Serie A - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : Inter Milán - 24. října 2020   18:00

0:2
(0:0)
Inter Milán
64' R. Lukaku  (Barella) • 79' D'Ambrosio  (Ranocchia)
Janov
Perin (C) – Bani, C. Zapata, Goldaniga – Ghiglione, Rovella (84. Melegoni), Badelj (61. Zajc), Behrami (61. Radovanović), Czyborra (46. Pellegrini) – Pandev, Pjaca (65. Šomurodov).
Massa – Alassio, Bottegoni
Comunale Luigi Ferraris
Inter Milán
Handanovič (C) – D'Ambrosio, Ranocchia, Bastoni – Darmian (80. Kolarov), Arturo Vidal (80. Nainggolan), Brozović, Perišić (58. Hakimí) – Eriksen (58. Barella) – R. Lukaku, Lautaro Martínez (72. Pinamonti).
F. Stanković, D. Padelli – Vezzoni, Satriano, Pinamonti, Nainggolan, Moretti, de Vrij, Hakimí, Barella, Kolarov, Carboni.

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Interu, který svého soupeře dokázal porazit výsledkem 2:0. Druhý poločas navázal na ten první, i tentokráte jsme sledovali územní převahu Interu, který se ovšem dlouhou dobu nemohl dostat do žádné vyložené šance. To se povedlo až po necelé hodině hry, kdy se do šance natlačil Lukaku, který se dokázal prosadit. Inter navíc ovládl i závěr zápasu, navíc svému soupeři vstřelil ještě jednu branku.
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 0:6. Střely mimo: 1:3. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:17.
90+3'
90+2'
K pokutovému území se nyní vydal také velezkušený Kolarov, který to nakonec vzal sám na sebe. Jeho rána levou nohou skončila v rukavicích brankáře Perina.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi se zdá být pomalu a jistě rozhodnuto. Ještě bychom měli počítat s nastaveným časem.
87'
Pokračovalo se tedy rozehrávkou volného kopu z blízkosti pokutového území Interu. Rozehrávající Bastoni nikam nespěchal, navíc oslovil i brankáře Handanoviće.
86'
Žlutou kartu dostává Mattia Bani (Janov CFC).
86'
Po autovém vhazování to měl na dlouhou nohu právě Pinamonti, načež jsme sledovali rychlý protiútok domácích. Své postavení si ovšem nepohlídal Šomurodov.
85'
Do svého prvního zakončení se před malým momentem natlačil Pinamonti, který to zkoušel pravou nohou. Jeho rána ovšem výrazně minula domácí svatyni.
84'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Nicolo Rovella, přichází Filippo Melegoni.
83'
Brozović to před malým momentem neudělal zrovna nejlépe, jeho kolmice totiž skončila pouze u domácího Zapaty, který poté spolupracoval s brankářem Perinem.
81'
Máme před sebou závěrečnou desetiminutovku. Janovu poslední minuty zrovna moc nevycházejí, domácí inkasovali hned dvakrát, na body to dnes asi nebude.
80'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Arturo Vidal, přichází Radja Nainggolan.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matteo Darmian, přichází Aleksandar Kolarov.
79'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Po rohovém kopu se hostující celek podruhé raduje! Na hranici malého vápna se totiž povedlo prodloužit míč za sebe Ranocchiovi, který dokázal najít DANILA D´AMBROSIA, jehož důrazná hlavička skončila za brankářem Perinem. Janov v tuto chvíli prohrává už o dvě branky!
79'
Na levém křídle se dokázal uvolnit k centru Darmian, který se okamžitě snažil poslat míč do malého vápna, kde před dotírajícím Lukakuem zakročil Ghiglione.
79'
S míčem si zahrál také domácí brankář, který celkem riskantně přenášel hru vzduchem k pravé autové lajny, kde si faulem proti Panděvovi pomohl D'Ambrosio.
78'
Handanović nyní při rozehrávce nasbíral cenné vteřinky, načež se rozhodl pro odkop ke středovému kruhu, kde se Pinamonti nedokázal dostat přes Goldanigu.
77'
Na opačné straně se o napadání rozehrávky snažil Zajc, který nakonec vybojoval míč. Janov se posléze chopil autového vhazování, po kterém došlo ke ztrátě.
76'
Lukaku průnikovou nahrávkou našel Brozoviće, který měl před sebou hodně prostoru. Chorvatský záložník to zkoušel po zemi, jenomže mířil doprostřed branky.
75'
Po rychlém manévru na pravou nohu jsme sledovali centrovanou nabídku z kopačky hostujícího Darmiana, který v pokutovém území nenašel nikoho z kolegů.
74'
Další celkem zbytečný nedovolený zákrok, po kterém se na zemi ocitl hostující Bastoni. Příliš pozdě byl totiž v souboji Zajc, což odhalil také hlavní rozhodčí.
73'
Do konce tohoto zápasu zbývá závěrečná dvacetiminutovka, Inter Milán stále drží hubené vedení o jednu branku. Janov toho směrem dopředu moc nepředvedl.
72'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Andrea Pinamonti.
71'
Handanović se po delší době zapojil do rozehrávky svého celku, kterou vyslal po zemi na volného Ranocchiu, kterému se ke spolupráci ještě nabídl Barella.
69'
Inter se sice radoval ze druhé branky, avšak ta nakonec neplatí. Lukaku se totiž v době nahrávky nacházel v jednoznačném ofsajdu!
66'
Vypadalo to na nedovolený zákrok od Hakimího, který si znovu pomáhal rukama, tentokráte to ale sudí přehlídl. Panděv se tak na protihráče zlobil zbytečně.
65'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Marko Pjaca, přichází Eldor Šomurodov.
64'
Celkem nenápadná akce milánského celku nakonec končí vedoucí brankou! Inter totiž rozjel výpad středem hrací plochy, kde se Barellovi povedlo v pokutovém území najít ROMELU LUKAKUA, který si přehodil míč na levou nohu a poté nechytatelným způsobem překonal brankáře Perina.
64'
Raději odkopem na jistotu to vyřešil domácí Bani, který odpálil míč na tribunu stadionu. Darmian se tak postaral o provedení autu, který poslal na střídajícího Barellu.
63'
Střídající Hakimí se rychlostně pokoušel prodrat přes pravé křídlo, kde si pomohl rukama. Jednalo se jednoznačný faul, Perin si již chystá odkop od své branky.
62'
Máme za sebou hodinu hry, nicméně na první branku tohoto zápasu stále čekáme. Druhý poločas je o trochu vyrovnanější, avšak ani šancí není zrovna mnoho.
61'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Valon Behrami, přichází Ivan Radovanović.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Milan Badelj, přichází Miha Zajc.
60'
Zpětná nahrávka putovala proti noze brankáři Perinovi, který se dokázal dobře zorientovat a poté roztáhnout hru na Baniho. Ten pro změnu vybojoval aut.
59'
Útočným faulem se posléze prezentoval střídající Pellegrini, který po odehrání míče nešetrně dohrál D'Ambrosia. Inter Milán ihned po faulu rozehrál po zemi.
58'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Nicoló Barella.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ivan Perišić, přichází Achraf Hakimí.
57'
Velké problémy měl hostující Ranocchia, který naštěstí pro hostující celek dokázal před zakončením eliminovat Panděva. Brankář Handanović ani nyní nezasahoval.
56'
Goldaniga to u rohového praporku udělal zkušeně, míčem totiž trefil napadajícího Eriksena, který se tak musí vracet. Janov bude moci znovu vhazovat.
55'
Perin si tak vyzkoušel další vysoký odkop od své branky, který poslal daleko na opačnou stranu, kde ovšem fauloval Pjaca. Inter Milán znovu rozehrál nakrátko.
54'
Martínez sice chytře sklepl míč pod sebe na Perišiće, avšak ten naprosto nepochopitelně nahrával na levou stranu, kde se nenacházel nikdo ze spoluhráčů.
53'
Inter Milán si došel pro zisk dalšího rohového kopu, i tentokráte se o rozehrávku postaral Eriksen, jehož centrovanou nabídku dokázal hravě odvrátit protihráč.
52'
Chvíli se nehrálo, neboť v bolestech zůstal na zemi ležet velezkušený Panděv. I v tomto případě se jednalo o nedovolený zákrok, Janov tak rozehrál po zemi.
51'
Hodně málo místa měl u středového kruhu domácí Pjaca, kterému se nejprve povedlo oklamat prvního protihráče, jenomže poté před ním stáli další dva hráči.
50'
Míč se v krátkém časovém sledu znovu snesl mimo hrací plochu. Tentokráte to znamenalo zisk autového vhazování pro Inter, kterého se ujal Ivan Perišić.
49'
Pokus o roztažení hry na pravou stranu se domácím zrovna dvakrát nepovedl, Ghiglione měl totiž k míči hodně daleko. Vhazovat tak bude moci zadák Bastoni.
48'
Až příliš agresivním způsobem šel do souboje u postranní lajny hostující Bastoni, který místo míče trefil pouze Panděva, jenž vybojoval standardní situaci.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzal na starost hostující celek, který bude pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Lennart Czyborra, přichází Luca Pellegrini.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám toho moc zajímavého nepřinesl. Nakonec jsme se totiž nedočkali žádné branky, ba dokonce jsme neviděli ani jednu vyloženou šanci. Inter Milán sice měl většinu času míč na svých kopačkách, avšak směrem dopředu mu to zatím moc nevychází. Janov se totiž pokouší vycházet ze zajištěné obrany, která se jeví zodpovědným dojmem. Proto doufejme, že nám druhý poločas nějakou tu branku už nabídne.
45'
44'
O uvolnění se za pokutovým územím se snažil domácí Pjaca, který se nedostal hned přes prvního protihráče. Handanović tak na první zákrok stále čeká.
42'
Po předchozím nedovoleném zákroku mohl od své branky rozehrávat brankář Perin. Ten na jistotu hledal vedle stojícího Czyborru, který pro změnu odkopával.
40'
Žlutou kartu dostává Lautaro Martínez (Inter Milán).
40'
Inter Milán si dokráčel pro zisk dalšího rohového kopu, avšak ani z tohoto mráčku nezapršelo. Na malém vápně zasahoval Bani, který na jistotu odklidil hrací předmět.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
38'
S míčem si zahrál také brankář Perin, který v tomto případě zvolil vysoký odkop přesně na hruď Rovelly. Ten skončil na zemi, avšak sudí opět nechal pokračovat.
37'
Janov se po delší době dostal k opačné šestnáctce, kde ovšem rovnováhu neustál Pjaca, který na malý moment přišel o míč. K němu se vzápětí dostal Rovella.
36'
Brozovićovi se povedlo přenést hru na volného Ranocchiu, který se pokoušel vyvézt míč na druhou stranu hrací plochy, kde si čistým způsobem pomohl Badelj.
35'
Lukaku se na pravém křídle dokázal zorientovat, načež se pokoušel o centr levou nohou. Na přední tyči se do zakončení dral Martínez, který tentokráte nezakončil.
34'
Ke svému prvnímu zakončení si dokázal seběhnout Martínez, který zakončoval ze složité pozice. Nakonec jeho ránu přizvedl soupeř, na řadu přijde roh.
33'
Je za námi třetina hry, nicméně ani předešlé minuty nám žádnou šanci nepřinesly. Janov zatím předvádí kvalitní obranný výkon, směrem dopředu je to horší.
32'
Lukaku zkušeně uspěl v hlavičkovém souboji, načež se mu povedlo sklepnout míč pod sebe, kde číhal Eriksen. Mezitím se vrátila smečka domácích hráčů.
31'
Na dalekonosný pas si uvnitř šestnáctky dokázal seběhnout aktivně hrající Darmian, jehož zpracování nebylo ideální. Toho dokázal ihned využít domácí Zapata.
30'
Lukaku se na malém vápně tlačil do zakončení, jenže míč vůbec netrefil. Inter proto reklamoval nedovolený zákrok Baniho, sudí ale nechává pokračovat ve hře.
29'
Czyborra se pohodlně dostal na polovinu soupeře, kde možná trochu zbytečně ještě zkoušel přenést hru na pravou stranu, kde v souboji vyhrál zadák Bastoni.
28'
Do pokutového území přiletěl další centr, Inter Milán totiž zahrával rohový kop z pravé strany. Po něm míč propadl k volnému Vidalovi, který napálil protihráče.
27'
Navíc jsme sledovali další faul ze strany středopolaře Brozoviće, který si pořádně koleduje. Chorvatský hráč fauloval snad počtvrté, sudí si určitě dává pozor.
26'
Lukaku převzal nahrávku na samotné hranici pokutového území, přičemž ještě zkoušel roztáhnou hru do tandemu na Darmiana, jehož centr nebyl nejlepší.
21'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka, zatím na první branku čekáme. Inter Milán má sice výraznou územní převahu, avšak ta zatím nepřinesla nic vážnějšího.
20'
Až příliš agresivním způsobem vletěl do protihráče dotírající Martínez, který si dle sudího pomohl rukama. Janov je zpět u míče, rozehrávat totiž bude brankář.
19'
O něco více prostoru měl kolem sebe hostující Brozović, který to okamžitě chtěl využít k nadýchané nabídce do pokutového území, kterou ale zablokoval soupeř.
18'
Do pokutového území se snášel další centr, na který si pokoušel naskočit Darmian. Nejvýše do vzduchu se ovšem dostal Bani, kterému se povedlo zakročit.
17'
O nahrávku si u pravé autové lajny řekl D'Ambrosio, který si gestem ruky řekl o větší podporu od svých spoluhráčů. Nakonec ho poslechl až zadák Ranocchia.
16'
Inter Milán ihned rozehrál volný kop od svého pokutového území, načež se hostující celek usadil s míčem na opačné polovině, kde sledujeme další kombinaci.
15'
Behrami se rychlou nahrávkou pokoušel překvapit hostující obranu, které se ale povedlo zakročit. Napadající Behrami navíc fauloval, na zemi skončil Darmian.
14'
Perin raději prudkým odkopem na jistotu posílal míč ke středovému kruhu, kde se pokoušel prosadit Panděv. Ten měl proti sobě hned dvojici hladových obránců.
13'
Czyborra se na krátký časový úsek dostal k míči, který ovšem neodehrál do bezpečí. Navíc ho čistě dokázal obrat Darmian, který ihned přenášel hru na Perišiće.
12'
O provedení autového vhazování se před malým momentem postaral Darmian, kterému na pomoc přispěchal D'Ambrosio, který nyní operuje na pravém křídle.
11'
Zpětná nahrávka našla zcela osamoceného Baniho, který si výpad na útočnou polovinu rychle rozmyslel. Místo něj zvolil zadovku na kopačku volného Badelje.
10'
V krátkém časovém sledu další nedovolený zákrok, tentokráte ze strany napadajícího Brozoviće. Na zemi se ocitl Behrami, Janov se rozhodl rozehrát nakrátko.
9'
Janov se konečně dostal k souvislejší práci s míčem, se kterým se vracel na obrannou polovinu. Nakonec si nedovoleně pomáhal Vidal, sudí ponechal výhodu.
8'
Perišić si na hranici pokutového území přichystal centr levou nohou, který se ovšem snesl pouze do rukavic brankáře Perina, jenž dokázal vyhodit na Goldanigu.
7'
Milánský celek se s míčem přesunul na vlastní polovinu, kde v poklidu kombinoval. Janov se snaží napadat rozehrávku, k zisku balónu to ovšem zatím nevede.
6'
Hrací předmět se posléze přesunul až ke středovému kruhu, kde se o rozehrávku staral hostující Brozović, který našel přenášel hru na osamoceného Vidala.
5'
Lukaku na pravém křídle přenechal míč do tandemu na Darmiana, který pohotově centroval do velkého vápna. Tam si seběhl Perišić, jenž trefil protihráče.
4'
Na opačné straně se málem do vyložené šance dokázal prodrat Panděv, avšak dle pomezního sudího hrál velkou roli ofsajd. Útočný výpad Janova je u konce.
3'
Do pokutového území se před malým momentem dostal Lukaku, který se pomalu a jistě tlačil ke střeleckému pokusu, avšak včas se povedlo zakročit Zapatovi.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost domácí hráči, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Janov CFC: Perin (C) – Bani, C. Zapata, Goldaniga – Ghiglione, Rovella, Badelj, Behrami, Czyborra – Pandev, Pjaca.
Náhradníci: Marchetti, Paleari – Destro, Biraschi, Dumbravanu, A. Masiello, Parigini, Pellegrini, Šomurodov, Zajc, Melegoni, Radovanović.

Inter Milán: Handanovič (C) – D'Ambrosio, Ranocchia, Bastoni – Darmian, Arturo Vidal, Brozović, Perišić – Eriksen – R. Lukaku, Lautaro Martínez.
Náhradníci: F. Stanković, D. Padelli – Vezzoni, Satriano, Pinamonti, Nainggolan, Moretti, de Vrij, Hakimí, Barella, Kolarov.

Rozhodčí: Massa – Alassio, Bottegoni.
Inter Milán

Na opačné straně stojí favorit tohoto zápasu, kterým je Inter Milán. Ten po čtyřech odehraných zápasech okupuje až šestou pozici, přičemž na vedoucí AC Milán ztrácí už pět bodů. Hostující tým tohoto zápasu sice naplno bodovat v prvních dvou kolech, avšak v posledních dvou zápasech pokaždé přišel o body. Inter nejprve remizoval na půdě římského Lazia výsledkem 1:1, v minulém kole navíc bylo k vidění milánské derby proti AC, které vyznělo pro soupeře, který se radoval z výhry 2:1. Inter tak během čtyř duelů inkasoval hned osm branek, což dělá průměr dvou obdržených branek na utkání.
Janov CFC

Fotbalisté Janova mají za sebou tři zápasy, během kterých se jim povedlo nasbírat čtyři body, což stačí na jedenáctou pozici tabulky. Janov narozdíl od svých soupeřů má o jedno utkání méně, mohlo za to odložené utkání proti Turínu, které se odehraje v průběhu nadcházejícího týdne. Domácí celek tohoto zápasu dokázal v prvním duelu uspět proti Crotone, které si nakonec odvezlo porážku poměrem 1:4. Janov si poté připsal první prohru, a sice na půdě Neapole, kde vyfasovala potupný debakl poměrem 0:6. V minulém kole se navíc urodila bezbranková remíza na půdě Hellasu.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská Serie A má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Janov CFC a Inter Milán.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62