Serie A - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benevento : Verona - 3. března 2021   20:45

0:3
(0:2)
Verona
25' Faraoni  (Lazović) • 34' Foulon (vl.)  • 50' Lasagna  (Faraoni)
Benevento
Montipò – Depaoli (46. Improta), Glik, Caldirola (C), Letizia (12. Foulon, 46. Tuia) – Sau, Schiattarella, P. Hetemaj – Ionita, R. Insigne (55. Viola) – Lapadula (74. Gaich).
Ayroldi – Carbone, Moro
Verona
Silvestri – Magnani (83. Dawidowicz), Günter, Ceccherini (79. Lovato) – Faraoni, Tameze (66. Sturaro), Veloso (C), Lazović – Barák, Zaccagni (79. Bessa) – Lasagna (83. Favilli).

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Verony, která svého soupeře porazila výsledkem 3:0. Hellas velice dobře vstoupil také do druhého poločasu, přičemž po pár minut hry dokázal vstřelit třetí branku. Hosté v krátkém časovém sledu mohli přidat další zásah, proti byl ale brankář Montipo. Benevento se poté herně zlepšilo, nicméně v tomto duelu to směrem dopředu nebylo vůbec ideální, hostující brankář Silvestri byl totiž většinu hrací doby naprosto bez práce.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 1:2. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 7:19.
90'
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Benevento zcela jistě bodovat nebude, na případné snížení bude mít ještě nastavený čas.
87'
Po delší době byl do kombinace zapojen také domácí brankář Montipo, který poté rozehrál nakrátko po zemi na Glika, jenž dostal balón kupředu.
85'
V pokutovém území se do šance dostával hostující Favilli, který se dokonce dostal do zakončení. I tak se podle pomezního sudího jednalo o další ofsajd.
84'
Máme před sebou závěrečnou desetiminutovku tohoto zápasu. Hellas i nadále vede o tři branky, v posledních minutách se ale spíše jen brání.
83'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Giangiacomo Magnani, přichází Paweł Dawidowicz.
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Kevin Lasagna, přichází Andrea Favilli.
82'
Na vlastní polovině operoval s míčem domácí zadák Caldirola. Ten to nakonec zkoušel nákopem na druhou stranu, kde zasahoval Magnani.
81'
Pokračovalo se autovým vhazováním z pravé strany, který si vzal na starost domácí obránce Viola, kterému se nepovedlo oslovit Hetemaje.
79'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Federico Ceccherini, přichází Matteo Lovato.
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mattia Zaccagni, přichází Daniel Bessa.
78'
Na zadní tyč si poté dokázal seběhnout domácí Improta, který ve skluzu dokázal odehrát míč zpět do malého vápna, kde trefil pouze protihráče.
77'
Benevento se s míčem usadilo na polovině soupeře. Tam to Schiattarella zkoušel nahrávkou do pokutového území, kam si dokázal seběhnout Gaich.
75'
Sauovi se povedlo těžký míč sklepnout do volného prostoru, kde se ovšem jako první zjevil hostující Veloso, který okamžitě přenášel hru na levou stranu.
74'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Gianluca Lapadula, přichází Adolfo Gaich.
73'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední dvacetiminutovka. Verona stále vede nadějným tříbrankovým rozdílem, domácí jsou směrem dopředu bezradní.
72'
Na pravé straně se sice nacházel Viola, avšak ten měl k míči hodně daleko. Jako první se tak k němu dostal zadák Günter, který pouze odkopával vpřed.
71'
Po jednom ze soubojů se na zemi ocitl hostující Veloso. Ten se u sudího pokoušel marně vymodlit nedovolený zákrok, pokračuje se ve hře.
69'
Veloso si tak vzal na starost rozehrávku rohového kopu z levé strany. Na přední tyči sice hlavičkoval Ceccherini, avšak nikterak dramaticky povedeně.
68'
Podél autové lajny to poté zkoušel vzít na sebe hostující Zaccagni, který se ovšem nedostal přes bránícího Caldiroly, od kterého šel míč do zámezí.
67'
Po jednom ze soubojů skončil na zemi právě záložník Tameze, ke kterému přispěchal lékařský personál. Hellas Verona tak musel poprvé vystřídat.
66'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Adrien Tameze, přichází Stefano Sturaro.
65'
Míč se poté znovu odrazil mimo vymezený prostor. O provedení autového vhazování se tak postaral Lazović, kterému se povedlo najít Tamezeho.
64'
Máme za sebou hodinu hry, Verona i nadále vede o tři branky. Domácí se směrem dopředu dnes hodně trápí, soupeř předvádí dobrý výkon v obraně.
63'
Následný rohový kop pro změnu putoval k hranici malého vápna, kde ovšem nejvýše do vzduchu vystoupal Magnani, kterému se povedlo odvrátit.
62'
K rozehrávce volného kopu se nakonec postavil Viola. Jeho rána směřovala pouze do zdi, od které se míč odrazil mimo hrací plochu.
61'
Kousek od pokutového území soupeře skončil na zemi domácí Improta, který vybojoval standardní situaci, a sice z velice zajímavé vzdálenosti.
60'
Nakonec v tom byla teč a Hellas tak mohl zahrávat další rohový kop. Lazović na hranici malého vápna našel Güntera, který mířil pouze doprostřed.
59'
Hostující celek se dostal k další zajímavé situaci, při které to tentokráte na sebe vzal Lasagna, jehož kroucená rána nakonec směřovala vedle.
58'
Ukázkovým způsobem nyní zakročil domácí Schiattarella, který ve skluzu poslal míč směrem do zámezí. Verona tak bude zahrávat rohový kop.
57'
Benevento se marně dožadovalo odpískání nedovoleného zákroku, čemuž se hodně diví také Lapadula, který sváděl osobní souboj proti Günterovi.
56'
Barák se dostal mezi domácí obranu, načež to zkoušel levačkou proti vyběhnuvšímu Montipovi. Domácí brankář v tomto případě podržel svůj celek.
55'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Roberto Insigne, přichází Nicolas Viola.
54'
Snadná práce pro hostujícího brankáře Silvestriho, který si poradil s hlavičkovým pokusem obránce Glika. Poté jsme sledovali rozehrávku do strany.
53'
Barák potáhl míč k pokutovému území, načež ještě v tandemu hledal Lazoviće. Po jeho centru vyrážel míč Montipo, Barák z dorážky ale mířil vysoko nad.
52'
Benevento to bude mít v tuto chvíli nesmírně složité, prohrává totiž už o tři branky. Domácí tak budou muset zabrat, naopak soupeř má pohodlné vedení.
50'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
V úvodu druhého poločasu je tu třetí hostující branka! KEVIN LASAGNA se dostal k odraženému míči, načež se mu přes protihráče povedlo dostat do pokutového území. Tam nakonec zvolil zakončené k pravé tyči, přičemž se brankář Montipo vydal k opačné konstrukci.
50'
Domácím se ovšem standardní situace zrovna moc nepovedla. V pokutovém území usiloval o hlavičku Schiattarella, před kterým zakročil protihráč.
49'
Poté jsme sledovali první nedovolený zákrok druhého poločasu, o který se postaral hostující Faraoni, který omylem zavadil o kopačku Hetemaje.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu jsme sledovali pohodlnou kombinaci domácích hráčů. Ionita to zkoušel přenesením hry, avšak našel pouze soupeře.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Fabio Depaoli, přichází Riccardo Improta.
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Daam Foulon, přichází Alessandro Tuia.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec přinesl hned dvě branky, přičemž se o oba zásahy postaral hostující celek. Ten byl směrem dopředu o něco aktivnější, první branku totiž hlavou obstaral Faraoni. Domácí se poté herně zvedli, jenomže si vstřelili druhou branku, což pro soupeře znamenalo nadějnější vedení. Benevento to bude mít hodně složité, do konce zápasu přesto zbývá ještě hodně času na případné vyrovnání.
45+2'
45+1'
Tak až nyní první domácí zakončení. Na levou nohu to totiž měl Ionita, který to zkoušel přímo na branku, kde ovšem zasahoval Silvestri.
45'
Nastavují se dvě minuty.
43'
Míč se poté snesl k postranní lajně, kde po souboji zůstal chvíli na zemi ležet hostující Faraoni. Ani tentokráte se nejednalo o nedovolený zákrok.
41'
Do zajímavé šance se navíc znovu dostal hostující Faraoni, který si seběhl na zadní tyč, kde ovšem pravačkou nedokázal trefit prostor domácí branky.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
39'
Lasagna se tentokráte dostával do vzdušného souboje proti zkušenému Glikovi. Úspěšnější byl druhý jmenovaný, kterému se povedlo odvrátit.
37'
Montipo šel ven z branky, přičemž si počínal hodně podezřelým způsobem. Nakonec přes něj přepadl Lasagna, o faul se dle sudího ale nejednalo.
36'
Caldirola musel jednat hodně rychle, nakonec ovšem trefil pouze před sebou stojícího protihráče, od kterého se míč odrazil směrem do zámezí.
35'
Benevento si tak tento zápas pořádně komplikuje, v tuto chvíli prohrává o dvě branky. Přesto pro nováčka soutěže zbývá do konce zápasu dost času.
34'
Nešťastná vlastní branka v podání domácích! Do pokutového území totiž z levé strany přiletěl další centr, který směřoval na domácího DAAMA FOULONA. Ten se pokoušel o odvrácení, jenomže naprosto nepochopitelně hlavou zamířil do vlastní branky, přičemž Montipo se po tomto pokusu natahoval marně.
33'
Verona tak rozehrávala kousek od svého pokutového území. Po odkopu se k míči dostal útočník Lasagna, kterému se povedlo přeposlat k Lazovićovi.
32'
Kousek od pokutového území si nedovoleně počínal také domácí Lapadula, který šel do souboje hodně ostře, čehož si všiml také hlavní sudí.
31'
Je za námi třetina hry, zatím jsme se dočkali jediné branky. O tu se postaral hostující zadák Faraoni, kterému se hlavičkou povedlo prostřelit brankáře.
30'
Benevento se nyní s míčem dostalo na druhou stranu, kde to centrem z levé strany zkoušel obránce Depaoli, který ovšem trefil pouze protihráče.
29'
Sledovali jsme dalekonosné přenesení hry na levou stranu, kde se nacházel hostující Lazović. Před ním se ovšem jako první k míči dostal Foulon.
28'
Zaccagni to nyní zkoušel střílenou nabídkou k zadní tyči, kde ovšem vložil do nabídky kopačku Glik. Pro Veronu to znamená zisk dalšího rohového kopu.
27'
Benevento to bude mít najednou hodně složité, prohrává totiž o jednu branku. Přesto do konce zápasu zbývá hodně času, výsledek se tak může otočit.
25'
Po necelých dvaceti minutách hry tu máme první branku! Hellas totiž pracoval s míčem na levém křídle, kde se dokázal uvolnit Lazović. Jeho vzdušná nabídka navíc velice přesně směřovala na hlavu DAVIDEHO FARAONIHO, který důraznou hlavičkou sice dal Montipovi šanci, avšak ten míč vyrazil pouze do branky.
25'
Pokračovalo se tak rozehrávkou od domácí šestnáctky. Brankář Montipo rozehrál na pravou stranu, kde ovšem rychle přišel o balón Insigne.
24'
Po nedovoleném zákroku skončil na zemi domácí Foulon, kterého hodně nevybíravě fauloval dotírající Faraoni, jenž se za svůj zákrok omluvil.
23'
O sobě dal vědět také Barák, který si seběhl na nahrávku na pravou stranu. Český ofenzivní hráč se nacházel v ofsajdu, čehož si všiml také pomezní.
22'
Útočný faul v domácím pokutovém území a Montipo tak mohl odkopávat od své branky. Lapadula se ovšem prosadit nedokázal, šanci mu nedal Günter.
21'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka tohoto zápasu. Brankář Montipo mohl rozehrát od své branky, tentokráte na levém křídle zkoušel najít Depaoliho.
20'
Aby toho nebylo málo, tak menší zdravotní problémy měl domácí záložník Schiattarella. Hellas tak sportovním způsobem odkopl míč směrem do zámezí.
19'
Dalekonosné přenesení poté vyprodukoval hostující Ceccherini, který se na levém křídle pokoušel najít Lazoviće, jenž měl k míči daleko.
18'
Pokračovalo se kombinací na domácí polovině. Günter nakonec vyprodukoval zpětnou nahrávku, přičemž se mu povedlo najít kolegu Tamezeho.
17'
Zpětná nahrávka nakonec putovala proti noze brankáři Silvestrimu, který se postaral o dalekonosný odkop vpřed, kde o míč usiloval Lasagna.
16'
Montipo znovu předvedl vysoký odkop na opačnou polovinu. Tam ovšem nejvýše do vzduchu vystoupal Veloso, kterému se povedlo včas odvrátit.
15'
Na pořadu dne bylo autové vhazování z levé strany. K provedení se nakonec postavil zadák Foulon, který ovšem našel pouze protihráče.
14'
Verona v krátkém časovém sledu zahrávala hned dva rohy. Ten druhý nabídl kroucenou nabídku, po které si útočným faulem pomohl Lasagna.
13'
Benevento nakonec muselo poprvé v tomto duelu střídat, a to vynuceně. Zraněný Letizia nakonec nemohl pokračovat a zraněný odstoupil ze hřiště.
12'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Gaetano Letizia, přichází Daam Foulon.
11'
Na pořadu dne byl rohový kop z pravé strany, o který se postaral Hellas. Ještě předtím ale sledujeme ošetřování Letizii, který má zdravotní problémy.
10'
S míčem si na vlastní obranné polovině poté pohrával Günter. Kombinace s Magnanim nakonec přinesla nahrávku směrem na Faraoniho.
9'
Montipo odkopával od své branky ke středovému kruhu, kde se ovšem ve vzduchu dokázal prosadit pouze hostující Veloso, jenž sklepl na Lazoviće.
8'
Silvestri to poté zkoušel nákopem na opačnou polovinu hrací plochy, kde se ovšem povedlo zakročit Schiattarellovi, který vyvezl míč směrem kupředu.
7'
Poté si s míčem zahrál také domácí brankář Montipo, který nakonec rozehrál nakrátko po zemi na Glika, jenž to zkoušel dalekonosným pasem.
6'
Znovu byl do rozehrávky zapojen hostující brankář Silvestri, který rozehrál po zemi nakrátko na Magnaniho, jenž dostal míč směrem kupředu.
5'
Autové vhazování si poté vzal na starost domácí Letizia, který se pokoušel o nahrávku směrem ke středu hrací plochy, kde byl faulován Tameze.
4'
Verona se poté s míčem znovu dostala zpět na útočnou polovinu, kde ovšem dobrý obranný zákrok předvedl Letizia, od kterého šel míč do zámezí.
3'
Před malým momentem se do rychlého protiútoku dostával hostující Zaccagni, kterému se povedlo přeposlat míč do tandemu na Ceccheriniho.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

Benevento Calcio: Montipò – Depaoli, Glik, Caldirola, Letizia – Sau, Schiattarella, P. Hetemaj – Ionita, R. Insigne – Lapadula.
Náhradníci: Manfredini, Lucatelli – Tello, Gaich, Di Serio, Caprari, Improta, Tuia, Bryan Dabo, Moncini, Viola, Foulon.

Hellas Verona FC: Silvestri – Magnani, Günter, Ceccherini – Faraoni, Tameze, Veloso, Lazović – Barák, Zaccagni – Lasagna.
Náhradníci: Pandur, A. Berardi – Sturaro, Ilić, Çetin, Dimarco, Salcedo, Lovato, Favilli, Bessa, Dawidowicz, Vieira.

Rozhodčí: Ayroldi – Carbone, Moro.
Benevento Calcio

Na domácí straně se představí Benevento, kterému to v letošním ročníku moc nejde, i přesto z toho je sympatická šestnáctá pozice. Nováček soutěže doposud nasbíral pětadvacet bodů a na sestupové pásmo má nadějné sedmibodové vedení. Benevento v minulém kole přišlo o třízápasovou sérii bez porážky, během které shodnou okolností ani jednou nevyhrálo, pokaždé se totiž jednalo o nerozhodný výsledek. Benevento tak v minulém kole zaznamenalo letošní jedenáctou porážku, bylo tomu tak na půdě šesté Neapole, které se povedlo vyhrát poměrem 2:0.
Hellas Verona FC

Fotbalisté Verony se po čtyřiadvaceti odehraných zápasech nacházejí na průběžné deváté pozici tabulky, přičemž na svém kontě mají pětatřicet bodů. Hellas tak na pohárové pozice momentálně ztrácí osm bodů, v případě výhry se tak tento bodový rozestup logicky ztenčí. Hellas ovšem z posledních pěti ligových duelů vyhrál pouze jedinkrát, a sice na domácím stadionu proti trápící se Parmě. Po této výhře přišly na řadu dva nerozhodné výsledky, Parma tedy logicky neprohrála ve třech předchozích duelech. Nejprve se jednalo o remízu proti Janovu, poté také proti Juventusu.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská Serie A má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Benevento Calcio a Hellas Verona FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62