Serie A - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : Torino - 4. listopadu 2020   17:00

Janov
90+4' Scamacca (Pandev)
1:2
(0:2)
Torino
10' Lukić   • 26' Pellegrini (vl.)
Janov
Perin (C) – Ghiglione, Goldaniga (46. Pandev), C. Zapata, Pellegrini (67. Criscito) – Rovella (88. Destro), Badelj, Lerager – Zajc (46. Bani) – Scamacca, Pjaca (67. Parigini).
Valeri – Colarossi, Baccini
Stadio Comunale Luigi Ferraris
Torino
Sirigu – Singo (74. Vojvoda), Bremer, Lyanco, Murru (53. Ricardo Rodríguez) – Gojak (53. Meïté), Rincón, Linetty (88. Ansaldi) – Lukić – Verdi (53. Bonazzoli), Belotti (C).

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Turína, který svého soupeře dokázal porazit výsledkem 2:1. Druhý poločas byl v režii domácího celku, který měl výraznou územní převahu, jenomže se mu povedlo snížit až během nastaveného času. Turín se totiž v průběhu druhého poločasu soustředil na pečlivou obranu, která dnes Siriguovi hodně pomohla. I tak byl Turín směrem dopředu o něco nebezpečnější, ve druhém dějství se spíše soustředil na protiútoky.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:18.
90+5'
90+4'
Janov právě vstřelil branku!
Tak přeci jenom tu máme kontaktní branku! Janov se během nastaveného času nadechl k náporu, načež jsme sledovali centrovanou nabídku na naprosto osamoceného GIANLUCU SCAMACCU. Ten měl na zakončení pravou nohou hodně prostoru, střelu nakonec poslal přesně k pravé tyči.
90+4'
Sledovali jsme centrovanou nabídku do pokutového území, kterou se ovšem povedlo včas odklidit Bremerovi. Janov se v závěru zápasu dostává k tlaku.
90+3'
Žlutou kartu dostává Saša Lukić (Turín FC).
90+3'
Turín velice aktivně napadal rozehrávku soupeře, nicméně k míči se nedostal. Stalo se tomu tak až po přenesení hry od Zapaty, který nenašel spoluhráče.
90+2'
Střídající Rodríguez se snažil pasem podél autové lajny oslovit některého ze svých spoluhráčů, jenomže míč skončil v zámezí. Turín bude znovu vhazovat.
90'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi se zdá být rozhodnuto. Ještě ale musíme počítat s nastaveným časem.
88'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Nicolo Rovella, přichází Mattia Destro.
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Cristian Ansaldi.
88'
Podél postranní lajny to zkoušel vzít na sebe domácí Badelj, který se ovšem s balónem ocitl za čárou. Následovat bude další autové vhazování pro Turín.
87'
Domácím se povedlo přesunout hru na levou stranu, kde Criscito ještě hledal lépe postaveného Pandeva. Druhý jmenovaný ovšem centrem našel Lyanca.
86'
O nahrávku mezi obránce si křikl Linetty, který se na hranici pokutového území dokázal prodrat do zakončení, které ovšem poslal do připraveného protihráče.
85'
V krátkém časovém sledu hned dva nedovolené zákroky, přičemž se o ten druhý postaral domácí Bani. Turín s rozehrávkou nikam nespěchá, vede o dvě branky.
81'
U postranní lajny se patičkou povedlo zachránit balón Criscitovi, který ho přenechal za sebe na Leragera. Mezitím se hostující obrana dokázal včas vrátit.
80'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka, s Janovem to nevypadá zrovna optimisticky. Hostující celek totiž svého soupeře nepouští do šancí.
79'
Tam to překvapivým zakončením pod břevno zkoušel Lukić, který si ovšem podruhé v tomto duelu na Perina nepřišel. Domácí brankář okamžitě rozehrál do křídla.
78'
Už se opět pokračuje ve hře, nakonec to nebylo nic zásadního. Turín tak mohl rozehrávat od své branky, přičemž se celkem rychle přesunul na druhou stranu.
77'
Janov zahrával velice zajímavou standardku, na kterou si naskakovalo hned několik hráčů. Nakonec na zemi skončil jeden z domácích, kde probíhá ošetření.
76'
Na druhé straně celkem dost při rozehrávce riskoval brankář Sirigu, který však velice přesně rozehrál do strany na Meiteho, který se zkušeně nechal faulovat.
75'
Na hezkou nahrávku si dokázal seběhnout hostující Bonazzoli, který dokonce zakončoval z jedničky. Míč poslal vedle branky, Perin se tak natahoval marně.
74'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Wilfried Stephane Singo, přichází Mërgim Vojvoda.
74'
Singovi se ještě povedlo udržet míč na hrací ploše, jenomže po odehrání tvrdě narazil do zkušeného Criscita. To znamená standardní situaci pro domácí.
73'
Akrobatickým způsobem chtěl uvnitř pokutového území zakončit domácí Scamacca, který se ovšem prezentoval útočným faulem. Na zemi skončil zadák Singo.
72'
Do protiútoku se v tomto případě dostával hostující Belotti, který po krátkém driblinku zkoušel vypálit směrem na domácí branku, jenomže míč poslal nad břevno.
71'
Střídající Criscito se ihned po svém příchodu na hrací plochu dostal k centru, který ovšem přistál u prvního protihráče. Bremer navíc dokázal situaci uklidnit.
70'
Do menších problémů se při rozehrávce dostal hostující Bremer, kterému se před napadajícím protihráčem povedlo roztáhnou hru na osamoceného Meiteho.
69'
Ten nakonec přinesla tvrdé zakončení v podání Scamaccy, který ovšem trefil pouze před sebou stojícího protihráče. V opačném případě by měl Sirigu práci.
68'
Žlutou kartu dostává Wilfried Stephane Singo (Turín FC).
67'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Luca Pellegrini, přichází Domenico Criscito.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Marko Pjaca, přichází Vittorio Parigini.
66'
Turín se na delší časový úsek dostal na polovinu soupeře, což mu pochopitelně vyhovuje. Poté ovšem čistě zakročil Pandev, který poté rozjel protiútok.
61'
Máme za sebou hodinu hry, zatím na třetí přesný zásah stále čekáme. Janov je sice ve druhém dějství výrazně aktivnější, jenomže do šancí se zkrátka nedostává.
60'
Do menších problémů se při rozehrávce dostal domácí brankář Perin, kterému se v tísni povedlo odehrát balón na opačnou polovinu, kde číhal zadák Lyanco.
59'
Střeleckým pokusem to na opačné polovině zkoušel záložník Meïte, jehož zakončení ovšem putovalo výrazně vedle branky. Perin tak nemusel ani nyní zasahovat.
58'
Po dalším souboji pro změnu na trávníku skončil velezkušený Pandev, který svému celku zajistil standardní situaci. Janov jí rozehrál nakrátko na Pellegriniho.
57'
Další snadná práce pro hostujícího brankáře Siriga, který si na malém vápně počkal na nepovedený centr, po kterém výhozem rozehrál do volného prostoru.
56'
Velice kvalitním způsobem napadal rozehrávku soupeře Pandev, který se ovšem k hracímu předmětu vůbec nedostal. Do problémů se naopak dostal Sirigu.
55'
Na řadu přišel ještě rohový kop z levé strany, který v podání hostujícího celku nebyl vůbec nebezpečný. Naopak si pro míč včas vyběhl brankář domácích.
54'
Na jistotu se na opačné polovině hrací plochy povedlo zakročit domácímu Zapatovi, který odkopával vysoko na tribunu. Také Turín si vyzkouší autové vhazování.
53'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Amer Gojak, přichází Soualiho Meïté.
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Nicola Murru, přichází Ricardo Rodríguez.
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Federico Bonazzoli.
52'
Z velké vzdálenosti zkoušel zakončit domácí Lerager, který ovšem v pokutovém území trefil pouze dobře postaveného protihráče. Na řadu tak přijde roh.
51'
Žlutou kartu dostává Nicolo Rovella (Janov CFC).
50'
Janov si vybojoval autové vhazování z levé strany, po kterém jsme sledovali krátkou kombinaci. Do ní se zapojil také Pandev, který přenechal míč na Rovellu.
49'
Uvnitř pokutového území se málem dokázal uvolnit k zakončení hostující Pjaca, kterého na poslední chvíli dokázal zablokovat Lyanco, jenž založil protiútok.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu se Janov dostal na polovinu soupeře, kde se na pravém křídle dostal k centru Ghiglione, který ovšem našel pouze Bremera.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Edoardo Goldaniga, přichází Goran Pandev.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Miha Zajc, přichází Mattia Bani.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec přinesl dva přesné zásahy, přičemž se o oba postaral Turín. Ten se dostal do celkem brzkého vedení, načež iniciativu převzal soupeř. Janov však nebyl směrem dopředu vůbec nebezpečný, ba naopak z další akce soupeře inkasoval druhou branku. Domácí celek to tedy bude mít po zbytek utkání nesmírně složité, v tuto chvíli totiž prohrává už o dvě branky, což značí složitou práci.
45+3'
45+3'
Žlutou kartu dostává Tomás Rincón (Turín FC).
45+2'
Další ofsajdové postavení, tentokráte v podání domácího celku. Svůj náběh si totiž nedokázal pohlídat forvard Scamacca, což uviděl také pomezní rozhodčí.
45'
První poločas bude nastaven o tři minuty.
44'
Hezkým centrem to do malého vápna zkoušel domácí Lerager, který ovšem našel pouze hlavu pozorného Lyanca. Turín se navíc dostává k rychlému protiútoku.
42'
Snadná práce pro hostujícího obránce Lyanca, který zkušeně prodloužil míč za sebe, kde se nacházel Sirigu. Brankář Turína nakonec rozehrál na nohu Bremera.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
39'
Jeho dalekonosný odkop nakonec zamířil na hlavu Belottiho, kterému se povedlo prodloužit za sebe, kde se ovšem nacházel připravený obránce Zapata.
38'
Po nedovoleném zákroku skončil na zemi hostující Belotti, nicméně domácí pokračovali v akci, což se hostujícímu celku pochopitelně nelíbilo. Sirigu bude vykopávat.
37'
Do pokutového území se dostal domácí Zajc, který to nakonec zkoušel vzít sám na sebe. Jeho rána ovšem putovala vysoko nad branku, žádná práce pro brankáře Siriga.
36'
Janov se v krátkém časovém sledu chopil dalšího rohového kopu, při kterém se ovšem nejvýše do vzduchu dokázal dostat Lyanco, který odklízel balón pryč.
35'
Do šestnáctky si seběhl domácí Zajc, který poté zpětným centrem oslovil naprosto osamoceného Rovellu, jehož zakončení z jedničky zablokoval Singo.
34'
Znovu se do rozehrávky zapojil také domácí brankář Perin, který si pouze vyměnil míč s vedle postaveným Zapatou. Janov marně hledá cestičku na druhou stranu.
33'
Po odehrání míče přiběhl do souboje hostující Lukić, který si pochopitelně pomohl faulem. Hlavní sudí byl i tentokráte pozorný a odpískal ve prospěch Janova.
32'
Nicméně ani hostující celek se daleko s míčem nedostal, kousek od středového kruhu se totiž povedlo zakročit Badeljovi, který ihned hledal obránce Ghiglioneho.
31'
Žlutou kartu dostává Milan Badelj (Janov CFC).
30'
Janov se znovu nastěhoval na druhou stranu, kde v pokutovém území zkoušel najít palebnou pozici Pjaca, kterého ovšem čistým způsobem zastavil soupeř.
29'
Linetty se při rozehrávce dostal do menších problémů, přičemž zpětnou nahrávkou oslovil vedle stojícího Murrua, který pro změnu odkopával na druhou stranu.
28'
Janov to bude mít najednou hodně složité, prohrává totiž už o dvě branky. Domácí přesto mají na vyrovnání hodně času, nyní se s míčem dokázali usadit.
26'
FC Turín právě vstřelil branku!
Hostující celek se nakonec dostává do dvoubrankového vedení! K hranici pokutového území si to namířil hostující Belotti, který to zkoušel centrem k hranici malého vápna. Tam se jako poslední dotkl míče domácí obránce LUCA PELLEGRINI, který si tak střílí vlastní branku.
26'
Perin tak mohl rozehrávat od své branky, přičemž to zkoušel po zemi na kopačku Goldanigy. Janov nikam nespěchá, naopak zvolil trpělivou kombinaci středem.
25'
Turín se po delší době dostal na polovinu soupeře, kde si do volného prostoru seběhl Gojak. Jeho centr nebyl zrovna ideální, míč totiž dopadl vedle branky.
24'
Na levém křídle si o nahrávku řekl domácí Pellegrini, který se nakonec pokoušel v pokutovém území oslovit kolegu Scamaccu, před kterým zakročil Bremer.
23'
Žlutou kartu dostává Amer Gojak (Turín FC).
19'
Nekompromisním odkopem to vyřešil hostující Singo, který poslal míč ven z hrací plochy. To znamená další autové vhazování, tentokráte v podání Pellegriniho.
18'
Pokutový kop to nakonec nebude!
17'
Hlavní sudí nyní konzultoval situaci v pokutovém území Turína. Tam se po souboji s Bremerem skácel k zemi útočník Pjaca, sudí se jde podívat na video.
16'
Na centrovanou nabídku si na hranici malého vápna dokázal naskočit Pjaca, který ovšem hlavičkoval výrazně nad branku. Brankář Sirigu tak nemusel zasahovat.
15'
Uvnitř pokutového území se domácí Scamacca dokázal zorientovat, načež nahrávkou pod sebe zkoušel oslovit Pjacu. S tímto úmyslem ovšem počítal Bremer.
14'
Hostující celek přesto vybojoval autové vhazování, ke kterému se postavil právě Singo. Ke spolupráci se mu nabídl Rincón, který ovšem nepřihrál nejpřesněji.
13'
Turín se znovu pohodlně usadil na útočné polovině, kde se Gojakovi povedlo přeposlat nahrávku do strany, kde se ovšem Singo nedostal přes Pellegriniho.
12'
Pellegrini se na levém křídle dostal k centru do pokutového území, který ze sebe prodlužoval hostující Lyanco. Jako poslední se nakonec balónu dotkl Scamacca.
11'
Janov to bude mít najednou hodně složité, od úvodu zápasu totiž prohrává o jednu branku. Přesto do konce zbývá hodně času, výsledek se může klidně obrátit.
10'
Hostující celek se díky soupeřově chybě dostává do kýženého vedení! Sledovali jsme totiž nákop za domácí obranu, kam si sbíhal Lukić. Před ním ovšem nepovedeně zkoušel odvrátit balón Godlagina, který hlavičkoval pouze za sebe. Tam se k míči jako první dostal SAŠA LUKIĆ, který bezpečně zamířil k levé tyči.
10'
Hosté si díky aktivní hře vybojovali úvodní rohový kop, který ovšem na přední tyči dokázal odklidit Goldainga. Následně se v ofsajdu zjevil záložník Gojak.
9'
Hodně prostoru měl ve středu hrací plochy Rincón, který ještě spolupracoval s Linettym. Turín sice kombinuje, domácí však střeží pokutové území.
8'
Šikovně to zkoušel Pjaca, který chtěl na hranici pokutového území narazit se Scamaccou, jenž mu ovšem nepřesně vracel. Nahrávku tak vystihl zadák Lyanco.
7'
Na pravém křídle se pokoušel o centr obránce Ghiglione, který trefil pouze před sebou stojícího Murrua. Janov vhazoval, o což se postaral právě Ghiglione.
6'
Nedovoleným zákrokem si před malým momentem pomohl napadající Scamacca, který poslal k zemi Rincóna. Turín tak bude zahrávat první standardku.
5'
Turín se nastěhoval k opačnému pokutovému území, kde se Belotti pokoušel kostrbatou nahrávkou oslovit Lukiće, který se ovšem nacházel pouze v ofsajdu.
4'
Kousek od středového kruhu se povedlo zakročit domácímu Goldanigovi, který tak za sebe nepustil nahrávku na Verdiho. Janov přesto přišel o hrací předmět.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu se poprvé k míči dostal také domácí brankář Perin, který výhozem rozehrál do strany na Pellegriniho, jenž dostal hru na druhou stranu.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Janov CFC: Perin (C) – Ghiglione, Goldaniga, C. Zapata, Pellegrini – Rovella, Badelj, Lerager – Zajc – Scamacca, Pjaca.
Náhradníci: Marchetti, Paleari – Biraschi, Pandev, A. Masiello, Bani, Behrami, Radovanović, Destro, Melegoni, Criscito, Parigini.

Turín FC: Sirigu – Singo, Bremer, Lyanco, Murru – Gojak, Rincón, Linetty – Lukić – Verdi, Belotti.
Náhradníci: V. Milinković-Savić, Rosati – N'Koulou, Buongiorno, Meïté, Vianni, Bonazzoli, Ansaldi, Edera, Ricardo Rodríguez, Segre, Vojvoda.

Rozhodčí: Valeri – Colarossi, Baccini.
Turín FC

Na opačné straně se nachází trápící se Turín, který pro změnu okupuje devatenáctou pozici, což by v konečném důsledku znamenalo sestup do druhé nejvyšší soutěže. Turín do této chvíle dokázal nasbírat pouze jeden bod, a sice díky nerozhodnému výsledku 3:3 proti druhému Sassuolu. Turín však společně s Crotone patří k jediným dvěma týmům, kterým se v letošním ročníku ještě nepovedlo ani jednou vyhrát. Turín však daleko od bodů nebyl v minulém kole, kdy po divoké přestřelce nakonec nestačil na římské Lazio, kterému podlehl výsledkem 3:4. Dnešní utkání slibuje vyrovnanou podívanou, jak zápas dopadne?
Janov CFC

Fotbalisté Janova se po pěti odehraných zápasech nacházejí na průběžné patnácté pozici, přičemž se jim povedlo nasbírat pět bodů. Janov má na svém kontě pouze jednu výhru, která přišla hned v rámci prvního hracího dne. Od té doby se Janovu nepovedlo vyhrát, přičemž v předešlých čtyřech duelech dvakrát remizoval a dvakrát prohrál. Janov však v minulém kole získal cenný bod na půdě Sampdorie, kde byl konečným výsledkem stav 1:1. Janov na domácím stadionu zatím sehrál dva duely, ve kterých získal tři body. Výhra proti Crotone 4:1 sice byla pěkná, nicméně následovala porážka proti Interu.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská Serie A má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Janov CFC a Turín FC.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62