Serie A - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Parma : Torino - 3. ledna 2021   15:00

0:3
(0:1)
Torino
9' Singo  (Belotti) • 89' Izzo  (Gojak) • 90+5' Gojak
Parma
Sepe – Iacoponi, Osorio (61. Busi), Alves, Gagliolo – Hernani (61. Sohm), Brunetta (61. Inglese), Kucka, Kurtić – Karamoh (76. Cyprien), Cornelius.
Torino
Sirigu – Izzo, Lyanco, Bremer – Singo, Lukić, Rincón, Linetty (87. Segre), Ricardo Rodríguez – Verdi (71. Gojak), Belotti.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 8:6. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 20:15.
Je konec! Turín nakonec zvládl duel na půdě Parmy a vítězí vysoko 3:0! Hosté mohou být spokojenější, jelikož to byli oni, kteří se do vedení dostali hned v úvodu duelu brankou Singa! Parma od té doby obléhala velké vápno soupeře, ale vyloženou možnost si nevytvořila. Po změně stran Parma dlouho obléhala vápno soupeře, ale v závěru se po rohu trefil Armando Izzo a v nastavení napsal gólovou tečku Amer Gojak.
90+5'
90+5'
FC Turín právě vstřelil branku!
Hosté v nastavení potvrzují svůj triumf! Po rychlém přechodu do útoku si na přihrávku za obranu naběhl střídající AMER GOJAK a střelou do horního rohu se zapsal mezi střelce!
90+3'
Ani další nákop na polovinu hostujícího celku nepřinesl domácím fotbalistům nějakou možnost. Izzo hraje fantasticky.
90+2'
Také Parma zahrávala rohový kop, jenže nikdo v černobílém dresu se nyní nedostal do zakončení. Turín je opravdu hodně blízko.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Žlutou kartu dostává Armando Izzo (Turín FC).
89'
Tentokrát už se hostující Turín druhé branky dočkal! Po rohovém kopu si na parádní centr naskočil ARMANDO IZZO a parádní hlavičkou poslal míč do sítě!
89'
Tomás Rincón se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho projektil levačkou prosvištěl kousek vedle levé tyčky.
88'
Turín zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, jenže nikdo ve vínovém dresu hostů se do zakončení nedostal.
87'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Jacobo Segre.
86'
Belotti neustál další souboj v blízkosti velkého vápna soupeře a může být rád, že to neodnesl zraněním levého kolena.
85'
Domácí fotbalisté už vrhají prakticky všechny síly do útoku, jenže jejich akce končí nepřesnými přihrávkami.
83'
Armando Izzo se hnal vpřed po pravé straně, jenže míč v klíčovou chvíli zapomněl za sebou a už nedokázal najít nikoho ze spoluhráčů.
82'
Andrea Belotti se hnal vpřed s další akcí hostujícího celku, jenže ani tentokrát se neprosmýkl až do střelecké pozice.
81'
Riccardo Gagliolo se z pravého křídla dostal do pokutového území, jenže jeho centr přiletěl jen do prostoru, kde kralovala obrana Turína.
80'
Verdi se z úctyhodné vzdálenosti pokusil překvapit brankáře, jenže jeho rána letěla hodně vysoko a skončila daleko nad břevnem.
79'
Saša Lukić získal volný míč na pravé straně hrací plochy, potáhl jej vpřed a nakopl na polovinu soupeře. Turín se koncentruje pouze na obranu.
78'
Jasmin Kurtić si dal pozor na napadajícího soupeře, natlačil se před něj tělem a pomohl si hlavičkou malou domů do rukavic Luigi Sepeho.
77'
Ricardo Rodríguez dostal prostor na levé straně, potáhl míč do blízkosti velkého vápna, jenže jeho centr prosvištěl až za brankovou čáru.
76'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Yann Karamoh, přichází Wylan Cyprien.
75'
Parma zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde si své defenzivní povinnosti opět splnil Armando Izzo.
74'
Parma už je znovu u míče a tlačí se na polovinu hostujícího celku. Pohyb domácích ofenzivních fotbalistů je zatím opravdu žalostný.
73'
Saša Lukić se po levém křídle prokličkoval až na hranici velkého vápna, ale Kucka jej zastavil nedovoleným zákrokem. Turín tak zůstane u míče.
72'
Verdi se ujal rozehrávky přímého kopu hostujícího celku, jenže jeho pokus pravačkou skončil daleko vedle levé tyčky domácí svatyně.
71'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Amer Gojak.
70'
Riccardo Gagliolo si dal pozor na vysoký centr a hlavou jej odehrál pryč od branky domácí Parmy. Domácí celek potřebuje hrát na opačné straně.
69'
Wilfried Stephane Singo dostal přihrávku na pravou stranu, jenže následně našel jen spoluhráče. Pokračuje duel plný nepřeností.
68'
Armando Izzo dnes hraje opravdu fantastické utkání! Hostující obránce ustál další sprinterský souboj s Kurtičem a odehrál míč do autu.
67'
Jasmin Kurtić si dal pozor na rozehrávku na levou stranu a našel Gagliola. Toho následně fauloval dobíhající Karol Linetty.
66'
Stopeři hostujícího celku uklidňují rozehrávku na vlastní polovině. Tentokrát je napadal Juraj Kucka, který si pomohl faulem.
65'
Armando Izzo si dal pozor na průnikovou přihrávku za obranu, hrudí si míč zpracoval a rozehrál na Belottiho. Turín zatím brání skvěle.
64'
Yann Karamoh si dal pozor na odražený míč a rozehrál na pravou stranu. Parma v posledních minutách prakticky nepouští soupeře do útoku.
63'
Jasmin Kurtić se dral do blízkosti velkého vápna, ale pod nohy se mu položil Saša Lukić, který míč čistým skluzem odkopl do zámezí.
62'
Simone Iacoponi dostal prostor na pravé straně, prošel do blízkosti velkého vápna, jenže jeho pobídka skončila v rukavicích brankáře.
61'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Juan Francisco Brunetta, přichází Roberto Inglese.
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Hernani, přichází Simon Sohm.
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Yordan Osorio, přichází Maxime Busi.
60'
Je za námi hodina hry a Turín stále drží své těsné jednobrankové vedení. Parma ale stupňuje svou ofenzivní snahu a tlačí se vpřed.
59'
Juan Francisco Brunetta se na levém křídle zbavil Singa, přehodil si míč na levačku a odcentroval do vápna. Jeho pobídku Sirigu schoval do rukavic.
58'
Armando Izzo nakopl míč na pravé křídlo, kam si naběhl Wilfried Stephane Singo, který neustál souboj s domácím obráncem a zůstává ležet s bolestivou grimasou v obličeji.
57'
Verdi se ujal rozehrávky přímého kopu v blízkosti velkého vápna. Jeho centr přiletěl na přední tyč, odkud míč odhlavičkoval do bezpečí Simone Iacoponi.
56'
Jasmin Kurtić dostal přihrávku do blízkosti velkého vápna, kde se zbavil obránce, jenže jeho následná pobídka byla příliš dlouhá a skončila v autu.
55'
Riccardo Gagliolo se krásně prosmýkl do pokutového území, kde se zbavil obránce, jenže levačkou zakončil jen do boční sítě.
54'
Riccardo Gagliolo se hnal za nákopem do pokutového území, jenže nedokázal odtlačil obránce a vůbec se nedostal do zakončení.
53'
Parma zahrávala přímý kop na polovině soupeře. Nadýchaný centr přiletěl do velkého vápna, kde nebyl nikdo v černobílém dresu.
52'
Riccardo Gagliolo se prosmýkl do blízkosti velkého vápna soupeře, kde jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi Saša Lukić.
51'
Saša Lukić se hnal za nákopem na pravou stranu hrací plochy, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil až do zámezí.
50'
Andrea Belotti táhl míč u pravé nohy na polovinu soupeře, jenže Riccardo Gagliolo jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Turín bude pokračovat v kombinaci.
49'
Ani po rohovém kopu se nikdo v domácím dresu nedokázal prosadit. Juraj Kucka se sice dostal ke střele, ale jeho pokus byl velmi nepřesný.
48'
Riccardo Gagliolo dostal přihrávku na polovinu hřiště a ihned otočil hru prudkou pobídkou na pravou stranu. Parma vybojovala alespoň roh.
47'
Saša Lukić operoval s míčem na pravé straně hrací plochy, dostal se do blízkosti velkého vápna, jenže neoslovil nikoho ze svých spoluhráčů.
46'
Domácí Parma obstarala výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale nákop proskákal až do autu.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté Turína, kteří se do vedení dostali hned v úvodu duelu brankou Singa! Parma od té doby obléhala velké vápno soupeře, ale vyloženou možnost si nevytvořila. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Andrea Belotti si v závěru prvního poločasu pokryl míč před napadajícím Karamohem a nechal se faulovat. Turín bude rozehrávat na polovině Parmy.
44'
Riccardo Gagliolo si ve vápně naskočil na centr z pravé strany, nicméně jeho hlavička byla nepřesná a skončila daleko od branky hostujícího Turína.
43'
Parma se postupnou kombinací prokousala na polovinu soupeře, jenže nikdo v černobílém dresu domácího celku se zatím nedostává do zakončení.
42'
Stopeři hostujícího celku kombinují s míčem na kopačkách na vlastní polovině. Nikdo v černobílém dresu Parmy akci soupeře neatakuje.
41'
Armando Izzo tentokrát příliš dlouho otálel s odkopem míče z vlastní poloviny a napadající Yann Karamoh jej poslal k zemi. Rozhodčí sice faul neodpískal, ale domácí útočník se k míči nedostal.
40'
Armando Izzo si dal pozor na přihrávku za obranu hostujícího celku a před napadajícím Gagliolem odkopl míč na polovinu soupeře.
39'
Juraj Kucka to přehnal s agresivitou při napadání rozehrávky soupeře a u rohového praporku poslal jednoho ze soupeřů k zemi.
38'
Luigi Sepe vyrazil hodně daleko ze své svatyně a vypomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Obránci Parmy následně dostali míč na polovinu soupeře.
37'
Juraj Kucka se zpoza hranice velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho dělovka levačkou prolétla hodně vysoko nad břevnem.
36'
Yann Karamoh skvělým napadáním přečetl rozehrávku soupeře v jeho šestnáctce. Karamoh se následně tlačil do zakončení, ale obránce se vrátil a míč mu vypíchl.
35'
Andrea Belotti si skvěle pokryl míč na polovině hřiště a byl faulován. Rozhodčí tentokrát Osoria za jeho prohřešek proti pravidlům nepotrestal.
34'
Parma zahrávala přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč přiletěl na hranici velkého vápna a Belotti vypomohl defenzivě obrannou hlavičkou.
33'
Verdi poslal unikajícího soupeře k zemi zatažením za dres a dostává žlutou kartu.
32'
Exekuce následného přímého kopu se ujal Verdi. Jeho parádní centr přiletěl na zadní tyč, ale Belottimu scházel k zakončení snad krok.
31'
Riccardo Gagliolo ostrým skluzem poslal k zemi rozběhnutého Belottiho a vidí žlutou kartu.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně zajímavé utkání! Turín se hned v úvodu ujal vedení a od té doby skvěle brání.
29'
Wilfried Stephane Singo napadal rozehrávku domácích obránců na polovině hřiště. Hostující střelec dostal pod tlak Alvese, který si musel pomoci odkopem do autu.
28'
Yann Karamoh se po dalším centru dostal k míči v pokutovém území, jenže si při zpracování pomohl rukou, což neuniklo zraku rozhodčího.
27'
Juraj Kucka se na hranici velkého vápna dostal k odraženému míči a opřel se do něj levačkou. Jeho projektil však skončil na hrudi obránce.
26'
Parma zahrávala přímý kop na polovině soupeře. Jeho exekuce se ujal Wilfried Stephane Singo, který poslal centr na hranici velkého vápna, kde kralovala obrana Turína.
25'
Gleison Bremer poslal nákop na pravé křídlo, kam spěchal Saša Lukić, jenže ani on se kolem pozorného obránce nedokázal prosmýknout do vápna.
24'
Simone Iacoponi dostal přihrávku do běhu na pravou stranu hrací plochy, kde se krásně zbavil obránce, jenže následně nerozehrál na nikoho v černobílém.
23'
Andrea Belotti se hnal za nákopem na polovinu soupeře, jenže si nedal pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdové pasti.
22'
Ricardo Rodríguez dostal přihrávku na levou stranu, kde krásně obešel prvního obránce, jenže následně nedokázal najít spoluhráče ve vínovém.
21'
Riccardo Gagliolo dostal přihrávku na pravou stranu a nakopl míč na polovinu Turína. Obránci ve vínových dresech ale nedávají domácím moc prostoru.
20'
Parma kombinuje na polovině soupeře a číhá na cestičku do pokutového území soupeře. Defenziva Turína však hraje pozorně.
19'
Také domácí brankář Luigi Sepe si dal pozor na oblouček za domácí defenzivu, vyrazil ven z branky a schoval míč do rukavic.
18'
Salvatore Sirigu si dal pozor na průnikovou přihrávku za obranu a došel si pro odražený míč. Hostující brankář následně rozehrál na levé křídlo.
17'
Juraj Kucka fauloval při návratu na vlastní polovinu a může být rád, že za svůj skluz nevyfasoval žlutou kartu. Rozhodčí vše řeší velmi důraznou domluvou.
16'
Yann Karamoh dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil do zámezí. Vhazovat bude Turín.
15'
Wilfried Stephane Singo se pustil do hlavičkového souboje na pravé straně hrací plochy a poslal k zemi Iacoponiho. Parma bude pokračovat v kombinaci.
14'
Andrea Belotti prošel po levém křídle do pokutového území, kde si míč přehodil na levačku, ale jeho přízemní centr skončil u prvního obránce.
13'
Armando Izzo na pravé straně hrací plochy zboural Corneliuse, kterého doslova odhodil za pomezní čáru. Hosté budou vhazovat.
12'
Luigi Sepe se musel zapojit do rozehrávky domácího celku. Brankář Parmy bez problémů rozehrál na pravou stranu, kde byl pouze Cornelius.
11'
Parma zahrávala rohový kop. Centrovaný míč ve vápně propadl do míst, kde byl Yann Karamoh, ale jeho zakončení pravačkou zastavil obránce.
9'
Hostující Turín se hned z první šance dnešního souboje dostává do vedení! Na průnikovou přihrávku mezi obránce si naběhl WILFRIED STEPHANE SINGO a prudkou střelou otevřel skóre!
8'
Riccardo Gagliolo prošel na polovinu soupeře, nicméně jeho rozehrávka skončila u prvního obránce. Parma je v úvodu o něco aktivnějším týmem.
7'
Armando Izzo pokazil rozehrávku na polovině hřiště. Domácí Parma se následně tlačila do útoku, ale Karamohovu ránu srazil obránce na roh.
6'
Simone Iacoponi dostal přihrávku na pravou stranu a zkusil rozehrát na hranici velkého vápna. Obrana hostujícího Turína míč znovu odehrála do bezpečí.
5'
Riccardo Gagliolo dostal prostor na pravé straně hrací plochy, odkud odcentroval na malé vápno, ale Linetty si teď splnil své defenzivní povinnosti.
4'
Riccardo Gagliolo se v blízkosti velkého vápna dostal k odraženému míči a poslal centr na malé vápno. Obránci soupeře si hravě poradili.
3'
Simone Iacoponi dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže si neporadil se zpracováním a míč mu pod kopačkou utekl až do zámezí.
2'
Hosté zahrávali přímý kop na polovině domácí Parmy. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, odkud jej bez problémů odkopl dobře postavený Alves.
1'
Hostující Turín obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hosté se ihned vydali do útoku, ale na pravém křídle si faulem pomohl Izzo.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Parma bude hrát v černobílém, zatímco Turín oblékne vínovou sadu.

Parma Calcio 1913: Sepe – Iacoponi, Osorio, Alves, Gagliolo – Hernani, Brunetta, Kucka, Kurtić – Karamoh, Cornelius.
Náhradníci: Colombi – Sohm, Valenti, Camara, Ricci, Laurini, Balogh, Cyprien, Brugman, Busi, Inglese.

Turín FC: Sirigu – Izzo, Lyanco, Bremer – Singo, Lukić, Rincón, Linetty, Ricardo Rodríguez – Verdi, Belotti.
Náhradníci: Rosati, V. Milinković-Savić – Meïté, Gojak, N'Koulou, Zaza, Vojvoda, Murru, Segre, Edera, Bonazzoli, Baselli..
Parma Calcio 1913

Domácí Parma je na tom o něco lépe. Po čtrnácti duelech má na svém kontě dvanáct bodů a zatím se drží na šestnácté pozici. Na sestupové vody má Parma k dobru dvoubodový náskok. Na vítězství už ale čeká pět zápasů. Naposledy prohrála 1:2 na hřišti Crotone.
Turín FC

Hostující Turín zatím nemůže být s výkony v letošním ročníku spokojen! Ve čtrnácti duelech získal jen osm bodů a krčí se na samotném dně ligové tabulky. Turín totiž inkasoval už třicet dva branek, což je nejhorší defenziva v celé soutěži! V posledním duelu však ukopal remízu 1:1 na hřišti Neapole.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Parmou a Turínem FC. Výkop je stanoven na 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62