Serie A - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Fiorentina : AS Řím - 3. března 2021   20:45

Fiorentina
60' Spinazzola(vl.)
1:2
(0:0)
AS Řím
48' Spinazzola  (Mancini) • 90' Diawara  (Karsdorp)
Fiorentina
Drągowski – Milenković, Pezzella (C), Martínez – Venuti, S. Amrabat, Pulgar (79. M. Cáceres), Castrovilli (52. Kokorin), Igor (42. Biraghi) – Vlahović, Ribéry (79. Valero).
Calvarese – Bresmes, Galetto
Artemio Franchi, Firenze
AS Řím
Pau López – Mancini, Cristante, Kumbulla (81. Smalling) – Peres (81. Karsdorp), Diawara, Veretout (62. Pedro), Spinazzola – Lorenzo Pellegrini (C), Mchitarjan (67. El Shaarawy) – B. Mayoral.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 10:15.
Je konec. AS Řím zvítězil na půdě Fiorentiny poměrem 2:1. Ve 28. minutě se v šanci ocitl Vlahović, ale jeho pokus vychytal López. Posléze se ke konci půle opřel do míče Pellegrini, ale Drągowski byl připraven. Do druhé půle vstoupili hosté skvěle a ve 48. minutě je poslal do vedení Leonardo Spinazzola. V 60. minutě se opět trefil Leonardo Spinazzola, ale pouze do vlastní branky a srovnal na 1:1. Nakonec ale v 90. minutě rozhodl o výhře Říma Amadou Diawara.
90+5'
90+4'
Posléze se ale balón dostal do zámezí a Bartłomiej Drągowski má odkop od své svatyně.
90+3'
Řím zvládá konec utkání velmi dobře a opět získal autové vhazování u rohového praporku.
90+2'
Míč skončil jen v zámezí a následuje tak autové vhazování pro hostující mužstvo.
90'
Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.
90'
AS Řím právě vstřelil branku!
Nakonec se hlavní rozhodčí po domluvě s videorozhodčím opravil a uznal branku hostů! Po centru Ricka Karsdorpa z pravé strany zakončil uvnitř vápna k levé tyči AMADOU DIAWARA. Asistence: Rick Karsdorp.
89'
Ovšem nezdálo se, že by toto měl být ofsajd a videorozhodčí nyní vše prošetřuje! Za mě by to měla být branka hostů!
88'
Amadou Diawara sice dokázal dostat míč do brány soupeře, ale sudí odpískal ofsajd.
87'
Fiorentina nyní získala autové vhazování na polovině svého soupeře.
86'
Lucas Martínez sice poslal centr do vápna, ale ten skončil pouze v moci brankáře Lópeze.
85'
Faul římského hráče znamená volný kop pro fialky z pravé strany hrací plochy.
84'
Pomalu to vypadá, že toto utkání skončí remízou, což by si asi obě mužstva zasloužila, protože ani jedno nemá nějak navrch.
82'
Lorenzo Pellegrini ukradl míč soupeři na levém křídle, ale nakonec byla celá akce pozdržená a posléze se Stephan El Shaarawy ocitl v ofsajdu.
81'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Bruno Peres, přichází Rick Karsdorp.
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Maraš Kumbulla, přichází Chris Smalling.
80'
Maraš Kumbulla dostal naloženo v souboji od soupeře a opět se hra kouskuje.
79'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Borja Valero.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Erick Pulgar, přichází Martín Cáceres.
77'
Zblokovaný centr z levé strany skončil v zámezí a Fiorentina má k dispozici autové vhazování.
76'
Hraje se ze strany na stranu, ale ani jeden celek nemá nějaký větší tlak nebo vážnější šance.
75'
Další potrestaným hráčem žlutou kartou je Maraš Kumbulla.
73'
Nyní se hraje celkem tvrdě a hra se velmi kouskuje.
71'
Tentokrát se hostující útočník ocitl jen v ofsajdu a hra je tak přerušená.
70'
Poté uviděl dodatečně žlutou kartu Franck Ribéry za svůj faul a v příštím zápase proti Parmě si nezahraje.
69'
Řím se snaží protlačit do vápna soupeře, ale centr z pravé strany odhlavičkovala obrana.
67'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Stephan El Shaarawy.
67'
Dušan Vlahović se rozčiluje, jelikož se nemohl dostat přes Maraše Kumbullu, který jej odstrčil rukama.
66'
Franck Ribéry se dostal ke střele po protiútoku Fiorentiny, ale zakončil jen vedle pravé tyče.
64'
Řím tentokrát zkouší něco vymyslet po levé straně, ale tam nebylo místo na kombinaci.
62'
Hosté se tentokrát dopustili faulu ve středu hrací plochy a Fiorentina je znovu u míče.
62'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Jordan Veretout, přichází Pedro.
60'
Fiorentina právě vstřelila branku!
Po hodině utkání je srovnáno na 1:1! Fialky předvedly rychlý protiútok a centr z levé strany do vápna si nešťastně srazil do své svatyně LEONARDO SPINAZZOLA, který tak dává paradoxně druhou branku v tomto utkání.
59'
Bartłomiej Drągowski si poradil se střelou zpoza vápna a následuje tak rohový kop pro AS Řím.
57'
Franck Ribéry se sice dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale jeho pokus byl zblokován obráncem soupeře.
56'
Henrich Mchitarjan se snažil vybojovat pro svůj celek autové vhazování, ale nakonec je z toho aut pro soupeře.
54'
Míč nyní skončil jen v zámezí a následuje tak autové vhazování pro domácí celek.
52'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Gaetano Castrovilli, přichází Alexandr Kokorin.
50'
Nyní je hra přerušená, protože Gaetano Castrovilli už podruhé během pár minut leží na hrací ploše a musí vystřídat.
48'
Hosté vstupují do druhého poločasu velmi dobře a dávají úvodní branku utkání! Gianluca Mancini poslal skvělý nákop do vápna, na který si sběhl LEONARDO SPINAZZOLA a z první prostřelil Bartłomieje Drągowskiého. Asistence: Gianluca Mancini.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:51.
První poločas je u svého konce a zatím jsme se v souboji mezi Fiorentinou a Římem nedočkali branky. Ve 28. minutě se v šanci ocitl Vlahović, ale jeho pokus vychytal López. Posléze se ke konci půle opřel do míče Pellegrini, ale Drągowski byl připraven. Zatím tak je k vidění především hra ve středu pole.
45+3'
45+2'
Poté přišel nákop do vápna, ale ten skončil opět v rukou gólmana Bartłomieje Drągowského.
45+1'
AS Řím opět pokračuje směrem dopředu, ale nyní to zkouší krátkými přihrávkami.
45'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.
45'
Lorenzo Pellegrini se dostal ke střele, kterou mířil k levé tyči, ale Bartłomiej Drągowski předvedl velmi důležitý zákrok!
45'
Jordan Veretout se snažil něco vymyslet po pravé straně, ale nacházel se jen v ofsajdu.
44'
Následný střelecký pokus ale skončil pouze v zámezí a Pau López se postará o odkop.
43'
Momentálně se hra hodně přerušuje a kouskuje. Fiorentina tak bude mít k dispozici přímý kop.
42'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Igor, přichází Cristiano Biraghi.
40'
Gianluca Mancini v souboji udeřil Ribéryho loktem do obličeje a uviděl žlutou kartu. Domácí francouzský hráč je nyní ošetřován a rovněž nevypadá zrovna dobře.
40'
Fiorentina tak nyní hraje v oslabení a možná se bude muset střídat.
39'
Vypadá to, že domácí obránce Igor snesl tento souboj velmi špatně a nyní je ošetřován mimo hrací plochu.
37'
Franck Ribéry nyní raději zakopl míč do zámezí, jelikož na hrací ploše zůstali ležet dva hráči po střetu.
36'
Posléze se sice do protiútoku dostala Fiorentina, ale přihrávka Ribéryho nakonec skončila jen u gólmana Lópeze.
35'
Centr hostujícího hráče z pravé strany byl pouze zblokován do zámezí a následuje autové vhazování Říma.
33'
Dušan Vlahović se tentokrát dopustil faulu a u míče tak budou hráči Říma.
32'
Posléze musela být hra přerušená, jelikož právě gólman Bartłomiej Drągowski potřebuje ošetření.
31'
Bartłomiej Drągowski si sice zakřikl, ale do cesty se mu připletl domácí obránce, ovšem pro Fiorentinu vše dobře dopadlo.
30'
Půl hodina utkání je u svého konce a Fiorentina stále hraje s Římem bez branek.
28'
Tentokrát už musel zasahovat Pau López proti nebezpečné střele Dušana Vlahoviče k pravé tyči!
27'
Protiútok Říma rovněž nepřinesl zkrátka nic, když dobře zasáhl Lucas Martínez a útočníci jsou zatím v tomto utkání neviditelní.
26'
Další faul, tentokrát ze strany hostů a to ve středu hrací plochy. Fiorentina ale nedokázala udržet míč nějakou delší dobu.
24'
Hned dva nepřesné nákopy z každé strany a míč tak končí pouze v zámezí.
23'
Lorenzo Venuti zůstal po souboji s Leonardem Spinazzolou ležet na hrací ploše, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.
22'
Balón nyní skončil jen v zámezí a následuje tak autové vhazování Fiorentiny.
21'
Momentálně jsou k vidění pouze nepřesné nákopy a balón posléze skončil u gólmana Bartłomieje Drągowského.
19'
Rohový kop fialek nepřinesl nic nebezpečného, jelikož obrana Říma odvrátila balón.
18'
Fiorentina už se pomalu dostala do utkání a nyní drží míč na polovině soupeře, ovšem tempo hry není nijak moc velké.
16'
Dušan Vlahović se snažil dostat ke hlavičce po centru Ericka Pulgara, ale ta skončila jen nad bránou Paua Lópeze.
15'
Franck Ribéry prokázal své velké zkušenosti a vybojoval standardní situaci pro Fiorentinu.
13'
Nyní byla hra na minutu pozastavena jako uctění památky Davida Astoriho, který nosil číslo 13 a zemřel před třemi lety 4. 3. 2018.
12'
Henrich Mchitarjan se dostal ke střele zpoza vápna, ale jeho rána letěla nad bránu.
10'
Tentokrát se míč ocitl pouze v zámezí a Fiorentina má k dispozici autové vhazování na své polovině.
8'
Jordan Veretout ještě posunul míč Henrichu Mchitarjanovi, ale trošku víc, než by si přál a Bartłomiej Drągowski byl u balónu jako první.
7'
Zatím nám toho úvod utkání nic moc nepřináší, ale o něco aktivnějším týmem je celek z Říma.
6'
Centr z volného kopu ale pouze proskákal vápnem do zámezí a Bartłomiej Drągowski tak bude mít odkop od své svatyně.
5'
Hosté se snažili něco vymyslet po levé straně, kde ale byl zfaulován Borja Mayoral a následuje standardní situace.
4'
Jordan Veretout sice dostal míč centrem do vápna, ale nakonec se zpoza vápna dostal ke střele Amadou Diawara, ovšem přestřelil.
3'
Lorenzo Pellegrini se snažil nyní protlačit dopředu po pravém křídle, kde upadl, ale sudí ukázal, že tohle pískat nehodlá.
2'
Řím drží míč na své polovině, ale následný pokus o nákop skončil u soupeře.
1'

ACF Fiorentina: Drągowski – Milenković, Pezzella (C), Martínez – Venuti, S. Amrabat, Pulgar, Castrovilli, Igor – Vlahović, Ribéry.
Náhradníci: Terracciano, Rosati – A. Barreca, Biraghi, Valero, M. Cáceres, Callejón, Kokorin, Eysseric, Malcuit, Montiel, Olivera.

AS Řím: Pau López – Mancini, Cristante, Kumbulla – Peres, Diawara, Veretout, Spinazzola – Lorenzo Pellegrini (C), Mchitarjan – B. Mayoral.
Náhradníci: Fuzato, Mirante – El Shaarawy, Fazio, Karsdorp, Pastore, C. Pérez, Pedro, Smalling, Villar.

AS Řím

Řím je aktuálně na 5. pozici se 44 body a skóre 48:37. Po bezbrankové remíze na půdě Beneventa přivítal Řím na své půdě AC Milán. Ve 42. minutě šli hosté do vedení, když se z pokutového kopu prosadil Kessie. V 50. minutě sice dokázal srovnat Veretout, ale v 58. minutě vrátil vedení zpět na stranu AC Rebić. Konec zápasu už si Milán pohlídal a zvítězil tak 2:1. Nejlepším střelcem je s 10 góly Veretout.

ACF Fiorentina

Fiorentina je momentálně na 14. místě s 25 body a skóre 25:36. Po domácí výhře 3:0 se Speziou zavítala na půdu Udinese. První poločas nenabídl zkrátka nic. Také ve druhé půli se zdálo, že už gól nepadne, ovšem v 86. minutě poslal domácí do vedení Nestorovski a Udinese zvítězilo 1:0. Nejlepší střelec Fiorentiny je s 9 góly Vlahovič.
Ve 25. kole Italské Serie A se proti sobě utkají týmy ACF Fiorentina a AS Řím. Naposled se spolu tato mužstva utkala v listopadu na půdě Říma, který dokázal zvítězit poměrem 2:0. Dnes se ale bude hrát na stadionu Artemio Franchi ve Firenze. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Calvarese a jeho asistenti Bresmes a Galetto. Úvodní výkop je naplánován na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62