Serie A - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Neapol : Crotone - 3. dubna 2021   15:00

Neapol
19' L. Insigne (Di Lorenzo) • 22' Osimhen (L. Insigne) • 34' D. Mertens  • 72' Di Lorenzo (Elmas)
4:3
(3:1)
Crotone
25' Simy  (Benali) • 48' Simy  (Messias) • 59' Messias
Neapol
Meret – Di Lorenzo, Manolas, Nikola Maksimović, Rui – Bakayoko (62. Elmas), Ruiz – Politano (62. Lozano), D. Mertens (73. P. Zieliński), L. Insigne – Osimhen (90+1. Petagna).
Crotone
Cordaz – Djidji, Golemić, Luperto (90+2. Marrone) – Rispoli (46. P. Pereira), Messias, Benali, S. Molina (90+2. Di Carmine), Únás (46. Vulić) – Zanellato (81. Rojas), Simy.

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 13:1. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 5:17.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Neapole, která svého soupeře porazila poměrem 4:3. Crotone vstoupilo do druhého poločasu ukázkově a povedlo se mu snížit na rozdíl jediné branky. Navíc po chybě domácí obrany bylo srovnáno a Neapol tak musela znovu začít hrát. Domácí celek měl na případnou další branku ještě hodně času, nakonec se mu jí povedlo vstřelit a z tohoto složitého zápasu nakonec bere tři body.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Salvatore Molina, přichází Samuel Di Carmine.
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Sebastiano Luperto, přichází Luca Marrone.
90+2'
Cordaz mohl odkopávat od své branky, přičemž to zkoušel vysokým pasem na opačnou stranu hrací plochy, kde se prosadil domácí Petagna.
90+1'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Victor Osimhen, přichází Andrea Petagna.
90+1'
Insigne měl v pokutovém území celkem dost místa na zakončení, to nakonec zakroutil kousek vedle pravé šibenice.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi je dost možná rozhodnuto, avšak ještě musíme počítat s nastaveným časem.
87'
Žlutou kartu dostává Luis Rojas (FC Crotone).
87'
Neapol si nyní vybojovala standardní situaci z velice zajímavé vzdálenosti od branky. Nakonec to na sebe vzal Insigne, který zakončoval vysoko nad branku.
85'
Rui se ovšem v souboji jeden na jednoho nedostal přes Rojase, který naopak raději na jistotu odkopával míč mimo šestnáctku, kde ale fauloval Luperto.
84'
Na pravou stranu hrací plochy si dokázal seběhnout domácí Ruiz, který nakonec centroval do pokutového území, kde se mu povedlo najít kolegu Ruie.
82'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka. Neapol stále vede pouze o jednu branku, navíc svého soupeře nepouští do žádných příležitostí.
81'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Niccolò Zanellato, přichází Luis Rojas.
80'
Insigne si znovu za pokutovým územím potáhl míč na pravou nohu, avšak trefil pouze obětavého protihráče, od kterého se balón odrazil do bezpečí.
79'
Na pravém křídle si o nahrávku řekl hostující Vulić, který nakonec dokázal odcentrovat směrem do pokutového území, kde nad branku hlavičkoval Messias.
78'
Žlutou kartu dostává Pedro Pereira (FC Crotone).
77'
To přineslo pohotovou centrovanou nabídku z nohy Benaliho, který se pokoušel na zadní tyči najít Messiase, před kterým se ale povedlo zakročit Manolasovi.
76'
Poprvé se do kombinace zapojil také střídající Zieliński, který pouze roztáhl hru do strany na volného Di Lorenza, který ovšem nenavázal na tuto přesnost.
73'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Dries Mertens, přichází Piotr Zieliński.
72'
Neapol právě vstřelila branku!
Domácí celek se přeci jenom dostává zpět do vedení! Neapol se totiž usadila s míčem u pokutového území, načež to na sebe vzal obránce GIOVANNI DI LORENZO, který si potáhl míč na levou nohu a poté se mu velice přesně povedlo zamířit ke vzdálenější konstrukci.
71'
Insigne si potáhl míč na pravou nohu a poté se mu povedlo odcentrovat směrem do pokutového území. Tam si na nabídku naskočil Lozano, jenž mířil doprostřed.
70'
Hodně prostoru měl kolem sebe domácí Maksimović, který se snažil poslat míč na druhou stranu hrací plochy, kde se ovšem povedlo zakročit Golemicovi.
69'
A znovu se domácí celek poměrně jednoduše dostal do opačného pokutového území, kde si do malého vápna nakonec seběhl Osimhen, který mířil vedle.
68'
S míčem se po levém křídle dostat až do pokutového území domácí Insigne, který se pokoušel prodrat až do zakončení, avšak trefil pouze protihráče.
67'
Žlutou kartu dostává Ahmad Benali (FC Crotone).
66'
Cordaz nyní mohl pohodlně rozehrávat od své branky, přičemž si dával celkem dost načas. Nakonec mu to u sudího prošlo a míč tak poslal kupředu.
65'
Na opačné straně hrací plochy to nabídkou na volného Simyho zkoušel Messias. Crotone se ovšem drzým způsobem neprobojovalo až do šestnáctky.
64'
Po delší době musel zasahovat také hostující brankář Cordaz, který si nakonec se střílenou nabídkou od Di Lorenza dokázal poradit a poté rychle rozehrál.
63'
Do problémů se na vlastní polovině dostal domácí Insigne, který nakonec po souboji skončil na zemi a jeho celek tak rozehrával urychleně po zemi.
62'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Hirving Lozano.
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Tiemoué Bakayoko, přichází Eljif Elmas.
61'
Máme za sebou hodinu hry, která nám zatím nabídla šest branek. Neapol přišla o své dvoubrankové vedení a bude tak muset znovu začít hrát.
59'
Crotone právě vstřelilo branku!
Obrovskou chybu udělal domácí Maksimović, kterého kousek od pokutového území dokázal obrat o míč napadající JUNIOR MESSIAS. Ten se s míčem dostal a do pokutového území, kde navíc levačkou prostřelil brankáře Mereta.
59'
Na opačné straně si na zadní tyči řekl o centr hostující Simy, který nakonec na něj nedosáhl. Crotone si tak vybojovalo svůj pátý rohový kop.
58'
Tomu ovšem rozehrávka nevyšla a k k míči se tak dostal Insigne, který se pokoušel chytrým zakončením zamířit do prázdné branky, kterou netrefil.
57'
Hostující celek se s míčem dostal na opačnou stranu hrací plochy, kde ovšem dlouho nevydržel a do rozehrávky se proto zapojil také brankář Cordaz.
56'
Hodně prostoru k centrované nabídce poté měl domácí Rui, kterému se sice povedlo v šestnáctce najít Maksimoviće, avšak ten zakončoval nad.
55'
Situaci si před malým momentem pořádně zkomplikoval domácí brankář Meret, který před napadajícím soupeřem podklouzl, přesto míč schoval do rukavic.
54'
Následoval nedovolený zákrok v podání napadajícího Zanellata. Neapol tak mohla rozehrávat z vlastní poloviny, Maksimović poté našel kolegu Manolase.
53'
Cordaz poté musel rozehrávat od své branky, přičemž se mu míč povedlo poslat na pravou stranu hrací plochy, kde se nacházel Messias.
52'
Crotone se před malým momentem sice dostalo k hranici pokutového území, kde ovšem narazil Messias, jenž se nedostal přes protihráče.
51'
Na pravém křídle si píchl míč k centru domácí Di Lorenzo, který se pokoušel najít některého ze svých spoluhráčů, avšak nakonec mířil vedle branky.
50'
Najednou tu znovu máme pořádnou zápletku. Crotone se totiž povedlo snížit na rozdíl jediné branky a Neapol tak bude muset znovu zabrat.
48'
Hostující celek se znovu prosazuje! Následoval totiž rohový kop z levé strany, který sice nepřinesl nic nebezpečného, avšak poté se míč znovu dostal do pokutového území, kde si ho hrudí zpracoval SIMY, který následně přesně zakončil.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu to nabídkou na opačnou polovinu zkoušel domácí Bakayoko, jehož nahrávka přesto směřovala pouze do ofsajdu.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Andrea Rispoli, přichází Pedro Pereira.
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází , přichází Miloš Vulić.
46'
Máme za sebou první poločas, který byl z hlediska vstřelených branek hodně výživný. Nakonec jsme se dočkali hned čtyř zásahů, přičemž se o tři z nich postarala domácí Neapol, která tak má nakročeno ke třem bodům. Neapol totiž měla výrazně ze hry, nakonec svého soupeře za celou dobu pustila do jediné vyložené šance, se kterou si Crotone poradilo na jedničku.
45'
44'
Crotone znovu přišlo na vlastní polovině o míč a soupeř se tak tlačil směrem do pokutového území, avšak hodně podezřele si počínal Golemic.
42'
Do pokutového území si dokázal seběhnout Osimhen, který ovšem z blízka nevyzrál na brankáře. K dorážce se dostal Politano, jenž pro změnu trefil břevno.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
39'
Molina neúnavně dotíral na domácího Di Lorenza, který nakonec po souboji o míč skončil na zemi, přičemž si prvně jmenovaný nakonec pomohl faulem.
37'
Krátce po rozehrávce to navíc na sebe vzal Ounas, který si potáhl míč do volného prostoru, avšak pravačkou nakonec nevyzrál na brankáře Mereta.
36'
Crotone to tedy bude mít znovu hodně složité, prohrává totiž o dvě branky. Přesto do konce zápasu zbývá hodně času, výsledek se klidně může vyrovnat.
34'
Je to znovu o dvě branky! K rozehrávce volného kopu se totiž postavil DRIES MERTENS, který to zkoušel technickým zakončením přes zeď, přičemž střela dokonale doplachtila až do branky.
34'
Na hranici pokutového území nakonec skončil na zemi domácí Ruiz, který tak svému celku vybojoval standardní situaci z velice zajímavé vzdálenosti.
33'
A poté si navíc útočným faulem pomohl hostující Rispoli, který na hranici pokutového území přišlápl protihráče. Rozehrávat bude moci brankář Meret.
32'
Crotone si před malým momentem vybojovalo svůj třetí rohový kop, a sice z pravé strany. Na hranici malého vápna se povedlo zakročit Maksimovićovi.
31'
Je za námi třetina hry, která nám zatím nabídla hned tři přesné zásahy. Crotone se tak díky kontaktní brance dostalo znovu zpět do hry o body.
30'
Do protiútoku se na opačné straně dostával Osimhen, který se ovšem nacházel pouze v ofsajdu, což pochopitelně neuniklo ani pomeznímu sudímu.
29'
Cordazovi se nakonec povedlo roztáhnout hru na levou stranu hrací plochy, kde to měl ale na dlouhou nohu Molina, jenž se daleko nedostal.
28'
U středového kruhu se jako první k volnému míči dostal hostující Benali, který přesto vyprodukoval zpětnou nahrávku až na Cordaze, jenž málem zaváhal.
27'
Krátce po rozehrávce se do zajímavé střelecké pozice dokázal probojovat domácí Mertens, který nakonec zakončoval k zadní tyči, kterou přesto minul.
25'
Jenomže přichází poměrně rychlá odpověď! Crotone se totiž povedlo vybojovat míč zpět, což dokonalým způsobem potrestal Benali, kterému se na zadní tyči povedlo najít zcela osamoceného SIMYHO, jehož rána pravou nohou skončil až v brance.
22'
A je tu druhá branka Neapole! Domácí celek se totiž usadil u pokutového území, kde se Ruizovi povedlo parádní nahrávkou najít naběhnuvšího Insigneho. Ten ještě předal míč do malého vápna, kde měl hodně snadnou práci VICTOR OSIMHEN.
22'
Domácí celek se znovu kombinační hrou dostal na útočnou polovinu, kde se k míči dostal také Ruiz, kterému se na pravém křídle povedlo najít Politana.
21'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka tohoto zápasu, která nám zatím přinesla jedinou branku, o kterou se před malým momentem postaral Insigne.
19'
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Následovala rozehrávka volného kopu z vlastní poloviny Neapole. Ta předvedla rychlou kombinaci, po které se na pravém křídle dostal ke zpětné nahrávce Di Lorenza, kterému se pod sebou povedlo najít LORENZA INSIGNEHO, jehož tečovaná střela skončila až v brance.
19'
Žlutou kartu dostává Andrea Rispoli (FC Crotone).
18'
Cordaz musel znovu pracovat s míčem, který se pokoušel přenést na pravou stranu hrací plochy, kde ovšem Rispoli neuspěl v souboji s Insignem.
17'
Luperto dokázal na pravém křídle zablokovat centrovanou nabídku, jenomže jeho celek se daleko nedostal a vhazovat tak bude moci Di Lorenzo.
16'
Naopak jsme sledovali odkop od hostující branky, po kterém se do hlavičkového souboje dostával Simy, kterého ovšem přehlavičkoval Maksimović.
15'
Do střelecké pozice se před malým momentem dostal zkušený Rui, který ovšem zakončoval výrazně nad branku. Cordaz tak nemusel zasahovat.
14'
Také domácí celek zahrával svůj první rohový kop. Nakonec se jednalo o rozehrávku nakrátko, po které Ruiz centroval pouze ven z hrací plochy.
13'
Neapol se jednoduchým způsobem dostala zpět na útočnou polovinu, kde si Politano potáhl míč na levou nohu, avšak následným centrem nenašel Osimhena.
12'
Po rozehrávce dalšího rohového kopu jsme pro změnu sledovali útočný faul v podání vracejícího se Messiase, který nakonec poslal k zemi Ruie.
11'
Di Lorenzo se poté ještě pokoušel doběhnout míč na hrací ploše, avšak se mu to nakonec nepovedlo. To znamená, že bude moci vhazovat Luperto.
10'
Kousek od středového kruhu musel faulovat vracející se Mertens, který nakonec zavadil o nohu hostujícího Zanellata, který se tak poroučel k zemi.
9'
Crotone se poté nepovedlo roztáhnout hru na pravou stranu hrací plochy. Tam se sice nacházel Ounas, avšak ten na nahrávku nakonec nedosáhl.
8'
Crotone tak zahrávalo první rohový kop, který ovšem nepřinesl nic nebezpečného. Pokračovat se bude autovým vhazováním v podání Rispoliho.
7'
Na levém křídle se poté do kombinace zapojil také hostující Molina, který si přehodil míč na levou nohu, avšak následný centr dokázal srazit Manolas.
6'
První střelecký pokus tohoto zápasu vyprodukoval domácí Bakayoko, který to měl na pravou nohu, avšak svůj pokus nakonec poslal vedle branky.
5'
Kousek od svého pokutového území si pomohl nedovoleným způsobem hostující Benali, který poslal k zemi Ruize. Neapol navíc rozehrála urychleně.
4'
Míč se poté snesl pouze do zámezí, z čehož se vyklubalo autové vhazování pro domácí celek, ke kterému se nakonec postavil Di Lorenzo.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu jsme sledovali centrovanou nabídku z pravé strany, kterou vyprodukoval hostující Rispoli, jenž našel pouze soupeře.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo, Manolas, Nikola Maksimović, Rui – Bakayoko, Ruiz – Politano, D. Mertens, L. Insigne – Osimhen.
Náhradníci: Contini, Ospina – Cioffi, Elmas, Costanzo, Zedadka, P. Zieliński, Petagna, Rrahmani, Lozano, Lobotka, Hysaj.

FC Crotone: Cordaz – Djidji, Golemić, Luperto – Rispoli, Messias, Benali, S. Molina, Únás – Zanellato, Simy.
Náhradníci: Crespi, Festa – Cigarini, Cuomo, Di Carmine, Henrique, Vulić, Rojas, Rivière, P. Pereira, Magallán, Marrone..
SSC Neapol

Na opačné straně stojí favorit tohoto zápasu, kterým je Neapol, jenž momentálně okupuje pátou pozici ligové tabulky, což by v konečném důsledku znamenalo základní skupinu Ligy mistrů. Neapol se ovšem v případě výhry klidně může dostat až na třetí pozici, tam totiž momentálně číhá Juventus, který má ovšem o pouhé dva body více. Neapol se konečně v posledních týdnech našla a na svém kontě má tři výhry v řadě. Poslední ztráta bodů přišla začátkem března v souboji proti osmému Sassuolu. Tento duel nakonec přinesl šest branek a remízu poměrem 3:3.
FC Crotone

Fotbalisté Crotoně se v tomto duelu budou pokoušet o bodový zázrak, momentálně jim totiž patří poslední pozice ligové tabulky. Nováček soutěž totiž zatím nasbíral patnáct bodů a na nesestupové příčky mu chybí už osm bodů. Crotone má na svém kontě pouhé čtyři výhry, ta poslední navíc přišla před necelým měsícem, a sice na domácím stadionu proti Turínu. Posléze Crotone odehrálo další dva zápasy, během kterých se mu nepovedlo získat ani jeden bod. Nejprve se jednalo o porážku proti římskému Lazio, ta druhá pro změnu přišla proti Bologně.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská Serie A má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi SSC Neapol a FC Crotone.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62