Serie A - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Crotone : Janov - 31. ledna 2021   15:00

0:3
(0:2)
Janov
24' Destro   • 29' Czyborra  (Zappacosta) • 51' Destro  (Zajc)
Crotone
Cordaz – Magallán (69. Djidji), Marrone, Golemić – P. Pereira (46. Rispoli), Messias, Zanellato (69. Henrique), Benali, Reca – Nwankwo, Di Carmine (56. Rivière).
Crespi, Festa – Djidji, Dragus, Henrique, Luperto, Petriccione, Rispoli, Rivière, Rojas, Vulić, D’ Aprile.
Piero Giacomelli
Janov
Perin – Criscito, Radovanović, A. Masiello – Czyborra, Strootman (74. Behrami), Badelj, Zajc (61. Melegoni), Zappacosta (71. Ghiglione) – Šomurodov (61. Pjaca), Destro (71. Pandev).

Toto je ode mne pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a na počtenou u dalších zápasů.
Je konec! Janov vítězí a připíše si tři body do tabulky Serie A! Ve dvacáté čtvrté minutě otevřel skóre zápasu Mattia Destro. O pět minut později to bylo už o dvě branky. To se střelou z první zpoza vápna prosadil Lennart Czyborra . Na začátku druhého poločasu pečetil výhru svým druhým gólem Mattia Destro.
90+3'
90+3'
Obrovská šance pro Janov! Goran Pandev si to mířil sám na brankáře. Ovšem jeho střela trefila pouze připraveného Alexe Cordaza.
90+2'
Koffi Djidji poslal tvrdě protihráče mimo hřiště. Rozhodčí to vyhodnotil jako faul a hosté tak mají přímý kop.
90+1'
Natavují se tři minuty nad rámec druhého poločasu.
90'
Žlutou kartu dostává Arkadiusz Reca (FC Crotone).
89'
Tyč! Ahmad Benali se uvolnil v pokutovém území a vystřelil. Jeho střela ale orazítkovala tyčku. Následuje rohový kop.
89'
Domácí zvolili rozehrávku na krátko a okupují soupeřovu polovinu hrací plochy.
88'
Lennart Czyborra se provinil přestupkem. Rozhodčí nařizuje přímý kop pro domácí.
86'
Hosté kombinují na polovině hřiště. Teď už nikam nespěchají. Zápas se blíží ke svému konci.
85'
Nadějnou akci Janova zastavil praporek asistenta rozhodčího. Píská se ofsajd. Hosté mají utkání pod kontrolou a nepouští Janovské do vyložených šancí.
85'
Žlutou kartu dostává Eduardo Henrique (FC Crotone).
84'
Bránu se ale ohrozit nepodařilo. Následně rozhodčí pískl přestupek. Další standartní situace pro Janov.
83'
Lennart Czyborra si obhodil protihráče a zkusil nacentrovat. Jeho centr byl sražený za branku. Rohový kop pro Janov.
82'
Další šanci domácích zastavila pohotová obrana Janova. Jejich následný protiútok byl ale přibržděn.
81'
Lennart Czyborra nebezpečně dotíral na domácí obránce. Ti si však poradili a míč odkopli do bezpečí
80'
Rohový kop hostí byl ale velmi dlouhý a míč tak skončil za čarou. Autové vhazování pro Cortone.
79'
Rohový kop pro Janov.
78'
Alex Cordaz uklidňuje hru. Utkání se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci.
77'
Domácí se blíží k bráně. Zatím tomu ale chybí střela, která by Perina ohrozila.
76'
Domácí nyní kombinují na polovině soupeře snaží se najít chybičku v obraně soupeře. Ta ale stále nepřichází.
74'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Kevin Strootman, přichází Valon Behrami.
74'
Rozhodčí píská přestupek na polovině Crotone. Ti budou zahrávat přímý volný kop.
73'
Goran Pandev se k zakončení nedostal. Domácí obránce odkopává balon do zámezí. Autové vhazování pro Janov.
72'
Centr domácích odvrátila obrana Janova. Domácí zůstávají usazeni na polovině soupeře.
71'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Davide Zappacosta, přichází Paolo Ghiglione.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Goran Pandev.
70'
Další faul na půlce. Těch je dnes hodně. Hra se tak velmi často kouskuje.
69'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Niccolò Zanellato, přichází Eduardo Henrique.
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Lisandro Magallán, přichází Koffi Djidji.
69'
Až teď se domácí fotbalisté na delší chvíli dostali k balonu. Rozhodčí píská další přestupek. Přímák pro domácí.
68'
Marko Pjaca se dostal ke střele zpoza pokutového území. Jeho střela ale letěla těsně vedle branky. Tady chyběli centimetry.
67'
Další roh pro hosty. Crotone se nyní nemůže vymanit z tlaku.
66'
Rohový kop pro Janov. Milan Badelj si hezky udělal dva hráče, ale jeho pokus o centr byl sražen za brankovou čáru.
65'
Hostující fotbalisté jsou v tlaku. Domácí odkopávají jen do autu.
65'
Janov má k dispozici přímý volný kop. Velká šance na vstřelení čtvrté branky.
64'
Jenže hosté se záhy znovu dostávají k balonu a už si to ženou do útoku.
64'
Míč za brankou Cortone. Alex Cordaz bude rozehrávat od své branky.
63'
Centr Lennarta Czyborry zablokovala domácí obrana. Janov má ovšem možnost autového vhazování.
62'
U míče jsou aktuálně fotbalisté Janova, kteří si nyní přihrávají na polovině hrací plochy.
61'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Miha Zajc, přichází Filippo Melegoni.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Eldor Šomurodov, přichází Marko Pjaca.
60'
Domácí obrana si nyní přihrává na své polovině. Už nechce udělat chybu, která by mohla znamenat čtvrtou branku v jejich síti.
59'
Další ofsajd. V něm Eldor Šomurodov. Domácí brankář bude rozehrávat z takřka brankové čáry.
58'
To byla obrovská šance! Andrea Masiello poslal krásný centr do pokutového území. Tam se nacházel Eldor Šomurodov, ten si ale balon nezpracoval příliš dobře a míč se mu od nohy odrazil na kopačku domácího fotbalisty.
57'
Nadějnou akci hostí zastavil rozhodčí. Píská se ofsajd. Míče se tak zmocní hráči domácích.
56'
Hra je nyní velmi rozkouskovaná. Rozhodčí píská další přestupek na polovině hřiště. Možnost přímáku budou mít tentokrát hráči Cortone.
56'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Samuel Di Carmine, přichází Emmanuel Rivière.
55'
K zakončení se ale Janovští nedostali. Obrana Cortoe centr odvrátila a pokusila se založit rychlý protiútok. Neúspěšně.
55'
Po zablokovaném centru budou hosté zahrávat další rohový kop.
54'
Lisandro Magallán se dopustil faulu. Rozhodčí nařizuje přímý volný kop pro Janov.
53'
U míče jsou aktuálně hosté, kteří si teď přihrávají na půlce a snaží se najít mezírku v defenzívě Crotone.
52'
Šance domácích na zisk bodů v dnešním utkání se zase o kus vzdálila. Jejich další šanci zastavil výborný Mattia Perin.
51'
Janov právě vstřelil branku!
A máme tu další gól! Miha Zajc poslal krásný centr do pokutového území a MATTIA DESTRO jen nastavil nohu a usměrnil míč do brány. Asistence: Miha Zajc.
50'
Samuel Di Carmine se natahoval po zakončení. Míč však netrefil a ten tak skončil za brankovou čarou. Mattia Perin bude rozehrávat od své branky.
49'
Domácí pokračují v přihrávkách na své polovině hrací plochy. Janovští hrají poněkud pasivně.
48'
Domácí nyní kombinují na své polovině.
46'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Pedro Pereira, přichází Andrea Rispoli.
46'
Po prvním poločase vedou hostující fotbalisté z Janova už 2:0. Nejprvé otevřel skóre Mattia Destro, který se dostal k odraženému míči a poslal ho po zemi k tyči. O pět minut později vedli hosté už o dvě branky. Lennart Czyborra si naběhl na centrovaný balon a střelou z první zvýšil stav na současných 2:0 pro hostující družstvo.
45+2'
45+2'
Centr do vápna odvrátila hostující obrana. V tomto poločase se už nic nestane.
45+2'
Samuel Di Carmine faulován. Domácí mají další standartku ze zajímavé pozice.
45+1'
Domácí brankář bude rozehrávat od své kasy. Domácí mají už jen minutu na snížení stavu.
45'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Mattia Perin ale pokus domácích fotbalistů vystihl a míč chytil. Následnou rozehrávku zastavila nedovoleně domácí obrana. Rozhodčí tak píská další faul.
44'
Velká šance pro Crotone. Niccolò Zanellato byl faulován u pokutového území. Domácí tak mají standartku ze zajímavé pozice.
42'
Niccolò Zanellato špatnou přihrávkou zahnal svého spoluhráče do rohu hrací plochy. Ten už ale nedokázal odcentrovat.
41'
Velkou šanci Janova zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Píská se ofsajd.
40'
Přihrávku Nwankwa zablokoval jeden obránců .Jenže míč se odrazil za brankovou čáru a fotbalisté Crotone budou zahrávat rohem.
39'
Autové vhazování pro hosty. Ti teď velmi mnoho času tráví na soupeřově polovině. Hráčům Crotone tak ubíhá čas na snížení stavu.
37'
Eldor Šomurodov se při napadání uvolil k nedovolené hře. Rozhodčí píská přestupek a Crotone získává balon.
36'
Domácí nyní kombinují na své polovině. První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci.
35'
Kevin Strootman se dostal k hlavičce. Ta byla ale velmi nepřesná a letěla mimo branku. Domácí brankář bude rozehrávat od své branky.
34'
Autové vhazování Janovských poslala defenzíva domácích pouze na rohový kop.
33'
Žlutou kartu dostává Junior Messias (FC Crotone).
32'
Domácí fotbalista nyní zahrál rukou. Rozhodčí tak musel přerušit jejich následnou akci. Janov dostává k dispozici přímý kop.
29'
Janov vede už o dvě branky. Davide Zappacosta Poslal centr za hranici pokutového území a LENNART CZYBORRA poslal střelou z první balon do sítě. Asistence: Davide Zappacosta.
29'
Domácí však neohrozili brankáře Janova. Následný protiútok Janova zastavila domácí obrana pouze za cenu autového vhazování.
28'
Další centr domácí zblokován za brankovou čáru. Máme tu první rohový kop dnešního utkání.
28'
Žlutou kartu dostává Kevin Strootman (Janov CFC).
26'
Další faul na polovině hrací plochy. Domácí mají možnost na vyrovnání v podobě přímého volného kopu.
24'
A máme tu první branku dnešního utkání! MATTIA DESTRO se v pokutovém území dostal k odraženému balónu a krásnou přízemní střelou k tyči nedal domácímu brankáři žádnou šanci. Bez asistence.
24'
Ivan Radovanović stihl před pádem přihrát svému brankářovi. Ten teď uklidňuje hru.
22'
Nepřesný centr do vápna od Messiase. Domácí útočník neměl šanci stihnout balon na hrací ploše. Mattia Perin bude rozehrávat od své branky.
21'
Míč za postranní čarou. Janov bude zahrávat autové vhazování.
20'
Pokus hostujících fotbalistů ukončil praporek asistenta rozhodčího. Píská se ofsajd. K míči se tedy dostávají znovu domácí.
19'
Janovští teď kombinují na své polovině a čekají co udělá domácí obrana. Ta skvěle presuje. Hosté tak mají velmi málo času na rozehrávku.
19'
Rozhodčí znovu píská faul na půlce. Domácí budou moci zahrát přímý kop.
17'
Míč skončil za brankou Crotone. Alex Cordaz bude rozehrávat od své branky.
17'
Teď se už hraje. Na polovině soupeře kombinují Janovští.
16'
Je to Pedro Pereira, který opouští v doprovodu lékařů hrací plochu.
15'
Jeden z fotbalistů Crotone zůstává ležet na trávníku. Vypadá to na nějaký svalový problém.
15'
Davide Zappacosta se pokusil centrovat před branku soupeře. Jeho pokus byl však zablokován. U míče znovu domácí.
14'
První zásah Mattia Perina. Ten chytil pokus o centr a uklidňuje hru.
13'
Domácí mají opět míč pod kontrolou a kombinují na polovině hřiště. Skvěle postavená defenzíva Janova však nepouští domácí de nějakých větších příležitostí.
13'
Další faul na půlce. Tentokrát to schytal Simeon Nwankwo. Domácí budou rozehrávat z poloviny hřiště.
12'
Nyní se poprvé v dnešním utkání dostávají, na delší dobu, k míči také hosté.
11'
Simeon Nwankwo zahrál rukou. Janovští budou zahrávat další přímý volný kop.
10'
Nepřesná rozehrávka domácích. Junior Messias nedosáhl na špatnou přihrávku svého spoluhráče. Janovští dostávají možnost autového vhazování.
9'
Pokus hostujícího družstva skončil za brankou. Alex Cordaz bude rozehrávat od své branky.
8'
Eldor Šomurodov se ocitá na trávníku. Rozhodčí píská další faul. Přímák pro hosty.
8'
Junior Messias zkusil rovnou vystřelit na branku. Jeho střela ale mířila do středu brány a hostující brankář s ní neměl sebemenší problémy.
7'
Další přerušení hry. Niccolò Zanellato spadl na zem po souboji s Kevinem Strootmanem. Rozhodčí nařizuje přímý kop pro Crotone.
6'
Domácí se znovu dostávají k míči. Aktuálně si přihrávají přibližně na polovině hřiště. Zatím jsme neviděli žádnou vážnou šanci.
5'
Mattia Destro faulován. Rozhodčí vše viděl a přerušil hru. Janov bude zahrávat přímý volný kop.
4'
Domácí jsou stále v držení míče. Nemohou však najít recept na skvěle postavenou obranu soupeře.
2'
U míče jsou stále domácí, kteří nyní kombinují na vlastní polovině a čekají na mezírku v soupeřově obraně.
1'
Míč končí v zámezí. Domácí mají k dispozici autové vhazování.
1'
Úvodní výkop dnešního utkání měli na starosti hosté. Jejich první nákop ale zastavila obrana Crotone.
1'

FC Crotone: Cordaz – Magallán, Marrone, Golemić – P. Pereira, Messias, Zanellato, Benali, Reca – Nwankwo, Kargbo.
Náhradníci: Crespi, Festa – Djidji, Dragus, Henrique, Luperto, Petriccione, Rispoli, Rivière, Rojas, Vulić.

Janov CFC: Perin – Criscito, Radovanović, A. Masiello – Czyborra, Strootman, Badelj, Zajc, Zappacosta – Šomurodov, Destro.
Náhradníci: Marchetti, Zima – Behrami, Ghiglione, Goldaniga, Melegoni, Onguéné, Pandev, Pellegrini, Pjaca, Rovella.

Rozhodčí: Piero Giacomelli.
FC Crotone

Domácí Crotone je na tom o něco hůře. Domácí celek získal v devatenácti duelech dvanáct bodů a zatím mu patří poslední dvacátá pozice ligové tabulky. Se záchranou ale stále není nic ztraceno. Na sedmnáctý Turín ztrácelo Crotone před začátkem kola jen dva body. V posledním utkání ale prohrálo 1:2 na hřišti Fiorentiny.
Janov CFC

Hostující Janov v devatenácti utkáních vybojoval osmnáct bodů a zatím mu patří šestnáctá pozice ligové tabulky. Na záchranu měl před začátkem nového kola k dobru čtyři body. Přesto se Janov trápí hlavně v ofenzivě. Soupeřům dosud nasázel jen devatenáct branek. Naposledy dokázal zvítězit 1:0 nad Cagliari.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Crotone a Janovem. Utkání začíná v 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62