Serie A - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : Udinese - 16. ledna 2021   20:45

Sampdoria
67' Candreva  • 82' Torregrossa (Augello)
2:1
(0:0)
Udinese
56' de Paul
Sampdoria
Audero – Bereszyński, Jošida, Colley, Augello – Candreva, Ekdal (86. Askildsen), Adrien Silva (74. G. Ramírez), Damsgaard (63. Thorsby) – Verre (63. K. Baldé) – Quagliarella (63. Torregrossa).
Letica, N. Ravaglia – Askildsen, La Gumina, K. Baldé, Léris, Prelec, G. Ramírez, Regini, Rocha, Thorsby, Torregrossa.
Udinese
Musso – Becao, Bonifazi, Samir – Stryger Larsen (85. Molina), de Paul, Walace (85. Nestorovski), Mandragora (78. Arslan), Zeegelaar (89. Ouwejan) – Pereyra, Lasagna.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 0:4. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 8:10.
Je konec! Sampdoria nakonec poráží Udinese 2:1. Po bezbrankové první půli jsme se po změně stran nakonec dočkali gólů. Do vedení se díky aktivitě dostali hosté. Úvodní branku obstaral Rodrigo de Paul. Domácí celek však dokázal vyrovnat. Antonio Candreva vybojoval penaltu, kterou sám proměnil. Od té doby byla Sampdoria o něco aktivnějším týmem. V 82. minutě pak hlavou po centru Augella rozhodl Ernesto Torregrossa.
90+4'
90+4'
Udinese ještě zahrávalo rohový kop. Prudký centr přiletěl na malé vápno, kde zakončoval Nestorovski, jehož pokus skončil vedle branky.
90+3'
Gastón Ramírez skluzem zastavil rodící se akci soupeře a odehrál míč do zámezí. Udinese má čas na poslední akci dnešního střetnutí.
90+2'
Thomas Ouwejan si posunul míč do pokutového území, ale Tommaso Augello proti němu výborně vystoupil a nenechal hráče v modrém ve žlutém zakončit.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Tommaso Augello dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, kde se krásně uvolnil kolem Bonifaziho. Sampdoria nasbírá cenné sekundy.
89'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Marvin Zeegelaar, přichází Thomas Ouwejan.
88'
Udinese zahrávalo rohový kop. Hostům tentokrát exekuce hodně trvala a navíc z ní nevytěžili nic nebezpečného.
87'
Juan Musso vyrazil daleko z branky, aby svým spoluhráčům vypomohl s rozehrávkou. Hostující brankář míč nakopl na pravou stranu.
86'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Albin Ekdal, přichází Kristoffer Askildsen.
85'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Walace, přichází Ilja Nestorovski.
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Jens Stryger Larsen, přichází Nahuel Molina.
84'
Udinese se nyní musí tlačit do útoku! Hostům už navíc moc času na vstřelení vyrovnávací branky nezbývá. Bude to dramatický závěr.
82'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Domácí celek otáčí vývoj dnešního souboje! Sampdoria opět udeřila po centrovaném míči z levé strany. Ve vápně se k hlavičce prodral ERNESTO TORREGROSSA a hlavou poslal míč k tyči!
80'
Maja Jošida dostal přihrávku na pravou stranu a ihned chtěl rozjet protiútok Sampdorie. Jeho pobídka však skončila jen u soupeře.
79'
Thorsby získal míč na levé straně hrací plochy, skvěle se otočil kolem obránce, jenže nedokázal přihrát pod sebe.
78'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rolando Mandragora, přichází Tolgay Arslan.
77'
Kevin Bonifazi v souboji na levé straně dostoupi Gastóna Ramíreze, který vybojoval pro domácí celek rozehrávku dalšího rohového kopu.
76'
Rodrigo de Paul si tentokrát troufl na zakončení nártem z úctyhodné vzdálenosti. Jeho pokus ve vzduchu ještě zaplaval, ale skončil nad břevnem.
75'
Samir poslal vysoký nákop na polovinu celku z Janova, ale pozorný Keita Baldé ustál další hlavičkový souboj.
74'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Adrien Silva, přichází Gastón Ramírez.
73'
Walace kouzlil na pravé straně hrací plochy, nicméně si netroufl na odcentrování do velkého vápna. Hosté poté získali roh.
72'
Samir si dal pozor na rozběhnutého Adriena Silvu a dokázal před ním odehrát míč do zámezí. Hosté si nechtějí v zadních řadách komplikovat hru.
71'
Keita Baldé fauloval na polovině hrací plochy a může být rád, že nedostal žlutou kartu. Udinese tak může uklidnit hru.
70'
Zadáci Sampdorie nyní kombinují s míčem na vlastní polovině a soupeře jej prakticky nepůjčují. Domácímu celku s vyrovnáním narostla křídla.
69'
Hosté se ihned po obdržení vyrovnávací branky vydali do útoku, ale akce Udinese skončila centr do prostoru, kde stál pozorný Albin Ekdal.
67'
Je vyrovnáno! Tohle byla opravdová paráda! ANTONIA CANDREVA ukázal pevné nervy a napodobil Antonína Panenku. Jeho dloubák byl opravdu výstavní!
65'
Penalta pro domácí celek! Po dalším rohovém kopu byl ve vápně faulován Antonio Candreva a sudí neváhal!
64'
Sampdoria zahrávala rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, ale nikdo z velkého počtu hráčů v modrém nevypálil.
63'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Valerio Verre, přichází Keita Baldé.
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Mikkel Damsgaard, přichází Morten Thorsby.
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Fabio Quagliarella, přichází Ernesto Torregrossa.
62'
Žlutou kartu dostává Rodrigo Becao (Udinese Calcio).
61'
Valerio Verre prošel po levé straně na hranici velkého vápna, nicméně nikdo v modrém na jeho pobídku nedosáhl. Udinese se může vydat vpřed.
60'
Je za námi hodina dnešního souboje a Udinese se před malou chvíli dostalo do těsného vedení. Sampdoria potřebuje zařadit vyšší tempo.
59'
Antonio Candreva kouzlil s míčem u nohy na pravé straně hrací plochy, nicméně jeho pobídka skončila na hrudi prvního obránce ve žlutém. Udinese brání skvěle.
58'
Samir se vytáhl na polovinu soupeře a poslal nákop na hranici velkého vápna. Jeho pobídka však neoslovila nikoho ve žlutém dresu.
56'
Udinese právě vstřelilo branku!
Hostující celek se chvíli po přestávce dostává do vedení! Udinese se tentokrát dostalo do zakončení z hranice šestnáctky. Audero si sice připsal dobrý zákrok, ale RODRIGO DE PAUL pokračoval v pohybu vpřed a míč dorazil do sítě!
55'
Omar Colley prošel do blízkosti velkého vápna soupeře. Domácí fotbalista poté narýsoval přihrávku do pokutového území, kde neměl nikoho v modrém.
54'
Kevin Bonifazi si dal pozor na domácího útočníka, výborně se před něj natlačil tělem a pomohl si malou domů.
53'
Ani tentokrát Sampdoria po rychlém výpadu nedokázala udeřit. Centr z levé strany přiletěl na malé vápno, ale Udinese jej odehráli na roh.
52'
Emil Audero se znovu zapojil do rozehrávky domácího celku. Brankář Sampdorie nakopl míč na levou stranu, kde se k míči dostal Augello.
51'
Tommaso Augello dostal přihrávku na pravou stranu, kde se kličkou zbavil obránce, jenže jeho následný centr přiletěl do rukavic Juana Mussa.
50'
Kevin Bonifazi získal volný míč na polovině hrací plochy a rozehrál na volného Walace. Ani hostující středopolař obranu soupeře nepřekvapil.
49'
Rodrigo de Paul se v pokutovém území opřel do odraženého míče, jenže jeho zakončení levačkou skončilo na noze připraveného obránce.
48'
Jens Stryger Larsen dostal přihrávku na levou stranu, prosmýkl se k rohovému praporku a získal pro Udinese alespoň standardní situaci.
46'
Sampdoria obstarala výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale akce skončila centrem do rukavic brankáře.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně bojovné utkání s minimem šancí. Na straně Sampdorie hrozil Adrien Silva, ale Musso jeho pokus vyrazil mimo tři tyče. O minutu později už na opačné straně chybělo opravdu málo, ale Audero na brankové čáře míč vyškrábl. Do kabin se proto odchází bez branek.
45'
45'
Mikkel Damsgaard následně uspěl v dalším hlavičkovém souboji na polovině hřiště. Sampdoria tak v závěru první půle ještě může zkusit zahrozit.
44'
Mikkel Damsgaard to při snaze o zakončení hlavou v pokutovém území soupeře přehnal s agresivitou a doslova si vyšplhal na záda jednoho ze soupeřů.
43'
Kevin Lasagna si sběhl pro přihrávku až na vlastní polovinu hrací plochy, nicméně pod tlakem nedokázal najít svého spoluhráče.
42'
Fabio Quagliarella se vrátil na svou polovinu a pomohl spoluhráčům k zisku míče. Sampdoria v posledních minutách polevila ze svého tlaku.
41'
Kevin Bonifazi se jako stoper dostal do blízkosti velkého vápna a vyzkoušel pozornost domácího brankáře. Audero si plavající míč netroufl chytat a raději jej vyrazil.
40'
Bartosz Bereszyński si na jedničku splnil své defenzivní povinnosti na levé straně hrací plochy. Krajní obránce Sampdorie míč srazil do autu.
39'
Rodrigo de Paul dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, kde se kličkou zbavil obránce, nicméně už nedokázal přihrát na rozběhnutého Walace.
38'
Maja Jošida prošel po pravé straně až na hranici velkého vápna, efektní patičkou nechal míč Silvovi, jehož pokus zablokoval první hráč ve žlutém.
37'
Kevin Bonifazi si dal pozor na přihrávku za obranu Udinese a před jedním ze soupeřů míč odkopl do zámezí. Vhazovat bude domácí Sampdoria.
36'
Walace prošel s míčem u nohy do blízkosti pokutového území, nicméně zadáci v modrém si na něj dali pozor a nenechali mozek hostující hry odcentrovat.
35'
Právě Lasagna v nějakém ze soubojů podle všeho schytal úder do nosu a nyní se za něj drží. Hostující útočník však bude schopen pokračovat.
34'
Kevin Lasagna dostal přihrávku do běhu na pravou stranu hrací plochy, jenže jeho pobídka do pokutového území skončila na noze obránce.
33'
Walace nyní diriguje rozehrávku hostujícího celku na polovině hřiště. Domácí Sampdoria však brání v šesti lidech na vlastní polovině.
32'
Juan Musso poslal vysoký nákop na levou stranu hrací plochy. Jeho pobídka směřovala na Walace, který byl těsně bráněn Albinem Ekdalem.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velmi zajímavé utkání. Šance jsou zatím na obou stranách, ale branka nepřichází.
29'
Hosté už se pomalu radovali z úvodní branky dnešního souboje, ale Emil Audero a domácí zadáci nakonec na brankové čáře míč zastavili!
28'
Adrien Silva dostal přihrávku do pokutového území, uvolnil se kolem obránce, ale jeho přízemní zakončení vyrazil Musso konečky prstů!
27'
Jens Stryger Larsen poslal krásnou přihrávku na polovinu soupeře. Za jeho pobídkou se však nehnal nikdo ve žlutém a Sampdoria opět uklidňuje hru.
25'
Rodrigo de Paul je v prvním poločase velmi aktivní. Středopolař hostujícího mužstva si pod tlakem musel pomoci přihrávkou na stopery.
23'
Juan Musso se musel zapojit do rozehrávky svého mužstva. Hostující brankář tentokrát nakopl míč na levou stranu, kde v souboji uspěl domácí Albin Ekdal.
22'
Walace získal odražený míč na levé straně hrací plochy. Středopolař Udinese však přihrávkou mezi obránce nenašel spoluhráče.
21'
Sampdoria se usadila v blízkosti velkého vápna. Domácí se nejspíše inspirovali v Egyptě, kde nyní probíhá šampionát v házené. Kombinace domácích totiž připomíná obléhání házenkářského brankoviště.
20'
Aktivní Augello neúnavně podporuje ofenzivu domácího celku pomocí náběhů na levé straně hrací plochy. Fotbalista Sampdorie tentokrát musel zvolit zpětnou přihrávku.
19'
Rodrigo de Paul krásným sólem potáhl míč z poloviny hřiště až před pokutové území, následně odcentroval a Lasagna patičkou nezamířil mezi tři tyče.
18'
Augello potáhl míč na levou stranu velkého vápna, kde jej předal Ekdalovi, jehož prudký pokus o zakončení srazil do bezpečí Bonifazi.
17'
Antonio Candreva vybojoval volný míč na levé straně hrací plochy a pohotově rozehrál na levé křídlo. Akce Sampdorie však skončila centrem do rukavic Mussa.
16'
Po další akci už Tommaso Augello odcentroval do pokutového území, nicméně jeho pobídka se snesla přímo do rukavic brankáře.
15'
Tommaso Augello dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, dostal se s míčem na polovinu soupeře, nicméně jeho rozehrávka zahnala Candrevu až k praporku.
14'
Adrien Silva si naběhl na přihrávku na pravou stranu, odkud se snažil prosmýknout do velkého vápna, ale důrazný Kevin Bonifazi mu nenechal prostor.
13'
Rodrigo de Paul prošel po pravé straně do blízkosti pokutového území a vymyslel zajímavý centr. Jeho pobídku si obrana soupeře pohlídala.
12'
Sampdoria má v posledních minutách výrazný tlak. Domácí celek se usadil v blízkosti pokutového území soupeře a postupnou kombinací se tlačí do zakončení.
11'
Sampdoria zahrávala přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Nadýchaný centr tentokrát přiletěl na hranici velkého vápna, ale následné zakončení obrana srazila na roh.
10'
Fabio Quagliarella se dral do pokutového území za vysokým nákopem z pravé strany. Zkušený italský útočník se přes obránce do zakončení neprodral.
9'
Adrien Silva dostal prostor na levé straně hrací plochy, potáhl míč na polovinu Udinese, jenže nikdo v modrém jeho akci nepodpořil.
8'
Rodrigo de Paul vlétl do pokutového území, kde dokonce upadl po souboji s domácím obráncem, ale podle rozhodčího se o nedovolený zákrok nejednalo.
7'
Udinese zahrávalo další rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na malé vápno, kde bez větších problémů zasáhli stopeři Sampdorie.
6'
Marvin Zeegelaar si na levé straně výborně obhodil svého strážce, dostal se až na hranici pokutového území, ale jeho centr skončil v rukavicích brankáře.
5'
Rodrigo de Paul vybojoval míč na polovině hřiště, jenže při průniku vpřed jej zapomněl za sebou a už se nestačil vrátit.
4'
Jens Stryger Larsen potáhl míč vpřed po pravém křídle a poslal prudkou přihrávku na hranici velkého vápna. Stoper Jošida míč s přehledem odkopl.
3'
Bartosz Bereszyński potáhl míč na polovinu soupeře, nicméně jeho zasekávačka byla předem čitelná a obrana Udinese se bez problémů stačila srovnat.
2'
Udinese se poprvé v utkání vydalo do útoku. Hostující celek tentokrát zaútočil po levé straně hrací plochy, ale prudký centr skončil na hrudi obránce.
1'
Domácí celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Sampdoria se ihned vydala do útoku, ale nákop přiletěl jen do prostoru, kde byli obránci.
1'

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński, Jošida, Colley, Augello – Candreva, Ekdal, Adrien Silva, Damsgaard – Verre – Quagliarella.
Náhradníci: Letica, N. Ravaglia – Askildsen, La Gumina, K. Baldé, Léris, Prelec, G. Ramírez, Regini, Rocha, Thorsby.

Udinese Calcio: Musso – Becao, Bonifazi, Samir – Stryger Larsen, de Paul, Walace, Mandragora, Zeegelaar – Pereyra, Lasagna.
Náhradníci: Gasparini, Scuffet – Arslan, De Maio, Deulofeu, Molina, Nestorovski, Ouwejan, Makengo..
UC Sampdoria

Domácí Sampdoria je na tom o něco lépe. Celek z Janova zatím odehrál sedmnáct zápasů, ve kterých vybojoval dvacet bodů a zatím mu patří jedenáctá pozice. Na pohárové pozice už Sampdoria ztrácí pořádné manko. V posledním utkání navíc prohrála 1:2 na hřišti Spezie.
Udinese Calcio

Hostující Udinese dosud sehrálo šestnáct zápasů, ve kterých získalo šestnáct bodů a zatím mu patří až patnáctá pozice ligové tabulky. S tímto ziskem má Udinese na záchranu k dobru pouhé čtyři body. Janov i Turín se navíc v posledních kolech začínají zvedat. V posledním utkání Udinese doma prohrálo 1:2 s Neapolí.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům Serie A! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi UC. Sampdoria a Udinese Calcio. Výkop je stanoven na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62