Serie A - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Lazio - 1. listopadu 2020   15:00

Torino
19' Bremer (Verdi) • 24' Belotti  • 87' Lukić
3:4
(2:1)
Lazio
15' Pereira  (Patric) • 49' S. Milinković-Savić   • 90+5' Immobile   • 90+8' F. Caicedo
Torino
Sirigu – Vojvoda (70. Singo), Bremer, Lyanco, Ricardo Rodríguez – Meïté, Rincón, Linetty – Lukić – Verdi (71. N'Koulou), Belotti (C) (76. Bonazzoli).
Chiffi – Tegoni, Pagliardini
Stadio Olimpico, Turín
Lazio
Reina – Luiz Felipe, Hoedt, Acerbi – Patric, S. Milinković-Savić, Parolo (C) (46. Lucas Leiva), Pereira (46. Akpa-Akpro), Fáris (81. Cataldi) – Correa (73. F. Caicedo), Muriqi (57. Immobile).

Tímto se s Vámi loučím. Již za chvíli Vás ale rád přivítám u zápasu Manchester United – Arsenal, který nám také určitě nabídne skvělou podívanou!
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 11:12.
To byl ale neskutečný závěr zápasu! Lazio tři minuty před začátkem nastavení ztrácelo jeden gól, ale v nastavení vstřelilo rovnou dva a zajistilo si tedy senzační tři body! Turín však neodehrál vůbec špatný zápas a zasloužil si přinejmenším bod. Za stavu 2:2 hrál o něco málo lépe a gól na 3:2 byl rozhodně zasloužený. V závěru však byli šťastnější hosté, kteří díky nastřelené ruce získali penaltu, vzápětí se ještě šťastně prosadil Felipe Caicedo, který tak svému týmu zajistil plný bodový zisk!
90+10'
90+9'
Žlutou kartu dostává Felipe Caicedo (S. S. Lazio).
90+8'
Lazio právě vstřelilo branku!
Je to neuvěřitelné, ale Lazio nakonec otáčí vedení na svou stranu! Po centru byl v pokutovém území neskutečný zmatek, avšak FELIPE CAICEDO v tom zmatku dokázal vyhrabat míč a skrz nohy Salvatoreho Siriga ho procpal do sítě. Celý hostující tým následně naskákal na sebe včetně hlavního trenéra, neskutečná radost!
90+7'
Žlutou kartu dostává Tomás Rincón (Turín FC).
90+5'
Oba týmy nakonec budou brát bod! Salvatore Sirigu neodhadl úspěšně směr střely, protože šel doleva z jeho pohledu. CIRO IMMOBILE tak mířil doprava, takže při této náročné situaci zachoval chladnou hlavu a vyrovnává!
90+5'
Žlutou kartu dostává Nicolas N'Koulou (Turín FC).
90+5'
Nakonec je z toho penalta a Lazio tak může ještě vyrovnat stav zápasu!
90+3'
Celou předešlou situaci pořád prošetřuje videorozhodčí, nakonec se na to ale půjde podívat i sám hlavní rozhodčí.
90+2'
Ciro Immobile při pokusu o zakončení možná nastřelil ruku bránícího hráče, celou situaci ještě kontroluje VAR. Hostující hráč by se měl ale krotit při diskuzi s rozhodčím, protože za to už viděl jednu žlutou kartu.
90+1'
Nastavuje se pět minut.
90'
Domácí si vedení už chtějí podržet a pokračují v aktivním útočením. Při rohu sice nic nevymysleli, ale aspoň získali nějaký čas.
88'
Žlutou kartu dostává Ciro Immobile (S. S. Lazio).
87'
FC Turín právě vstřelil branku!
Turín ještě jednou překlápí vedení na svou stranu a vypadá to, že si dojde za plným bodovým ziskem! SAŠA LUKIĆ výborně zapracoval při napadání, o míč obral Wesleyho Hoedta, avšak bylo to tvrdším způsobem. Hlavní rozhodčí však přivřel oči, díky čemuž se domácí hráč dostal až před brankáře, kterého překonal střelou k pravé tyči.
86'
Žlutou kartu dostává Wesley Hoedt (S. S. Lazio).
85'
Ciro Immobile opět padá, ale ani tentokrát hlavní rozhodčí nepíská žádný nedovolený zákrok. Turín tak pomocí nákopu okamžitě míří do protiútoku.
83'
Lyanco si sice našel centr od rohového praporku, ale při zakončení byl v objetí dvou protihráčů, kvůli čemuž míč poslal přímo do rukavic Pepeho Reiny.
81'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Muhammad Fáris, přichází Danilo Cataldi.
80'
Vstupujeme do posledních deseti minut a Turín stále drží vyrovnaný stav. Jeden bod by dnes určitě bral všemi deseti.
79'
Aut už vůbec nebyl nebezpečný a tak klub z Říma podniká další rozehrávku, která zpočátku vypadala velmi dobře, ale nakonec byla zastavena chvíli po přechodu půlící čáry.
78'
Federico Bonazzoli už něco zkoušel vymýšlet po svém příchodu. Jeho přihrávku do šestnáctky tak raději jeden z hostů uklidil na autové vhazování.
77'
Patric sice výborně vystihl míč, ale následně poslal jen pomalou přihrávku na Cira Immobileho, ke kterému míč ani nedoletěl.
76'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Andrea Belotti, přichází Federico Bonazzoli.
75'
Jean-Daniel Akpa-Akpro zkoušel spoluhráče uvolnit zadovkou, ale to nečekal vůbec nikdo na hřišti, takže až po chvíli zasáhl jeden z domácích obránců.
74'
Ricardo Rodríguez i proti dvěma protihráčům udržel míč, nakonec vybojoval aut. To jeho týmu vyhovuje, protože se už se pomalu soustředí jenom na udržení aktuálního stavu.
73'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Joaquín Correa, přichází Felipe Caicedo.
72'
Lazio se s nejlepším střelcem uplynulé sezony Serie A aktivně tlačí za třetím gólem, veškeré pokusy však zatím troskotají na soupeřící obraně.
71'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Nicolas N'Koulou.
70'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Mërgim Vojvoda, přichází Wilfried Stephane Singo.
69'
Patric si na pravé straně nezpracoval míč moc ideálně, čehož okamžitě využil Ricardo Rodríguez, který mu ho vypíchl. Při následném souboji však alespoň vybojoval aut a napravil tak svou chybu.
68'
Turín krátce hraje v oslabení, což mu ale paradoxně chvíli prospívala, protože si opravdu dobře přihrával. Nakonec to ale stejně pokazil.
67'
Andrea Belotti má nějaké zdravotní potíže a nechává se ošetřovat. Nejspíš ale přijde ošetření, protože se už začal rozcvičovat jeden z náhradníků.
66'
Přímák byl rozehrán nakrátko, což se k ničemu nevedlo. Hosté se totiž přiblížili k šestnáctce, ale nedokázali odcentrovat ani vystřelit.
65'
Domácí už přestávají stíhat, kvůli čemuž si při bránění pomohli dalším nedovoleným zákrokem. Lazio tak bude rozehrávat přímý kop poblíž levé postranní čáry.
64'
Lucas Leiva se dostal s míčem do šestnáctky, kde ho předal Patricovi, který však docela zbytečně centroval jenom do rukavic Salvatoreho Siriga.
63'
Karol Linetty byl na levé straně dostoupen dvěma protihráči, kteří ho obrali o míč, což se mu vůbec nelíbilo. Faulem si ale k balónu příliš nepomohl.
62'
Muhammad Fáris chytal míč jen v ofsajdovém postavení, volného prostoru na levé straně tak nemohl využít.
61'
Simone Verdi nenapravil své předchozí zaváhání přesným centrem, protože ten Lazio bez problémů ubránilo. Vzápětí navíc vybojovali i míč.
60'
Wesley Hoedt si při bránění pomohl nedovoleným zákrokem, čemuž se sám hodně diví, ale hlavní sudí už svůj výrok měnit nebude.
59'
Luiz Felipe má spoustu prostoru k centru, který sice na první pohled nebyl nebezpečný, ale domácí obrana míč srazila jenom k Jeanu-Danielu Akpa-Akprovi, který však pálil po zemi, kvůli čemuž zasáhl jeden z obránců na brankové čáře!
58'
Francesco Acerbi už zase tahal míč přes levou stranu, kde ale tentokrát neuspěl a daroval soupeřícímu gólmanovi odkop. Na jeho tváři jde moc dobře vidět, že už je opravdu vyřízený.
57'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Vedat Muriqi, přichází Ciro Immobile.
56'
Andrea Belotti zůstal zapomenutý za soupeřící defenzivou, před bránou následně uvolnil Simoneho Verdiho, který měl před sebou prázdnou klec, ale místo toho se trefil jenom do tyčky!
54'
Hosté jsou pořád na koni a dost energie dávají do napadání, což se jim vyplácí. Turín totiž už dlouho hledá cestu dopředu a navíc má problémy jenom s tím, aby míč udržel.
53'
Přetažený centr Francesca Acerbiho se zatočil až mimo hrací plochu, čehož si všiml postranní rozhodčí, který daroval odkop domácímu brankáři.
52'
Domácí rozhodně nevzdávají boj o tři body a získávají rohový kop, ale centrovaný míč dokázal uklidit do bezpečí Wesley Hoedt.
51'
Turín je po inkasované brance pod obrovským tlakem, protože hosté ho napadají už u jeho brankáře. Z toho nakonec pramení ztráta balónu.
49'
SERGEJ MILINKOVIĆ-SAVIĆ přímý kop vzal na sebe a nádhernou střelou vyrovnává stav zápasu! Salvatore Sirigu si myslel, že míč poletí nad zdí, ale tomu tak nebylo, protože hráč Lazia pálil na stranu, kde byl gólman. Ten to vůbec nečekal a nestihl tak zareagovat.
48'
Joaquín Correa byl kousek před pokutovým územím poslán k zemi a pro svůj tým tak vybojoval dost nebezpečnou standardní situaci.
47'
Andrea Belotti se hezky obtočil kolem protihráče a málem si ho obešel, ale nakonec se od něj míč odráží mimo hrací plochu, což znamená aut ve prospěch Lazia.
46'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Marco Parolo, přichází Lucas Leiva.
46'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Andreas Pereira, přichází Jean-Daniel Akpa-Akpro.
46'
První půle nám přináší překvapivý výsledek, i když to tak ze začátku nevypadalo. Lazio šlo podle očekávání do vedení, ale Turín následně během pěti minut dokázal skórovat rovnou dvakrát, čímž se postaral o senzační obrat. Zbytek času hru v klidu kontroloval a tak i nadále směřuje za výhrou, i když ho ještě čeká pořádná fuška.
Druhý poločas začne přibližně v 16:04.
45+2'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45+1'
Andrea Belotti se za pomoci pěkných kliček našel až střelecké postavení, ale s razancí to přepískl, protože míč poslal nad horní tyčku. Nakonec je to ale jedno, protože byl ještě předtím v ofsajdu.
45'
Salvatore Sirigu jistě zasahuje proti soupeřícímu centru a s následnou rozehrávkou samozřejmě nikam nespěchá. Domácí už chtějí být do konce poločasu v co největším klidu.
44'
Žlutou kartu dostává Andreas Pereira (S. S. Lazio).
43'
Lazio má po delší době míč pevně pod kontrolou a opatrně hledá cestu dopředu. Zatím ale nějak extra nespěchá, protože si nemůže dovolit chybu.
42'
Domácí většinu času drží míč pod kontrolou a drží těsné vedení. Na pravé straně nyní vhazuje Mërgim Vojvoda, který si počínal dost dobře.
40'
Sergej Milinković-Savić posílal nadějný nákop do pokutového, na který však Vedat Muriqi nedosáhl a Salvatore Sirigu tak bude rozehrávat.
39'
Pepe Reina se po delší době zapojil do hry a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou, ale riskantní přihrávkou je vystavil pod nemalý tlak, který jen tak tak zvládli.
38'
Wesley Hoedt při rohovém odhlavičkoval míč mimo nebezpečnou zónu. Na hraně pokutového byl pak poslán k zemi Ricardo Rodríguez, ale ten si faul nevyprosil.
36'
Domácí nadějně kombinují směrem dopředu, ale nikam nespěchají. Těsné jednobrankové vedení jim zatím stačí.
34'
Francesco Acerbi výborně donutil Simoneho Verdiho k nedovolenému zákroku, po kterém bude moci se spoluhráči zase v klidu kombinovat.
33'
Turín už chce dohrát první poločas v co největším klidu, balón se tak snaží držet co nejdéle na své polovině. Pod tlakem ho však stejně musí odkopnout dopředu.
32'
Domácí po úspěšné defenzivě hledají cestu dopředu, ale autové vhazování je velmi dobře pokryty hostujícímu hráči, kteří tak bez problémů získávají míč.
30'
První půlhodina se odehrála ve vysokém tempu, protože jsme viděli rovnou tři góly. Navíc se schyluje k tomu, že těch branek padne ještě opravdu dost.
29'
Sergej Milinković-Savić nastřelil při pokusu o centr jen protihráče, při následném souboji navíc balón srazil jen mimo hrací plochu, což znamená aut pro Turín.
28'
Salvatore Sirigu si poprvé v zápase musí korigovat k obranu při standardní situaci soupeře. To zvládl parádně, protože jeho spoluhráči bez problémů odvrátili centr.
27'
Lazio si z obratu nic nedělá a okamžitě se uchyluje k aktivnímu útočení. Po autu se však raději stahuje zpět na svou polovinu.
24'
Domácí během pěti minut skórují rovnou dvakrát a jdou do vedení! ANDREA BELOTTI volil zakončení do středu brány, kterého se Pepe Reina sice dotkl, ale jelikož skákal na pravou stranu, tak balón srazil jen za svá záda.
23'
Andrea Belotti se parádním způsobem dostal do vápna a následně i před Andrease Pereiru, který však nechtěl dovolit zakončení za žádnou cenu, takže protihráče poslal k zemi. Nedomyslel ale důsledky svých činů, protože je to nakonec penalta pro Turín!
23'
Penalta pro Turín!
22'
Hosté už si mohli vzít vedení zpět, v klíčové situaci však přišla jen nepřesná hlavička, po které bude rozehrávat Salvatore Sirigu.
19'
Opravdu rychle máme srovnáno a zase začínáme od nuly! Centr od rohového praporku se dostal až ke GLEISONU BREMEROVI, kterého si trestuhodně nepohlídal Francesco Acerbi, díky čemuž měl střelec gólu spoustu místa k zakončení. Balón tak bez váhání poslal do pravého dolního rohu brány. Asistence: Simone Verdi.
19'
Karol Linetty výborně vystihl míč, následně se skrz tři protihráče dostal skoro až na hranu malého vápnu, odkud mířil mezi nohy Pepeho Reiny, ale ten tuto díru včas ucpal!
18'
Domácí si sice dobře přihrávají, díky čemuž už jsou u pokutového území. Následně do něj přišla i přihrávka, ale ta končí jen u jednoho z obránců.
17'
Turin už se tlačí k odpovědi, ale postup dopředu se mu prozatím zastavuje na půlící čáře, kde soupeři daroval autové vhazování.
15'
Hosté nakonec začínají lépe a docela brzy se dostávají do vedení! Vedat Muriqi si tentokrát za obranou našel míč bez ofsajdu, hru následně přenesl na Patrica na druhé straně šestnáctky, který si všiml ještě lépe postaveního ANDREASE PEREIRY. Ten se po přihrávce z první nechytatelně trefil k levé tyči. Asistence: Patric.
14'
To jim nakonec přineslo míč pod kontrolu. Patric následně na pravé straně chytá vysoký pas, ale po krátké kombinaci s Andreasem Pereirou musí stejně přihrávat zpátky dozadu.
13'
Turin tentokrát s rozehrávkou nikam nespěchá a už pěknou chvíli se míč mení jenom stopeři. Ti však potřebují podporu spoluhráčů, protože hosté zničehonic začali velmi aktivně napadat.
12'
Vedat Muriqi si sice našel míč směřující za obranu, ale ještě předtím se nacházel v těsném ofsajdovém postavení, které znamená rozehrávku pro domácí.
9'
Lazio se ale osvobozuje jenom za cenu odkopu, po kterém se musí pořád bránit. Turín tak začíná zápas o něco aktivněji.
8'
Simone Verdi tentokrát rozehrává roh z druhé strany hřiště, ale ani tentokrát nenašel v pokutovém území žádného spoluhráče.
7'
Turín má výhodu prvního rohového kopu v zápase, ale centr od praporku letí moc blízko bráně, takže bez problémů zasáhl Pepe Reina.
6'
Do Saši Lukiće naběhli rovnou dva protihráči, kteří ho nakonec povalili na trávník a hlavní rozhodčí říká, že to bylo nedovoleně.
5'
Lazio hledá cestu dopředu pomocí přesné kombinace, ale to je hodně složité, protože domácí velmi efektivně dostupují každého protihráče a dávají mu minimum prostoru ke kombinaci.
4'
Muhammad Fáris na levé straně vybojoval aut, po kterém přišel centr, který je ale moc vysoký, takže přeletěl celé pokutové území.
3'
Jeden z domácích hráčů zkusil štěstí z dálky a jeho rána nevypadala vůbec zle. Balón se však nakonec zatočil mimo tři tyče.
2'
Domácí se však s míčem moc dlouho neohřáli, takže si může přihrávat také Lazio. Francesco Acerbi však ihned nakopává dopředu na Vedata Muriqiho, který však míč nemohl zachytit.
1'
Úvodní výkop patří hostům, kteří však následně hned zahazují míč nepřesným nákopem. K první klidné kombinaci se tak uchyluje Turín.
1'

Turín FC: Sirigu – Vojvoda, Bremer, Lyanco, Ricardo Rodríguez – Meïté, Rincón, Linetty – Lukić – Verdi, Belotti (C).
Náhradníci: Rosati, V. Milinković-Savić – Ansaldi, Edera, Vianni, Gojak, Segre, N'Koulou, Buongiorno, Singo, Bonazzoli, Murru.

S. S. Lazio: Reina – Luiz Felipe, Hoedt, Acerbi – Patric, S. Milinković-Savić, Parolo (C), Pereira, Fáris – Correa, Muriqi.
Náhradníci: Strakoša, Alia – Akpa-Akpro, Armini, F. Caicedo, Novella, Czyz, Cataldi, Lucas Leiva, Immobile, Franco, Ndrecka.

Rozhodčí: Chiffi – Tegoni, Pagliardini.
S. S. Lazio
Lazio se letos soustředí zejména na Ligu mistrů, kvůli čemuž se mu v Serii A příliš nedaří. V úvodu soutěže to totiž vypadá, že na loňské čtvrté místo nenaváže. Aktuálně je až dvanácté, přičemž má na kontě sedm bodů. Z pěti duelů tak vyhrálo jenom dva, a to když porazilo Cagliari a Bolognu. Jediná remíza pak přišla s Interem, což se dá považovat jako úspěch, ale selhání přišlo se Sampdorií a Atalantou, protože dnešní hosté s těmito týmy prohráli o tři branky. Laziu se alespoň docela daří v Lize mistrů, kde má po úvodních dvou duelech na kontě čtyři body a dokonce porazilo Dortmund. Dnes se však musí soustředit na domácí soutěž, tak uvidíme, jestli si vylepší umístění.

Poslední tři utkání
Bruggy vs. Lazio – 1:1
Lazio vs. Bologna – 2:1
Lazio vs. Dortmund – 3:1
Turín FC
Turín je na tom v nové sezoně zatím doslova tragicky, protože po čtyřech odehraných duelech má na kontě jediný bod, což znamená předposlední místo v tabulce, které je tedy naprosto zasloužené. Dnešní domácí tak stejně jako loni čeká souboj o udržení, který však nezahajují vůbec dobře. Jediný bod sebrali v poslední zápase se Sassuolem, jinak padli postupně s Fiorentinou, Atalantou a Cagliari. Dnes tak Turín bude chtít prodloužit sérii bez porážky, protože v rámci poháru ještě porazil Lecce, ale čeká ho hodně těžký soupeř, tak uvidíme, jak to zvládne.

Turín vs. Lecce – 3:1
Sassuolo vs. Turín – 3:3
Turín vs. Cagliari – 2:3
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! V dalším fotbalové odpoledni nás mimo jiné čeká souboj Turína a Lazia, který budete spolu se mnou moci sledovat. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62