Serie A - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Spezia - 20. prosince 2020   15:00

Inter Milán
52' Hakimí (Lautaro Martínez) • 71' R. Lukaku
2:1
(0:0)
Spezia
90+4' Piccoli
Inter Milán
Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni – Hakimí (80. D'Ambrosio), Barella, Brozović (65. Arturo Vidal), Gagliardini (46. Sensi), Young (80. Darmian) – R. Lukaku (80. Perišić), Lautaro Martínez.
Fabbri – Villa, Scatragli
Stadio Giuseppe Meazza, Milán
Spezia
Provedel – Vignali, Terzi (C), Ismajli, Bastoni – Deiola (73. Maggiore), M. Ricci, Mora (73. Agudelo) – Acampora (90+1. Mastinu), N'Zola (80. Piccoli), E. Gyasi (80. Farias).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 3:6. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:9.
Je dobojováno. Druhá půle přinesla rozhodně lepší podívanou a dočkali jsme se i gólů. Inter se sice dost trápil, jenže stačila jedna rychlá akce a dostal se do vedení. O důležitou trefu se postaral Achraf Hakimí a když v 71. minutě přidal druhou trefu z pokutového kopu Romelu Lukaku, vypadalo vše jasně. Spezia se ale nevzdala, chtěla s výsledkem něco udělat a dočkala se ve čtvrté nastavené minutě, když zblízka dorážel Roberto Piccoli. Na víc ale hosté neměli čas a zápas tak skončil výsledkem 2:1 pro Inter Milán.
90+5'
90+4'
Spezia právě vstřelila branku!
Hosté se nakonec dočkali alespoň snižující trefy, když předvedli další kombinaci a po centru z levé strany se skluzem po míči natáhl ROBERTO PICCOLI a dorazil jej za Handanoviće. Ten tak na poslední chvíli přišel o čistý štít.
90+3'
Ani Ricci, ani Bastoni nedokázali odcentrovat před Handanoviće, hosté se nadále točí u hranice šestnáctky.
90+2'
Na trávníku leží hostující Kevin Agudelo, který přišel k úhoně po střetu s Darmianem a drží se za rameno. Ošetření ale nebude potřeba.
90+1'
Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Gennaro Acampora, přichází Giuseppe Mastinu.
90'
Rozhodčí přidá čtyři minuty.
90'
Z velké dálky to zkusil hostující Ricci, míč ale poslal vysoko nad Handanovićovo břevno.
89'
Sensi s Vidalem vyváží míč z vlastní poloviny.
88'
Inter sice vede o dvě branky, nicméně Antonio Conti není s výkonem moc spokojený a stále nervózně popochází u střídačky.
87'
Na hostech je sympatické, že se i nadále snaží s výsledkem něco udělat. Naráží ale i na svou zbrklost ve finální fázi.
86'
Škriniar sice neuhlídal dotírajícího Fariase, hosté ale v následně pokračující akci branku Interu ohrozit nedokázali.
85'
A další mohutný odkop od hranice pokutového území Interu.
84'
Inter už pouze odkopává tak, aby se hra odehrávala co nejdále od Handanovićovy branky.
83'
Arturo Vidal fauloval ve středu hrací plochy, hosté rozehrávají, jde to ale do plně rozestavěné obrany.
82'
Dlouhý, ale nepřesný pas na Martíneze, dopředu už pospíchá hostující Spezia.
81'
Inter už nikam nepospíchá, v klidu kombinuje v hloubi vlastní poloviny.
80'
Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Mbala N'Zola, přichází Roberto Piccoli.
80'
Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Emmanuel Gyasi, přichází Diego Farias.
80'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Romelu Lukaku, přichází Ivan Perišić.
80'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Achraf Hakimí, přichází Danilo D'Ambrosio.
80'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ashley Young, přichází Matteo Darmian.
78'
Gyasi centroval z levé strany, Handanović ale celou situaci dobře přečetl a po míči se zvládl natáhnout.
77'
Teď dali hosté dokonce gól, ale radost trvala jen krátký časový úsek, neboť zakončující hráč byl na malém vápně v dalším ofsajdu.
75'
Zmatky před Handanovićem, ten se vrhl po volném míči, nakonec se ale ukázalo, že akce Spezie šla z ofsajdové pozice.
74'
Domácí tým se může po druhém úspěchu uklidnit a zápas dotáhnout do zdárného konce. Zkušenosti na to má.
73'
Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Alessandro Deiola, přichází Giulio Maggiore.
73'
Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Luca Mora, přichází Kevin Agudelo.
71'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Míč si na penaltový puntík postavil ROMELU LUKAKU, dal si řádný rozběh a prudkou střelu poslal na opačnou stranu, než si vybral gólman Provedel. Inter vede 2:0.
70'
A je z toho nakonec pokutový kop!
69'
No ale pozor, jde se nakonec podívat k videu!
68'
Domácí po rozehrání přímého kopu reklamovali ruku N'Zoly v pokutovém území, rozhodčí ale hned rozpažil s tím, že pískat penaltu nehodlá.
67'
Ve středovém kruhu se odehrálo hned několik nedovolených zákroků, rozhodčí musí uklidňovat situaci. Rozehrávají domácí.
65'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Arturo Vidal.
63'
Rozhodčí po celé akci přerušil hru, vydal se k lavičce Interu a udělil tak žlutou kartu trenérovi Antonio Contemu, kterému se nelíbilo, že se nepískal útočný faul před Handanovićem a dal to nahlas najevo.
63'
Tohle už mohla být slušná šance, neboť centr našel nepokrytého N'Zolu, ten však hlavičkoval vysoko nad branku...
62'
Nakonec z toho hosté vydolovali alespoň rohový kop. Po jeho rozehře byl chvíli volný Ricci, jenže pouze napálil vracejícího se Sensiho. Další roh pro Spezii.
61'
Ricci nenašel prostor pro střelu z dálky, musel tak volit rozehru na levou stranu na Bastoniho
60'
Lukaku marně vyhlížel dlouhý pas z vlastní poloviny, jeden z obránců hlavičkoval směrem ke svému brankáři a možnou šanci tak nekompromisně ukončil.
58'
Hakimí tlačil z pravé strany centr do šestnáctky, Provedelovi ale pomohla obrana a před skluzujícím Martínezem zvládla odkopnout.
57'
Inter je stále v náporu, je vidět, jak vedoucí gól nalil domácím nové síly do žil.
55'
Domácí byli ve velké šanci, když se do volného prostoru dostal Martínez a tlačil přihrávku na Sensiho, jenže jeho střelu gólman Provedel vykopl a navíc, jak se ukázalo, přebíral Martínez přihrávku v těsném ofsajdu.
54'
Spezia se samozřejmě ihned pokouší s nepříznivým výsledkem něco udělat, jenže najednou jsou hosté zakřiknutí...
52'
No vida, hned je tu gól... Domácí fotbalisté předvedli rychlý přechod do útoku, na dlouhý pas si na pravé straně naběhl ACHRAF HAKIMÍ a prudkou střelou na bližší tyč překonal Provedela – 0:1.
51'
Interu to zatím opravdu nejde, v posledních okamžicích má dokonce problém se vůbec vykombinovat ze své půlky.
49'
Do pokutového území hostů se vřítil Hakimí, po souboji upadl, penalta se ale nepískala. Rozhodčí stál blízko a měl na celou situaci dobrý výhled.
47'
Druhá půle začala útokem hostujícího celku, Deiolův centr byl sražen na aut.
46'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Roberto Gagliardini, přichází Stefano Sensi.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
Je za námi první půle, která nebyla zrovna nejpohlednější. Inter byl od úvodu v náporu a v deváté minutě se po individuální akci dostal k pěknému zakončení Young, jenže to bylo ze strany favorita zápasu prakticky vše. Spezia se s postupem času začala osmělovat, dostávat se na dostřel, nicméně ani hosté zatím nevymysleli nic, co by změnilo skóre. Do kabin se tak odešlo za stavu 0:0.
45+2'
45+2'
Po Lukakuově centru z pravé strany se k odraženému míči dostal Brozović a po rychlé kličce vystřelil. Lehce tečovaná střela skončila u Provedela.
45'
Budou se nastavovat dvě minuty.
44'
Následoval přímý kop a po náskoku na centr se srazili Gagliardini a Ismajli. Po krátkém ošetření se ale oba hráči vrátili zpět do hry.
42'
Další žluté varování pro hostující tým, za faul na Lukakua ji spatřil Claudio Terzi.
41'
Žlutá karta na straně Spezie, za úder rukou do Barellova obličeje ji dostal Mbala N'Zola.
40'
Hostující Ricci podklouzl, přesto se snažil přisunout míč na Terziho. Ten byl navíc faulován dotírajícím Brozovićem. Místo brejku Interu tu je rozehrávka proti Handanovićově brance.
39'
Emmanuel Gyasi nenašel odvahu se prosmýknout do pokutového území a pouze nemastně neslaně přihrával, což domácí obraně stačilo k zákroku.
38'
Zprava si na střed seběhl hostující Acampora, našel si prostor pro střelu, ta mu ale vůbec nevyšla a pouze prošla velký kus vedle Handanovićovy branky.
36'
Na druhé straně sklepával Martínez na Lukakua, jeho následná střela byla na hranici šestnáctky zablokována.
35'
Na levé straně dostal trochu prostoru hostující Luca Mora, jeho centr ale srazil dobře postavený de Vrij a o zbytek se u brankové čáry postaral odkopem Škriniar.
34'
Provedel s rozehrávkou od své branky nikam nepospíchá, Spezia není v roli týmu, který musí tvořit, hostům stačí bořit.
32'
Dobré napadání rozehrávky Interu, Hakimí byl při pokusu o přihrávku tvrdě atakován. Bylo to ale čisté a je z toho pouze aut pro milánské.
31'
Inter se od úvodní Youngovy šance prakticky nedostal k ohrožení Provedelovy branky, výsledkem je poměrně matný výkon favorita.
29'
Z té poslední se dokázal dobře vyhrabat a výsledkem byla nakonec rychlá akce, která však skončila nepřesnou Bastoniho přihrávkou do šestnáctky.
28'
Hosté při malých domů docela riskují, Provedel pak musí řešit ošemetné situace a poměrně těžké rozehrávky.
26'
Opět tu máme mírné zpomalení tempa utkání, hosté kombinují u středového kruhu a trpělivě vyčkávají.
25'
Už to vypadalo, že se hostující Gyasi dostane po levé straně do zakončení, jenže u vápna se zamotal do kliček a byl odstaven od míče.
23'
Slabá malá domů v podání hostů, Provedel si musel povyběhnout, aby byl u míče dřív, než dotírající Lukaku.
22'
Hosté zůstávají na útočné polovině, Simone Bastoni vybojoval pro Spezii autové vhazování kousek od vápna.
20'
Spezia se v posledních okamžicích začíná lehce zvedat a vydává se na rychlé protiútoky. Obrana Interu si musí dávat velký pozor.
18'
Teď už sudímu došla trpělivost a za další faul na Acamporu již udělil žlutou kartu. Dostal ji domácí Marcelo Brozović.
16'
A další nedovolený zákrok, nyní se na trávníku ocitl hostující Acampora. Spezia rozehrává kousek od středové čáry.
14'
Trochu se nám na trávníku přitvrzuje, rozhodčí už uklidňuje lehce rozdováděné hráče.
12'
Po faulu na pravé straně přišel přímý kop Interu, centr mířil na Brozoviće, jeho hlavička prolétla nad břevnem Provedelovy branky.
10'
Ten už pro branku Spezie nebezpečný nebyl, od branky hostů jdou vpřed hráči v bílém.
9'
Tohle už vypadalo velmi dobře. Zleva se mezi obránci prosmýkl Young a z úhlu zkusil překvapit Provedela. Gˇol sice nedal, ale vybojoval další roh.
8'
Barella byl u postranní čáry tvrdě atakován, provinil se Luca Mora. Zatím se to obešlo bez karty.
7'
Acampora hrál směrem dozadu, k míči se dostal i gólman Provedel a teď už přes Bastoniho vymýšlí hosté postupnou akci.
6'
Stefan de Vrij hledal nabíhajícího Martíneze, ten byl však dobře pokrytý a k míči se nedostal. Spezia může jít do protiútoku.
5'
Už je ale mimo hrací plochu, kde pokračuje jeho ošetření a domácí mohli rozehrát zmíněný roh. Lukaku se k přesné hlavičce nedostal.
5'
U zákroku se Ismajli srazil s brankářem Provedelem a je nyní v péči lékařů. Zatím se mu moc na nohy nechce.
4'
Přihrávku do běhu dostal Lukaku, chystal se k obloučku proti vyběhnutému brankáři, na poslední chvíli mu ale obrana srazila míč na roh!
3'
Spezia zatím pouze pobíhá za soupeři a míčem, o útoku si mohou nechat jenom zdát.
2'
Domácí tým u míče, zatím se ale nikam nežene a Škriniar s Bastonim kombinují na vlastní polovině.
1'

Inter Milán: Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni – Hakimí, Barella, Brozović, Gagliardini, Young – R. Lukaku, Lautaro Martínez.
Náhradníci: I. Radu, D. Padelli – D'Ambrosio, Eriksen, Perišić, Kolarov, Darmian, Arturo Vidal, Ranocchia, Sensi.

ASD Spezia Calcio 2008: Provedel – Vignali, Terzi (C), Ismajli, Bastoni – Deiola, M. Ricci, Mora – Acampora, N'Zola, E. Gyasi.
Náhradníci: Krapikas – Marchizza, Ferrer, Maggiore, Agudelo, Agoumé, Farias, Estevez, Bartolomei, Piccoli, Erlić, Mastinu.

Rozhodčí: Fabbri – Villa, Scatragli.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Giuseppe Meazza začne v 15 hodin, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Michael Fabbri, kterému budou na pomezí asistovat Tarcisio Villa a Marco Scatragli.
ASD Spezia Calcio 2008

Hosté jsou na tom v tabulce podstatně hůře, na 16. místě mají pouze 11 bodů a na sestupové pozice mají pouze čtyřbodový náskok. Tým už pět kol čeká na výhru, když třikrát remizoval a dvakrát prohrál. Minulé kolo hrála Spezia doma s Bolognou a i když domácí vedli po dvou gólech N'Zoly, tak soupeř snížil Domínguezem a v nastaveném čase dokonce srovnal Barrowem. Duel tak skončil plichtou 2:2. Dnes Spezia favoritem nebude, rozhodně se ale okusí alespoň překvapit.

Inter Milán

Domácí tým je v tuto chvíli na druhém místě tabulky se ziskem 27 bodů a jednobodovou ztrátou na městského souseda AC. Inter v tuto chvíli drží pětizápasovou sérii ligových výher a výtečnou formu naposledy pocítila Neapol. Inter na svém trávníku skóroval sice jen jednou, když se z penalty trefil Lukaku, i to ale stačilo na výhru 1:0.

Inter – Turín 4:2
Sassuolo – Inter 0:3
Inter – Bologna 3:1
Cagliari – Inter 1:3
Inter – Neapol 1:0
Dobré odpoledne u Serie A. Společně se podíváme na utkání 13. kola mezi týmy Inter Milán a ASD Spezia Calcio 2008.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62