Serie A - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cagliari : Sassuolo - 31. ledna 2021   15:00

Cagliari
75' João Pedro (Marin)
1:1
(0:0)
Sassuolo
90+5' Boga  (Oddei)
Cagliari
Cragno – Zappa (73. Walukiewicz), Ceppitelli, Godín, Lykogiannis (82. Tripaldelli) – Deiola (64. Sottil), Ch. Oliva, Marin – Nainggolan, João Pedro – Simeone (64. Pavoletti).
Mariani – De Meo, Berti
Sardegna Arena, Cagliari
Sassuolo
Consigli – Müldür, Marlon, G. M. Ferrari, Rogério – Obiang (71. Maxime López), Locatelli – Traorè (88. Oddei), Djuričić (78. Raspadori), Boga – Caputo (71. Defrel).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 29 % : 71 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 3:9. Rohy: 3:14. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 10:11.
Cagliari ani dnes nepřekročilo svůj stín a stále tak od 7. listopadu čeká na prvoligovou výhru! Dnes to bylo neskutečně bojovné utkání, ve druhé půli měli přece jenom více ze hry hosté, ale v koncovce to dnes nebylo ono, z pohledu Sassuola. A když už to vypadalo, že zápas rozhodne jediný gól domácích, zaběhl si za obranu Cagliari, v posledních vteřinách nastaveného času Boga, který vyrovnal na konečných 1:1.
90+5'
90+5'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Tak to je tvrdý direkt pro bránící Cagliari! Brian Oddei odcentroval z pravé strany, ve vápně nikdo nezachytil náběh JEREMIE BOGY, který si naběhl z levé strany za obranu a poté jen nastavil nohu a dopravil míč do branky.
90+2'
Cagliari získává volný kop na polovině soupeře a domácí pochopitelně nespěchají s rozehrávkou.
90+1'
Nastavuje se pět minut.
90'
Žlutou kartu dostává Rogério (US Sassuolo Calcio).
88'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Brian Oddei.
88'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině soupeře.
87'
Cagliari opět nastoupené na vlastní polovině a hosté se snaží něco vymyslet.
85'
Žlutou kartu dostává Maxime López (US Sassuolo Calcio).
85'
Centr z pravé strany zamířil do vápna Cagliari a to bylo asi tak všechno.
84'
Rohový kop pro Sassuolo, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
83'
Tak z Lykogiannise šlo o nějaké svalové zranění, které mu nedovolilo pokračovat v zápase, byť to v první chvíli vypadalo spíše na šetření času.
82'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Babis Lykogiannis, přichází Alessandro Tripaldelli.
81'
Babis Lykogiannis (Cagliari) padá na trávník, ve vlastním vápně a bojuje s křečí.
80'
Dlouhým pasem přenesli domácí hru na levou stranu, ale z poloviny Sassuola se sami stahují zpět.
79'
Sassuolo v tuto chvíli čeká těžká práce, protože domácí se ještě více zatahují a budou to chtít už ubránit.
78'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Giacomo Raspadori.
77'
Tak jestli se čekal první gól, tak to, vzhledem k dosavadnímu průběhu, spíše v síti domácích, kteří nejsou rozhodně lepší...
75'
Cagliari právě vstřelilo branku!
Riccardo Sottil zpracoval pas na pravém křídle, přihrál Răzvanu Marinovi, který odcentroval a ve vápně, hned mezi trojicí bránících hráčů, skóruje hlavou JOÃO PEDRO.
75'
Roh pro Sassuolo, hosté rozehrávají z pravé strany, ale vše končí jen zablokovanou střelou.
74'
Jeremie Boga (Sassuolo) přihrává z levé strany Rogériovi, který poslal přihrávku do malého vápna, tam se skvělým zákrokem blýskl obránce Cagliari.
73'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Gabriele Zappa, přichází Sebastian Walukiewicz.
71'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Pedro Obiang, přichází Maxime López.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Caputo, přichází Grégoire Defrel.
71'
Nakonec z toho byly tři rohové kopy Sassuola (dva z levé a jeden z pravé strany), domácí ale znovu neinkasovali.
70'
Vystřelit se povedlo až Hamedu Traorèmu (Sassuolo), který přestřeluje, nicméně roh pro Sassuolo.
69'
Rozehrávka Sassuola od branky, po levé straně proniká Jeremie Boga, který se nakonec prokličkoval až do vápna, ale vystřelit nedokázal.
68'
Christian Oliva (Cagliari) je ošetřován, faulující Filip Djuričić může být rád, že to nebyla karta.
67'
Hraje se ve středu hřiště, Christian Oliva (Cagliari) je faulován a hra se přerušuje.
66'
Domácí se v pohodě ubránili a sami se nyní pouští po pravé straně do útoku.
65'
64'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Giovanni Simeone, přichází Leonardo Pavoletti.
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Deiola, přichází Riccardo Sottil.
62'
Andrea Consigli (Sassuolo) si po dlouhé době opět sáhl na míč, když stáhl centr do svých rukavic.
60'
Žlutou kartu dostává Pedro Obiang (US Sassuolo Calcio).
60'
João Pedro (Cagliari) ostře faulován před vlastním vápnem, to by mohla být i žlutá karta pro jednoho z hostujících borců.
60'
Hodina hry za námi, ve druhé půli je zatím aktivnější Sassuolo, které se snaží vstřelit první gól zápasu.
59'
58'
Ale hosté zůstávají u míče a na polovině Cagliari, domácí se již nějakou tu minutu pouze brání.
57'
Po levé straně útočí hosté, Rogério se ale zastavil a vrací míč zpět na střed.
55'
Hned dvojice borců v bílých dresech se válí u vápna Sassuola, hra je nakonec přerušena a hosté se asi budou nechávat ošetřit.
54'
Alessio Cragno (Cagliari) nyní podržel svůj tým, po střele Obianga, následuje výkop od domácí branky.
53'
Hamed Traorè (Sassuolo) zkoušel poslat pas do vápna, míč ale zachytil obránce Cagliari.
52'
Žlutou kartu dostává Radja Nainggolan (Cagliari Calcio).
50'
Z levé strany míří míč na malé vápno, kde vyboxovává gólman Alessio Cragno.
49'
Rohový kop pro Sassuolo, který vybojoval Jeremie Boga, hosté rozehrají z levé strany.
48'
Sassuolo s míčem na vlastní polovině, hosté zkouší středem zaútočit, ale ve středovém kruhu ztrácí míč.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:01.
První poločas končí a nutno dodat, že díky bohu... k vidění je pouze bojovné utkání, které moc parády zatím nenabídlo. Těžko říci, co nás čeká ve druhé půli, přičemž se nedá ani předikovat, kdo si půjde pro tři body, toto utkání je totiž zatím po zásluze remízové.
45'
44'
Z pravé strany šel míč do vápna Sassuola, ale Răzvan Marin se nedokázal prosadit, přes dobře bránícího obránce soupeře.
43'
Hned dvakrát se domácím povedlo zablokovat střely soupeře zpoza vápna... a z rychlého brejku se dostal do zakončení Răzvan Marin, který ale branku míjí.
42'
Radja Nainggolan (Cagliari) si vzal míč a rozehrál volný kop, míč poslal do vápna, kde hlavičkuje Giovanni Simeone, ale pouze do rukavic gólmana.
41'
Cagliari se s míčem drží před vápnem, sledujeme ale zpětnou přihrávku... následuje faul bránícího Bogy a domácí se udrží na míči.
40'
Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, na první gól stále čekáme.
38'
Další roh pro Sassuolo, hosté opět rozehrávali z pravé strany, tentokrát se jeden z hostujících borců dostal k hlavičce, ale branku přestřeluje.
37'
Úspěšnost přihrávek v dosavadním průběhu zápasu – 74% : 83%.
36'
Přetažený centr z pravé strany zachytil Jeremie Boga (Sassuolo), který poté i vystřelil, ale hodně nepřesně.
35'
34'
A opět končí akce Cagliari lacinou ztrátou míče, takže budeme sledovat kombinaci hostů.
33'
Alessio Cragno (Cagliari) vykopává od své branky, míč letí až na polovinu Sassuola.
32'
Útočným faulem končí akce hostů, kdy se provinil Filip Djuričić.
31'
Hraje se u půlící čáry, hosté drží míč.
30'
Je za námi první půl hodina hry, zatím hodně nezáživného fotbalu, kdy za zmínku stála doposud pouze střela domácího Pedra, jinak vůbec nic.
29'
Domácí z toho nic nevytěžili, naopak do brejku šli hosté, kdy Filip Djuričić dokázal i vystřelit, ale branku minul.
28'
Faul hostů, domácí získávají volný kop na polovině Sassuola, z levé strany, ze střední vzdálenosti.
27'
K vidění je velké množství osobních soubojů, hra postrádá kvalitu.
26'
Cagliari s míčem u půlící čáry, Diego Godín nakopává míč dopředu.
25'
João Pedro (Cagliari) faulován na své polovině, míč pro Cagliari.
24'
Domácí rozehráli roh z pravé strany, na konci celé akce je střela Nainggolana, zpoza vápna, která míří vedle branky.
23'
Zblokovaná střela Giovanni Simeoneho (Cagliari), roh pro domácí.
22'
Jeremie Boga (Sassuolo) posílal z levé strany míč do vápna Cagliari, přihrávku ale zastavil obránce Cagliari.
21'
Luca Ceppitelli (Cagliari) odehrál míč do autu, hosté vhazují z levé strany, na polovině domácích.
20'
Žlutou kartu dostává Jeremie Boga (US Sassuolo Calcio).
19'
João Pedro (Cagliari) v první zajímavé šanci zápasu, kdy vypálil z levé strany, zpoza vápna, Andrea Consigli musel vyrážet na roh.
18'
Hosté rozehráli roh z pravé strany, ve vápně ale fauloval Gian Marco Ferrari, který tam povalil dva bránící hráče Cagliari.
17'
Centr z levé strany míří do vápna Cagliari, domácí se ubránili, ale pouze za cenu dalšího rohu pro Sassuolo.
16'
Nakonec z toho byly dva rohy pro hostující tým, skóre se ale nemění.
15'
Rohový kop pro Sassuolo, hosté rozehrávají z levé strany.
14'
Akce Cagliari po levé straně... míč končí v autu.
13'
Sassuolo vyčkává na své polovině.
11'
Hodně opatrný zápas.. domácí se s míčem drží na své polovině a jen si přihrávají.
9'
Hosté rohový kop Cagliari dokázali ubránit, míč se následně dostal až k půlící čáře.
8'
Giovanni Simeone (Cagliari) upadl v pokutovém území Sassuola, ale není to faul, domácí získávají roh.
7'
Zatím je to hodně bojovné, další pokus hostů zaútočit zastavuje ofsajd.
6'
Bojuje se ve středu hřiště, kde domácí nakonec udrželi míč.
5'
Rozehrávka od branky Sassuola, kam se dostal míč po nepřesném nákopu soupeře.
3'
Domácí kombinují u půlící čáry, hosté rychle dostupují a nakonec i získávají míč.
2'
Alessio Cragno (Cagliari) si došel pro míč a bude moci rozehrát od své branky.
1'

Cagliari Calcio: Cragno – Zappa, Ceppitelli, Godín, Lykogiannis – Deiola, Ch. Oliva, Marin – Nainggolan, João Pedro – Simeone.
Náhradníci: Aresti, Vicario – Sottil, Tripaldelli, Pereiro, Pavoletti, Tramoni, Carboni, Cerri, Calabresi, Walukiewicz.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Müldür, Marlon, G. M. Ferrari, Rogério – Obiang, Locatelli – Traorè, Djuričić, Boga – Caputo.
Náhradníci: Pegolo – Raspadori, Peluso, Toljan, Kiriakopoulos, Oddei, Schiappacasse, Haraslín, Maxime López, Magnanelli, Defrel, K. Ayhan.

Rozhodčí: Mariani – De Meo, Berti.
SASSUOLO CALCIO
Sassuolo přijelo do Cagliari v mnohem lepším herním rozpoložení, než v jakém se nachází domácí. Byť po fantastickém vstupu do nového ligového ročníku, kdy Sassuolo z prvních dvanácti kol pouze jednou prohrálo a vytěžilo skvělých 23 bodů, přišel přece jenom pokles a spíše návrat do míst, kam asi Sassuolo patří, tedy do klidného středu tabulky. V dalších sedmi kolech již Sassuolo vybojovalo pouze sedm bodů a hned čtyřikrát prohrálo. Naposledy na hřišti favorizovaného Lazia, kde sice hosté vedli od 6. minutě, ale za necelých dvacet minut domácí vyrovnali a ve druhé půli skóre otočili na konečných 2:1.
CAGLIARI CALCIO
Cagliari stále čeká na svou čtvrtou ligovou výhru v tomto ročníku. To čekání je již hodně dlouhé, naposledy se z tří bodů radovalo 7. listopadu loňského roku, kdy doma porazilo Sampdorii 2:0. Pak ještě dokázalo do Vánoc vybojovat čtyři body za čtyři remízy, od té doby ale nezískalo ani bod a následovaly již pouze prohry... ta série čítá již šest zápasů! V posledním kole na hřišti Janova inkasovali hned v desáté minutě zápasu, pak se celou dobu snažili o vyrovnání, ale znovu se to nepovedlo a domácí těsné vedení uhájili až o konce. Dokáže tak Cagliari, v duelu se Sassuolem, konečně prokletí zlomit a vyhraje?
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 20. kola italské Serie A, v němž CAGLIARI CALCIO přivítá na svém stadionu SASSUOLO CALCIO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62