Serie A - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Janov - 28. února 2021   15:00

Inter Milán
1' R. Lukaku (Lautaro Martínez) • 70' Darmian (R. Lukaku) • 79' Alexis Sánchez
3:0
(1:0)
Inter Milán
Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni – Darmian, Barella (85. Arturo Vidal), Brozović (77. Alexis Sánchez), Eriksen, Perišić (85. Young) – R. Lukaku, Lautaro Martínez (77. Gagliardini).
D. Padelli, I. Radu – D'Ambrosio, Gagliardini, Kolarov, Pinamonti, Ranocchia, Young, Arturo Vidal, Alexis Sánchez, Vecino.
Janov
Perin (C) – C. Zapata, Radovanović (46. Onguéné), Goldaniga – Ghiglione (63. Šomurodov), Melegoni (72. Portanova), Rovella, Strootman (46. Behrami), Czyborra – Scamacca (63. Pandev), Pjaca.
Marchetti – Badelj, Behrami, Criscito, Destro, A. Masiello, Pandev, Onguéné, Portanova, Šomurodov, Zappacosta, Zajc.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 13:2. Střely mimo: 6:1. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:8.
Je konec! Inter Milán nakonec zvládl dnešní souboj s Janovem a vítězí 3:0. Inter vlétl do zápasu jako velká voda a už v první minutě otevřel skóre Romelu Lukaku. Další obrovské šance měl Darmian, ale nejprve minul branku a dalším technickým pokusem orazítkoval horní tyč. Janov byl směrem dopředu naprosto bezzubý. Po změně stran navíc přidal druhou trefu Darmian a deset minut před koncem napsal tečku za zápasem střídající Alexis Sánchez.
90+3'
90+2'
Roberto Gagliardini se po rychlé akci dostal s míčem do pokutového území, ale jeho přízemní zakončení levačkou dokázal brankář Janova vyrazit mimo tři tyče!
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Edoardo Goldaniga zahrál v souboji se Škriniarem šlapákem, ale se štěstím poslal míč do autu. Vhazovat tak bude domácí Inter.
89'
Perin musel vytáhnout další efektní zákrok. Nebezpečnou hlavičku na něj z těžké pozice poslal Romelu Lukaku, ale hostující brankář míč vytěsnil na roh.
88'
Lennart Czyborra dostal přihrávku na levou stranu, po které prošel na polovinu soupeře, ale jeho vysoký nákop schoval Perin do rukavic.
87'
Matteo Darmian poslal přihrávku na polovinu hrací plochy, jenže tam byl Lukaku těsně bráněn Goldanigou, který jej od míče hravě odstavil.
86'
Dnešní duel už se pouze dohrává. Fotbalisté v bílých dresech se prakticky nikam neženou a koncentrují se na defenzivu na vlastní polovině.
85'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ivan Perišić, přichází Ashley Young.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Nicoló Barella, přichází Arturo Vidal.
84'
Samir Handanovič se musel zapojit do rozehrávky Interu Milán. Jeho nákop směřoval na Sáncheze, ale autor třetí branky daleko nedošel.
83'
Valon Behrami si došel pro přihrávku na vlastní polovinu, kde se dobře otočil a nakopl míč na polovinu soupeře. Domácí zadáci si odražený míč našli.
82'
Milan Škriniar diriguje rozehrávku Interu Milán na vlastní polovině. Slovenský stoper poslal nákop na levou stranu, ale Sánchez se k míči nedostal.
81'
Inter Milán pokračuje v ofenzivní hře a nadále se tlačí do útoku. Sánchez na levém křídle obešel prvního obránce, ale v pádu už nedokázal odcentrovat.
79'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Tak pozor! Celou situaci ještě zkoumal VAR a sudí došel k závěru, že branka byla regulérní. O přesný zásah hlavou se tak postaral ALEXIS SÁNCHEZ!
78'
Domácí už takřka radovali z třetí branky, ale rozhodčí nakonec odpískal útočný faul Alexise Sáncheze.
77'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Roberto Gagliardini.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Alexis Sánchez.
77'
Lautaro Martínez se pustil do souboje s Portanovou na polovině hřiště a hostující fotbalista jej nedovoleným zákrokem povalil na zem.
76'
Lukaku se hnal za další přihrávkou na hranici velkého vápna, jenže důrazný obránce jej tentokrát přetlačil a odkopl míč do bezpečí.
75'
Ani po další standardní situaci se domácím nepodařilo zakončit. Centr si našel dobře postavený Portanova, který míč odehrál na roh.
74'
Inter zahrával další rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na přední tyč, nicméně nikdo v tmavém dresu Interu se do zakončení nedostal.
73'
Romelu Lukaku sprintoval za další prudkou přihrávkou na polovinu soupeře. Urostlý fotbalista se však nechal odstavit od míče a získal jen vhazování.
72'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Filippo Melegoni, přichází Manolo Portanova.
70'
Inter Milán přidává dvacet minut před koncem druhou branku a výrazně se přibližuje k důležitému vítězství! MATTEO DARMIAN dostal přihrávku na hranici velkého vápna, připravil si pozici a přízemní střelou na zadní tyč poslal balón do sítě!
69'
Eriksen se zpoza hranice velkého vápna opřel do skákavého míče, jenže jeho projektil přímým nártem skončil vysoko nad břevnem domácí svatyně.
68'
Mattia Perin se musel zapojit do rozehrávky svého celku. Brankář Janova nakopl míč před dobíhajícím Lukakuem daleko z velkého vápna.
67'
Samir Handanovič si dal pozor na přihrávku za obranu a bez problémů si došel pro míč. O nákop se hlásil Lukaku, ale domácí brankář raději přihrál na pravou stranu.
66'
Střídající Goran Pandev si v dalším hlavičkovém souboji pomohl nedovoleným zákrokem a daroval Interu Milán další rozehrávku přímého kopu.
65'
Marko Pjaca dlouho otálel s odehráním míče od nohy na levé straně, jenže jeho nákop skončil u prvního obránce v dresu domácího Interu.
64'
Edoardo Goldaniga uspěl v dalším hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy. Napadající Martínez jej dostal pod tlak, ale hostující zadák nechyboval.
63'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Gianluca Scamacca, přichází Goran Pandev.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Paolo Ghiglione, přichází Eldor Šomurodov.
62'
Paolo Ghiglione se dostal na polovinu soupeře a zpětnou přihrávkou poslal míč na Goldanigu. Janov se nedostává do zakončení.
61'
Stefan de Vrij poslal prudkou přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže rozběhnutý Eriksen vinou špatného zpracování nechal míč za sebou.
60'
Je za námi hodina hry a stále sledujeme otevřenou partii. Hostující Janov hraje po změně stran docela aktivně a snaží se vyrovnat.
59'
Marcelo Brozović dostal přihrávku do prostoru na pravé straně, jenže jeho pokus o odcentrování skončil u prvního fotbalisty v bílém dresu Janova.
58'
Stefan de Vrij poslal nákop na levou stranu hrací plochy, jenže rozběhnutý Perišič si podle rozhodčího pomohl při zpracování rukou.
57'
Inter zahrával další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, jenže nikdo v tmavém dresu se tentokrát nedostal do zakončení.
56'
Domácí zahrávali rohový kop. Lautaro Martínez se dostal do pokutového území, jenže jeho projektil z levé strany brankář vyrazil na další roh.
55'
Milan Škriniar potáhl míč na polovinu hrací plochy a poslal přihrávku na levou stranu. Nikdo z hráčů Interu po změně stran zrovna nehýří pohybem.
54'
Valon Behrami získal odražený míč na polovině soupeře, jenže přihrávkou mezi stopery Interu nerozběhl nikoho ze svých spoluhráčů.
53'
Christian Eriksen si na hranici velkého vápna našel odražený míč, přehodil si jej na pravačku, ale technickou střelou trefil prvního soupeře.
52'
Jérôme Junior Onguéné dostal přihrávku na levou stranu, jenže přihrávkou za obranu Interu Milán nenašel nikoho ze spoluhráčů.
51'
Ivan Perišić se po pravém křídle tlačil do pokutového území, jenže zadáci v bílém stáli blízko u sebe a srazili míč mimo nebezpečí.
50'
Mattia Perin si dal pozor na Perišičův centr z levé strany hrací plochy a došel si pro míč na malé vápno. Hostující brankář poté rozehrál nákopem na levou stranu.
49'
Marcelo Brozović dostal přihrávku na pravou stranu, odkud chtěl přenést těžiště hry na levé křídlo, nicméně jeho pobídka prolétla do autu.
48'
Mattia Perin se musel zapojit do rozehrávky svého mužstva. Jeho nákop směřoval na levou stranu, jenže tam se k míči nedostal nikdo v dresu Janova.
47'
Gianluca Scamacca obral o míč Eriksena a ihned se vydal do útoku. Dánský středopolař svou ztrátu napravil nedovoleným zákrokem.
46'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Ivan Radovanović, přichází Jérôme Junior Onguéné.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Kevin Strootman, přichází Valon Behrami.
46'
Domácí Inter obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Inter se ihned vydal do útoku, ale nákop na levou stranu skončil u soupeře.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavou podívanou. Inter vlétl do zápasu jako velká voda a už v první minutě otevřel skóre Romelu Lukaku. Další obrovské šance měl Darmian, ale nejprve minul branku a dalším technickým pokusem orazítkoval horní tyč. Janov byl směrem dopředu naprosto bezzubý. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
45+1'
45+1'
Janov se ještě v nastavení vydal na polovinu domácího Interu, jenže kombinace hostujícího celku skončila jen přihrávkou do těžké pozice a následným vhazováním.
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Matteo Darmian se v pokutovém území levačkou z voleje opřel do odraženého míče, ale jeho projektil proskákal kolem vzdálenější tyčky.
44'
Samir Handanovič si dal pozor na další nepovedený centr hostujícího celku a bez problémů schoval míč do rukavic. Handanovič potvrzuje výbornou formu.
43'
Nicoló Barella kouzlil na pravé straně hrací plochy, ale Cristián Zapata proti němu vystoupil v pravý čas a odkopl před ním míč do autu.
42'
Marcelo Brozović dohnal nákop za obranu Janova a ještě udržel míč v blízkosti rohového praporku. Chorvatský fotbalista si však musel pomoci zpětnou přihrávkou na Škriniara.
41'
Matteo Darmian přenesl hru na pravé křídlo, kam si naběhl Eriksen, jenže jeho pokus o odcentrování zasáhl prvního obránce v bílém dresu.
40'
Další rodící se protiútok Interu zastavil faulem Kevin Strootman, který vidí žlutou kartu.
39'
Filippo Melegoni si navedl míč do blízkosti velkého vápna, kde se bavil napadajícího Eriksena, ale jeho projektil zablokoval další hráč.
38'
Janov se po delší přestávce usadil na polovině soupeře, jenže kombinace hostujícího celku skončila nepřesným nákopem, který Škriniar pustil do autu.
37'
Marcelo Brozović dostal přihrávku na levou stranu, potáhl míč na polovinu soupeře, jenže si netroufl na odcentrování a raději si pomohl zpětnou přihrávkou.
36'
Stefan de Vrij si dal pozor na napadajícího Scamaccu a poslal přihrávku na pravou stranu hrací plochy. Jeho úmysl však přečetl obránce.
35'
Nicoló Barella poslal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže jeho pobídka zahnala Martíneze k postranní čáře, odkud argentiský útočník cestičku nenašel.
34'
Milan Škriniar nyní uklidňuje rozehrávku domácího celku na vlastní polovině. Slovenský stoper nakopl míč na pravé křídlo, ale tam neměl spoluhráče.
33'
Po jednom ze soubojů před brankou Interu zůstává na trávníku ležet Bastoni, který se drží za zátylek. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
32'
Hostující Janov zahrával rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kam si pro něj došel připravený brankář Samir Handanovič.
31'
Romelu Lukaku se dostal do dalšího rychlého protiútoku. Belgický tank se prodral až do pokutového území, ale hostující brankář jeho přízemní pokus vyškrábl.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velmi zajímavé utkání. Domácí Inter Milán vlétl do zápasu aktivněji a tlačí se do útoku. Janov spoléhá na nákopy.
29'
Alessandro Bastoni si naběhl na levou stranu, odkud vyslal prudkou přihrávku na hranici velkého vápna, ale Lukaku si nepotykal s prvním dotykem.
28'
Nicoló Barella uklidnil rozehrávku na polovině hrací plochy a přenesl hru na levé křídlo. Nikdo v tmavě černém dresu Interu jeho rozehrávku nepochopil.
27'
Romelu Lukaku se po další rychlé akci opřel z hranice velkého vápna do odraženého míče, jenže jeho pokus levačkou připravený brankář Perin vyrazil.
26'
Stopeři Interu Milán se nyní vysunuli na polovinu soupeře, jenže jejich kombinace byla hodně pomalá a zadáci Janova stačili obsadit ofenzivní hráče.
25'
Na opačnou stranu pelášil s míčem u nohy Lautaro Martínez, jenže na hranici velkého vápna zapomněl míč za sebou a už nezakončil.
24'
Janov v posledních minutách o něco zlepšil svůj výkon a dostává se do útoku. Fotbalisté v bílých dresech se však jen těžko dostávají do zakončení.
22'
Lennart Czyborra dostal přihrávku na levou stranu a snažil se přihrát za obranu domácího Interu. Pozorný Milan Škriniar míč poslal do bezpečí.
21'
Romelu Lukaku si došel pro přihrávku na polovinu hrací plochy, kde si míč skvěle zpracoval a rozehrál na pravou stranu. Darmian poté raději rozehrál na obránce.
20'
Zapata na vlastní polovině zbytečně dohrál Darmiana a dostává žlutou kartu.
19'
Edoardo Goldaniga dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, kde si míč vyborně zpracoval a poslal nákop za obranu Interu. Zadáci vedoucího celku Serie A si poradili.
18'
Zatím je to ze strany Interu koncert! Matteo Darmian si tentokrát navedl míč do blízkosti velkého vápna, jenže technickou střelou orazítkoval břevno!
18'
Ivan Perišič dostal přihrávku do pokutového území, kde chtěl míč hrudníkem sklepnout na Martíneze, jenže druhý jmenovaný se do zakončení nedostal kvůli zákroku Zapaty.
17'
Lukaku si tentokrát řekl o přihrávku na pravou stranu, jenže neustál souboj se Zapatou a poroučel se k zemi. Sudí ale nepřerušuje hru.
16'
Domácí se po dalším rohovém kopu znovu tlačili do zakončení. Na malém vápně číhal Romelu Lukaku, ale těsně před ním stačil zasáhnout Radovanovič.
15'
Romelu Lukaku se tentokrát zjevil s míčem na kopačkách na pravé straně hrací plochy, nicméně jeho centr zablokoval hned první soupeř v bílém.
14'
Domácí byli velmi blízko ke vstřelení druhé branky! Matteo Darmian si naběhl na přihrávku do pokutového území a zkoušel dloubnout míč přes brankáře. Jeho pokus ale nemířil mezi tři tyče.
13'
Romelu Lukaku se hnal s míčem do pokutového území, ale stopku mu tentokrát vystavil důrazný obránce. Belgický útočník vlétl do dnešního souboje jako velká voda.
12'
Christian Eriksen přišel o míč v souboji v blízkosti vlastního pokutového území a nabídl hostům prostor pro zakončení. Paolo Ghiglione však minul branku o dobré tři metry.
11'
Cristián Zapata potáhl míč na polovinu Interu, jenže nákopem na levé křídlo neoslovil nikoho ze spoluhráčů. Domácí stopeři jsou zatím pozorní.
10'
Romelu Lukaku si znovu dělal tělem prostor v pokutovém území. Na urostlého útočníka přiletěl centr z levé strany, ale belgický střelec trefil prvního obránce.
9'
Mattia Perin nakopl míč na pravou stranu, kde rozehrávku hostujícího celku výborně přečetl Marcelo Brozović, který vybojoval míč pro domácí Inter.
8'
Samir Handanovič si dal pozor na dalekonosnou střelu z kopačky Edoarda Goldanigy. Domácí brankář měl dobré postavení a schoval míč do rukavic.
7'
Gianluca Scamacca se v pokutovém území tlačil za centrem z pravé strany hrací plochy, jenže útočník v bílém dresu se do zakončení nedostal.
6'
Samir Handanovič se musel zapojit do rozehrávky domácího Interu. Brankář domácího mužstva nakopl míč na levou stranu, kde neměl spoluhráče.
5'
Romelu Lukaku dostal přihrávku na hranici velkého vápna, odkud zaútočil na svou druhou branku v dnešním souboji, ale trefil prvního obránce.
4'
Lautaro Martínez si skvěle pokryl míč na levé straně a napadající soupeř jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Zákrok se obešel bez karty.
3'
Janov se ihned vydal do útoku se snahou o rychlou odpověď. Hostující celek kombinoval na pravé straně, jenže nikdo v bílém neodcentroval.
1'
Neskutečný vstup domácího Interu Milán do dnešního souboje! Po třiceti sekundách se domácí vydali do rychlého útoku. ROMELU LUKAKU si navedl míč na hranici velkého vápna a přízemní střelou uklidil míč k zadní tyči!
1'
Oba týmy už jsou na hrací ploše. Inter bude hrát v černém, zatímco Janov oblékne bílou sadu.
Vzájemný zápas

V podzimním duelu uspěl Inter na půdě soupeře 2:0.
Inter Milán

Domácí Inter Milán zatím prožívá vynikající sezónu. Inter odehrál dvacet tři zápasů a získal v nich padesát tři bodů. S tímto ziskem patří Interu vedoucí pozice celé Serie A. Na městského rivala AC Milán má k dobru čtyřbodový náskok. V posledních týdnech navíc zvládl duely s těžkými soupeři. Po vítězství nad Laziem uspěl i v městském derby proti AC. V obou duelech navíc vstřelil tři branky.
Janov CFC

Hostující Janov zatím odehrál v letošním ročníku dvacet tři zápasů a vybojoval v nich dvacet šest bodů. S tímto ziskem patří Janovu jedenáctá pozice hned za svým městským rivalem Sampdorií. Na hřištích soupeřů patří Janov mezi nejhorší týmy v celé soutěži. V posledním kole uhrál Janov remízu 2:2 s Veronou.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Interem Milán a Janovem. Výkop je stanoven na 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62