Serie A - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : AC Milán - 20. prosince 2020   15:00

Sassuolo
89' D. Berardi
1:2
(0:2)
AC Milán
1' Leao  (Çalhanoğlu) • 26' Saelemaekers  (Hernández)
Sassuolo
Consigli – Toljan (61. Müldür), Marlon, G. M. Ferrari, Rogério (46. Kiriakopoulos) – Bourabia, Maxime López – D. Berardi (C), Traorè (86. Obiang), Djuričić (57. Boga) – Defrel (46. Caputo).
AC Milán
G. Donnarumma – Calabria, Kalulu, A. Romagnoli (C), Hernández – Tonali (46. Krunić), Kessié – Saelemaekers (79. Castillejo), B. Díaz (57. Hauge), Çalhanoğlu (86. Maldini) – Leao.

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Dnešní utkání je u konce, už se nic nestane, a tak si AC Milán odveze tři body do tabulky a zůstane na čele Serie A. O výhře rozhodl parádní úvod favorita, který vedl v šestadvacáté minutě již o dvě branky. Zdramatizování obstaral až minutu před nastavením přímým kopem Domenico Berardi, ale pak se už Sassuolo do větší šance dostat nedokázalo. Příště si Sassuolo zahraje 23.12. na hřišti Sampdorie. AC Milán čeká ve stejný den doma šlágr proti Laziu.
Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 11:12.
90+7'
90+6'
Jeremie Boga z levé strany odcentroval do vápna, kde se útočného faulu dopustil Gian Marco Ferrari, hrát tak bude hostující výběr.
90+5'
Daniel Maldini fauloval na středu hřiště Berardiho a opět se nehraje. Domácí kapitán dostal nepříjemný úder do hlavy.
90+4'
Franck Kessié udržel relativně dlouho míč proti třem u praporku a domácí už moc času nemají.
90+3'
Jens Hauge drží míč na polovině hřiště a do konce utkání už moc času nezbývá.
90+3'
Hostující hráč až nyní opustil hrací plochu a může se pokračovat ve hře.
90+2'
Na zemi se nyní nachází hostující bek Theo Hernández, který schytal nějaký úder do oblasti hlavy.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
89'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
A je sníženo. Míč si postavil domácí DOMENICO BERARDI, jehož důrazná střela střela dokázala propálit hostující zeď a míč skončil v síti. Dramatizace zápasu je tu.
89'
Domácí mají k dispozici přímý kop z nějakých dvaceti metrů. Šance na dramatizaci zápasu.
88'
Žlutou kartu dostává Alessio Romagnoli (AC Milán).
87'
Marlon hledal dlouhým pasem Bogu, který stejnak byl v ofsajdové pozici.
86'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Pedro Obiang.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Daniel Maldini.
84'
Na pravé straně vápna měl míč úplně osamocený Domenico Berardi a chtěl pálit nahoru. Míč ale vylétl až moc nad branku.
83'
Po souboji s Kessiém putoval k zemi domácí kapitán Domenico Berardi, rozhodčí však píšťalku nepoužil.
82'
Tempo hry v posledních několika minutách výrazně opadlo. Hosté se dopředu už moc neženou a v klidu hrají okolo poloviny hřiště.
81'
Samuel Castillejo dostal nahrávku na pravou stranu hřiště, nacházel se ale v ofsajdové pozici.
80'
Na středu hřiště si faulem pomohl Hamed Traorè, takže na chvilku se k míči dostane AC.
79'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alexis Saelemaekers, přichází Samuel Castillejo.
78'
Hosté budou střídat, za postranní lajnou už je připravený Samuel Castillejo.
76'
Z nějakých pětadvaceti metrů se ke střele odhodlal Mehdi Bourabia. Přízemní dělovka skončila pouze v rukavicích brankáře.
75'
Přesně do kroku dostal pas na pravou stranu domácí Mert Müldür. Jeho následný centr trefil jen prvního soupeře v cestě.
74'
Domenico Berardi kroutil míč do malého vápno, kde byl bezchybný Gianluigi Donnarumma.
73'
Roh pro domácí tým.
72'
Po rychlém brejku se k zakončení ve vápně dostal Rafael Leao, střelec brzkého gólu ale mířil jen vedle.
71'
Žlutou kartu dostává Davide Calabria (AC Milán).
70'
Theo Hernández opět zapnul turbo na levé straně a hnal se dopředu. Kousek před šestnáctkou chtěl míč protáhnout na soupeře, ale nahrávka se mu nepovedla a celou akcí tím ukončil.
69'
Hakan Çalhanoğlu se poté zkoušel protáhnout po levé straně do vápna, ale v jednom momentu zahrál rukou, což rozhodčímu neuniklo.
68'
Míč si postavil opět Hakan Çalhanoğlu a zkoušel přízemním pokusem dostat míč do vápna, domácí obrana bez problémů odvrátila.
67'
Rohový kop pro vítěze základní skupiny Evropské ligy.
66'
Hosté měli k dispozici přímý kop, zahrával ho Hakan Çalhanoğlu. Jeho centr do vápna nikoho v bílém nenašel a hrát tak mohou opět domácí.
65'
Žlutou kartu dostává Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio).
65'
Po levé straně se snažžil dopředu dostat domácí Francesco Caputo, jenže byl obrán o míč a ani faul se nepíská.
64'
Hosté nyní výborně kontrolují míč na polovině soupeře, čímž pomáhají hlavně své obranné řadě.
63'
Maxime López centroval míč do vápna, kde ho hosté dokázali nadvakrát odvrátit.
62'
Rohový kop pro domácí celek.
61'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremy Toljan, přichází Mert Müldür.
61'
Žlutou kartu dostává Franck Kessié (AC Milán).
61'
Hosté se pokusili dostat na polovinu soupeře dlouhým nákopem, ale Andrea Consigli byl u míče dříve než Jens Hauge.
60'
Po hodině hry chtěl z levé strany centrovat Boga, ale jeho centr skončil pouze v autu.
59'
Sassuolo prakticky nepůjčuje míč soupeře, hraje však pouze po šestnáctku, dál už kombinace často nevede.
57'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Jeremie Boga.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Brahim Díaz, přichází Jens Hauge.
57'
Dlouhý míč domácích vpřed byl nepřesný, hrát tak bude AC Milán od vlastní branky.
56'
Calabria dostal prostor na pravé straně a nahrávkou pod sebe našel Díaze, který špatným prvním dotykem o míč přišel.
55'
Mehdi Bourabia chtěl kolmou nahrávkou vpřed najít Traorého, na něhož byl pas domácího středopolaře až moc dlouhý.
54'
Domácí tým se v posledních minutách hodně zvedl a nyní kombinuje na polovině soupeře, chybí tomu však nějaké to zakončení.
53'
Na trávníku si ještě chvilku poležel Davide Calabria, který tam dostal nějaký ten kopanec.
52'
Po dlouhé domácí kombinaci na polovině soupeře dostal míč do vápna Hamed Traorè a okamžitě zkoušel pálit. Našel jen připravené rukavice hostujícího strážce branky.
51'
Výborné zrychlení ukázal na levé straně Theo Hernández a míč centroval do vápna, centr už byl horší, nikoho nenašel a skončil mimo hřiště.
50'
Gianluigi Donnarumma našel rozehrávkou na středu Hakana Çalhanoğla, který se snažil si zpracovat míč na dlouhou nohu, jenže mu uskočil.
49'
Na hranici vápna se o kličku pokoušel Filip Djuričić, míč mu však sjel z nohu a následně o něho putoval na zem.
48'
Na středu hřiště se uvolnil domácí Mehdi Bourabia a zkoušel kolmicí najít Traorého, před kterým byl u míče dříve Alessio Romagnoli.
47'
Davide Calabria dostal rychlý pas na pravou stranu hřiště a hned se snažil nahrát na střed, kde ale byl pouze hráč soupeře.
46'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Sandro Tonali, přichází Rade Krunić.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Rogério, přichází Giorgos Kiriakopoulos.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Francesco Caputo.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:04.
První poločas je u konce a domácí Sassuolo by na něho nejraději zapomenulo. Už v první minutě se totiž prosadil Rafael Leao, poté míč do sítě dostal Hakan Çalhanoğlu, ale jeho branka nebyla uznána. Podruhé se tak hráči milánského AC mohli radovat až v šestadvacáté minutě, kdy síť rozvlnil Alexis Saelemaekers po přesné nahrávce velmi aktivního Thea Hernándeze. Hosté zvládli první poločas výborně a mají výbornou pozici do půle druhé.

Statistiky po 1. poločase

Držení míče: 68%:32%
Střely na branku: 2:3
Rohy: 4:2
Ofsajdy: 0:3
45+3'
45+2'
Donnarummova nepřesná rozehrávka skončila až na tribuně, takže se k míči ještě dostanou domácí.
45+1'
45+1'
Naopak Tonali získal míč na středu hřiště a zpoza vápna mohl zakončovat Rafael Leao, jež mířil pouze vedle branky.
45'
Domácí tým zakončuje nepovedený poločas kombinací na vlastní polovině, dopředu se už moc nežene.
44'
Bývalý obránce Realu Madrid by měl být v pořádku, a tak se může pokračovat ve hře.
43'
Theo Hernández opět předvedl svůj únik vpřed. Tentokrát vyl ale faulován a nyní leží na trávníku.
42'
Rogério zkoušel překvapit nahrávkou z levé strany pod sebe, jenže se nepodíval a našel jen připraveného Tonaliho.
41'
Do konce první půle zbývá zhruba pět minut. Nyní se hraje na polovině hřiště.
40'
Na levou stranu pokutového území dostal pas aktivní Hamed Traorè a v zakončení na dlouhou nohu mířil pouze do postranní sítě.
39'
Za vápnem dostal míč na nohu domácí Hamed Traorè a zkusil obstřel na zadní tyčku. Solidní pokus skončil jen o kousek nad brankou.
38'
Na levé straně hřiště se soupeře zbavil Theo Hernández a centroval do vápna, tam našel připravenou hlavu Ferrariho.
37'
Míč si postavil Hakan Çalhanoğlu a vyzkoušel přízemní pokus, který se pouze dokutálel k brankáři.
36'
Franck Kessié udělal solidní kličku na středu hřiště a okamžitě byl faulován. Přímý kop pro jeho tým.
35'
Hamed Traorè vysunul nebezpečně napadání, Davide Calabria si ale dokázal poradit a hosté budou hrát od vlastní branky.
34'
Hakan Çalhanoğlu si postavil míč a centroval na hranici vápna na nohu Tonaliho, jehož volej trefil pouze jednoho ze soupeřů.
33'
Calabriův centr z pravé strany byl nepřesný, ale i tak si hráči v bílém kopnou rohový kop.
32'
Po dlouhém nákopu se hosté dokázali udržet vepředu, ale centr Díaze byl nepřesný.
30'
Na trávníku se nyní nacházel hostující Theo Hernández, dostal totiž úder loktem do hrudi.
28'
Útočného faulu se u vápna dopustil domácí Filip Djuričić, a tak hrát může vedoucí tým zápasu.
26'
AC Milán právě vstřelil branku!
Hosté vedou již o dvě branky. Theo Hernández parádně zatáhl při brejku míč na levé straně hřiště a poté ho předložil na malé vápno pro ALEXISE SAELEMAEKERSE, jež z voleje dostal míč v klidu do sítě.
26'
Domenico Berardi si přichystal míč u praporku a centroval do vápna. Skákavý míč však skončil mimo pokutové území.
25'
Rohový kop pro Sassuolo.
24'
Kousek za vápno dostal další míč do nohy Domenico Berardi a jeho levačka poté mířila až moc vysoko.
23'
Na hranici vápna se uvolnil domácí Domenico Berardi a jeho pohotová rána skončila pouze v rukavicích hostujícího brankáře.
22'
Filip Djuričić centroval míč do vápna, kde ale úspěšnější byl hostující obránce Pierre Kalulu.
22'
Rohový kop uvidíme i na druhé straně.
21'
Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Alexis Saelemaekers a napálil ho hodně vysoko nad domácí branku.
20'
Rohový kop pro hostující celek.
19'
Na trávníku nyní zůstal ležet Kessié, který měl něco v oku.
18'
Hakan Çalhanoğlu centroval míč do vápna, ale vše bylo zbytečné, protože Brahim Díaz při náběhu fauloval soupeře.
17'
Alexis Saelemaekers se hezky uvolnil na středu hřiště a po následném faulu budou hosté kopat přímý kop.
16'
Z pravé strany procpal míč do vápna domácí Domenico Berardi. Ve vápně se ale k míči dostal jako první Alessio Romagnoli a odkopl ho.
15'
Davide Calabria zkoušel dlouhým pasem najít Leaa, jenže před hostujícího útočníka se stihl dostat Marlon.
14'
Kolmice ze středu hřiště od Lópeze byla nepřesná a míč se tak stěhuje na kopačky AC.
12'
A taky, že ano. Rafael Leao byl při nahrávce v ofsajdu, takže branka neplatí a pokračuje se za stavu 0:1.
11'
Stále se ještě nehraje, zřejmě se řeší ofsajd při nahrávce na Leaa.
10'
Rozhodčí ještě komunikuje s kolegou u videa.
9'
Rafael Leao se parádně uvolnil na pravé straně hřiště a poté našel zpětnou nahrávkou na vápně Hakana Çalhanoğla, který přesnou přízemní ranou poslal míč přesně k tyčce. Rafael Leao byl ovšem v ofsajdu, a tak branka neplatila.
8'
Dlouhý míč po pravé lajně si našel Rafael Leao, ale střelec první branky zápasu byl v ofsajdu.
7'
Opět mířil míč na levou stranu domácích a Rogério centroval do vápna jen do rukavic Donnarummy.
6'
K levé lajně dostal nahrávku Filip Djuričić a chtěl obejít hned dvojice hráčů. Klička mu však nevyšla a o míč přišel.
5'
Nepřesnou rozehrávku na středu hřiště vystihl Tonali, jež následně přihrál hodně nepřesně.
4'
Dlouhý nákop hostů mířil dopředu na Leaa, který však stál v ofsajdu.
3'
Domácí Domenico Berardi se dostal až k vápnu soupeře, kde ale celou akci ukončil nepřesnou nahrávkou.
1'
No to je nástup hostujícího celku jako blázen. Hned po nějakých dvaceti sekundách jde do vedení, když míč ve vápně měl na noze RAFAEL LEAO a nekompromisně ho podél brankáře poslal do sítě domácího celku.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Marlon, G. M. Ferrari, Rogério – Bourabia, Maxime López – D. Berardi (C), Traorè, Djuričić – Defrel.
Náhradníci: Pegolo – Chiricheş, K. Ayhan, Kiriakopoulos, Müldür, Peluso, Magnanelli, Obiang, Haraslín, Boga, Raspadori, Caputo.

AC Milán: G. Donnarumma – Calabria, Kalulu, A. Romagnoli (C), Hernández – Tonali, Kessié – Saelemaekers, B. Díaz, Çalhanoğlu – Leao.
Náhradníci: Antonio Donnarumma, Tătăruşanu – Duarte, Conti, Dalot, Musacchio, Krunić, Castillejo, L. Colombo, Hauge, Maldini..

AC Milán

Rossoneri zažívají výborný podzim. V ligové soutěži jsou zatím na prvním místě tabulky se ziskem osmadvaceti bodů ve dvanácti zápasech se skóre 27:13. Nejlepším střelcem týmu je hvězdný Švéd Zlatan Ibrahimović, který dal 10 branek a na jednu nahrál. Poslední zápas, vinou zranění, odehrál 22.11., tak snad bude dnes připraven. AC také působilo ve skupině Evropské ligy, kterou ovládlo, v šesti zápasech získalo 13 bodů a skončilo před Lille, Spartou a Celticem. Letenský klub dokázalo porazit hned dvakrát.

Poslední tři zápasy

FC Janov VS. AC Milán 2:2
AC Milán VS. Parma 2:2
Sparta VS. AC Milán 0:1

US Sassuolo Calcio

Ač tomu možná jméno Sassuola nenapovídá, tak tenhle tým hraje špičku Serie A. Ve dvanácti zápasech získal tým 23 bodů se skóre 22:13 a patří mu šesté místo, mohlo být i lépe, ale z posledních čtyř zápasů vyhrál jen jednou. Nejlepším střelcem týmu je italský útočník Domenico Berardi, jež dal 5 branek a na další 4 nahrál. Doma to Sassuolu úplně nelepí, v dosavadních šesti zápasech získalo pouze devět bodů se skoro vyrovnaným skóre 9:8.

2018 AC Milán VS. Sassuolo 1:1
Zdravím všechny fanoušky fotbalu. V rámci 13. kola Serie A se utkají týmy Sassuola a AC Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62