Serie A - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : Fiorentina - 3. dubna 2021   15:00

Janov
14' Scamacca (Destro)
1:1
(1:1)
Fiorentina
24' Vlahović  (Castrovilli)
Janov
Perin – A. Masiello, Radovanović, Criscito (C) – Biraschi (63. Zajc), Strootman (84. Šomurodov), Badelj, Behrami (71. Ghiglione), Zappacosta – Scamacca (84. Melegoni), Destro (71. Pjaca).
Maresca – Carbone, Vecchi
Fiorentina
Drągowski – Martínez, Milenković, Pezzella (C), M. Cáceres (72. Biraghi) – Venuti (90. S. Amrabat), Pulgar, Bonaventura (72. Eysseric), Castrovilli (85. Callejón) – Vlahović (90. Kouamé), Ribéry.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 15:10.
Je konec! Fiorentina nakonec uhrála na půdě Janova remízu 1:1. Domácí Janov udeřil hned ze své první možnosti, kdy se prosadil Matteo Destro. Na opačné straně však bleskově vyrovnal Vlahovič. Po změně stran dostali domácí dobrou šanci, jelikož hostující Ribery se nechal vyloučit. Fiorentina ale hrála s Janovem nadále vyrovnanou partii a další šance už jsme neviděli.
90+5'
90+3'
Sufján Amrabat se zapojil do defenzivní činnosti na vlastní polovině. Hostující hráč poté nákopem na levou stranu odevzdal míč hráčům Janova.
90+2'
Fiorentina zahrávala přímý kop na polovině soupeře. Nadýchaný centr přiletěl na přední tyč, kde hlavou zasáhl hned první obránce v červeném.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Lorenzo Venuti, přichází Sufján Amrabat.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Dušan Vlahović, přichází Christian Kouamé.
89'
Dušan Vlahović se dostal k přihrávce do pokutového území, jenže špatným zpracováním se vyhnal mimo střeleckou pozici a následnou zpětnou přihrávkou trefil soupeře.
88'
Davide Zappacosta ještě udržel míč ve hře na levém křídle, jenže centrem trefil prvního obránce v dresu soupeře.
87'
Dušan Vlahović se znovu tlačil na polovinu Janova, jenže si míč předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal před obráncem.
86'
Lorenzo Venuti se tlačil do pokutového území, jenže Domenico Criscito se mu postavil do cesty a nepustil hráče v bílém dresu do zakončení.
85'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Gaetano Castrovilli, přichází José María Callejón.
84'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Kevin Strootman, přichází Eldor Šomurodov.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Gianluca Scamacca, přichází Filippo Melegoni.
83'
Cristiano Biraghi opět uspěl v souboji na pravé straně a získal pro svůj celek vhazování. Hráčům Janova už pomaličku začínají téct nervy.
82'
Dušan Vlahović si na opačné straně individuální akcí udělal prostor pro zakončení, ale ránu levačkou poslal mimo tři tyče.
81'
Bartłomiej Drągowski rozhodně nespěchal s rozehrávkou od branky. Jeho nákop poté našel Biraghiho, ale Fiorentina se na míči dlouho neudržela.
80'
Deset minut před koncem se hráči Janova usadili na polovině soupeře, nicméně stále se nedostávají do zakončení. Fiorentina brání skvěle.
79'
Gianluca Scamacca se hnal za nákopem z pravé strany, ale obránce Cristiano Biraghi před ním na poslední chvíli přizvedl míč hlavou na roh.
78'
Mattia Perin si dal pozor na dlouhý nákop za obranu domácího celku a bez problémů schoval míč do svých rukavic. Gólman domácího celku poté rozehrál výhozem na pravou stranu.
77'
Bartłomiej Drągowski nakopl míč na polovinu soupeře, jenže přihrávkou na polovinu hřiště poté odevzdal míč domácím Biraghi.
76'
Cristiano Biraghi na polovině hrací plochy dohrál jednoho ze soupeřů a může být rád, že neviděl žlutou kartu. Rozehrávat bude domácí Janov.
75'
Až nyní si defenziva Fiorentiny může po delší době odpočinout. Domácí se totiž nepřesnou kombinací sami zahnali mimo hrací plochu.
74'
Kevin Strootman odcentroval z levé strany do pokutového území, ale dotírající Gianluca Scamacca na jeho pobídku nakonec vůbec nedosáhl.
73'
Lorenzo Venuti se na pravé straně zbavil obránce a odcentroval do pokutového území. Jeho pobídku si však pohlídala obrana soupeře.
72'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Martín Cáceres, přichází Cristiano Biraghi.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Giacomo Bonaventura, přichází Valentin Eysseric.
71'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Marko Pjaca.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Valon Behrami, přichází Paolo Ghiglione.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a Janov stále marně hledá recept na pozornou obranu oslabené Fiorentiny.
69'
Bartłomiej Drągowski si pohlídal další vysoký centr z pravé strany a bez problémů si dokráčel pro míč na malé vápno. Svým nákopem však odevzdal míč domácím.
68'
Gianluca Scamacca se hnal za centrem z pravé strany, jenže si nedal pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdové pasti. Rozehrávat bude Fiorentina.
67'
Po centru do pokutového území upadl po souboji s obráncem Dušan Vlahović, ale podle rozhodčího se o nedovolený zákrok nejednalo.
66'
Nikola Milenković poslal přihrávku na pravou stranu, kterou ještě na hřišti dokázal udržet Gaetano Castrovilli. Fiorentina zatím hraje v deseti kativně.
65'
Erick Pulgar se ujal rozehrávky přímého kopu. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, jenže tam se k zakončení nikdo v bílém nedostal.
64'
Dušan Vlahović si zpracoval přihrávku na polovinu soupeře, ale vnějším nártem nedokázal míč sklepnout na někoho ze svých spoluhráčů.
63'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Davide Biraschi, přichází Miha Zajc.
62'
Bartłomiej Drągowski si dal pozor na centr z levé strany a došel si pro míč. Do hostující brankáře navíc naběhl Gianluca Scamacca, který se mu ihned omluvil.
61'
Domenico Criscito si dal pozor na další průnikovou přihrávku na obranu Janova a poslal přihrávku na pravou stranu. Janov se jen těžko dostává skrz obranný val soupeře.
60'
Je za námi hodina hry a v Janově stále platí nerozhodný stav 1:1. Fiorentina sice hraje v desíti, ale Janov si zatím nedokázal vytvořit nějaký tlak.
59'
Dušan Vlahović se tlačil za obloučkem na hranici velkého vápna, nicméně domácí brankář Perin prokázal skvělé čtení hry a dokráčel si pro míč.
58'
Nikola Milenković si dal pozor na další přihrávku za obranu a zpracoval si míč pro sebe. Hostující obránce poté rozehrál nákopem na pravou stranu.
57'
Dušan Vlahović uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště, jenže hlavou prodloužil míč jen za sebe, kde byli zadáci domácího mužstva.
56'
Gianluca Scamacca si v pokutovém území naskočil na centr z levé strany, jenže si nepohlídal své postavení a byl lapen v ofsajdové pasti.
55'
Bartłomiej Drągowski rozhodně nespěchal s rozehrávkou od své svatyně. Jeho nákop nakonec přiletěl na pravou stranu, jenže k míči se nedostal nikdo v bílém.
54'
Nikola Milenković nechal nákop na levé křídlo propadnout do autu a získal vhazování pro hostující Fiorentinu. Janov ale ihned zařadil vyšší rychlost.
53'
Janov se ihned zapojil do rozehrávky a usadil se na polovině Fiorentiny. Kombinace domácího celku se zatím odehrává daleko od vápna.
52'
Obrovská komplikace pro Fiorentinu! Franck Ribéry trefil domácího hráče nevybíravým šlapákem a musí do sprch!
51'
Nikola Milenković poslal oblouček na polovinu soupeře, jenže ani na jeho pobídku nedosáhl nikdo ze spoluhráčů. Po změně stran zatím pokračuje bojovný hra z první půle.
50'
Bartłomiej Drągowski se musel zapojit do rozehrávky Fiorentiny. Jeho nákop přiletěl na pravé křídlo, ale tam se k míči nedostal nikdo v bílém.
49'
Gianluca Scamacca se v pokutovém území natahoval po centru z levé strany, jenže míč před ním skočil a domácí útočník se vůbec nedostal ke střele.
48'
Dušan Vlahović upadl po kontaktu s domácím obráncem v pokutovém území, ale rozhodčí nechává jeho pád bez povšimnutí. Janov bude pokračovat.
47'
Dušan Vlahović si naběhl na přihrávku na polovinu hrací plochy, ale Domenico Criscito soupeře zatažením za dres poslal k zemi.
46'
Fiorentina obstarala výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Ani jeden z trenérů během poločasové přestávky nesáhl ke změně.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce platí v Janově nerozhodný stav. Domácí Janov udeřil hned ze své první možnosti, kdy se prosadil Matteo Destro. Na opačné straně však bleskově vyrovnal Vlahovič. Fiorentina pak byla ve zbytku prvního poločasu aktivnější, ale další branku už jsme neviděli. Do kabin se proto odchází za stavu 1:1.
45'
45'
Franck Ribéry dostal přihrávku na levou stranu, jenže musel zkusit akrobatické zakončení a vůbec netrefil branku. Vypadá to, že první půli skončí remízovým stavem.
44'
Mattia Perin se musel zapojit do rozehrávky domácího Janova. Jeho přihrávka mířila na levou stranu, nicméně byla příliš dlouhá a skončila v autu.
43'
Domenico Criscito potáhl míč po levé straně na polovinu soupeře, jenže přihrávkou mezi obránce nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
42'
Fotbalisté Janova se usadili v blízkosti velkého vápna, jenže centr z pravé strany skončil na hrudi stopera Pezzelly. Fiorentina brání v pevném bloku.
41'
Nikola Milenković si tentokrát splnil své defenzivní povinnosti na pravé straně hrací plochy a hlavou prodloužil padající míč do zámezí.
40'
Za dalším povedeným centrem do pokutového území se hnal Martín Cáceres, který se po míči natahoval ve skluzu, ale scházel mu krok.
39'
Nikola Milenković vymyslel nákop do pokutového území, jenže tam se k míči nedostal nikdo v bílém dresu. Hosté však nadále zůstávají na míči.
38'
Germán Pezzella se tlačil za přihrávkou do pokutového území, ale Domenico Criscito proti soupeři včas vystoupil a stačil míč zakopnout do autu.
36'
Lucas Martínez na pravé straně nasadil jesličky jednomu z domácích hráčů a odcentroval do šestnáctky. Jeho pobídku si však obrana pohlídala.
35'
Franck Ribéry si chtěl vnějším nártem posunout míč do pokutového území, ale Andrea Masiello proti němu skvěle vystoupil a srazil míč na oh.
34'
Destro si při průniku do pokutového území pomohl zatažením soupeře za dres, což neuniklo zraku rozhodčího, který střelci úvodní branky odpískal faul.
33'
Gianluca Scamacca se hnal za nákopem na pravé křídlo, ale obránce Lucas Martínez se mu postavil do cesty a srazil míč mimo hrací plochu.
32'
Bartłomiej Drągowski se musel zapojit do rozehrávky hostující Fiorentiny. Jeho nákop přiletěl na polovinu hřiště, kde ve vzdušném prostoru uspěl Giacomo Bonaventura.
31'
Domenico Criscito si nechtěl komplikovat situaci na vlastní polovině, nakopl míč vpřed a Destro vlétl do vápna. Jeho přízemní pokus srazil Pezzella skluzem na roh.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a zatím sledujeme vyrovnané utkání. Oba týmy se snaží hrát ofenzivně a není nouze o střelecké pokusy.
29'
Nikola Milenković poslal oblouček na hranici velkého vápna, kde si míč skvěle zpracoval Vlahović. Hostující střelec dokonce zakončil, ale přízemní dělovkou minul branku.
28'
Domácí stopeři uklidňují rozehrávku kombinací na polovině hřiště. Nikdo v bílém dresu Fiorentiny nyní akci domácího mužstva neatakuje.
27'
Lucas Martínez poslal přihrávku do pokutového území, kam si naběhl Dušan Vlahović, jenže z ostrého úhlu už levačkou neprocedil míč před branku.
26'
Janov se ihned po obdržení vyrovnávací branky vydal do útoku, jenže Destro neměl šanci dohnat na trávníku prudkou přihrávku na pravé křídlo.
24'
Fiorentina právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Hosté dokázali na úvodní branku Janova odpovědět velmi rychle! Na nákop na hranici velkého vápna si naskočll Gaetano Castrovilli, hlavou prodloužil míč do šestnáctky a DUŠAN VLAHOVIČ propálil Perina levačkou!
23'
Nikola Milenković se ujal rozehrávky Fiorentiny na polovině hrací plochy. Hosté jsou po obdržení úvodní branky o něco aktivnější, ale zatím nemohou najít recept na pozornou obranu Janova.
22'
Dušan Vlahović to během napadání domácí rozehrávky přehnal s agresivitou a podle rozhodčího se dopustil útočného faulu. Rozehrávat tak bude Janov.
21'
Lucas Martínez dostal přihrávku na pravou stranu, jenže si netroufl na individuální průnik a raději si pomohl přihrávkou na stopery.
20'
Destro si na hranici velkého vápna parádní zasekávačkou položil obránce a odcentroval na malé vápno. Na jeho pobídku však nikdo v červeném nedosáhl.
19'
Germán Pezzella si dal pozor na další prudký centr směřující do pokutového území a před dobíhajícím soupeřem jednoduše odkopl míč do autu.
18'
Janov se postupnou akcí dostal na polovinu soupeře, jenže nikdo v červeném dresu se tentokrát nedostal až do zakončení. Aktivita domácích po brance neopadla.
17'
Dušan Vlahović si ve vápně počkal na centr z levé strany hrací plochy, jenže v těžké pozici nedokázal seřídit svá mířidla a vůbec netrefil padající míč.
16'
Fiorentina se ihned vydala do útoku se snahou o bleskovou odpověď. Hostující celek zaútočil po levé straně, ale Ribery se k odcentrování neprobil.
14'
Janov právě vstřelil branku!
Domácí celek se ze své první velké šance dostává do vedení! Na přetažený centr do pokutového území si naběhl Gianluca Scamacca, který míč ve skluzu sklepl pod sebe a MATTIA DESTRO už měl snadnou práci!
14'
Fiorentina se dostala do prvního zakončení. Po přímém kopu si na nadýchaný centr naskočil Germán Pezzella, jenže jeho hlavička mířila přímo do Perinových rukavic.
13'
Domenico Criscito na pravé straně doslova povalil k zemi jednoho ze soupeřů a může být rád, že za svůj zákrok neobdržel karetní trest.
12'
Gianluca Scamacca spěchal za nákopem na polovinu soupeře, ale obránce Germán Pezzella si před něj dal tělo a nechal míč proskákat do autu.
11'
Kevin Strootman si dal tentokrát pozor na nákop za obranu domácího celku a hlavou prodloužil míč do rukavic brankář Perina.
10'
Domácí se usadili v blízkosti pokutového území soupeře, jenže akcí po pravé straně se sami zbavili míče. Fiorentina bude vhazovat poblíž rohového praporku.
9'
Janov zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Nádherný centr z levé se snesl na zadní tyč, ale obránce Milenkovič jej přizvedl na roh.
8'
Do rozehrávky Fioretiny se musel zapojit také brankář Dragovski. Gólman hostujícího celku nakopl míč na levou stranu, ale tam jej znovu získali jen domácí.
7'
Ivan Radovanović potáhl míč na polovinu soupeře a snažil se rozehrát na pravou stranu. Obětavý Martín Cáceres včasným skluzem srazil míč do autu.
6'
Lucas Martínez prošel po pravém křídle na polovinu Janova a hledal rozběhnutého Pulgara. Druhý jmenovaný si ale nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil do autu.
5'
Erick Pulgar si navedl míč do blízkosti velkého vápna, kde si jej přehodil na pravačku, jenže přízemní střelou trefil jen obránce Janova.
4'
Kevin Strootman táhl akci domácího Janova po pravé straně, jenže centrem trefil prvního obránce v dresu Fiorentiny. Úvod je z obou stran opatrný.
3'
Franck Ribéry dostal přihrávku na levou stranu, ale domácí obránce Andrea Masiello k němu výborně přistoupil a nenechal francouzského šikulu odcentrovat.
2'
Nikola Milenković dostal přihrávku na polovinu hřiště, kde jej ostrým skluzem dojel Kevin Strootman a hned dostává žlutou kartu.
1'
Domácí Janov obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale nákop na levé křídlo propadl do autu.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Janov bude hrát v červeném, zatímco hosté obléknou bílou sadu.

Janov CFC: Perin – A. Masiello, Radovanović, Criscito (C) – Biraschi, Strootman, Badelj, Behrami, Zappacosta – Scamacca, Destro.
Náhradníci: Marchetti, Paleari – Cassata, Ghiglione, Czyborra, Goldaniga, Melegoni, Pjaca, Šomurodov, Rovella, Zajc, C. Zapata.

ACF Fiorentina: Drągowski – Martínez, Milenković, Pezzella (C), M. Cáceres – Venuti, Pulgar, Bonaventura, Castrovilli – Vlahović, Ribéry.
Náhradníci: Rosati, Terracciano – S. Amrabat, A. Barreca, Biraghi, Callejón, Eysseric, Kouamé, Olivera, Montiel, Ponsi, Valero.

Rozhodčí: Maresca – Carbone, Vecchi.
Vzájemný zápas

V podzimním měření sil se na hřišti Fiorentiny zrodila remíza 1:1.
Janov CFC

Domácí Janov je na tom o něco lépe. Ve dvaceti osmi odehraných zápasech získal třicet jedna bodů a patří mu třináctá pozice ligové tabulky. Na Fiorentinu má k dobru náskok dvou bodů. Janov trápí hlavně slabá ofenziva. Dosud soupeřům nasázel jen třicet branek. V posledním kole však Janov zvítězil 2:1 na hřišti Parmy.
ACF Fiorentina

Hostující Fiorentina odehrála v letošním ročníku dvacet osm zápasů a získala v nich dvacet devět bodů. S tímto ziskem zatím drží čtrnáctou pozici ligové tabulky. Ze spodních pozic se na ni ale tlačí Spezia, Benevento a Turín. Fiorentina tak ještě v boji o záchranu nemá nic jistého. Naposledy doma prohrála 2:3 s AC Milán.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Janov CFC a ACF Fiorentina. Výkop je stanoven na 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62