Serie A - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benevento : Sassuolo - 12. dubna 2021   20:45

0:1
(0:1)
Sassuolo
45' Barba (vl.)
Benevento
Montipò – Tuia (65. Caprari), Glik, Barba – Depaoli, P. Hetemaj (56. Letizia), Schiattarella (C) (65. Viola), Ionita, Improta – Gaich (76. Falqué), Sau (56. Lapadula).
Marini – Carbone, Trinchieri
Stadio Ciro Vigorito, Benevento
Sassuolo
Consigli – Müldür (77. Toljan), Marlon, G. M. Ferrari, Kiriakopoulos (77. Rogério) – Locatelli, Magnanelli (C) (69. Obiang) – Maxime López (69. Haraslín), Djuričić (82. Chiricheş), Boga – Raspadori.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:7. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:14.
Je dobojováno a hostující tým udržel svůj těsný náskok. Po přestávce se Benevento snažilo s výsledkem něco udělat, jenže koncovka dnes vázla a když už to v úplném závěru vypadalo, že by tam mohlo něco padnout, tak se několika zákroky blýskl pozorný Consigli. No a jelikož s přesností si netykali ani hosté, několik střel poslali do nebes a jedinou loženou šanci vyškrábl Bogovi na břevno Montipò, gólu jsme se ve druhém poločasu nedočkali a zápas skončil výsledkem 0:1. Benevento je po této porážce na 16. místě se 30 body, Sassuolo je osmé s 43 body.
90+4'
90+3'
Teď to ale domácím málem vyšlo. Nejprve zblízka hlavičkoval Glik a o pár momentů později vystřelil zpoza vápna Depaoli. Jak s hlavičkou, tak i s tečovanou střelou si skvělými zákroky poradil gólman Consigli!
90+2'
Benevento se snaží o útok levou stranou, narážečky však jdou do plných.
90+1'
Hosté už pouze odkopávají.
90'
Sudí nastaví čtyři minuty.
90'
Je po nebezpečí pro hostující branku, Consigli bude pozvolna odkopávat.
90'
Do odraženého míče se zpoza šestnáctky opřel Falqué, jeho dělovku srazil na další roh Chiricheş.
89'
Rohový kop Beneventa, domácí maximálně pospíchají.
88'
Consigli rozehrává po ofsajdu domácích, samozřejmě s tím nikam nepospíchá.
87'
Po obrovské chybě domácích na půlící čáře mohlo být rozhodnuto! Do sóla se řítil Raspadori, chtěl gólmana Beneventa obstřelit, jenže o kousek minul levou tyč branky!
86'
Montipò posílá dopředu dlouhý odkop, žene své spoluhráče na zteč.
85'
Hosté i nadále drží míč na útočné polovině, tohle jim v tuto chvíli i stačí.
84'
Přímý kop si nachystal Locatelli, míčem ovšem trefil pouze dobře postavenou zeď.
83'
Žlutou kartu navíc dostal Gaetano Letizia.
83'
Po faulu na Raspadoriho je tu přímý kop pro Sassuolo, tohle už je i na přímou střelu.
82'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Vlad Chiricheş.
81'
Na lavičce Sassuola se chystá poslední střídání.
80'
Teď se už Boga trefil na branku, šlo to ale přesně do míst, kde číhal připravený Montipò.
79'
Přímý kop Beneventa, zajímavý míč mířil k malému vápnu, natahoval se po něm Lapadula, špičkou kopačky jej však nezpracoval.
77'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Giorgos Kiriakopoulos, přichází Rogério.
77'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Mert Müldür, přichází Jeremy Toljan.
76'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Adolfo Gaich, přichází Iago Falqué.
76'
Do třetice nepřesná střela hostů, na tribunu poslal míč Boga.
74'
Nepřesný byl na straně Sassuola i Haraslín, i jeho zakončení letělo několik metrů nad branku.
73'
Už je po akci u Consigliho branky, hosté alespoň na chvíli vyvezli míč k půlce.
73'
Consigli si poradil i s Gaichovou střelou, je z toho roh pro Benevento.
71'
Na opačné straně našel dlouhý nákop rozběhnutého Lapadulu, ten zakončoval z levé strany, brankář Consigli byl ale na zemi včas a předvedl důležitý zákrok.
70'
Další velká šance hostů. Do rozhozené obrany přišla přihrávka na volného Djuričiće, ten však z dobré pozice vysoko přestřelil!
69'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Magnanelli, přichází Pedro Obiang.
69'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Maxime López, přichází Lukáš Haraslín.
68'
Málem to bylo o dvě branky! Po rychlém přechodu do útoku se míč dostal na levou stranu, kde měl Boga docela dost prostoru na zpracování, po zrychlení se zbavil i stínujícího obránce a pak vyslal prudkou ránu. Montipò ji jen tak tak vytáhl na břevno!
66'
Sassuolo si teď dobře hlídá střed hrací plochy a nepouští soupeře do akcí.
65'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Pasquale Schiattarella, přichází Nicolas Viola.
65'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Tuia, přichází Gianluca Caprari.
64'
Žlutá karta i na straně Sassuola, za zastavení akce ji dostal Francesco Magnanelli.
64'
Na lavičce Beneventa se chystá další dvojité střídání.
63'
Benevento doslova zazdilo dobře rozběhnutý kontr, místo zakončení přišla přihrávka na střed a Gaich už musel jít do plných.
61'
Po delší době jsme se dočkali pěkné střely, po zemi se prezentoval Raspadori a donutil jít Montipòa na zem.
60'
Hra se přesunula před branku Beneventa, hosté kopali rohový kop, ten dobrou obrannou hlavičkou odvracel Tuia.
59'
Hostující Marlon podcenil vysoký centr, nedokázal jej odvrátit a do akce se tak hrnul Lapadula. Vše ale ztroskotalo na jeho nepřesné přihrávce do pokutového území.
58'
A další žlutá pro Benevento, tentokrát si ji za faul prohlédl Riccardo Improta.
56'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Marco Sau, přichází Gianluca Lapadula.
56'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Përparim Hetemaj, přichází Gaetano Letizia.
55'
Žlutá karta pro domácí tým, za tvrdý zákrok na Djuričiće ji dostal Alessandro Tuia.
54'
Domácí obrana teď absolutně zapomněla na Raspadoriho, nechala jej si naběhnout do šestnáctky a Benevento zachránilo pouze to, že přihrávka byla až moc prudká a včas vyběhnutý Montipò byl u míče jako první.
53'
Vzduchem to zkoušel Improta, jeho centr přilétl přesně do rukavic připraveného gólmana Consigliho.
52'
Sassuolo hraje v obraně velice pozorně, jakákoliv snaha domácích o průnik končí ještě před šestnáctkou.
50'
Z něj už nebezpečí pro branku domácích nehrozilo, už se hraje u půlky.
49'
Přímý kop pro hosty po faulu na Bogu, centr do vápna odvracel Depaoli na rohový kop.
47'
I druhá půle nám začíná lehce nervózně, hráči obou celků docela protestovaly po jedné akci u pomezní čáry. Nakonec z toho bylo vhazování pro Benevento.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:48.
Je za námi první poločas, v jehož úvodu jsme viděli několik zajímavých akcí na obou stranách, nicméně bez přesného zakončení. S postupem času akce poněkud upadla, začalo se více bojovat a hrálo se především uprostřed hrací plochy. Už to vypadalo, že se gólu nedočkáme, když se ve 45. minutě dostal do vápna Boga a jeho oblouček přes gólmana si do vlastní sítě nešťastně srazil Federico Barba. Stav po pětačtyřiceti minutách je tak 0:1.
45+1'
45'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Ledová sprcha pro domácí tým a gól do šatny! Po levé straně pronikl do vápna Jeremie Boga, ze soupeřů si udělal doslova slalomonou hráhu a z úhlu se snažil překonat brankáře. Střela by šla mimo, případně by ji na branku sklepl Raspadori, jenže vše nakonec rozsekl domácí FEDERICO BARBA, který míč sklepl do vlastní sítě – 0:1.
43'
Vzdušný souboj mezi Schiattarellou a Lópezem skončil faulem druhého jmenovaného, ten hráče Beneventa trefil rukou do obličeje.
42'
Centry hostujícího celku postrádají přesnost, viděli jsme další dva pokusy, které pouze neškodně prolétly šestnáctkou.
41'
Raspadoriho centr od rohového praporku však pouze prolétl pokutovým územím, domácí budou zakládat protiútok autovým vhazováním.
40'
Další z rohových kopů Sassuola, Montipò a Glik si dirigují dění v pokutovém území.
38'
Riccardo Improta byl faulován na vlastní polovině, Benevento rozehrává. S předváděnou hrou není spokojen ani trenér Inzaghi, jen nevěřícně kroutí hlavou.
37'
Montipò si připisuje celkem snadný zákrok proti střele z dálky, překvapit jej chtěl Kiriakopoulos.
35'
Už je sice po standardní situaci, která nevedla k ohrožení branky, Sassuolo se však snaží o návrat před Montipòa.
34'
Boga nepřešel na levé straně přes Depaoliho, pro svůj tým však vybojoval alespoň rohový kop.
32'
Velice odvážně to ze střední vzdálenosti zkusil Djuričić, trefil však pouze dobře postaveného Glika...
30'
Benevento je v posledních minutách doslova přikováno na své polovině, pokud se dostane k míči, následuje většinou pouze odkop a ztráta.
29'
Prostrčení na Raspadoriho bylo příliš prudké, Montipò byl u míče dříve a ukončil tak další akci Sassuola.
27'
Velká šance Sassuola! Djurićić si zpracoval, přiklepl na Locatelliho, ten se bleskově otočil a jeho střela prolétla jen těsně vedle levé Montipòovy tyče!
25'
Není to teď zrovna špičkový fotbal, jedná se spíše o urputný boj s mnoha souboji. Jeden takový odnesl faulovaný Kamil Glik.
23'
Hostující tým nevyužil ani další rohový kop, Benevento už zakládá protiútok.
22'
Rohový kop pro Sassuolo, prudký centr mířil na zadní tyč, dobrým obranným zákrokem hlavou se ovšem blýskl Gaich a bylo po akci.
20'
Zleva centroval hostující Boga, pouze však spoluhráče vyhnal z dobré pozice. Ke střele se tak Sassuolo nedostalo.
19'
Ionita hledal nákopem Schiattarellu, i zde to ale bylo předimenzované a míč skončil mimo hrací plochu.
17'
Benevento mělo po faulu u pomezní čáry přímý kop, centr mířil na Glika, bylo to na něj ale až příliš prudké a vysoké.
15'
Po akčním úvodu se nám trochu zpomalilo tempo a přibylo i nedovolených zákroků. Jednoho takového se právě dopustil domácí Gaich.
13'
Sassuolo začíná na hrací ploše přebírat iniciativu, čím dál častěji se hraje na půlce domácích.
12'
Je tu první žlutá karta utkání, dostal ji hostující Gian Marco Ferrari.
11'
Prakticky hned po rozehrání se ale pískalo proti hostům, útočného faulu na Hetemaje se dopustil Raspadori.
10'
Sassuolo si vybojovalo rohový kop, před Montipòem je živo, rozehrávat bude Magnanelli.
9'
Malá domů na Consigliho, Adolfo Gaich se do nebezpečného průniku nedostal.
8'
Zatím sledujeme celkem akční fotbal z obou stran. Za domácí poslal do šestnáctky měkký oblouček Sau, Magnanelli jej ale hbitě odhlavičkoval do pro Sassuolo bezpečnějších míst.
7'
Sassuolo se dostalo do první šance, když za pravé straně zasprintoval Raspadori, přihrál na střed na Lópeze, jenže jeho střela po zemi šla vedle...
6'
Bleskově se dočkal náhrady a už může v klidu poslat dopředu dlouhý výkop.
5'
Dlouhý pas skončil u Montipòa, ten poté míč hned hodil do zámezí, neboť nebyl pro hru až příliš měkký.
4'
Rohový kop nebyl pro Montipòa nebezpečný, Sassuolo však i nadále pokračuje v kombinaci a snaží se jeho branku ohrozit.
3'
Na opačné straně přilétl centr z pravého křídla a lehce dezorientovaný Depaoli odkopl míč na roh.
2'
Domácí tým se hned v úvodu dostal do šance a když se míč dostal z levé strany k volnému Depaolimu, tak ten vyslal tvrdou ránu, která prosvištěla vedle pravé Consigliho tyče.
1'

Benevento Calcio: Montipò – Tuia, Glik, Barba – Depaoli, P. Hetemaj, Schiattarella (C), Ionita, Improta – Gaich, Sau.
Náhradníci: Lucatelli, Manfredini – Tello, Bryan Dabo, Letizia, Caldirola, R. Insigne, Falqué, Viola, Lapadula, Di Serio, Caprari.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Müldür, Marlon, G. M. Ferrari, Kiriakopoulos – Locatelli, Magnanelli (C) – Maxime López, Djuričić, Boga – Raspadori.
Náhradníci: Pegolo, Turati – Peluso, Chiricheş, Bourabia, Haraslín, Karamoko, Toljan, Obiang, Oddei, Rogério.

Rozhodčí: Marini – Carbone, Trinchieri.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Ciro Vigorito začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Valerio Marini, kterému budou na pomezí asistovat Ciro Carbone a Marco Trinchieri.
US Sassuolo Calcio

Hosté jsou na tom v tabulce lépe, na devátém místě mají 40 bodů a hrají tak klidný střed. Forma teď ale u Sassuola není zrovna nejlepší, z posledních pěti zápasů vyhrálo mužstvo pouze jediné. Minulé kolo se Sassuolo představilo na půdě lídra soutěže Interu Milán, to se po gólech Lukakua a Martíneze dostalo do dvoubrankového náskoku a trefa Traorèho už pouze korigovala do výsledku 2:1 pro domácí.

Benevento Calcio

Domácí tým je v tuto chvíli na 16. místě s 30 body. Na sestupové pozice má osmibodový náskok, do dnešního utkání tak může vstupovat s relativním klidu, nicméně výhru by Benevento zcela jistě bralo všemi deseti. Minulé kolo se tým představil doma proti Parmě, dvakrát vedl po gólech Glika a Ioniţy, Parma ale dokázala vždy srovnat, když se prosadili Kurtić a Man.

Benevento – Verona 0:3
Spezia – Benevento 1:1
Benevento – Fiorentina 1:4
Juventus – Benevento 0:1
Benevento – Parma 2:2
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 30. kola mezi týmy Benevento Calcio a US Sassuolo Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62