Serie A - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benevento : Torino - 22. ledna 2021   20:45

Benevento
32' Viola  • 50' Lapadula
2:2
(1:0)
Torino
52' Zaza  (Singo) • 90+3' Zaza  (Belotti)
Benevento
Montipò – Improta, Tuia, Glik, Barba – Tello (69. Caldirola), Ionita (85. Falqué), P. Hetemaj – Viola (C), Caprari (77. Di Serio) – Lapadula (85. Bryan Dabo).
Torino
Sirigu – Izzo (46. Buongiorno), Lyanco, Ricardo Rodríguez (84. Gojak) – Singo, Lukić (75. Verdi), Rincón, Linetty (68. Baselli), Ansaldi – Zaza, Belotti (C).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 6:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 18:22.
Je konec! Benevento nakonec remizovalo s FC Turín 2:2. Domácí celek se ujal vedení hned v úvodu, ale Glikův gól kvůli ruce neplatil. Turín pak mohl poslat do vedení Simone Zaza, ale domácí brankář jeho projektil vyrazil. Ve 31. minutě složil Sirigu domácího útočníka ve vápně a následnou penaltu proměnil Viola. Po změně stran Benevento přidalo druhý zásah, když se prosadil Gianluca Lapadula. Turín však ihned po rozehrávce snížil zásluhou Zazy. Stejný hráč v 62. minutě vyrovnal, ale branka nemohla platit kvůli ruce. Právě Simone Zaza však brankou v nastavení rozhodl o dělbě bodů.
90+6'
90+5'
Kamil Glik ještě fauloval na vlastní polovině a dostává žlutou kartu.
90+5'
Turín ještě hraje s míčem na kopačkách a dere se do útoku. Benevento ještě čekají hodně náročné závěrečné sekundy dnešního střetnutí.
90+3'
FC Turín právě vstřelil branku!
Turín se v nastaveném čase dočkal vytouženého vyrovnání! SIMONA ZAZA si v pokutovém území zaběhl na přihrávku z pravé strany a zakončením ve skluzu uklidil míč podél brankáře k zadní tyči!
90+2'
Baselli fauloval ostrým skluzem na polovině hřiště a vidí žlutou kartu.
90+2'
Lorenzo Montipò schoval do rukavic další příliš dlouhou přihrávku za obranu domácího celku. Turín se o tlak připravuje řadou nepřesností.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Bryan Dabo dostal přihrávku z autového vhazování na pravou stranu, jenže se nedokázal uvolnit kolem obránce. Domácí ale otupili snahu soupeře.
89'
Turín zahrával přímý kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, ale pozorný brankář Lorenzo Montipò balón přizvedl mimo šestnáctku.
88'
Amer Gojak potáhl míč na levou stranu, posunul míč na Belottiho a druhý jmenovaný získal faul na svou osobu. Turín tak pokračuje v kombinaci.
87'
Lorenzo Montipò si dal pozor na střílený centr z pravé strany hrací plochy a ukryl míč do rukavic. Domácí brankář poté rozehrál nákopem na levou stranu.
86'
Domácí zahrávali rohový kop, ale střídající Dabo se podle rozhodčího dopustil nedovoleného zákroku. Rozehrávat bude Turín.
85'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Gianluca Lapadula, přichází Bryan Dabo.
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Artur Ionita, přichází Iago Falqué.
84'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ricardo Rodríguez, přichází Amer Gojak.
83'
Turín nadále pokračuje v obléhání velkého vápna soupeře, jenže hostující fotbalisté se stále nemohou dostat do zakončení.
82'
Daniele Baselli se v blízkosti velkého vápna dostal do zakončení, ale jeho pokus levačkou srazil obránce v dresu Beneventa mimo šestnáctku.
81'
Gianluca Lapadula bojoval o míč u rohového praporku, nicméně se podle rozhodčího dopustil nedovoleného zákroku.
80'
Hosté nedokázali udeřit ani po standardní situaci. Do odraženého míče se sice opřel Ricardo Rodríguez, ale jeho pokud zablokoval obránce.
79'
Andrea Belotti si pokryl míč na polovině hřiště a domácí fotbalista jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Turín bude zahrávat přímý kop.
78'
sirigu se musel zapojit do rozehrávky hostujícího mužstva. Brankář Turína poslal nákop na levou stranu a hosté se znovu tlačí vpřed.
77'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Gianluca Caprari, přichází Giuseppe Di Serio.
76'
Simona Zaza si v pokutovém území naběhl na centr z levé strany, jenže musel ve výskoku zakončovat v hodně krkolomné pozici a neprotlačil svůj pokus mezi tři tyče.
75'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Saša Lukić, přichází Simone Verdi.
74'
Andrea Belotti dostal přihrávku na hranici velkého vápna, jenže balón mu uskočil od nohy a skončil v moci prvního obránce v červenožlutém.
73'
Benevento zahrávalo přímý kop na polovině soupeře. Jeho rozehrávky se chopil Artur Ionita, jenže Caldirola svou hlavičkou poslal míč vysoko nad břevno.
72'
Përparim Hetemaj kouzlil s míčem na pravé straně, ale vystoupil proti němu obránce, který míč srazil do zámezí. Benevento však může uklidnit hru.
71'
Andrea Belotti sice dopravil míč do sítě, ale další zásah hostujícího mužstva nemůže platit kvůli ofsajdu!
71'
Gianluca Lapadula se z hranice velkého vápna položil levačkou do odraženého míče, jenže jeho skákavý pokus nakonec nenašel cestičku mezi tři tyče.
70'
Benevento vhazovalo v blízkosti pokutového území. Střídající Caldirola hledal svou pobídkou Lapadulu, který se nechal hravě odstavit od míče.
69'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Andrés Tello, přichází Luca Caldirola.
68'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Daniele Baselli.
67'
Centr od rohového praporku přiletěl na malé vápno, kde se do zakončení dostal Glik, jenže polský stoper zakončoval v záklonu a poslal míč nad branku.
66'
Benevento se okamžitě vydalo vpřed a domácí celek se snaží uklidnit hru. Gianluca Lapadula v souboji u praporku získal rohový kop.
65'
Branka skutečně neplatí! Belotti si v hlavičkovém souboji pomohl rukou!
64'
Pozor! Sudí se ještě běží podívat na video! Zřejmě se bude zkoumat, zda Andrea Belotti nefauloval.
63'
Cristian Ansaldi si na levé straně zasekl míč kolem obránce a odcentroval do šestnáctky. Jeho pobídku odkopl do bezpečí Kamil Glik.
62'
Turín je v posledních minutách mnohem aktivnějším týmem a hosté se tlačí za vyrovnáním. Naopak domácí Benevento spoléhá na protiútoky.
61'
Gianluca Lapadula se při rychlém protiútoku tlačil do pokutového území, jenže hostující stoper Lyanco mu na hranici velkého vápna vystavil důraznou stopku.
60'
Turín po hodině hry zahrával další rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kam se tlačil Simone Zaza, ale italský útočník se do zakončení neprobil.
59'
Cristian Ansaldi dostal přihrávku na levou stranu, kde se dobrou kličkou zbavil obránce, jenže jeho centr skončil v rukavicích brankáře.
58'
Cristian Ansaldi z levé strany odcentroval do pokutového území, kde byli hned tři fotbalisté v dresu hostujícího Turína, ale míč už předem opustil hřiště.
57'
Gianluca Lapadula se výborně vrátil na vlastní polovinu, kde se položil pod nohy unikajícího soupeře a včasným skluzem odehrál míč od zámezí.
56'
Wilfried Stephane Singo se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho dělovka z voleje nabrala opačnou rotaci a minula zadní tyčku!
55'
Lorenzo Montipò si dal pozor na průnikovou přihrávku mezi obránce, vyrazil ven z branky a schoval míč do rukavic. Domácí brankář poté rozehrál na levou stranu.
54'
Další akci hostujícího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si tentokrát nepohlídal Simone Zaza. Ofsajd.
52'
Hosté se dočkali bleskové odpovědi! Belotti nejprve pálil zpoza velkého vápna, ale obránce jeho pokus srazil na pravou stranu, odkud přiletěl centr na malé vápno a SIMONE ZAZA přesnou hlavičkou překonal brankáře!
50'
Benevento právě vstřelilo branku!
Benevento krátce po změně stran přidává druhou branku a výrazně se přibližuje k triumfu v dnešním souboji! Domácí zahrávali rohový kop. Hosté míč neodkopli dostatečně daleko. Zpět ve vápně se k němu dostal GIANLUCA LAPADULA a po skvělém zpracování jej levačkou uklidil do dolního rohu!
50'
Nicolas Viola podpořil ofenzivu Beneventa sprintem po pravém křídle, ale obránce v bílém dresu se mu položil pod nohy a srazil míč na rohový kop.
49'
Simone Zaza neustál souboj v blízkosti velkého vápna a po zatažení za dres se poroučel k zemi. Ani v tomto případě se nedovolený zákrok nepíská.
48'
Andrea Belotti byl po následném přímém kopu stažen v pokutovém území, ale podle rozhodčího svému pádu hodně přidal. Penalta se tak nepíská.
47'
Andrea Belotti se hned v úvodu druhého poločasu vydal s míčem u nohy do blízkosti velkého vápna, kde si obhodil obránce, ale následně byl faulován.
46'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Armando Izzo, přichází Alessandro Buongiorno.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně zajímavou podívanou. Domácí celek se ujal vedení hned v úvodu, ale Glikův gól kvůli ruce neplatil. Turín pak mohl poslat do vedení Simone Zaza, ale domácí brankář jeho projektil vyrazil. Ve 31. minutě složil Sirigu domácího útočníka ve vápně a následnou penaltu proměnil Viola. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
45+4'
45+4'
Nicolas Viola předvedl krásný průnik po levém křídle, zbavil se dvojice obránců, ale už nedokázal přesně rozehrát. Vypadá to, že Benevento dohraje první půli s čistým kontem.
45+3'
Gianluca Lapadula se na polovině hřiště pustil do hlavičkového souboje, jenže jej odnesl pořádným úderem do hlavy. Benevento tak získalo přímý kop.
45+2'
Simone Zaza fauloval na polovině soupeře a dostává žlutou kartu.
45+1'
Nastavují se čtyři minuty!
45'
Zaza upadl po zajímavém souboji na hranici velkého vápna, ale podle rozhodčího se o nedovolený zákrok nejednalo. Rozehrávat bude Benevento.
44'
Armando Izzo si navedl míč na levou stranu, odkud odcentroval do pokutového území. Jeho nadýchaný centr skončil v rukavicích brankáře.
43'
Domácí brankář Montipo si dal pozor na oblouček za obranu a bez problémů schoval míč do rukavic. Turínu se směrem vpřed moc nedaří.
42'
Andrés Tello vhazoval na pravé straně hrací plochy, nicméně obránci Turína si dali dobrý pozor a odehráli míč do zámezí.
41'
Karol Linetty byl faulován na polovině hřiště a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat ve hře.
40'
Nicolas Viola si náběhem řekl o přihrávku do běhu, nicméně stoper Armando Izzo pobídku výborně přečetl a na poslední chvíli míč vypíchl.
39'
Nicolas Viola si pokryl míč na polovině hřiště a napadající soupeř jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat bude Benevento.
38'
Na světě je první žlutá karta! Karol Linetty ji vidí za zatažení soupeře za dres.
37'
Exekuce následného přímého kopu se ujal Cristian Ansaldi, jehož technický pokus levačkou zastavil jeden z domácích hráčů ve zdi.
36'
Andrea Belotti si skvěle pokryl míč v blízkosti pokutového území a domácí Alessandro Tuia jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
35'
Saša Lukić se ujal rozehrávky Turína na polovině hřiště. Šikovný hráč poslal pobídku na pravou stranu, ale akce hostů jsou zatím hodně kostrbaté.
34'
Wilfried Stephane Singo dostal přihrávku na pravou stranu, odkud odcentroval do pokutového území, ale jeho oblouček ukryl Montipo do rukavic.
32'
Domácí celek se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil NICOLAS VIOLA a střelou do protipohybu brankáře otevřel skóre!
31'
Pokutový kop pro Benevento! Sirigu v pokutovém území zcela zbytečně zboural zakončujícího soupeře a sudí neváhal!
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně zajímavé utkání. Oba týmy se během duelu snaží hrát ofenzivně.
29'
Andrés Tello dostal přihrávku na hranici velkého vápna, ale v souboji s Lyancem si pomohl nedovoleným zákrokem.
28'
Hosté se mohli dostat do vedení! Simone Zaza využil chybu obránce, otočil se s míčem a zakončil pravačkou. Domácí brankář jeho jedovku vyrazil!
27'
Gianluca Lapadula neudržel míč u nohy na polovině soupeře a důrazný Armando Izzo jej od míče bez větších problémů dokázal odstavit.
26'
Domácí brankář si znovu pohlídal vysoký centr z pravé strany a bez problémů ukryl míč do svých rukavic. Benevento může zaútočit.
25'
Ricardo Rodríguez znovu podpořil akci Turína náběhem po levém křídle. Zkušený fotbalista se dostal k odcentrování, ale jeho přihrávka skončila v zámezí.
24'
Saša Lukić kouzlil s míčem u nohy na pravé straně hrací plochy, ale včas si jej stačil zaseknout a pomohl si přihrávkou do zadních řad.
23'
Turín si také vyzkoušel rozehrávku rohového kopu. Na malém vápně se k centru z pravé strany tlačil Lyanco, ale domácí brankář míč vyboxoval.
22'
Domácí celek zahrával další rohový kop. Do zakončení se znovu tlačil důrazný Kamil Glik, ale Lyanco před ním balón na poslední chvíli přizvedl ven z vápna.
21'
Caprari si udělal prostor na levé straně hrací plochy a odcentroval. Jeho pobídku však obrana domácího celku bez problémů srazila na aut.
20'
Kamil Glik rozehrál dlouhým nákopem na levou stranu. Jeho pobídka však mířila pouze do míst, kde kralovali zadáci v bílém dresu Turína.
19'
Ricardo Rodríguez podpořil ofenzivu hostujícího celku náběhem po levé straně. Zkušený obránce si však netroufl na centr do pokutového území.
18'
Lyanco nakopl míč na polovinu domácího celku, jenže jeho pobídka byla příliš dlouhá a míč skončil v rukavicích domácího brankáře Montipa.
17'
Wilfried Stephane Singo dlouho otálel s rozehrávkou na pravé straně a nechal se odstavit od míče. Krajní hráč Turína si ale pomohl malou domů.
16'
Belotti si na polovině domácího celku v hlavičkovém souboji pomohl loktem, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. Benevento tak bude rozehrávat.
15'
Simone Zaza se z levého křídla tlačil na hranici velkého vápna, ale domácí obránce jej zastavil za cenu nedovoleného zákroku. Turín bude zahrávat přímý kop.
14'
Armando Izzo si navíc při předchozím hlavičkovém souboji roztrhl obočí a musel si nechat obvázat hlavu. Sledujeme hodně zajímavý úvod utkání.
13'
Branka nakonec platit nebude! Kamil Glik byl usvědčen ze hry rukou!
12'
Tak pozor! Rozhodčí se ještě běží podívat na video, zda náhodou nedošlo k faulu na brankáře nebo hře rukou!
9'
Andrés Tello si naběhl na přihrávku za obranu Turína, jenže skákavá pobídka byla příliš prudká a míč proskákal až do zámezí.
8'
Gianluca Lapadula se dral vpřed po levém křídle, ale obránce Tomás Rincón jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Benevento bude rozehrávat.
7'
Stopeři Beneventa opět kombinují s míčem na vlastní polovině. Hráči v červenožlutých dresech v úvodních minutách zrovna nehýří aktivitou.
6'
Hostující brankář Salvatore Sirigu si dal pozor na dlouhou přihrávku za obranu Turína, vystartoval ven z branky a schoval míč do rukavic.
5'
Wilfried Stephane Singo dostal další dobrou přihrávku na pravou stranu, kde se šikovnou kličkou zbavil obránce, ale už nestačil přesně rozehrát.
4'
Domácí útočník Gianluca Lapadula sprintoval za dlouhým nákopem na polovinu soupeře, nicméně stopeři Turína se s ním stačili bleskově vrátit.
3'
Singo sprintoval po pravém křídle za nákopem na pravou stranu hrací plochy, ale míč před ním proskákal do zámezí. Vhazovat bude domácí Benevento.
2'
Saša Lukić získal odražený míč na polovině hrací plochy, skvěle si jej zpracoval a rozehrál na levou stranu. Obrana Beneventa se ale srovnala včas.
1'
Hostující Turín obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hostující celek se ihned vydal do útoku, ale nákop skončil u obránce.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Benevento bude hrát v červenožlutém, zatímco Turín oblékne bílou sadu.

Benevento Calcio: Montipò – Improta, Tuia, Glik, Barba – Tello, Ionita, P. Hetemaj – Viola (C), Caprari – Lapadula.
Náhradníci: Lucatelli, Manfredini – Basit, Caldirola, Bryan Dabo, Di Serio, R. Insigne, Falqué, Ch. Maggio, Masella, Pastina.

Turín FC: Sirigu – Izzo, Lyanco, Ricardo Rodríguez – Singo, Lukić, Rincón, Linetty, Ansaldi – Zaza, Belotti (C).
Náhradníci: V. Milinković-Savić, Rosati – Bonazzoli, Baselli, Bremer, Buongiorno, Gojak, Edera, Murru, Segre, Verdi..
Benevento Calcio

Domácí Benevento je na tom mnohem lépe. Po osmnácti kolech má nováček na kontě dvacet jedna bodů a patří mu jedenáctá pozice. Na záchranu má v tuto chvíli k dobru osm bodů a zatím může být spokojené. V posledních kolech prohrálo Benevento s Atalantou a na hřišti Crotone. Za tyto dva duely navíc inkasovalo už osm branek.
Turín FC

Hostující Turín zatím nezažívá dobrou sezónu. Turín odehrál osmnáct zápasů a vybojoval v nich třináct bodů. S tímto ziskem zatím hostům patří osmnáctá pozice a na záchranu ztrácí jeden bod. V posledních kolech se Turínu navíc moc nedaří. Po porážce na hřišti AC Milán uhrál Turín remízu 0:0 se Speziou.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Beneventem a Turínem. Duel začíná ve 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62