k zemi Ionitou.
69'
Lapadulu ve vzdušném souboji uhlídal čerstvý obránce na hřišti Maja Jošida.
68'
Gianluca Lapadula v tomto případě na připraveného Audera nevyzrál.
67'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Roberto Insigne, přichází Nicolas Viola.
66'
Benevento Calcio ukazuje, že defenzíva mu není cizí a nebojí se použít i odkopu na liduprázdou tribunu.
65'
Kombinace Beneventa na pravé straně hřiště, nebyla z těch nejlepších a míč končí pouze mimo hrací plochu.
64'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Lorenzo Tonelli, přichází Maja Jošida.
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Mikkel Damsgaard.
63'
Sampdoria Janov bude zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště.
62'
Morten Thorsby parádně vypomohl defenzívě svého týmu.
60'
V hlavičkovém souboji Thorsby vůbec nešetřil svého protivníka a trefil ho rukou do obličeje. Šlo o kapitána Schiattarellu, který dnes již schytal nepočítaně ran.
59'
Hra Beneventa začíná být však až příliš pasivní, což by soupeř kvalit UC Sampdoria mohl potrestat gólově.
58'
Benevento Calcio se očekávaně stáhlo do své obranné ulity.
57'
První branka v tomto utkání by hře mohlo výrazně pomoci.
55'
Benevento právě vstřelilo branku!
Po nečekané kombinaci Beneventa v pokutovém území se trefuje z nečekaně ostrého úhlu GIANLUCA CAPRARI a brankář Audero se musí pořádně červenat – 1:0! Asistence: Federico Barba.
55'
Hra se odvíjí v podobných mezích jako první poločas.
54'
I když se velmi diví s jistým hereckým talentem, tak přesto se skutečně útočného faulu dopustil Lapadula.
53'
Kapitán hostí je zjevně nespokojen, že sudí nepotrestal souboj na Baldého.
52'
Sudí pustil několik soubojů na hraně za sebou.
51'
K míči se v pokutovém území dostal Gianluca Caprari (nejnebezpečnější hráč Beneventa) a jeho umístěná střela skončila jen o pár cnetimetrů vedle pravé tyči na reklamním banneru!
49'
Hostující obránce předvedl výbornou individuální techniku s míčem, pro což neměl žádné pochopení Ionita a tvrdě ho poslal k zemi.
48'
Žlutou kartu dostává Lorenzo Tonelli (UC Sampdoria).
47'
Lapadula ukázal svou rychlost v souboji, na kterou nestačil Lorento Tonelli a musel ho zezadu faulovat.
46'
Jasným faulem si ve vzdušném souboji evidentně vypomohl Ernesto Torregrossa.
46'

Fauly: 11:5
První poločas nebyl při dnešním prvním poločase v Beneventu tedy žádné bavendo. Zajímavý moment přišel ve 21. minutě kdy po střele Baldého z dorážky hosté vstřelili gól, jenže z ofsajdu. Nicméně poslední minuty prvního poločasu ukázaly, že by se mohlo blýskat na lepší časy. Znovu Baldé zaměstnal pořádně brankáře Montipá a následně Benevento nevyužilo Caprarim svůj brejk. Druhý poločas by měl začínat cca ve 13:35 hodin.
45+1'
45+1'
Rohový kop Beneventa také nebyl zahrán zrovna excelentně.
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
45'
Rohový kop se hostům pranic nepovedl, Benevento vyrazilo k rychlému brejku jehož zakončením Caprarim skončilo pouze rohovým kopem!
44'
Zatím nejaktivnější hráč na hřišti Keita Baldé z otočky na hranici pokutového území vystřelil pěknou ránu, kterou vytěsnil na rohový kop brankář Montipó!
43'
Na hrací ploše probíhá ošetření kapitána Bemeventa Schiattarelly. Následně pokračuje za postranní čárou mimo hřiště.
42'
Obrana Beneventa měla zkoplikovanou situaci na hranici pokutového území nečekaným odrazem míče.
41'
Žlutou kartu dostává Fabio Depaoli (Benevento Calcio).
41'
Chyť jak můžeš, tak podle tohoto hesla se držel Depaoli ve sprinterském souboji s Baldém, ve kterém suverénně prohrál. Jako bonus uvidí žlutý kartónek.
40'
Centr zleva byl sice hezky zatočený, ale našel v pokutovém území pouze brankáře Audera.
39'
Další vysoký centr obrana Beneventa měla pod kontrolou, navíc dle sudího míč již opustil svou trajektorií hrací plochu.
38'
Centr zleva byl obráncem Beneventa sražen za postranní čáru
37'
Ostrým skluzem se prezentoval polský legionář ve službách Beneventa Kamil Glik, který se ihned omluvil svému soupeři, možná i z důvodu, aby nemohl rychle rozehrát přímý kop do otevřené obrany Beneventa.
35'
Další doslova propagační nákop z velmi nepovedené dílny UC Smapdoria.
34'
Ve skrumáži po rohovém kopu inkasoval ránu rukou do svého obličeje bránící Adrien Silva.
33'
Brejk Beneventa výborným skluzem na poslední chvíli zastavil kapitán Bereszyński – rohový kop pro Benevento.
32'
Následný centr z přímého kopu končí pouze u brankáře Beneventa.
31'
Žlutou kartu dostává Riccardo Improta (Benevento Calcio).
31'
Improta se provinil nepěkným faulem u postranní čáry a i tento nedovolený zákrok bude za žlutou kartu.
31'
První centr Beneventa zprava byl nepovedený, druhý byl lehce lapen rukavicemi brankáře Audera.
30'
Benevento bez úspěchu obléhá pokutové území soupeře.
28'
Lapadula si výtečně pokryl míč tělem a musel tak být následně nedovoleně atakován soupeřem.
27'
Benevento Calcio se dlouho na útočné polovině hřiště neohřálo.
26'
Snaha Beneventa skončila ještě před pokutovým územím soupeře.
25'
Akce na jeden dotek rozhodila obranu Beneventa. Následný centr a nečekaný odraz míče od obránce, však místo střely způsobil pouze faul v podobě nakopnutí brankářovi hlavy.
24'
Přesnost a nápad chybí především u dnešního výkonu hráčů.
22'
Rozehrává se míč rozhodčího.
21'
Po velké chybě v rozehrávce, byla střela Keity Baldého pouze vyražena brankářem před sebe, dorážka již byla gólová. Jenže jak bylo potvrzeno videorozhodčím přes sluchátko šlo o ofsjad, tudíž gól nemůže platit.
20'
Další nákop končí pouze u brankáře Lorenza Montipá.
19'
Hráč UC Sampdoria zkusil vystřelit nepříliš povedeným pokusem z voleje, který byl navíc hned bez potíží zblokován.
18'
Na domácí straně byla k vidění nepřesná koncovka po střele hlavou.
17'
Hra je složená hlavně z velkého počtu osobních soubojů leckdy nedovolených.
16'
Následně do souboje na hranici pokutového území vletěl do souboje jak utržený vagon Federico Barba.
15'
S centrem zleva si lehce poradila v pokutovém území soustředená obrana Beneventa.
14'
Žlutou kartu dostává Alessandro Tuia (Benevento Calcio) za faul.
13'
Sudí souboj na hraně, ve kterím byl Caprari byl puštěň, následné podkopnutí od jeho spoluhráče již bylo odpískáno.
12'
Skákavý nákop s jistotou bere do rukavic brankář Montipó.
11'
Svižná střela Artura Ionity ze střední vzdálenosti po autovém vhazování jen těsně minula pravou tyč branky Audera.
10'
Souboj v pokutovém území vzbudil velký rozruch na hostující lavičce, hra však plyne bez přerušení dále.
9'
Úvod utkání je velmi opatrný. Dá se předpokládat vyrovnaný souboj vzhledem k postavení obou týmů v ligové tabulce.
8'
Přenesení hry v podání UC Sampdoria zprava doleva bylo velmi pěkné, leč následný cnetr zleva letěl až za brankovou čáru.
7'
Ofsajdové postavení zhatilo další útočnou snahu týmu Benevento Calcio.
6'
Žlutou kartu dostává Adrien Silva (UC Sampdoria) za faul.
6'
Na přetažený centr zleva nikdo z hráčů Beneventa v pokutovém území nedosáhl.
5'
Pasquale Schiattarella rozehrál přímý kop Beneventa ve středu hřiště.
4'
Kouč Claudio Ranieri při autovém vhazování předal pár svých poznatků kapitánu Bereszyńskému.
3'
V hlavičkovém souboji ve vzdušném souboji byl Riccardo Improta nedovoleně atakován Ernestem Torregrossou.
2'
Vysoký presink hráčů UC Sampdoria dělá domácím velké problémy při rozehrávce z vlastní poloviny hřiště.
1'
První útok Beneventa hned po rozehrávce skončil pouze útočným faulem Gianlucy Caprariho.
1'
Benevento bude hrát v červenožlutých dresech, UC Sampdoria nastoupí v bílomodré kombinaci.
Za tým UC Sampdoria Janov v základní jedenáctce nastoupí český středopolař Jakub Jankto.

Benevento Calcio: Montipò – Glik, Tuia, Barba – Depaoli, Schiattarella (C), Ionita, Improta – R. Insigne – Lapadula, Caprari.
Náhradníci: Manfredini, Lucatelli – Pastina, Foulon, Caldirola, P. Hetemaj, Viola, Bryan Dabo, Falqué, Tello, Sau, Di Serio.

UC Sampdoria: Audero – Augello, Colley, Tonelli, Bereszyński (C) – Thorsby, Adrien Silva, Candreva – Jankto – Torregrossa, K. Baldé.
Náhradníci: Letica, N. Ravaglia – Regini, A. Ferrari, Jošida, Ekdal, Damsgaard, Léris, Askildsen, G. Ramírez, Quagliarella, Verre.

Rozhodčí: Aureliano – Perrotti, Grossi.
UC Sampdoria

Na opačné straně stojí Sampdoria, která si vede o něco lépe, neboť okupuje desátou pozici tabulky, což znamená přesný prostředek. Sampdoria doposud nasbírala šestadvacet bodů, avšak i tak je manko na pohárovou Evropu hned jedenáctibodové. Hostující tým tohoto zápasu v posledním ligovém duelu prohrál, což přineslo letošní desátou porážku. Ta se uskutečnila na domácím stadionu proti čtvrtému Juventusu, který si odvezl vítězství poměrem 2:0. I tak se Sampdoria nachází v poměrně dobrém rozpoložení, navíc bude v tomto duelu v roli papírového favorita.
Benevento Calcio

Fotbalisté Beneventa se v roli nováčka soutěže prezentují povedenými výkony, které momentálně stačí na dvanáctou pozici tabulky. Benevento má na svém kontě dvaadvacet bodů a na sestupové pásmo tak má náskok už sedmi bodů. Domácí celek tohoto zápasu ovšem v posledních týdnech bodově strádá, poslední a zároveň letošní šesté vítězství přišlo před necelým měsícem. Od té doby přišla na řadu čtyřzápasová série, během které se Beneventu povedlo vybojovat jediný bod. V minulém kole navíc přišla porážka proti milánskému Interu, který na svém stadionu vyhrál poměrem 4:0.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská Serie A má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Benevento Calcio a UC Sampdoria.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62