Serie A - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Neapol - 3. března 2021   18:30

Sassuolo
34' Nikola Maksimović(vl.)  • 45+1' D. Berardi  • 90+5' Caputo
3:3
(2:1)
Neapol
38' P. Zieliński  (Demme) • 72' Di Lorenzo  (L. Insigne) • 90' L. Insigne
Sassuolo
Consigli – Müldür (73. Toljan), Marlon, G. M. Ferrari, Rogério – Maxime López (85. Obiang), Locatelli – D. Berardi (C) (85. Oddei), Defrel (79. Traorè), Djuričić (86. Haraslín) – Caputo.
V. Marini – S. Ranghetti, E. Prenna
MAPEI Stadium - Città del Tricolore (Reggio nell'Emilia).
Neapol
Meret – Di Lorenzo, Rrahmani, Nikola Maksimović (85. Manolas), Hysaj (73. Ghoulam) – Ruiz, Demme (73. Bakayoko) – Politano, P. Zieliński (85. Lobotka), L. Insigne (C) – D. Mertens (67. Elmas).

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 8:8. Střely mimo: 1:2. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 16:13.
A to bylo z toho utkání vše. Neuvěřitelný závěr, ale také celý poločas. Domácí za stavu 2:1 trefili břevno a tyč, vzápětí inkasovali na 2:2, poté se hra přesouvala ze strany na stranu, šance si vypracovaly oba celky, ale dlouho se už skóre neměnilo. Když to vypadalo, že duel skončí nerozhodně 2:2, přišel závěr zápasu a v něm se děly věci. Nejprve si hosté vynutili penaltu a poprvé v zápase šli do vedení, domácí však zbraně nesložili, z poslední akce také získali možnost pokutového kopu, kterou využili a vyrovnali. Kdyby dnes Sassuolo prohrálo, bylo by to pro něj hodně nespravedlivé a kruté, domácí tým by si možná zasloužil i tři body, ale nakonec může být rád aspoň za jeden. Neapol by před zápasem bod určitě brala, ale vzhledem k průběhu utkání nejspíš nebude odjíždět úplně spokojena.
90+6'
90+5'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Trochu se štěstím, ale přeci jen FRANCESCO CAPUTO skóruje. Domácí hráč zamířil na pravou stranu a díky tomu, že Alex Meret zůstal na středu brány stát o trochu déle, než by bylo záhodno, skončil míč v síti.
90+4'
No, tak tohle je neuvěřitelný zápas, v posledních vteřinách, kdy se už hrál přesčas, byl v úniku faulován Lukáš Haraslín, ten který předtím zavinil penaltu, a i v tomto případě je pískán pokutový kop!!
90+3'
Domácí si špatně přihráli a míč jim utekl za postranní čáru, zápas za chvíli skončí a bude to pro Sassuolo hodně kruté.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Neapol právě vstřelila branku!
LORENZO INSIGNE poslal pravačkou míč po zemi přesně do levého dolního rohu, zatímco brankář Sassuola zvolil opačný kout.
89'
Lukáš Haraslín se snažil v pokutovém ú zemí ubránit protihráče, který hodně ochotně upadl k zemi a bude to pokutový kop. Hodně přísný.
88'
Tiemoué Bakayoko nedokázal zpracovat prudkou přihrávku a míč mu utekl do zámezí. Odkopávat od brány tak bude Andrea Consigli.
86'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Lukáš Haraslín.
85'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Nikola Maksimović, přichází Konstantinos Manolas.
85'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Piotr Zieliński, přichází Stanislav Lobotka.
85'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Maxime López, přichází Pedro Obiang.
85'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Brian Oddei.
83'
Jeremy Toljan čekal sám v pokutovém území na přihrávku, ta na něj sice směřovala, ale byla zastavena.
81'
Andrea Consigli dobře přečetl situaci, včas vyběhl z brány a letící míč uklidil do náruče.
79'
Žlutou kartu dostává Marlon (US Sassuolo Calcio), který podrazil brankáře hostů, který se snažil rozehrát.
79'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Hamed Traorè.
78'
Giovanni Di Lorenzo to přehnal s důrazem a u postranní lajny fauloval, jeho tým se tak musí stáhnout ke své bráně a mít se na pozoru.
77'
Žlutou kartu dostává za faul na soupeře Faouzi Ghoulam (SSC Neapol).
75'
Velké šance na obou stranách, domácí střelecké pokusy zblokovala obrana hostů, na druhé straně Fabián Ruiz střílel po zemi z bezprostřední blízkosti, avšak Andrea Consigli předvedl vynikající zákrok a jeho střelu vyrazil.
73'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Mert Müldür, přichází Jeremy Toljan.
73'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Diego Demme, přichází Tiemoué Bakayoko.
73'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Elseid Hysaj, přichází Faouzi Ghoulam.
72'
Tak to je hodně studená sprcha pro domácí, a opět zde platí otřepané nedáš – dostaneš. Insigne naběhl po levé straně do pokutového území, přihrál před domácí svatyni, kde byl úplně volný GIOVANNI DI LORENZO, který tečoval míč do úplně prázdné brány.
71'
A další štěstí na straně hostujícího celku, Francesco Caputo pořádně protáhl jeho brankáře, ten na střelu domácího fotbalisty neměl šanci dosáhnout, avšak balón zastavila levá tyč jeho svatyně.
69'
Žlutou kartu dostává Diego Demme (SSC Neapol) za faul na Manuela Locatelliho.
68'
Obrovská šance Sassuola, které nebylo daleko od dvoubrankového vedení. Domenico Berardi dostal čas i prostor si promyslet svůj záměr a nakonec vystřelil před hranicí pokutového území do horní části brány, míč orazítkoval břevno, poté se odrazil do země a zpátky do hřiště. Neapol měla obrovskéi štěstí.
67'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Dries Mertens, přichází Eljif Elmas.
65'
Matteo Politano se dokázal zbavit několika protihráčů, z hranice pokutového území tvrdě pálil, avšak jeho pokus byl zblokován.
63'
Hosté byli blízko vyrovnání, Nikola Maksimović však hlavou poslal míč nad vzdálenější horní roh brány.
62'
Alex Meret vyběhl z brány a zabránil šanci soupeře, když se včas položil na zem.
60'
Domenico Berardi nedokázal přejít přes obránce a do zakončení se tak nedostal. Pro své barvy získal aspoň roh.
58'
Hosty nyní zastavuje celkem zbytečný faul Hysaje, soupeř bude v klidu rozehrávat.
57'
Nikola Maksimović mohl odčinit svůj vlastenec, když tentokrát hlavičkoval z bezprostřední blízkosti směrem správnou bránu, avšak těsně minul.
56'
Lorenzo Insigne místo střely volil přihrávku, kterou skluzem zastavil jeden z protihráčů, ze slibné šance tak nebylo nic.
55'
Ofsajd a v něm hráči Neapole.
54'
Domenico Berardi zcela jasně fauloval Insigneho, svého prohřešku si byl dobře vědom a soupeři se omluvil.
52'
Filip Djuričić teď pochvalu jistě nedostane, domácí hráč mohl klidně střílet sám, případně přihrát někomu z volných spoluhráčů, ale místo toho poslal míč tam, kde byli pouze hráči soupeře.
50'
A ta přišla. Z dálky střílel Grégoire Defrel a Alex Meret měl problémy, míč vyrazil, ten se přeci jen kutálel do brány, ale byl tak rychlý, aby jej hostující brankář nedostihl.
49'
Domácí si v klidu přihrávají a vyčkávají na příležitost.
47'
Pěkná kombinace hostů gól nepřináší, Piotr Zieliński střílel po zemi jen do soupeřovy nohy.
46'
A to bylo z první půle vše, rozhodčí nenechal domácí ani rozehrát rohový kop. Úvodní dějství bylo zpočátku poměrně nudné, ale postupně se přeci jen začalo hrát více kvalitně, díky čemuž přišly i góly. Nejprve se prosadili hosté, avšak pro ofsajd jim nebyl gól uznán, následoval vlastenec a vedení Sassuola, na které dokázala Neapol najít odpověď. Avšak nerozhodný stav do kabin nevydržel, v nastavení si domácí díky proměněné penaltě vzali jednogólový náskok zpátky. Podaří se jim ho udržet?
45+3'
45+2'
Filip Djuričić si zpracoval míč a takovou slabou ranou zkoušel ohrozit hostujícího brankáře, ale ten zasahovat nemusel, neboť jeden z jeho spoluhráčů odhlavičkoval balón do zámezí.
45+1'
Nastavují se ještě dvě minuty.
45+1'
DOMENICO BERARDI zamířil zhruba na střed brány, Alex Meret uskočil stranou a na balón pak už neměl šanci dosáhnout.
44'
Elseid Hysaj nevybíravě zajel v pokutovém území do Francesca Caputa a hlavní arbitr píská pokutový kop.
43'
Hra se trochu zklidnila a odbývá se u středové lajny, daleko od obou branek.
41'
Rogério byl sražen k zemi unikajícím Mertensem, kterému byl odpískán faul, takže Neapole nemůže pokračovat v útoku.
40'
Neapole se dostávala do další možnosti, Elseid Hysaj však přišel o míč, aniž dokázal přihrát nebo vystřelit.
38'
A je vyrovnáno. Po pěkné kombinaci v útoku se k míči dostal PIOTR ZIELIŃSKI, přehodil si jej na levačku a zamířil přesně k levé tyči, kam se Andrea Consigli natahoval marně.
37'
Rychlý brejk hostům nevyšel, Rogério odkopl balón do bezpečí v podobě autu.
36'
Znovu je před bránou Neapole rušno, soupeř rozehraje rohový kop.
34'
Domenico Berardi zatočil míč do pokutového území, kde jej hlavou tečoval NIKOLA MAKSIMOVIĆ tak, že jej poslal do své brány. Smolný moment pro hostujícího fotbalistu.
33'
Přímý kop pro Sassuolo a z dobré pozice.
32'
Andrea Consigli musel po malé domů rychle odkopnout míč do bezpečí, neboť poblíž jeho brány bylo dost rušno.
31'
Grégoire Defrel se kolem hostující obránců do zakončení neprodral, pokutový kop si nevynutil.
30'
Teď už to bude na žlutou kartu, kterou za skluz na Giovanniho Di Lorenza dostává Filip Djuričić (US Sassuolo Calcio).
29'
Dries Mertens byl zezadu faulován a jeho tým rozehraje v prostoru mezi středovou lajnou a pokutovým územím Sassuola.
27'
Také Sassuolo se chytilo do ofsajdové pasti a balón musí odevzdat.
26'
Nyní to jsou domácí, kdo drží balón, ale přihrávají si daleko od soupeřovy svatyně.
23'
Rozhodčí gól nejprve uznal, ale pak se poradil s videem a to potvrdilo postavení mimo hru. Gól tak neplatí správně.
22'
Kapitán hostů Lorenzo Insigne sice dokázal překonat domácího brankáře, ale pro ofsajd není branka uznána.
21'
Na druhé straně střílel nebezpečně Lorenzo Insigne, také jeho pokus svůj cíl nenašel, neboť do dráhy balónu vložil nohu jeden z domácích.
20'
Mert Müldür byl připravený hlavičkovat, avšak těsně před ním dokázal odvrátit míč do bezpečí jeden ze soupeřů.
19'
Zblokovaná přihrávka z pravé strany přináší Sassuolu další roh.
18'
Hráči Neapole teď pokazili rozehrávku, míč poslali pouze protivníkovi na jeho stranu.
16'
Manuel Locatelli zůstal nepohlídaný, po rohovém kopu se dostal do zakončení, avšak mířil mimo tři tyče.
15'
Zatím největší šance zápasu, Domenico Berardi pálil už v pokutovém území z ostrého úhlu, Alex Meret byl ovšem připraven a levou nohou míč vyrazil do zámezí.
13'
Nakopnutý balón doputoval k brankáři Sassuola, ten jej rychle odkopl na druhou stranu.
12'
Moc pohledný fotbal k vidění zatím není, hosté si teď přihrávají mezi sebou na obranné polovině.
11'
Domácí tým si roh krátce na to zopakuje.
10'
Francesco Caputo si dokázal v těžké pozici zpracovat balón, následně mířil na bližší tyč, ovšem míč tečoval jeden z obránců mimo bránu.
8'
Zcela jasný faul jednoho z hostů, o rozehrávku se postará Andrea Consigli.
8'
Neapol se teď málem dostala do šance, avšak domácí odehráli míč do zámezí. Následovat bude roh.
7'
Grégoire Defrel o kousek nedosáhl na přihrávku z pravé strany, kdyby se mu to povedlo, zakončoval by prakticky osamocen před brankářem.
5'
Po rychlém výpadu skončil míč za postranní lajnou, hosté vhazovali, ale balón vzápětí získal soupeř.
4'
Hosté volí přihrávky na své polovině a do útoku se moc neženou.
2'
Filip Djuričić byl nešetrně faulován u středového kruhu a klidně to mohla být žlutá karta.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Müldür, Marlon, G. M. Ferrari, Rogério – Maxime López, Locatelli – D. Berardi (C), Defrel, Djuričić – Caputo.
Náhradníci: Pegolo, Turati – K. Ayhan, Peluso, Toljan, Kiriakopoulos, Magnanelli, Obiang, Traorè, Haraslín, Raspadori, Oddei.

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo, Rrahmani, Nikola Maksimović, Hysaj – Ruiz, Demme – Politano, P. Zieliński, L. Insigne (C) – D. Mertens.
Náhradníci: Contini, Ospina – Rui, Ghoulam, Costanzo, Manolas, Bakayoko, Elmas, Lobotka, Zedadka, D'Agostino, Cioffi.

Rozhodčí: V. Marini – S. Ranghetti, E. Prenna.

SSC Neapol

Pod sopkou Vesuv rozhodně nepanuje spokojenost a aktuálním působením týmu v Serii A. Neapoli patří šestá příčka v soutěži, když získala 43 bodl z třiadvaceti mačů. Na první místo ztrácí propastných 13 bodů a na příčky zaručující Ligy mistrů je ztráta tří bodů, ale tým trenéra Gattusa má o zápas méně. Za rámeček si hosté rozhodně nedají ani letošní působení v Evropské lize. Tam ukončili své působení ve čtvrtek. To nedokázali otočit prohru 0:2 z Granady a ani domácí výhra 2:1 postup mezi nejlepších šestnáct týmů nepřinesl.

Poslední tři zápasy

Neapol VS. Benevento 2:0
Neapol VS. Granada 2:1
Atalanta VS. Neapol 4:2

US Sassuolo Calcio

Domácí tým zažívá solidní sezony. Zatím mu patří osmá příčka soutěže. V třiadvaceti zápasech získal 35 bodů se skóre 37:34. Na poslední pohárovou příčku, na které aktuálně je Neapol, ztrácí osm bodů. Nejlepším střelcem týmu je Ital Francesco Caputo. Třiatřicetiletý útočník vstřelil 10 branek a na další 4 nahrál. Caputo se trefil i v posledním utkání při domácí remíze s Bolognou. Domácí sice hráli hodinu proti deseti, ale dokázali z toho vytěžit jen bodík.

Sassuolo VS. Bologna 1:1
Crotone VS. Sassuolo 1:2
Sassuolo VS. Spezia 1:2
Zdravím všechny fanoušky italské nejvyšší soutěže. V rámci 25. kola Serie A se utkají týmy Sassuola a Neapole.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62